Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 23 z 52 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 331 až 345 z 780

Téma: HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

ktera je to vetev?
    nepomuze treba instalace SecurityPolicy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Milan79_ce4you
    Guest

V HTC HD2 mám problém se svou navigací iGO8 ver.8.3.2.64873.
    Instalace bezproblémová, zadám trasu (třeba i na stole) a asi po 5 minutách když chci trasu změnit, vstoupím do
    Hledat/adresa/ ... a když chci zadat jiné město nebo ulici naskočí nahoře "písmeno A s kolečkem" navigace začne pískat a končím.
    Pomůže jen reset továrního nastavení programu iGO a mohu opět zadat trasu, nebo si jen tak můžu s navigací pohrávat, ale když bude na stole asi 5minut v klidu, pak už nezměním trasu ani náhodou a opět jen rest iGO do továrního nastavení.

Už jste se s tím někdo setkal? To je chyba nejspíš programu navigace. Ale v Samsungu Omnii fungovala bezvadně.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Do sys.txt pridej:
    Kód:
    [device]
    type="ALIAS_TOUCH HD"
    sdcard_dsk_num=7

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Má už někdo HD2 od O2? Měla být k dispozici dnes. I na jejich webu již telefon najdete. Že by se už probudili?

Edit: Tak už to z O2 dorazilo. Konečně.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Lord Mystic
    pigeon neumí skype, vyřešil jsem to pomocí - http://www.nimbuzz.com/en/
    Fring mi nejede ,ale ani Nimbuzz

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Hi all, nemáte někdo problém s velkou hlasitostí příchozího a odchozího hovoru? Je to strašně nahlas a nerad bych odvařil repráček. Řeší se to i na xda-dev a tam se to řeší změnou registrů, což mně moc nepomohlo.

Díky.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Mám to v poho.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Čau všem, nelze mi nastavit ActiveSync tak, aby se synchronizovaly i podadresáře pod Doručenou poštou. Máte s tím někdo zkušenosti? Dík L.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Ahoj, toto se nenastavuje v ActiveSync, ale musíš si dát v poště "Tools" a tam "manage folders" a zaškrtat si ty které chceš aby se synchronizovali

Nováček
    Registrace
    May 2010

Mám HD2 z první várky, trpí taky růžovým nádechem, ale trápí mě "skřípající reproduktor" hovory oproti mému starému diamondu jsou nekvalitní. Je možné to nějak softwarově poladit nebo jen reklamace? V Sunnysoftu jsem koukal, že se prodáva ochraná fólie. Má cenu jí kupovat?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Díky, tj. ono

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Mám HD2 z první várky, trpí taky růžovým nádechem, ale trápí mě "skřípající reproduktor" hovory oproti mému starému diamondu jsou nekvalitní. Je možné to nějak softwarově poladit nebo jen reklamace? V Sunnysoftu jsem koukal, že se prodáva ochraná fólie. Má cenu jí kupovat?

Já mám také od O2 jeden z prvních, přesně stejné problémy, reprák je hrozně velké zklamání a růžové fotky nepoužitelné - to se snad vyřeší výměnou po reklamaci, kterou udělám, až to zvládnou, ale s tím reprákem je to fakt katastrofa. A k tomu celé okolí slyší, co mi protistrana říká, pomůže jen prstem ucpat reprák... A vypadá to, že chybí hlasové vytáčení, které jsem u P1i pravidelně používal. Bohužel výdrž baterky je naprosto s P1i srovnatelná, to znamená, že se musí denně nabíjet...
    Ta fólie je asi zbytečná, ochranné sklo má být velice tvrdé a folie by asi zhoršila kapacitní displej...
    Jediné, co mne potěšilo, je rychlost, jinak jsem fakt podle recenzí očekával více.... Od roku 2005 používám PDA HP hx4700 s WM 6,0 a HD2 je prakticky toto PDA vylepšené a umí telefonovat...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

No,dával jsem mu ještě šanci ale nejde to-zítra ho jdu vrátit.Špatná baterka ,reproduktor a foťák to se nedá překousnout.Na svůj HTC PRO2 koukám teď úplně jinak a vidím v něm opravdu funkční přístroj.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Zdravím, chtěl jsem si tento suprový kousek objednat, ovšem jak to tak pozoruji, tak to není nic slavného, nebo nevím, co si mám myslet. Chtěl jsem ho především kvůli ledce u foťáku, kterou hdčko nemělo a také mě zarazilo to narůžovění, popřípadě ten "chraptící reprák ". Je tu někdo, kdo by měl vše v pořádku a můžeme se tu bavit o vadných modelech. Jinak nevím, jaká další alternativa by za toto hd2 byla a už potřebuji nový mobil, můj SE d750i je katastrofa .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Včera mi Leo dorazilo od az-elektro. Okamžitě jsem zkusil foťák a zatím šťastně marně pátrám o růžových středech fotografií. Problém jsem zatím měl jediný - po spuštění se možnost zvolit češtinu objevila jen na krátkou dobu a pak tam naskočilo zadání PIN SMS karty. A pak se všechno semleto tak rychle, že se mi nainstalovala anglina. Pomohl až HR. Měl bych však dotaz - existuje nějaký program, který odpojuje přístroj od datového připojení a umožňuje mít nastavené automatické aktualizace například počasí či přišlých e-mailů? Zatím jsem objevil úpravu registrů, ale ta má být funkční jen za předpokladu zrušení automatické aktualizace. Předem díky za odpověď. Jo, a jak s, prosím, dělá SR, když zatuhne obrazovka a žádná klávesa není použitelná?

Strana 23 z 52 PrvníPrvní ... 13212223242533 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC HD mini – zkušenosti, rady, postřehy
    Od Vitezslav2_ce4you v sekci HD mini
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-07-2010, 12:06
  2. Reakcí: 373
    Poslední příspěvek: 01-06-2010, 18:51
  3. HTC Advantage X7500 - obecné postřehy, zkušenosti atp.
    Od skaj_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 310
    Poslední příspěvek: 24-09-2008, 09:57
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33