Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s FSC Pocket LOOX 7xx v ruce

petros_ce4you (4)|16.9.2004 20:17
Ahoj nasel sem odkaz na e-obchod kde nabizej LOOX 720 do 4.dnu co si o tom myslite,jinak du 100% do ni hned jak se objevi.
Tady je odkaz:http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=FAS-LOOX720&Type=K&CategoryId=0
skautik_ce4you (66)|16.9.2004 20:21
[QUOTE="petros"]Ahoj nasel sem odkaz na e-obchod kde nabizej LOOX 720 do 4.dnu co si o tom myslite,jinak du 100% do ni hned jak se objevi.
Tady je odkaz:http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=FAS-LOOX720&Type=K&CategoryId=0[/QUOTE]

kazdopadne tomu neverim :)
S474N (660)|16.9.2004 20:23
[QUOTE="petros"]Ahoj nasel sem odkaz na e-obchod kde nabizej LOOX 720 do 4.dnu co si o tom myslite,jinak du 100% do ni hned jak se objevi.
Tady je odkaz:http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=FAS-LOOX720&Type=K&CategoryId=0[/QUOTE]

Osobne si myslim, ze vari z vody ;o))
skautik_ce4you (66)|16.9.2004 20:27
no zatim to vypada takhle

nemecko 30.9.
anglie 30.9.
usa 3.10.
cr 14.10.

:D
Honzabr (192)|16.9.2004 20:28
:mad: Takže vážení - Expansys GB změnil dodávky na 30.září (z jednoho dne :D )
Takže klídek a připravovat se - 14 dní to jistí :mad: :mad: :dead: (možná)
TheMelin (1642)|16.9.2004 21:33
:dead: Já už to nevydržíííím :( :(
Jirka007 (161)|17.9.2004 07:17
Stejně by mne zajímalo, kolik z těch nedočkavých si Looxe 7.. opravdu koupí :D
Honzabr (192)|17.9.2004 08:06
;) noooo popravdě řečeno, kdyby na trhu bylo něco vzdáleně připomínající 720 (4700 problém-paměť,USB host, a navíc taky není a má přes měsíc zpoždění)tak jdu do toho .A konzorcium F-S nenávidím za tohle čekání a nevyjádření se k smrti.A musím se přiznat že ta nenávist bude i když 720 koupím . A vůbec mi nebude dělat problém utéct k něčemu lepšímu.To když jsem utíkal od Nokie k S-E to byly výčitky svědomí :)) A stejně se k Nokii vrátím (6630 to jistí) Ale F-S se bude muset moooooooc snažit abych u ni zustal po tomhle extempore :mad: :D :D
Pavlucha (1496)|17.9.2004 09:17
Móóóóc by mě zajímalo, kolik "NEDOČKAVÝCH" (spolu se mnou) v tý frontě stojí. :D :D :D

Souhlasím plně s tím, že to ve FS nezvládli. Pokud se čeká na lokalizaci (tomu teda moc nevěřím), tak bych si snad koupil i nelokalizovanou verzi a lokalizaci dokoupil. Jo jo - ale uvidíte, jak se FS bude tvářit až to na ty pulty konečně dodá: "... po našich PDA se jen zaprášilo ..." - jako bych ty články už viděl před sebou ... :D :D :D
TheMelin (1642)|17.9.2004 09:21
Takový možná blbý dotaz.Jak to bude s aplikacema na Looxe 720,který má větší rozlišení a aplikace jsou napsané na menší?Poběží v menším okně,nebo poběží normálně přes celý display a změní se rozlišení display?Nebo nepůjdou :-)
eXEden_ce4you (811)|17.9.2004 09:27
[QUOTE="TheMelin"]Takový možná blbý dotaz.Jak to bude s aplikacema na Looxe 720,který má větší rozlišení a aplikace jsou napsané na menší?Poběží v menším okně,nebo poběží normálně přes celý display a změní se rozlišení display?Nebo nepůjdou :-) [/QUOTE]
Půjdou - některý líp, některý hůř a některý budou třeba i nepoužitelný :D To už záleží na programátorovi, jak dalece myslel na univerzálnost. Co jsem viděl, tak většinou autoři vydávají upravené verze, které by měly VGA či SE podporovat
RomanCE (105)|17.9.2004 09:58
Taky stojim ve fronte (jinak absolutni souhlas s honzoubr sdilim stejne pocity)
brn (114)|17.9.2004 15:41
Myslim, ze neni duvod byt na FS nastavny, HP a ASUS jsou na tom presne stejne - navic ASUS rikal, ze PDA uved uz v cervenci. Nikdo z nich take datum uvedeni AFAIK presne neoznamil.
RomanCE (105)|17.9.2004 17:44
Fujitsu Siemens Computers uvádí na trh výkonný kapesní poèítaè Pocket LOOX 710/720

