Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD2 (Leo) – zkušenosti, rady, postřehy, dostupnost

Honza102 (182)|16.11.2009 12:25
Dá se na tom hrát Transport Tycoon? :)
tomulinek (216)|16.11.2009 14:35
No, po videu s Remote desktopem si dovoluji tvrdit, že hodně těžko. ;) V TT byl problém trefit se přesně do políčka už na PC – a to na velkém monitoru. Na QVGA se o hratelnosti taky mluvit nedalo... Ale zkus připojit bluetooth myšku, třeba to půjde. ;)

EDIT: Stále nikdo k HD2 nezkoušel spárovat bluetooth klávesnici s touchpadem (tuhle či podobnou, třeba od HTPC) či myšku?
Losos_ce4you (1147)|16.11.2009 14:44
Potřeboval bych vyřadit HTC message a používat standardní win aplikaci na sms/maily .
Nápad jak zlikvidovat tu nástavbu ??

Další věc je že při instalaci SPB shellu nejdou v te HTC nástavbě otevřít zprávy , resp.SMS ......
bagio (338)|16.11.2009 14:59
Tak už ho mám ! Dnes jsem ho koupil u Vodafone v Praze. A je CZ. Jdu si hrát :-)))
pato_ce4you (20)|16.11.2009 15:28
Zistil som, že v základnej ROMke je už slovenský a český XT9 slovník, takže stačí iba trošku upraviť registre a môžete ho používať.

[code]HKLM\Software\Tegic\eT9\AvailableLanguages = 0109,010C,0107,0110,010A,011B,0105
HKLM\Software\Tegic\eT9\Ldbfiles\105 = CSlsUN_xt9.ldb
HKLM\Software\Tegic\eT9\Ldbfiles\11B = SKlsUN_xt9.ldb
HKLM\nls\SystemLCID = 0x0405
[/code]

Prikladám aj .cab (RS, lebo sem to neviem nahať).
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Po inštalácii je potrebný soft reset.

:!: Pozor, neručím za správnu funkcionalitu. Ak vám to bude fungovať, tak to tu môžete potvrdiť. Ja to mám otestované na HTC HD2, ROM 1.43.479.2 (70124) WWE.
lukschaMDA (23)|16.11.2009 16:30
Úprava Windows 6.5 + video

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=4941271

PS: nemám odzkoušeno, čekám na HD2 :-)
Losos_ce4you (1147)|16.11.2009 16:42
To ve vetsine voleb VUBEC nefunguje
Lord Mystic (164)|16.11.2009 16:47
zkoušel si to na hd2 či na jakém zařízení? vypadá to, že většina funkcí je tam dělána úpravou registrů a nedivil bych se, že zařízení s TouchFlo můžou mít jiné prioritní záznamy v registrech, proto by nemuseli tyto některé úpravy fungovat v pořádku... ve středu přijde hd2 tak hned vyzkouším.
pato_ce4you (20)|16.11.2009 16:57
Testoval som to na mojom HTC HD2. Aj som to doplnil do pôvodného príspevku.
Losos_ce4you (1147)|16.11.2009 17:12
HD2 na tyhle upravy ve vetsine voleb nereaguje , v reg jsou oproti jinym verzim zmeny .
tomulinek (216)|16.11.2009 17:46
Velmi povedené HD video pro všechny, kdož si nemohli kapacitní displej ochytat v reálu. Myslím, že plusy i mínusy ukazuje velmi pěkně:

