Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s FSC Pocket LOOX 7xx v ruce

chauncey (5)|22.9.2004 12:11
Po dotazu na jeden obchod, kde 720ku nabizi, jsem se dozvedel neco o planovanem datu vydani: pry 15.10. :(
Honzabr (192)|22.9.2004 12:19
:mad: :mad: :mad: :dead: :dead:
skautik_ce4you (66)|22.9.2004 12:24
vzdyt jsem psal ze to k distibutorum prijde 14.10. :)

nevim proc by to nekde melo byt jinak :)
Joshua_ce4you (2)|22.9.2004 12:32
[QUOTE="skautik"]vzdyt jsem psal ze to k distibutorum prijde 14.10. :)

nevim proc by to nekde melo byt jinak :)[/QUOTE]

Jenze me do posledni chvile ujistovali, ze u nich v obchode to bude pristi tyden v pondeli tj.27.9.
Milan Švec (938)|26.9.2004 18:45
První uživatelé 720ky tento víkend v Německu! :D
Ti nejvíce netrpěliví, kteří neváhali obětovat 629,- Euro za LOOXe 720 a 25,- za express dodávku, mohli v pátek telefonicky objednat (tady) a v sobotu už dostat domů první dodané kusy. Ti trpělivější (v Německu) doufají, že ho dostanou (v Německu) jinde a později za míň.
(Detaily)

Kdo budete zrovna ve středu 29.9. v Berlíně a budete mít volno, můžete se zúčastnit společné akce Fujitsu Siemens Computers a Microsoft Deutschland. Na programu novinky WM2003 Second Edition, LOOX série 700 a jeho možnosti pro mobilní uplatnění. Předvádění na místě. Program semináře. Pořádá Handit.de.
Milan Švec (938)|27.9.2004 10:24
Další lokalizovaná varianta 720ky vč. obtisku prstů nového majitele a autora obrázka "neotrace2". Diskuze v němčině. Foto vzhledem k originálu zmenšeno.
00028165_LOOXde_m_Cgtm.jpg
Milan Švec (938)|27.9.2004 11:38
Dnes se rozváží Německo. Dalších 92 ks k dodání zítra potvrdil Kupper-computer z Lipska.
ČR už je na řadě. Zatím všichni čtyři oficiální distributoři mi dnes sdělili, že přesný termín od FSC ještě pro ČR nemají.
windmaster (307)|27.9.2004 12:16
Připojuji překlad komentáře k obrázku LOOXe:

Halo,
zde je slíbený obrázek.
Loox je velmi dobře zpracován a display velmi jasný.
Vlastním také h5550 a shledávám LOOXe lepším.
W-LAN a BT chodí velmi dobře. WLAN je zřetelně jednodušší na obsluhu a spojení je velmi stabilní.
Surfování s IE je velmi svižné.
Kamera je katastrofa. Příliš pomalá, špatné barvy, neostrá.
K tomu je pouzdro, USB kabel pro přímé propojení s PC a též k použití jako USB-host.
MN4 chodí bezvadně také napříč. Na přiloženém CD je pouze Outlook 2002 a Aktive sync, jinak nic.

Tolik komentář, za ty otisky prstů na displeji si šťastného majitele hned diskutéři podali.
Milan Švec (938)|28.9.2004 08:24
A vedle už to jede! :D
Čerstvé zprávy od sousedů (z diskuze):

...Laut dem netten Call-Center-Mitarbeiter hat Amazon auf jeden Fall 30 Stücker bekommen...

...Ingram/Micro, ein durchaus nicht kleiner Distributur hat nämlich nur 170 bekommen...

...Actebis bekommen morgen 88 Looxe...

...Hurra mein 720 ist da! Gleich mal auspacken und aufladen!

...Loox ist gerade angekommen, das Paket war so leicht...Steckernetzteil schön klein, Loox sehr handlich, Tasche vorübergehend brauchbar, funktionell sehr einfach, aber dennoch schlicht ansprechend, aber leider nicht aufklappbar... Mein Gott, das Gerät ist so klein, Akku, Slots und Display nehmen mehr Platz ein als der Rest, wo ist bloss die Elektronik? Bis jetzt der edelste PDA...
00028233_Akku_m_VwqQ.jpg
Milan Švec (938)|28.9.2004 19:59
Konečně už i venku přišli na to, že pro ostřejší snímky se 720kou musí nejdřív sejmout plastikový (přepravní) kryt (Plastic Protector) objektivu! :D
Ono to totiž není nikde napsané. Stačí se ale podívat ze strany a ta nálepka s tím přitištěným textem je tam jasná! Stačí ji sundat! Je to jenom přepravní ochrana. Ty dosud předváděné rozmazané snímky jenom dokumentovaly, že je něco v cestě.
Už tedy nemusím čekat, až mi přijde můj kus, abych si to potvrdil. Potvrdil (a vystavil) to už "rar9" na firstloox.org.
Tady je z jeho snímků možné ukázat jenom kousek a ještě zmenšený. Celé vystavené snímky ke srovnání mají totiž i při zmenšení samotným autorem skoro 100 kilo. I tak je ale rozdíl zřejmý!