Praha , 03.09.04

... a tohle bylo jako co ? podle me si to mohli odpustit, nic vic me nestve jak to ze nikdo nedokaze zodpovedne rict jedno jedine datum a to dodrzet ...
brn (114)|19.9.2004 19:45
[QUOTE="RomanCE"]Fujitsu Siemens Computers uvádí na trh výkonný kapesní poèítaè Pocket LOOX 710/720

Praha , 03.09.04

... a tohle bylo jako co ? podle me si to mohli odpustit, nic vic me nestve jak to ze nikdo nedokaze zodpovedne rict jedno jedine datum a to dodrzet ...[/QUOTE]Ok, ok. Spletl jsem se. Ale Cesky asus taky neco rikal, ze to bude asi v pulce zari, ted mluvi o konci.

Nicmene znovu byla na webu Alzasoftu cena 23.000 - snad to ti Siemensaci nechteji uvest pod jinou cenovkou, nez puvodne tvrdili.
Pavel Koza (4761)|20.9.2004 09:11
[QUOTE="brn"]Myslim, ze neni duvod byt na FS nastavny, HP a ASUS jsou na tom presne stejne - navic ASUS rikal, ze PDA uved uz v cervenci. Nikdo z nich take datum uvedeni AFAIK presne neoznamil. [/QUOTE]

Finalni verzi Asuse A730 mam na stole a testuju a testuju a pisu a pisu...:) Teste se!
00027490_Photo_050104_007_duL7.jpg
vazoun (8)|20.9.2004 09:14
[QUOTE="brn"][QUOTE="RomanCE"]Fujitsu Siemens Computers uvádí na trh výkonný kapesní poèítaè Pocket LOOX 710/720

Praha , 03.09.04

... a tohle bylo jako co ? podle me si to mohli odpustit, nic vic me nestve jak to ze nikdo nedokaze zodpovedne rict jedno jedine datum a to dodrzet ...[/QUOTE]Ok, ok. Spletl jsem se. Ale Cesky asus taky neco rikal, ze to bude asi v pulce zari, ted mluvi o konci.

Nicmene znovu byla na webu Alzasoftu cena 23.000 - snad to ti Siemensaci nechteji uvest pod jinou cenovkou, nez puvodne tvrdili. [/QUOTE]

Jenze tohle oficialni oznameni noveho produktu a ne informace o tom, ze si ho muzem koupit na pultech :-(
Tak to delaj vsichni :(
TheMelin (1642)|20.9.2004 09:35
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="brn"]Myslim, ze neni duvod byt na FS nastavny, HP a ASUS jsou na tom presne stejne - navic ASUS rikal, ze PDA uved uz v cervenci. Nikdo z nich take datum uvedeni AFAIK presne neoznamil. [/QUOTE]

Finalni verzi Asuse A730 mam na stole a testuju a testuju a pisu a pisu...:) Teste se![/QUOTE]

Uz se tesime ;-)
Jeste by to chtelo recenzi na toho Looxe 720 ;-) Uz aby byl tez na stole :-)
kurnikov (6)|20.9.2004 16:15
Tak výmluva na lokalizaci určitě neprojde. Na F-S.cz uz podporu pro 720 hrdě prezentují:
http://www.sunnysoft.cz/clanek.php?clanekid=4

Taky čekám :-)
skautik_ce4you (66)|20.9.2004 16:29
[QUOTE="kurnikov"]Tak výmluva na lokalizaci určitě neprojde. Na F-S.cz uz podporu pro 720 hrdě prezentují:
http://www.sunnysoft.cz/clanek.php?clanekid=4