> HTC HD2: Using the Multitouch Screen <
bagio (338)|16.11.2009 17:56
Jakého kecálka do HD2 ? Co podporuje icq,msn a skype ?
czbird (334)|16.11.2009 19:16
Bohuzel na me v Sunnysoftu vysla az CZ verze, dorazi ve stredu - mate uz ji nekdo? Je mozne cestinu neinstalovat, a presto mit cesky T9? Diky.
Kucko34_ce4you (36)|16.11.2009 19:46
Aj ja som uz tyzden stastnym vlastnikom HD2. Mal som pred tym HD, takze to nebol az taky velky skok. Vcelku som s nim spokojny. Na kapacitny disp sa da rychlo zvyknut, kedze som stylus pouzival iba zriedkavo! Uz som si ho stihol trocha poupravovat. Chlapci s xda-developers nikdy nesklamali... :)
00335647_Today_TOAZ.jpg
Kucko34_ce4you (36)|16.11.2009 19:49
Ked kecalek all in one, tak jednoznacne fring! Inak ta zdravim, Bagio. Dlho sme sa nevideli... :)
Kucko34_ce4you (36)|16.11.2009 19:56
[quote=czbird]Bohuzel na me v Sunnysoftu vysla az CZ verze, dorazi ve stredu - mate uz ji nekdo? Je mozne cestinu neinstalovat, a presto mit cesky T9? Diky.[/quote]


Na starne 16 je to spominane... treba trocha citat... :)

https://www.ce4you.cz/forums/_redirect_post.asp?action=post&p=335622
Sidon_ce4you (142)|16.11.2009 20:06
[quote=JecminekMaselnik]zajímavé sledovat, jak se různí názory na toto zařízení a jak se i různí názory na to, co je a není profi. Mám HD2 už pár dní a v zásadě souhlasím s tím, co napsal Radek Hulán. Čili vynikající zařízení s omezeními plynoucími z nemožnosti dosáhnout jednopixelové přesnosti tapnutí.
Rovněž si myslím, že vývoj jednoznačně směruje ovládání prsty, lobby výrobců náhradních stylusů asi není dost silná:-), takže věřím, že aplikace i nastavení budou stále častěji "finger friendly".
Jinak konkrétně k HD2 musím říct, že první dojmy byly kromě nadšení z displeje plné rozčarování z ovládání. Nepřesné, psaní na klávesnici displeje plné chyb, no hrůza. Po víkendu z valné části stráveném hraním můžu říct, že hodně z tohoto rozčarování je dáno nezvykem a dneska už slušně ovládám i total commander, ze kterého jsem byl, mírně řečeno, zoufalý.
Na závěr se vrátím k profi a neprofi: nevím, jestli se profi uživatel pozná podle používání remote desktopu, mně příjde spíše zoufalé, že HTC dost fláká agendu. Kalednář jakž takž, ale počet položek na homescreen bez možnosti nastavit si počet položek, velikost, či délku období, za které se mají zobrazit, mi vyloženě vadí. A že se vůbec nepočítá s úkoly, tzn. v touchflo na ně není pamatováno ani ovládání ani zobrazením, mi příjde vyloženě tristní. Ale to není problém jenom Lea.[/quote]
V podstatě mám stejný názor na věc...
Bohužel mi přijde, že HD2 je takový lepší iphone, tj mobil pro bohaté teenagery, kteří hlavně využívají různé Efekty (počasí) Fotky, Videa, MP3, Internet, Youtube, Facebook apod. Pro tyto funkce je HD2 optimalizovaný úplně perfektně. Bohužel pro uživatele managerského typu je v základu nepoužitelný. Bude potřeba mnoho úprav, aby se HD2 dalo plnohodnotně pracovně používat. Úplně nejhorší je opravdu to, že na Úkoly se HTC vykašlalo úplně a jedna položka kalendáře na Today je taky spíše úsměvná.
Proto budu vděčný za každou radu jak HD2 optimalizovat pro použití "agendy"
Lord Mystic (164)|16.11.2009 20:20
[quote=Kucko34]Aj ja som uz tyzden stastnym vlastnikom HD2. Mal som pred tym HD, takze to nebol az taky velky skok. Vcelku som s nim spokojny. Na kapacitny disp sa da rychlo zvyknut, kedze som stylus pouzival iba zriedkavo! Uz som si ho stihol trocha poupravovat. Chlapci s xda-developers nikdy nesklamali... :)[/quote]
máš to docela pěkný, ty ikonky nahoře a pak čtyři rychlé odkazy na úvodní stránce místo třech - nechceš hodit seznam vylepšení která si použil, ať mají noví uživatelé inspiraci? (třeba já, hd2 dorazí ve středu).