Z orig. textu (autor rar9) :
Hi Folks,
I was a bit qurious on how much the picture quality will improve when the cheap plastic protector cover is removed.
Als I´m only able to upload 100KB I took the 2 originals pasted them onto one sheet. I had to reduce the original images by 50% und compress them so that the original will look somewhat better. But this example is just to give you folks a feeling betweeen the two senarios.
To my finding the quality will actually get improve without the Plastic Protector.

Celé obrázky (97,9 kB)
00028306_LensCover_m_F3dY.jpg
Milan Švec (938)|29.9.2004 23:34
Seznamte se s výsledky prvního nezávislého testu 720ky po zahájení distribuce v Německu, který dnes na svých stránkách zveřejnil server Xscale.de.

brn (114)|30.9.2004 01:04
[QUOTE="Milan Švec"]Seznamte se s výsledky prvního nezávislého testu 720ky po zahájení distribuce v Německu[/QUOTE]Zvlastni, v grafickem benchmarku maji 300 bodu, Loox by mel dosahovat kolem 1000. Tri stovky mela predprodukcni verze A730... mozna je to taky nejaka betaverze.
Milan Švec (938)|30.9.2004 08:13
[QUOTE="brn"]...v grafickem benchmarku maji 300 bodu...[/QUOTE]Z obsahu testu:
Nicht alle Werte sind bei VGA-Geräten repräsentativ. (Not all values are representative with VGA devices.)

Graphics Index
In dieser Disziplin schneiden grundsätzlich alle VGA-Geräte schlecht ab, da SPB Benchmark noch auf QVGA ausgelegt ist. (In this discipline in principle all VGA devices fare badly, since SPBbench mark is designed for QVGA still.)

Spb Benchmark Index
Die schlechten Ergebnisse im Grafikbereich haben verheerende Auswirkungen auf das Endresultat. (The bad results within the diagram range have devastating effects on the final result.)

Tak uvidíme, až budou mít Spb Benchmark na VGA.

(Překlad WorldLingo.)


Další komentář 720ky včera vydal ZDNet UK. Hodnotí design, vlastnosti a výkon. V hodnocení získal LOOX 720 celkem 8.3 (jednotlivě 8,9,8) z 10ti možných. Naposledy tolik dostal Dell Axim X30. Pro srovnání HP iPAQ hx4700 (8.0/10), HP iPAQ h6340 (8.0/10) a Toshiba e800 (7.7/10).
(Zdroj)
Milan Švec (938)|30.9.2004 17:02
ZPRÁVA dne, měsíce a 3.Q.:[QUOTE="Pan Hájek - Fujitsu Siemens Computers Praha - alias 'vazoun' tady"]prvnich 50 ks (= LOOX 720) dorazi v Po (= 4.10.2004) do CR a pak uz by to melo byt cim dal lepsi - ale pro konkretni data se obratte tam, kde to chce koupit. preci jen cesta z distribuce k partnerovi neco zabere ;-)
doufam, ze jsme vasi trpelivost nenapinali prilis - vsichni jsme ho chteli mit co nejdriv, ale priroda v asii nam to zkomplikovala a cele se to o necele tri tydny natahlo
bohuzel - cekal jsem na ne stejne netrpelive jako vy, ale ted uz to snad bude lepsi...
vsem natesenym muzu uz jen poprat max spokojenost a doufat, ze vsichni z nej budete uneseni stejne jako ja :-)
;)
S. Hajek FSC[/QUOTE]
Tak už příští týden :?: Dobrá firma to umí od distributora přes noc (večer objedná, do 10 hodin druhý den je to doma) :!:
RomanCE (105)|30.9.2004 17:35
[QUOTE="Milan Švec"] Tak už příští týden :?: Dobrá firma to umí od distributora přes noc (večer objedná, do 10 hodin druhý den je to doma) :!: [/QUOTE]

