Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 40 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 590

Téma: Asus P535 - WM6.5 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 5.2.23081 5.3.0 rc - XeeDition

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Nová verze ke stažení, OS 21169. Link z předchozí verzí také nechávám.

Update :
    Ještě tam mám několik chyb , tak zatím link stáhnu.
    Chyba se objevuje v příjmu hovoru a v práci s některými ikonami.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Tak mám další nepříjemný poznatek.Když jem zrušil SMS Chat (threaded) programem Pocket Regs ůpravou v registrech HKCU\Software\Microsoft\Inbox\Settings a DWORD SMSAvailable na 0 , tak se opět ztratí grafické nabídky menu a lišt.
    Objevil jsem taky chybku v zobrazení SMS. Nahoře se ukazuje ve vrchní části kus předchozího okna.

Registrace
    Oct 2007

Ne všechny funkce zobrazování jsou 100% hotový. To může a asi bude ještě nějakou dobu trvat.

Kdo stihnul stáhnout 21169 a chce si opravit ikonu baterie v taskbaru, tak zde je řešení :
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Shell\Taskba r]
    "ConsistentClockOrBattery"=dword:0

Registrace
    Oct 2007

Znovu obnoven link na 21169 Titan.

Vylepšení je mnoho, některé z nich :
    - nový GUI a shell
    - IE update
    - externí připojení k serverovým službám, např. exchange
    - CHOME opravený a upravený
    - 169 je opět velmi svižný build a zatím nejpříjemnější

Díky za fíííííídback.

Registrace
    Oct 2007

21169ka ještě obsahuje jeden zásadní bug a to v IE.
    Prosím kdo používá tento build, at´zatím použije alternativní prohlížeč.
    Díky.

Zatím nevím zda je to chyba buildu nebo moje.

Registrace
    Oct 2007

Chyba v IE odstraněna a menší změna v shellu. Nový link updatován.
    Omlouvám se za zmatky.
    Díky..... enjooooy

PS
    i Kešuho přítelkyně by mohla být spokojená

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Ahoj, při nainstalování Titan se mi občas kousne obrazovka menu. Pomůže jedině h. reset. Nevíš co to může bejt? Milan

Registrace
    Oct 2007

Asi tím, že je to beta.
    Prosím o trochu srozumitelnější informace a nedoporučuji instalaci lidem kteří nemají příliš zkušeností s testováním a odhalováním vad.
    V tomto případě doporučuji použití jiného FW !!

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

amater jsem, ale rád zkoušim nové věci. Jinak, když dám start a najedu do menu mohu listovat atd.. Ale občas se staneže se v tom menu sekne a nemohu listovat nahoru,dolu,do stran. Mohu ťuknout na aplikaci a otevře se ale nejde nalistovat aplikace které jsou dole. Někdy se kousnu, že nemohu nic otevřít a spravý to až ten hr. Jo a mám 535ku s 64 RAM. Nevím jestli jsem to vysvětlil pořádně?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Poslední verze Titan naistalována !

Postupně doplním nějaký postřehy, až nashromaždím nějaky data.

Prozatím můžu říct jen to, že se mi tahle verze zda dost nestabilní. zatím bez instalace sw. už nejmín 3x vytuhla (zhruba za 30 min).

Jinak pěkně upravená grafika

EDIT:
    -Už to dokážu přesněji určit. Přístroj v nabíječce, sam se spustí AS a vytuhne....pomuže až softreset (Naistalován pouze Pocket Informant)-> nasleduje HR a další testování
    -Jinak bych si představoval trochu rychlejsí posouvaní v nabídce start
    -Wktask si nerozumí s pruhledností (což je pochopitelný), škoda, že bez tohohle soft si WM nedovedu představit
    -nápověda má problémy se znaky s diakritikou
    -souhrně řečeno: tahle verze se s naistalovaným běžným sw chová "divně" (chvílema se to kouše, nědy vytuhne uplně, nekdy třeba po stisknutí nevyskočí start)

PS: přítelkyně stále spokojená není Porád se tapeta roztahuje ve svislým směru a je nekvalitní (vypada to,jako přehnaná komprese) ->na today putuje zpět pštros

Registrace
    Oct 2007

to Kesu :
    nevím, ale mně jde každý obrázek nastavit na Dnes bez distorzí a ztráty kvality obrazu.
    Zkus jinej obrázek.