shiftik_ce4you (48)|16.11.2009 22:03
Tak jsem se dneska stal hrdým majitelem HD2. Dalo to hodně práce, ale mám ho:-)

Jenom mi trochu uniká, pro koho je tenhle telefon určen a asi jsem se s honbou za nim unáhlil. Nepřečetl jsem si všechny diskuze a hnal se jenom za rychlým procesorem a větším displejem:-/. Původně jsem si říkal, že s kapacitním displejem nebudu mít problém, protože u Touch Pro 2 jsem stylus nepoužíval vůbec a všechno jsem ovládal prstama, ale asi si zvykat ještě budu muset.

Jenom jedna položka v kalendaři na homescreen je celkem podpásovka, speciílně pokud máte v kalendáři nějakou celodenní událost a tím pádem už nevidíte nic:-( Povedlo se někomu nainstalovat nějaký SW bez toho aby přišel o touchflo?
Občas mi příjde, že se zvětšením displeje se zmenšila pracovní plocha. Dá se někde vypnout aby se při hovoru zobrazila červená obrazovka, která se musí stáhnout aby se člověk dostal na další volby související s hovorem?

Uvidíme, jestli si na něj zvyknu nebo půjde ve středu do světa...
JecminekMaselnik (464)|16.11.2009 22:14
[quote=Sidon]
Bohužel mi přijde, že HD2 je takový lepší iphone, tj mobil pro bohaté teenagery, kteří hlavně využívají různé Efekty (počasí) Fotky, Videa, MP3, Internet, Youtube, Facebook apod. Pro tyto funkce je HD2 optimalizovaný úplně perfektně. Bohužel pro uživatele managerského typu je v základu nepoužitelný. Bude potřeba mnoho úprav, aby se HD2 dalo plnohodnotně pracovně používat. Úplně nejhorší je opravdu to, že na Úkoly se HTC vykašlalo úplně a jedna položka kalendáře na Today je taky spíše úsměvná.
Proto budu vděčný za každou radu jak HD2 optimalizovat pro použití "agendy"[/quote]

To ale není "problém" HD2, ale naprosto všech zařízení HTC ať už s win mobile nebo androidem. Řešení je na snadě: SPB mobile shell. Tím ovšem člověk zahazuje značnou část toho, co mu HTC prodalo.
Lutri_ce4you (143)|16.11.2009 23:02
Mám otázku na šťastné majitele HD2. Potřeboval bych zjistit, zda korektně funguje Audio notes touch, či nějaký jiný soft na nahrávání hovorů. Já mám teď Touch HD a tam to šlo přes malou utilitu zprovoznit, tak se chci zeptat, jak to nahrává hovory vám, zda je druhá strana dobře slyšet i bez hlasitého HF. Je to pro mě důležité, protože často mám telefonní objednávky a nemám si je na co poznačit, takto se mi automaticky nahrají. Rád bych si ho nadělil pod stromeček :-) a toto je pro mě celkem důležité. Předem děkuji za info.
Přeci jen ještě dotaz na Bagiho: V jakém Vodafonu v Praze jsi ho prosím tě koupil? A měli jich dost?
Kucko34_ce4you (36)|16.11.2009 23:17
[quote=Lord Mystic]máš to docela pěkný, ty ikonky nahoře a pak čtyři rychlé odkazy na úvodní stránce místo třech - nechceš hodit seznam vylepšení která si použil, ať mají noví uživatelé inspiraci? (třeba já, hd2 dorazí ve středu).[/quote]

Zmena jazyka:
v registroch zmenit HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang z hodnoty 1033 (English US) na 1051 (Slovak) alebo 1029 (Czech) a restart.
Ostatne kody su tu:
http://www.science.co.il/Language/Locale-Codes.as
Jazyk sa zmeni iba v menu HTC Sense! Na kompletny preklad si treba pockat...