...no jsem na to zvedavej, podle prvnich neoficielnich informaci od distributora by melo jeste FSC bundlovat ceskej SW takze distributori to nejspis pristi tyden nedostanou, zitra snad budu vedet vic

co se tyce cesty od distributora k prodejci tam bych se uz nejakeho zdrzovani nebal, spis se bojim ze 50ks pro CR bude sakra malo v prvni vlne
vazoun (8)|30.9.2004 23:00
[QUOTE="Milan Švec"]ZPRÁVA dne, měsíce a 3.Q.:
Tak už příští týden :?: Dobrá firma to umí od distributora přes noc (večer objedná, do 10 hodin druhý den je to doma) :!: [/QUOTE]

to je pravda - pockejte na pristi tyden a treba budete prijemne prekvapeni :-)

mimochodem - prijmete vsichni me pozvani na Invex
na stanku Sunnysoftu (PAV B-045, PAV B-044) bude k videni zde diskutovana novinka a samozrejme i pripadne ke kratkemu ozkouseni, pro ty kteri nechteji kupovat zajice v pytli
S474N (660)|1.10.2004 08:53
[QUOTE="vazoun"][QUOTE="Milan Švec"]ZPRÁVA dne, měsíce a 3.Q.:
Tak už příští týden :?: Dobrá firma to umí od distributora přes noc (večer objedná, do 10 hodin druhý den je to doma) :!: [/QUOTE]

to je pravda - pockejte na pristi tyden a treba budete prijemne prekvapeni :-)

mimochodem - prijmete vsichni me pozvani na Invex
na stanku Sunnysoftu (PAV B-045, PAV B-044) bude k videni zde diskutovana novinka a samozrejme i pripadne ke kratkemu ozkouseni, pro ty kteri nechteji kupovat zajice v pytli
[/QUOTE]

Pozvani radi prijmeneme a jeste radeji bychom prijmuli listky :D :D
vazoun (8)|1.10.2004 10:50
[QUOTE="S474N"][QUOTE="vazoun"][QUOTE="Milan Švec"]ZPRÁVA dne, měsíce a 3.Q.:
Tak už příští týden :?: Dobrá firma to umí od distributora přes noc (večer objedná, do 10 hodin druhý den je to doma) :!: [/QUOTE]

to je pravda - pockejte na pristi tyden a treba budete prijemne prekvapeni :-)

mimochodem - prijmete vsichni me pozvani na Invex
na stanku Sunnysoftu (PAV B-045, PAV B-044) bude k videni zde diskutovana novinka a samozrejme i pripadne ke kratkemu ozkouseni, pro ty kteri nechteji kupovat zajice v pytli
[/QUOTE]

Pozvani radi prijmeneme a jeste radeji bychom prijmuli listky :D :D [/QUOTE]

tak ty nerozdavam :-):D
Pavlucha (1496)|1.10.2004 10:53
... ty budou s novým Looxem ... :D :D :D
RomanCE (105)|1.10.2004 11:06
[QUOTE="Pavlucha"]... ty budou s novým Looxem ... :D :D :D [/QUOTE]

...to by mohli Invex je "az" 11.10. a ja po techto prohlasenich doufam ze ho do pristiho patku 8.10. budu mit

pokud ne tak se na ten zazrak skocim na invex podivat a pak muze hrozit ze si to treba i rozmyslim :D
Milan Švec (938)|1.10.2004 11:41
Z korespondence s FSC (pro budoucí uživatele 720ky, se souhlasem p. Hájka):

Počítá FSC také s brzkou dodávkou samostatných náhradních zdrojů (Akku)?

Svého LOOXe 600 používám už skoro dva roky a hned skoro od začátku s přídavnou baterií.
Nedovedu si proto představit, že by mi v terénu mělo přijít oznámení o vybití jediného zdroje a já bych neměl mít možnost použít náhradní zálohu.
Ne vždy je možno doběhnout do auta k dobití a nebo s sebou nosit pořád síťový napájecí kabel a doufat, že mě někde nechají během 30 minut připojit do zdi.
Proto jsem také hned k 720ce svého dodavatele žádal o objednání náhradního zdroje.