Taky čekám :-)[/QUOTE]

tezko rict, proc je rozdil 14 dni od "svetoveho trhu"

spise by me zajimalo kde se jednotlive produkty dokompletovavaji
(pridani ceskych manualu, cd lokalizace atd.)
TheMelin (1642)|20.9.2004 16:46
[QUOTE="Pavel Koza"][QUOTE="brn"]Myslim, ze neni duvod byt na FS nastavny, HP a ASUS jsou na tom presne stejne - navic ASUS rikal, ze PDA uved uz v cervenci. Nikdo z nich take datum uvedeni AFAIK presne neoznamil. [/QUOTE]

Finalni verzi Asuse A730 mam na stole a testuju a testuju a pisu a pisu...:) Teste se![/QUOTE]

Nekde,zde padl odkaz na srovnani fotecek z Asusu A730 a Looxe 720.
Foto z Looxe bylo podstatne lepsi,ale toto vypada pekne.Asi zalezi na tom jak kdo s tim foti :D
RomanCE (105)|20.9.2004 16:54
[QUOTE="skautik"]
tezko rict, proc je rozdil 14 dni od "svetoveho trhu"
[/QUOTE]

14 dni ? neco me snad nekde uteklo ? tzn ze driv jak v polovine rijna nebude ? :dead:
TheMelin (1642)|20.9.2004 17:06
Ano,posledni termin je zmenen na 14.10. :( Doufejme,ze je to termin posledni.Nejlepe kdyby to bylo driv :D
S474N (660)|20.9.2004 17:08
[QUOTE="TheMelin"]Ano,posledni termin je zmenen na 14.10. :( Doufejme,ze je to termin posledni.Nejlepe kdyby to bylo driv :D [/QUOTE]

Ze se vam chce cekat, takto muzete rovnou pockat az na smrt :D . Ne vazne, vono potom se zase objevi jinej a lepsi a zase lepsi a takto furt dokola.
TheMelin (1642)|20.9.2004 17:30
To neni o tom cekat,ale chci si poridit PDA a ten mesic uz vydrzim,nez koupit neco jineho a pak toho litovat.Neboj ten Loox se mnou bude dele,nejsem tak bohat,abych si mohl kupovat kazdy mesic jine PDA ;) ....
Jeste takovy dotaz mimo misu.Jeste pred chvilkou jsem mohl upravovat prispevky,ale ted mi to nejde a dole mam napsano,ze mohu jen odpovidat do tohoto fora.Nevite cim by to mohlo byt?
Pavel Koza (4761)|20.9.2004 17:34
[QUOTE="TheMelin"]Foto z Looxe bylo podstatne lepsi,ale toto vypada pekne.Asi zalezi na tom jak kdo s tim foti :D [/QUOTE]

Jses si skutecne jisty, ze LOOX foti lepe? Tedy presne - ze LOOX v te "betaverzi", co jsem mel v ruce, foti lepe nez Asus?
00027542_Loox_bV6.jpg 00027542_Asus_U8Va.jpg
TheMelin (1642)|20.9.2004 17:40
Nekde v tomto foru byl odkaz a tam byli fotky z Looxe a Asusu.Foto z Looxe mi tam pripadalo lepsi...Zkusim se podivat po tom odkazu ;)
S474N (660)|20.9.2004 17:51
[QUOTE="Pavel Koza"]
Jses si skutecne jisty, ze LOOX foti lepe? Tedy presne - ze LOOX v te "betaverzi", co jsem mel v ruce, foti lepe nez Asus?[/QUOTE]

No ono by hlavne chtelo fotky ve stejny cas na stejnem miste. Ta prvni by urcite dopadla lepe, kdyby nebyla v protisvetle a taky je trosicku maznuta - zrejme pohybem ruky.
TheMelin (1642)|20.9.2004 17:51
Tady jsou nejake fotecky z Asusu A730 a Looxe 720.Hlavne na prvni fotce s panelakem se mi jeví jako vitez Loox,ale samozrejme zalezi asi i na fotografovi :D
Pavel Koza (4761)|20.9.2004 18:04
[QUOTE="TheMelin"]Tady jsou nejake fotecky z Asusu A730 a Looxe 720.Hlavne na prvni fotce s panelakem se mi jeví jako vitez Loox,ale samozrejme zalezi asi i na fotografovi :D [/QUOTE]
S tim fotografem souhlasim, ale na vysledku se asi neshodneme. LOOX je sice barevnejsi (rekl bych az moc), ale co se detailu a ostrosti tyka, LOOX nema sanci.