Zmena ikoniek v taskbar:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=509534 - tieto mam teraz
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=503647

Komu chyba v pravom hornom rohu ikonka Task Manager:
Duttys Task Manager for Leo.cab

Zmena QuickLinks ikoniek v today z 9 na 16:
Vovichek&Jamrecords_16Shortcuts.cab
Len sa zmeni typ pisma v today (je tensie) a zatial neviem ako ho zmenit...

Zrusenie niekedy otravneho Auto Lock Screen:
Disable Auto Device Lock.cab
tomulinek (216)|17.11.2009 10:41
Z O2 snad jako první operátoři hlásili, že HD2 budou u nás prodávat – a skutek? Nemají jej ani v e-shopu, přičemž Vodafon už vesele prodává, o dalších prodejcích (od HTC jistě ne tak podporovaných, jako mezinárodní operátoři) ani nemluvě. Snad to nedopadne jako s Omnií 2, kterou jsem si u O2 chtěl koupit už před 2 měsíci. :no:
Milan79_ce4you (0)|17.11.2009 11:38
Chtěl bych se zeptat !!!!
Jsou tuzemští obchodníci tak neschopní nebo tak bojácní? Proč všude čtu jen "máme objednáno pár kusů", nebo "čekáme na sklad 10 ks".
Proč, když si objednám něco třeba v UK, mám všechno bleskově a přitom také zásobují jejich místní a nepoměrně větší trh?
Všímám si, že v ČR dokonce i v kamenných obchodech by chtěl každý obchodovat jen "pokud si objednáte předem".
HD2 je na trhu již dlouho a každý čeká na "oficiální dodávku" směšně malého množství.
Copak si nikdo nedělá průzkum trhu? Neexistuje marketing? Neexistuje reklama? Propagace?
Proč v TV a všude vidím reklamy na HD2 a krom pár kousku ve Vodafonu ( a to už možná nejsou - alepoň ne v Ostravě), nelze HD2 vůbec sehnat?

STYĎTE SE!!!! Takzvaní obchodníci!!!! Nemluvě o tom, že elektronika je u nás předraženější, než u západních sousedů !!!!!!!!
Lord Mystic (164)|17.11.2009 11:49
Milan79: podle mě máš pravdu jen z polovic. je pravdou že u nás se málo věcí drží skladem, obchody jsou pohodlné a nemají dostatek odborníků, ale dnešní krize jim tomu nenahrává a oni mají nižší náklady a menší ztráty. každopádně mě to ale jako koncového zákazníka také štve, ale dokážu to pochopit.

a druhá věc - mám hd2 objednáno u sunnysoftu a tam se rozhodně nebere hd2 jen po pár kouscích. zrovna hd2 chce dnes každý obchod a prostě nejsou v dostatečném množství. snad nikdo nedoufá v to, že htc bude v evropě preferovat právě čr, ba naopak, evropské zastoupení si do evropy dodané hd2 pěkně rozdělí mezi sebe a není se čemu divit že jdou tyto nejlepší kousky první od uk či německa. ať se nám to líbí či nikoliv, hrajeme až při nejlepším druhé housle a to kdo ví jestli...
balabenka (33)|17.11.2009 12:54
[quote=pato]Zistil som, že v základnej ROMke je už slovenský a český XT9 slovník, takže stačí iba trošku upraviť registre a môžete ho používať.

[code]HKLM\Software\Tegic\eT9\AvailableLanguages = 0109,010C,0107,0110,010A,011B,0105
HKLM\Software\Tegic\eT9\Ldbfiles\105 = CSlsUN_xt9.ldb
HKLM\Software\Tegic\eT9\Ldbfiles\11B = SKlsUN_xt9.ldb
HKLM\nls\SystemLCID = 0x0405
[/code]

Prikladám aj .cab (RS, lebo sem to neviem nahať).
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Po inštalácii je potrebný soft reset.