Odpověď p. Hájka – FSC:

samozrejme - uz ted je dodatelna
obj kod je S26391-F2611-L100 a dop konc cena 1250
asi vite - takze jen pripominam, ze ve stojanku jen sachta pro nabijeni druhe baterie takze neni treba ji dokupovat - myslim, ze to mnohym usnadni zivot a usetri trochu penez :-)

:yes:
Milan Švec (938)|2.10.2004 12:44
Srovnání "shirt-pocket-friendly / hemdtaschenfreundlich" (znáte český ekvivalent?) 720ky se 4" Toshiby 800 umístil do své odpovědi Heidjer z Lüneburgu. A ještě tam napsal: Pocket PC: Toshiba e800 (in Kürze zu verkaufen), Loox 720 (in Kürze)
Zubehör: Transcend 2GB-CF, SanDisk 256MB-SD, KFZ-Halterung, socket WLAN-CF-Card u. Toshiba VGA-Adapter (beides in Kürze zu verkaufen).
Originál (50 KB) zmenšen, doostřen a zesvětlen (v rámci možností).
00028710_e800v.Loox720_Ngkn.jpg
Milan Švec (938)|3.10.2004 17:00
Jak dopadnete se 720kou, když ji budete pouštět z 1,2 m výšky na horní pravý roh (podle škrábanců to nebylo na koberec).
Majitel a neúmyslný HW tester "Phil86" z Baden Württembergu (který už takhle párkrát ověřil i 600ku, jak píše) vyhověl volání chtivé veřejnosti a podělil se o zkušenosti.

Výsledky nárazu:

Skryté:
repro pro VoIP vyskočil ze čtyř štiftů, nejde zpátky, horní kovový pásek trochu ohnutý (im SD Slot dort ist irgendwie der VoIP Lautsprecher aus den vier Stiften gesprungen und geht da jetzt nicht mehr rein deswegen ist der obere Metalstreifen etwas nach hinten gebogen)

SD karta ale jde dovnitř a funguje (SD Karte passt aber noch rein und funktioniert auch).

Viditelné (viz obrázek):
značně poškrábaný, hluboké rýhy, lehká deformace spodního dílu s prostorem pro stylus,
šachta pro karty se posunutím zkřivila a přišla o tuhost

LOOX 720 po této „zkoušce“ ale celkově vydržel (viz displej) a funguje dál (viz SD karta výše). :!:
(pády z 1,2m viz testy odolnosti Military Standard 810-F)

Zdroj. Originál snímku (80 KB) tady zmenšen. Autor Phil86. Danke.
00028778_720ze120cm_m_X1ZA.jpg
TheMelin (1642)|3.10.2004 22:08
Mno tak to je dobrej šoumen. :D :D
Asi bych nepodlehl natlaku s mou 720 ;)
Pavel Koza (4761)|3.10.2004 22:26
[QUOTE="Milan Švec"](pády z 1,2m viz testy odolnosti Military Standard 810-F) [/QUOTE]

Chtelo by to vic testu, nez jeden. Kdo z budoucich majitelu PL720 se hlasi dobrovolne:D?
Milan Švec (938)|6.10.2004 10:55
[QUOTE="Pavel Koza"]... Chtelo by to vic testu ...[/QUOTE]
Je tu. Když ale nepustíte 720ku z té správné výšky na ten správný roh, dopadnete jako další nový majitel "Akseln".
LOOX hned po rozbalení a rovnou na podlahu.
Pro všechny netrpělivé čekatele, kteří chtějí dodat i jiné snímky, nejlépe přímo ze 720ky zbavené ochranných nálepek - rozbalovat POMALU, pokud možno vleže na podlaze. ;)

Zdroj. Originál snímku (36 KB), tady zmenšeno a doostřeno.
00029018_Display_m_qDax.jpg
Šeba_oldd (1184)|6.10.2004 11:10
Já se na něj tak klepu, že pokud ho nebudu mít tento týden mohl by dopadnout stejně.Nebo co je to za ulitku která toto dokáže.Docela dobré téma na obrazovku DNES.Dle mých informací -Dodavatel odeslal distribuci a ta to ještě nemá :?:
Crusader_ce4you (624)|6.10.2004 11:54
[QUOTE="seba"]Nebo co je to za ulitku která toto dokáže.Docela dobré téma na obrazovku DNES. [/QUOTE]

Ta utilitka se jmenuje "Fallontheground" a je absolutně free, ke stažení kdekoliv :D :D :D
RomanCE (105)|6.10.2004 12:13
[QUOTE="seba"]Já se na něj tak klepu, že pokud ho nebudu mít tento týden mohl by dopadnout stejně.Nebo co je to za ulitku která toto dokáže.Docela dobré téma na obrazovku DNES.Dle mých informací -Dodavatel odeslal distribuci a ta to ještě nemá :?: [/QUOTE]

tak nejak :D , ta otazka na konci by me taky zajimala jestli jiz FSC odeslal distributorum jelikoz ti to stale jeste nemaji
Milan Švec (938)|6.10.2004 19:03
Celkem 97 náhledů (2,5 KB) na detailní snímky (108 KB každý jednotlivě) toho, co vyskočí ze slibované krabičky, najdete v galerii.
Prakticky se to zatím týká zřejmě stále jen uživatelů (nyní už i v UK, Holandsku, Švédsku, Švýcarsku, přes UK i v USA) mimo ČR. Nebo se už mýlím?