[QUOTE="S474N"]No ono by hlavne chtelo fotky ve stejny cas na stejnem miste. Ta prvni by urcite dopadla lepe, kdyby nebyla v protisvetle a taky je trosicku maznuta - zrejme pohybem ruky. [/QUOTE]
Ono by to chtelo vic veci;), ale u te fotky z LOOXe jsem si jisty, ze ruka byla oprena o zabradli, zatimco v tom druhem pripade (Asus) to bylo bez opory. Nicmene znovu opakuji, ze LOOX byla predprodukcni unita vyrobena nekdy pred 8mi tydny, coz je v tomto pripade cela vecnost...

V kazdem pripade pokud to porovnam s iPAQ rx3715, tak na nej nema ani LOOX, ani Asus (venkovni foceni, celky).
brn (114)|20.9.2004 18:10
[QUOTE="TheMelin"]Tady jsou nejake fotecky z Asusu A730 a Looxe 720.Hlavne na prvni fotce s panelakem se mi jeví jako vitez Loox,ale samozrejme zalezi asi i na fotografovi :D [/QUOTE]Srovnavani A730 vs. FS720 jsou jenom prvni dve fotky (prvni par fotek). Ty ostatni jsou uz vsechny z FS720. Jinak ja bych naopak rekl, ze je ta z FS brutalne prevetlena, ale to zalezi asi taky na tom, v jakou denni dobu to ten clovek fotil. Vsechno z Looxe se mi zatim taky zda trochu rozmazane.

Jo pokud se pamatuji, tak ta zprava z FS rikala, ze FS uvadi na trh pdacko, ale uz nerikala zadne konkretni datum. Ale neoveroval jsem to, mozna se pletu, ono me to zas tak netrapi.
Pavel Koza (4761)|20.9.2004 18:16
...mozna je to jen muj zkresleny pohled na vec, ale u tohoto zarizeni mi prijde naprosto zbytecne mit moznost si nastavit 50 ruznych parametru foceni - jestli chci mit profi fotky, musim si koupit si profi fotak a ne PDA. Od zarizeni tohoto typu chci jedine - aby se mi po stisknuti spouste ulozila do pameti co nejvernejsi kopie toho, co jsem videl v hledacku... Pokud je fotka pri zapnute automatice presvetlena, tmava, prebarvena nebo jinak zprznena je proste chyba toho fotaku.
S474N (660)|20.9.2004 18:48
[QUOTE="Pavel Koza"]...mozna je to jen muj zkresleny pohled na vec, ale u tohoto zarizeni mi prijde naprosto zbytecne mit moznost si nastavit 50 ruznych parametru foceni - jestli chci mit profi fotky, musim si koupit si profi fotak a ne PDA. Od zarizeni tohoto typu chci jedine - aby se mi po stisknuti spouste ulozila do pameti co nejvernejsi kopie toho, co jsem videl v hledacku... Pokud je fotka pri zapnute automatice presvetlena, tmava, prebarvena nebo jinak zprznena je proste chyba toho fotaku. [/QUOTE]

Ja to resim tak, ze na nejake rychlofoceni mam mobil a neni problem si fotku poslat pres BT do PDA. Preci jenom sermovani s mobilem vypada prirozeneji, nez s PDA :D
skautik_ce4you (66)|20.9.2004 19:43
[QUOTE="S474N"][QUOTE="Pavel Koza"]...mozna je to jen muj zkresleny pohled na vec, ale u tohoto zarizeni mi prijde naprosto zbytecne mit moznost si nastavit 50 ruznych parametru foceni - jestli chci mit profi fotky, musim si koupit si profi fotak a ne PDA. Od zarizeni tohoto typu chci jedine - aby se mi po stisknuti spouste ulozila do pameti co nejvernejsi kopie toho, co jsem videl v hledacku... Pokud je fotka pri zapnute automatice presvetlena, tmava, prebarvena nebo jinak zprznena je proste chyba toho fotaku. [/QUOTE]