-Už to dokážu přesněji určit. Přístroj v nabíječce, sam se spustí AS a vytuhne....pomuže až softreset (Naistalován pouze Pocket Informant)-> nasleduje HR a další testování
    Kolikrát se ti toto stalo ? Myslím hlavně to automatické spuštění AS, protože to se mi ještě nikdy nestalo.

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ahojte. V prvom rade chcem pochvalit fajn partu, ktora tu je a ma chut pracovat.
    Aj ja som sa rozhodol spravit si experiment s 6.5 kou.
    Ako prvu som si chcel falshnut verziu titanium, ale k uspesnemu dokonceniu mi to nedoslo. Pisalo nieco ako "bad image"
    Tak som skusil verziu standard a vsetko prebehlo ako ma. Teraz ho skusam zatial tri dni a stale sa s tym bavim. Musim uznat, ze tato ROMka je podarena a zatial som musel soft resetnut asi tri krat. Raz ked mi nereagoval displej, potom klavesy a treti krat mi zatuhlo Igo. Inac by som to hodnotil vcelmi pozitivne.
    Skusal som aj IE, ale ten mi to nejako divo zobrazil, pisane o tom vyssie. Este sa mi stalo, ze ked som menil Today temu, tak sa to nezmenilo komplet, ale mam spodnu listu ciernu a vrch modry. Ale vyzera to velmi pekne, takze skor u mna +. Co sa rychlosti tyka, tak o dost rychlejsie ako 6.1 co som mal.
    Este by som mal vyhradu k Win office, lebo mi tam nejde spustit word, kvoli nejakej chybe. Je pridane One note, sice neviem co to je, ale to je fuk.
    Co sa tyka instalacie programov, tak mi idu vsetky a prebehlo to v pohode. Igo trocha zazmatkovalo, ale uz ide.
    Keby cosi, kludne sa pytajte.

Registrace
    Oct 2007

Nedoporučuji již používat předchozí verzi 21159. Linky odstraněny.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

To pitka: Po HR sekaní při AS přestalo. Ale AS se spouští standardně po několika minutách, jak je tomu zvykem z dřívějška. Dá se to řešit, například tím, aby se jen v task manageru nezobrazoval, ale to je tak všechno co s tim dokazu.

Jinak celkové mi poslední verze titania vubec nevyhovuje. mám tam jen nejnutnější SW, bez kterého s v PDA neobejdu, ale zařízení nekolikrát deně vytuhne při různých situacích. Pravděpodobně to bude nekompatibilitou SW, ale nepřešel sem na to kterého. kromě tuhnutí se setkavám i s tím, že kliknu na start a nic se nestane. Až po několikátem pokusu menu konečně vyskočí.

Ohledne grafiky na úvodu: Obrazkem to není. Ted sem extra nejaky stahl na ukazku. Proste všechny obrázky se svisle roztahují a kvalitove degraduji.

Ted mi prístroj opět nekolikrát po sobě vytuhnul, nekdy pri As neky prímo na today, nenám jinou možnost a musím se vratit na verzi standard..

EDIT: Já zase ze svého pohledu nedopuručuju používat 169, protoze se sw se chová nepředvídatelně
    EDIT1: leží mi ted na stole telefon připravenej na flash, nemáš neco novějšího po ruce? abych zbytecne neflashoval standard verzi?

Registrace
    Oct 2007

Vůbec nechápu co se svisle roztahuje, můžeš to vysvětlit ?
    Už to vidím, pro mě celkem nepostřehnutelné.

Já ani příliš nestihnu použít konkrétní verzi, jelikož hned upravuji a od poslední mám již několikátý test.
    S AS máš asi pravdu.

PS : netvrd´, že obecně 21169 je nestabilní. Zkus se spíše přesněji vyjadřovat. Něco jako, že " poslední verze ke stažení je nestabilní".
    Díky za pochopení.
    Mně jsou již informace o 21159 téměř bezcenné. To mi příliš nepomůže.

Strana 4 z 40 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 15:16
  2. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 11:12
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 19:49
  4. Reakcí: 104
    Poslední příspěvek: 13-05-2010, 19:41
  5. Reakcí: 348