Zdroj. Autor Quindoor z Holandska.

720ka těsně před tím, než ji uchopí dojetím a štěstím roztřesené ruce nového majitele. Všimněte si vlevo od krabice plně spotřebované dávky podpůrných prostředku pro překonání nejbližší zátěže.
Test odolnosti může být zahájen.
00029068_Box1_F3do.jpg 00029068_Box2_LJP8.jpg
laif.sax (19)|6.10.2004 23:53
kuuuu*va, ja ho chci :(
hybo (3107)|7.10.2004 07:04
OK, jak chcete. Kdo ma zajem, mame je skladem. Zatim ale jen omezeny pocet, takze ..... :-) Dnes kolem poledne dorazi.
Milan Švec (938)|7.10.2004 07:41
[QUOTE="hybo"]OK, jak chcete. Kdo ma zajem, mame je skladem. Zatim ale jen omezeny pocet, takze ..... :-) Dnes kolem poledne dorazi.[/QUOTE]
To je SLOVO. Den D začíná!
Lokalizace hned či dodatečně?
Expresní přirážka?
Bezpečnostní služba u vchodu?
:D
hybo (3107)|7.10.2004 07:48
No, presne tak, zacina den D, ale myslim, ze dnes se vse vyproda a dalsi buh vi kdy. Jestli je CZ v dodavce nemam paru, pac lezim oden jen v notebooku doma a jeste jsem to ani nevidel :-))) Ochranka je nase recepcni, je sympaticka, tak budte hodni. Cenu stanovim rano, ale bude bezna, jak jinak :-) Takze zavazne objednavky (prijde jen par kousku) prosim na [EMAIL=adamec@ahmobile.cz]adamec@ahmobile.cz[/EMAIL] :-)
hybo (3107)|7.10.2004 12:36
Takze uz jsou naskladneny, cestina je pribalena, je mozne objednavat. Jeste par kousku zbylo :-)
Šeba_oldd (1184)|7.10.2004 12:39
Za kolik jsou?
hybo (3107)|7.10.2004 12:52
16490 bez DPH
Šeba_oldd (1184)|7.10.2004 13:14
Díky - teď mi volali , že ho zítra budu mít. A začne týden možná i měsíc otázek a odpovědí.
reditel_ce4you (206)|7.10.2004 14:41
[QUOTE="seba"]Díky - teď mi volali , že ho zítra budu mít. A začne týden možná i měsíc otázek a odpovědí.[/QUOTE]

Koukam, ze mas MDA2. Ty jsi s nim nespokojen, ze si porizujes looxe?
Šeba_oldd (1184)|7.10.2004 19:15
Trvalo skoro rok než jsem s ním začal být spokojen. Ale láká mě VGA a spousta dalšího co mi snad Loox720 přinese.Těším se hodně.
reditel_ce4you (206)|7.10.2004 19:24
[QUOTE="seba"]Trvalo skoro rok než jsem s ním začal být spokojen. Ale láká mě VGA a spousta dalšího co mi snad Loox720 přinese.Těším se hodně.[/QUOTE]

Takze se vracis ke kombinaci telefon+PDA? Ja se jeste porad rozhoduji. Loox me hodne laka, ale zatim jsem s XDA 2 docela spokojeny. Tak a ted babo rad :-)
Milan Švec (938)|7.10.2004 23:57

Na tenhle obrázek jsme čekali od 13. srpna!
Tohle u nás umí zatím jenom Hybův AH Mobile/inshop/ :!:
Kdo a kdy bude další :?:
hybo (3107)|8.10.2004 02:16
A nestacime my? :-) Hlavne, ze mate kde objdnavat :-)
Jirka007 (161)|8.10.2004 07:28
[QUOTE="hybo"]A nestacime my? :-) Hlavne, ze mate kde objdnavat :-)[/QUOTE]