Ja to resim tak, ze na nejake rychlofoceni mam mobil a neni problem si fotku poslat pres BT do PDA. Preci jenom sermovani s mobilem vypada prirozeneji, nez s PDA :D [/QUOTE]

:) ja mam pocit, ze sebe i nas chces za kazdou cenu presvedcit, ze jsi si proste koupil to nejlepsi co mohlo byt :)

at uz se to tyka cf / sd slotu nebo vestavene pseudokamere :))

ja osobne bych byl radsi bez integrovaneho fotaku, rozhodne kvuli tomu si fs720 porizovat nebudu :)
TheMelin (1642)|20.9.2004 20:10
Ja jsem si take neobjednal Looxe kvuli fotaku.Ale na jednu stranu jsem rad,ze ho ma.Ikdyz kvalita neni nejlepsi (co se da cekat od takovychto cipu),vzdy se hodi na nejakou tu momentku z dovolene a pak supky nekomu mailem.
VILIAM_ce4you (156)|20.9.2004 21:01
No, už aby se to opravdu dostalo do obchodů. Toto téma se celé točí okolo něčeho co nikdo nemá a všichni se na to těší. Ať už to máme doma a můžeme se podělit o zážitky o něčem konkrétním a nemusíme se dohadovat co a jak. I když nutno podotknout jsem také jeden z toho zástupu co každý den hltá internet a čeká kdy se tam ukáže ten den "D". Snad to bude už brzy, ještě párkrát se vyspíme a ...............;)
Šeba_oldd (1184)|20.9.2004 21:15
Snad to bude už brzy, ještě párkrát se vyspíme a ...............

A oni nám předvedou zase něco novějšího a tak pořád do kola.Asi to všechno prodám a pojedu do Mongolska.Tam si koupím koně a pojedu domů.Potom si snad koupím něco úplně nového.
skautik_ce4you (66)|20.9.2004 22:06
snad predvedou a tim snizi cenu zarizeni s VGA displayem o nejakou tu tisicovku :)

to by se mi libilo
ono tech 16 a pul nebo kolik to stoji je taky docela dost penez
S474N (660)|21.9.2004 07:06
[QUOTE="skautik"]
:) ja mam pocit, ze sebe i nas chces za kazdou cenu presvedcit, ze jsi si proste koupil to nejlepsi co mohlo byt :)

at uz se to tyka cf / sd slotu nebo vestavene pseudokamere :))

ja osobne bych byl radsi bez integrovaneho fotaku, rozhodne kvuli tomu si fs720 porizovat nebudu :)[/QUOTE]

No jeste abych hanel to, co jsem si koupil, ne? Nicmene ten muj prispevek byl psan za me osobne - jak to resim ja a nikomu to nevnucuji ;)
Crusader_ce4you (624)|21.9.2004 07:51
[QUOTE="seba"]Snad to bude už brzy, ještě párkrát se vyspíme a ...............

A oni nám předvedou zase něco novějšího a tak pořád do kola.Asi to všechno prodám a pojedu do Mongolska.Tam si koupím koně a pojedu domů.Potom si snad koupím něco úplně nového.[/QUOTE]

Jo, jenže až si v tom Mongolsku toho koně koupíš, tak za hodinu zjistíš, že se vedle na statku narodila nová koní verze, která je rychlejší a silnější :D :D :D
Jirka007 (161)|21.9.2004 09:50
[QUOTE="S474N"][QUOTE="skautik"]
:) ja mam pocit, ze sebe i nas chces za kazdou cenu presvedcit, ze jsi si proste koupil to nejlepsi co mohlo byt :)

at uz se to tyka cf / sd slotu nebo vestavene pseudokamere :))

ja osobne bych byl radsi bez integrovaneho fotaku, rozhodne kvuli tomu si fs720 porizovat nebudu :)[/QUOTE]

No jeste abych hanel to, co jsem si koupil, ne? Nicmene ten muj prispevek byl psan za me osobne - jak to resim ja a nikomu to nevnucuji ;) [/QUOTE]