:!: Pozor, neručím za správnu funkcionalitu. Ak vám to bude fungovať, tak to tu môžete potvrdiť. Ja to mám otestované na HTC HD2, ROM 1.43.479.2 (70124) WWE.[/quote]
Na mém HTC HD2, ROM 1.43.479.0 (69828) WWE
sice také chodí ale je nutno ještě změnit:
HKLM\Software\Tegic\eT9\DefaultLanguage = 261


bagio (338)|17.11.2009 13:35
[quote=Kucko34]Ked kecalek all in one, tak jednoznacne fring! Inak ta zdravim, Bagio. Dlho sme sa nevideli... :)[/quote]

Ahoj,jsem odtuď zdrhul k Iphonu :-) ale už jsem rád že jsem zpátky :-))) HD2 je to co jsem potřeboval.Říkáš Fring ?,hned vyzkouším.Díky
bagio (338)|17.11.2009 13:40
[quote=Lutri]Mám otázku na šťastné majitele HD2. Potřeboval bych zjistit, zda korektně funguje Audio notes touch, či nějaký jiný soft na nahrávání hovorů. Já mám teď Touch HD a tam to šlo přes malou utilitu zprovoznit, tak se chci zeptat, jak to nahrává hovory vám, zda je druhá strana dobře slyšet i bez hlasitého HF. Je to pro mě důležité, protože často mám telefonní objednávky a nemám si je na co poznačit, takto se mi automaticky nahrají. Rád bych si ho nadělil pod stromeček :-) a toto je pro mě celkem důležité. Předem děkuji za info.
Přeci jen ještě dotaz na Bagiho: V jakém Vodafonu v Praze jsi ho prosím tě koupil? A měli jich dost?
[/quote]

Vodafone na Vinohradech,ulice Jugoslávská.Ale kolik jich maj,to nevím :-(
Kucko34_ce4you (36)|17.11.2009 14:04
to bagio
No nebol si jediny co na chvilu zhresil... :))) ja som iPhone este 1. generacie pouzival pol roka a uz sa mi tak sprotivil, ze som si hned zaobstaral O2 Flame, este vacsiu lopatu ako tento HD2. :) Po Diamonde a jeho "malom" dispe som presiel na HD, ktory mi vydrzal rekordny rok! :) Bol to zatial najlepsi kusok s WM. Neuveris, ale ani raz som nepouzil HR! A SR iba mozno par krat. Proste zatial najstabilnejsie wokna... A od HD2 ocakavam samozrejme este nieco naviac. Zatial to vyzera slubne... :)

bagio (338)|17.11.2009 14:10
Měl jsem taky Diamond a právě z něj jsem uekl k Iphonu .Půl roku jsem měl Iphone :-))) HD2 mám 2 dny a jsem zněj totálně nadšený.Má vše co jsem od něj čekal.A ta rychlost je úžasná,kam se s.... Iphone :-))) Myslím,že mi vydrží déle,teda říkám to o každým mobilu :-),střídám je jak ponožky :-),ale HD2 mi zůstane určitě aspoň rok ? hihi
jarsou (108)|17.11.2009 14:46
I já po čase zdravím toto fórum. S netrpělivostí čekám, kdy se HD2 objeví u O2 (už ji mám objednanou - našetřené odměny za užívání jejich služeb se teď budou hodit). Mne velice zajímá následující:
Zkuste prosím někdo na HD2 v prohlížeči přehrát ČT24 a Countryradio. Jde to? Díky.
http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlost=h ... ad=&datum=
http://www.play.cz/listen/listen.php?sh ... &stype=WMA
Losos_ce4you (1147)|17.11.2009 15:01
Dalsi vlastovka ke slusnemu zprovozneni HD2 :-) Cabik ktery [color=red]disabluje HTC aplikaci pro SMS !!![/color]


Díky fixu jsem se zacal venovat SMS a zjistil jsem ze je problem s PRICHOZIMI SMS !!! stane se ze neprijde vubec , nebo se objevi treba teprve po hodine po resetu pristroje ..... !! Hledal jsem kde to muze byt a zjistil jsem ze to je uz znamy BUG ::mad:

Krome "hidden" ownera je tohle dalsi nepochopitelna zrada kterou HTC pripravilo ..... :no:

:!: Pozor :!:
po instalaci vyzkousejte funkcnost prichozich SMS , v pripade problemu staci cab odinstalovat .
tomulinek (216)|17.11.2009 15:47
No, jen aby tohle bylo kvůli HTC HD2. Tohle můj TyTN II dělá taky – a není to ani tak jím, jako službami O2. Když mají špatný den, tak prostě nechodí, a pomůže jen přihlašování/odhlašování k síti (a někdy ani to ne). SMSkový LAG je pěkně vidět třeba na zprávách eBankingu, které si člověk z webu posílá sám.
Losos_ce4you (1147)|17.11.2009 15:52
Tim to urcite neni .... po dalsich testech to vypada ze v tom ma prsty ten "disablator" !!!!! Po odinstalaci zatim zpravy chodi .....
lol (17)|17.11.2009 15:55
za zpoždění SMS může operátor :evil: (asi má občas blbej den) a ne telefon.
Losos_ce4you (1147)|17.11.2009 16:09
Platí co jsem psal - po patchi - cabu zpravy chodi se zpozdenim ..... takze po instalaci opravdu vyzkouset !!

(co se tyce zpozdeni u operatora .. za 18 let - resp. za 15 ci 14 co uz pak bylo GSM a nekolik desitek tisic obdrzenych ci odeslanych zprav jsem nezanamenal u Eurotelu (krome nekolika Silvestru ci Vanoc :-) problem s odeslanim ci prijmem;)
Lord Mystic (164)|17.11.2009 16:35
Losos: tak to jsi extrémně šťastný člověk, protože já nejsem žádný sms maniak, ba naopak, posílám cca. 50-70sms měsíčně a podobně jich dostávám a stalo se mi již mnohokrát jak u eurotelu dříve, tak u oskara později, tak u vodafone nyní či o2 v práci, že někdy chodí sms pozdě, někdy špatně odejdou a je to problém operátorů. a stalo se mi také mnohokrát, že vlastní systém windows mobile si zprávy taky posílá či přijímá jak chce, hlavně pokud déle a intenzivněji toto zařízení používáte (instalace různých programů, atp.). pak je to hrůza, ale to je známá bolest wm a používání kdejakých aplikací třetích stran...

jinak dřív jsem si se smartphonem respektive pda taky stále hrál a upravoval vše podle sebe, s postupem času jsem ale vděčný za sense i s jeho chybami, je to stále jeden z nejkomplexnějších a nejodladěnějších balíků pro komunikátory s wm a to na zařízení htc bez nutnosti si vše dále kupovat, instalovat a konfigurovat...
Losos_ce4you (1147)|17.11.2009 16:49
Co se tohohle tyce tak moc stastny nebudu - vzhledem k mnohacetnym sporum s ET (vzdy nastesti vyhranym) a hlavne k posledni zalobe bratru za 2mil ;) , ale s timhle jsem fakt problem nezaznamenal - neresim nekolika vterinove nebo jedminutove "brzdy" , zradu operator pripravuje vzdy jinde :D

Co se tyce "komplexnich" baliku - kazdy si muze vybrat , vyhodit , nechat , nainstalit neco jineho .... osbne vse vyhazuju a uzpusobuju sam sobe , nemam cas se provrtavat blikatky a rotatky nez udelam co potrebuju . Co se tyce sense - je mi ukradene , jelikoz jsem ji samozrejme jako vzdy vyhodil - ale ZMRSENA nastavba SMS tam zustava a pekelne komplikuje praci se zpravami !!
Takovouhle "brzdu" jsem nezaznamenal NIKDY na ZADNEM jinem zarizeni ...... zpravy a maily , prohlizeni a obzvlast odesilani a vyber prijemce je o nervy !
pato_ce4you (20)|17.11.2009 17:38
[quote=balabenka]Na mém HTC HD2, ROM 1.43.479.0 (69828) WWE
sice také chodí ale je nutno ještě změnit:
HKLM\Software\Tegic\eT9\DefaultLanguage = 261[/quote]
To už je podľa mňa zbytočné v registroch. Si to môžeš vybrať priamo v menu klávesnice.
bagio (338)|17.11.2009 21:07
To Kucko34 :

Ten Fring nejde.Nějaká rada ?
tomulinek (216)|17.11.2009 21:37
Cosi mi říká, že tahle aplikace pro rozpoznávání českého hlasu a zápis do textu (názorné video na Omnii zde) by na HTC HD2 byla jak dělaná. Rychlý procesor by to snad zvládl i bez pomlk. ;)

EDIT (lehce off-topic, ale pro doplnění): Více o aplikaci – http://www.ite.tul.cz/speechlab/index.php/mobildictate.html.
Kucko34_ce4you (36)|17.11.2009 22:37
[quote=bagio]To Kucko34 :

Ten Fring nejde.Nějaká rada ?[/quote]

No to je blbe... este som ho neskusal na WM6.5, takze asi chlapci z fringu zaspali... :O
bagio (338)|17.11.2009 22:52
Asi jo.Jsem si tam dal aspoň Qip a ten jede v poho.
Kucko34_ce4you (36)|17.11.2009 22:56
Ide ti zvuk alebo vibruje, ak dostanes sms? Mne teda nie a neviem co s tym! Pritom mam na sms nastavene zvonenie aj vibrovanie a nic...
bagio (338)|17.11.2009 23:41
Zvuk jde,ale nevibruje :(
Losos_ce4you (1147)|18.11.2009 07:40
STYLUS - uplne jsem zapomel - sice nemam original HTC (snad ani neni k dispozici) ale pro iPhone . Stylus je zcela na - slusne receno NA NIC ! :mad:
balabenka (33)|18.11.2009 09:08
[quote=Kucko34]Ide ti zvuk alebo vibruje, ak dostanes sms? Mne teda nie a neviem co s tym! Pritom mam na sms nastavene zvonenie aj vibrovanie a nic...[/quote]
Na mém HTC HD2, ROM 1.43.479.0 (69828) WWE - skutečně příchozí SMS společně zvoní i vibruje i když mám HTC-sense v češtině...je ale pravda že až po přidání většiny vychytávek z xda-developers...:)

bagio (338)|18.11.2009 09:44
[quote=balabenka][quote=Kucko34]Ide ti zvuk alebo vibruje, ak dostanes sms? Mne teda nie a neviem co s tym! Pritom mam na sms nastavene zvonenie aj vibrovanie a nic...[/quote]
Na mém HTC HD2, ROM 1.43.479.0 (69828) WWE - skutečně příchozí SMS společně zvoní i vibruje i když mám HTC-sense v češtině...je ale pravda že až po přidání většiny vychytávek z xda-developers...:)

[/quote]

Mám HTC HD2 CZ ,Rom 1.43.479.2 (70124) WWE a nevibruje při sms. Jaké vychytávky jsi do něj dal že ti to jde ?
ihorak (107)|18.11.2009 09:59
Kucko34: Stáhnul jsem si zrušení Auto Lock Screen, ale zase bych to chtěl vrátit zpět. Ale jak na to prosím?
jarsou (108)|18.11.2009 10:08
Jenom se připomínám....

Zkuste prosím někdo na HD2 v prohlížeči přehrát ČT24 a Countryradio. Jde to? Díky.
http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlost=h ... ad=&datum=
http://www.play.cz/listen/listen.php?sh ... &stype=WMA