Zajímalo by mne, jak dlouho se udrží ta cena :-)
Připadá mi v porovnání s třeba Asusem 730 dost vytažená :-)
Když si pořídím Asuse 730 se silnější baterkou, bude umět to co Loox a i tak vyjde o hodně levněji. I když, když je poptávka proč toho nevyužít, asi bych to udělal stejně :-)
Jen tak mimochodem Asuse 730 máte taky už skladem? S 1800mA baterií na kolik vyjde?
hybo (3107)|8.10.2004 09:08
No, cena se dlouho neudrzi, ale to neni tak na nas, jako na FS, ze jo :-) Jiste, nekde to nabizeji levneji, ale co z toho, kdyz to nemaji, ze jo. Pak Vam stejne napisou, ze se cena zmenila, nebo neco podobneho, nebo ze to je mozna dodat o mesic, coz lidi odradi. Mnoho z vas tady melo ruzne po republice objednane 4700 i 720 a vsude Vam tvrdej, ze nejsou skladem a ze budou o mesic. Jak to, ze mi je mame a prodavame? :-)
hybo (3107)|8.10.2004 09:10
Jo a jeste k Asusu. Ten skladem taky neni problem, ale osobne doporucuji radsi osvedcene znacky. Neni vse jen cena, ale to clovek nezjisti jinak, nez si neco levne zakoupi. Ale o tom se vedou netem diskuze, takze to neni potrebne nejak rozvadet. Kdo chce kam, pomosme mu tam :-)
Jirka007 (161)|8.10.2004 09:16
[QUOTE="hybo"]Jo a jeste k Asusu. Ten skladem taky neni problem, ale osobne doporucuji radsi osvedcene znacky. Neni vse jen cena, ale to clovek nezjisti jinak, nez si neco levne zakoupi. Ale o tom se vedou netem diskuze, takze to neni potrebne nejak rozvadet. Kdo chce kam, pomosme mu tam :-)[/QUOTE]
To s tím Asusem mne zajímá. Snad mne nebudou kamenoval,že jsem v diskuzi o Looxikovi a ptám se na Asuse. Jaké s ním jsou špatné zkušenosti? Mne se líbí celkem i ta velikost a výkon je pro mne až přespříliš :-)
Asus je můj zatím favorit na koupi.Proto jsem to s tou cenou Looxe myslel spíš jako takové pošťouchnutí :-)
hybo (3107)|8.10.2004 09:24
Nerikam, ze jsou spatne zkusenosti, ale narozdil od desitek, stovek a tisicu predanych zarizeni HP, Fujitsu, se Asusu prodaji jednotky az desitky kusu. Na takove zarizeni se pak moc neoplati privazet prislusenstvi, nemate velkou servisni podporu a podobne. Ale jak rikam, nemam zadne specialni neprijemne informace, je to spise o jistote. Kdyz chcete usetrit, radsi si kupte v zahranici tak, aby platila zaruka, pokud se to vyplati, nez kupovat ne moc oblibene a prodavane zarizeni. A to nerikam o tom, ze jiz pri samotnem objednavani od distributoru jsou nekdy problemy, proste zarizeni existuje, ale nejaka velka akce kolem toho se nedela :-)
Jirka007 (161)|8.10.2004 09:48
[QUOTE="hybo"]Nerikam, ze jsou spatne zkusenosti, ale narozdil od desitek, stovek a tisicu predanych zarizeni HP, Fujitsu, se Asusu prodaji jednotky az desitky kusu. Na takove zarizeni se pak moc neoplati privazet prislusenstvi, nemate velkou servisni podporu a podobne. Ale jak rikam, nemam zadne specialni neprijemne informace, je to spise o jistote. Kdyz chcete usetrit, radsi si kupte v zahranici tak, aby platila zaruka, pokud se to vyplati, nez kupovat ne moc oblibene a prodavane zarizeni. A to nerikam o tom, ze jiz pri samotnem objednavani od distributoru jsou nekdy problemy, proste zarizeni existuje, ale nejaka velka akce kolem toho se nedela :-)[/QUOTE]

Děkuju za informace
Šeba_oldd (1184)|8.10.2004 09:56
[QUOTE="Milan Švec"]
Na tenhle obrázek jsme čekali od 13. srpna!
Tohle u nás umí zatím jenom Hybův AH Mobile/inshop/ :!:
Kdo a kdy bude další :?: [/QUOTE]

Gratuluji - předpokládám , že si ho jdu během dvou hodin vyzvednout.