Konečně majitel pořádného stroje :-))
Jak jsi s 420 spokojený?
Já si ho chci taky pořídit,7 řadu stejně nevyužiju,tak není na co čekat :-)
S474N (660)|21.9.2004 14:01
[QUOTE="Kozlik007"]
Konečně majitel pořádného stroje :-))
Jak jsi s 420 spokojený?
Já si ho chci taky pořídit,7 řadu stejně nevyužiju,tak není na co čekat :-)
[/QUOTE]

Jsem spokojen az na jednu drobnost - iPAQ1930 mel misto na poutko na ruku a Loox ho nema ;o))) Jinak uz me vsechno beha jak jsem si predstavoval a ted uz si jenom uzivam. Dneska jsem si instalnul Resco Photo Viewer a taky me velmi prijemne prekvapil - ACDSee letelo z pametove karty ;o))
Jirka007 (161)|21.9.2004 14:55
[QUOTE="S474N"][QUOTE="Kozlik007"]
Konečně majitel pořádného stroje :-))
Jak jsi s 420 spokojený?
Já si ho chci taky pořídit,7 řadu stejně nevyužiju,tak není na co čekat :-)
[/QUOTE]

Jsem spokojen az na jednu drobnost - iPAQ1930 mel misto na poutko na ruku a Loox ho nema ;o))) Jinak uz me vsechno beha jak jsem si predstavoval a ted uz si jenom uzivam. Dneska jsem si instalnul Resco Photo Viewer a taky me velmi prijemne prekvapil - ACDSee letelo z pametove karty ;o))[/QUOTE]

Odkudpak máš Resco Photo Viewer? Ten bych taky bral :-)
S474N (660)|21.9.2004 16:08
[QUOTE="Kozlik007"]Odkudpak máš Resco Photo Viewer? Ten bych taky bral :-)[/QUOTE]

Objednal jsem si ho na jedne "sluzbe" a prisel me v zapeti :D :cool:
laif.sax (19)|21.9.2004 23:54
[QUOTE="S474N"][QUOTE="Kozlik007"]Odkudpak máš Resco Photo Viewer? Ten bych taky bral :-)[/QUOTE]

Objednal jsem si ho na jedne "sluzbe" a prisel me v zapeti :D :cool: [/QUOTE]

Ja zatim pouzivam docela spokojene Limelink CEpicture, ale dost mi vadi neschopnost zobrazovat PNG :/
Jirka007 (161)|22.9.2004 07:39
[QUOTE="S474N"][QUOTE="Kozlik007"]Odkudpak máš Resco Photo Viewer? Ten bych taky bral :-)[/QUOTE]

Objednal jsem si ho na jedne "sluzbe" a prisel me v zapeti :D :cool: [/QUOTE]

Na jaký službě? :-)

Ještě bych se chtěl všech tady zeptta, proč je takový rozruch kolem FujitsuSiemense 7.. a téměř žádná reakce na ASUS MyPal A730, ten vypdá dost schopně ne?
S474N (660)|22.9.2004 10:00
[QUOTE="Kozlik007"]Na jaký službě? :-)[/QUOTE]

Bez komentare. S tim se kazdy musi srovnat sam ;)
Jirka007 (161)|22.9.2004 11:20
[QUOTE="S474N"][QUOTE="Kozlik007"]Na jaký službě? :-)[/QUOTE]

Bez komentare. S tim se kazdy musi srovnat sam ;) [/QUOTE]

To je ale smůla :-)
Pavlucha (1496)|22.9.2004 11:46
[QUOTE="Kozlik007"]Ještě bych se chtěl všech tady zeptta, proč je takový rozruch kolem FujitsuSiemense 7.. a téměř žádná reakce na ASUS MyPal A730, ten vypdá dost schopně ne?[/QUOTE]

... nejspíš proto, že je tahle diskuse věnovaná Loox 720 a 710 a všechno, co jsi sem doposud polal je jaksi mimo mísu ... :D
Pokud si chceš počíst o A730, musíš jinam ... třeba SEM ;)
Joshua_ce4you (2)|22.9.2004 12:11
Takže vážení diskutující a čekatelé ... teď mi volali z Kasa.cz, že moje objednaná 720 bude až 15.10. ... Takže upřímnou soustrast všem :mad: