Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 110 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 1636

Téma: Diamond - WM6.1 - CZ - Eržika - pravá česká RÓMka :) - ver. 08-2.09 - 18.8.2009 (FINAL)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Taky tu českou rómku Eržiku vyzkousim.Mam pockat na tu new verzi?Celou dobu od leta mam origos ROM verze 1.37, ale moc s ni spokojenej nejsem, je pomala.Bude teda do konce tydne?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A ten pruh místo tý baterie by tam fakt nešel? Jinak vypadá dobře - počkám na novou veri a pudu do toho - jinak osekal bych to fakt o takový zbytečnosti, který jen a jen zabírají místo - zvuky bych vysypal skoro všechny (stejně si tam každej dá pak svůj nebo ne?)
    Pak ten Help opravdu pryč. Potom - Tvoji první romku jsem nezkoušel a,le chtěl jsem se zeptat jestli tam jsou ty originální obrázky hudba a tady ty soubory - pryč. Prostě tady takový nesmysly vysekat ven, Dál nechat tam jen operu a nebo jen ie - oba dva najednou jsou zbytečný. a dál buď jen anglická a nebo jen česká verze - obě dvě podle mě zase zbytečně zabírájí místo. Snad jsem aspoˇm trochu přidal inspiraci...

vím, že se v některejch věcech opakuju po jiných uživatelích a,el podle mě jsou celkem podstatný, takže se omlouvám za vykecávání se...

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

bropol: Zkus mi ten skin poslat, možná mě přesvědčí . Po instalaci V2 Těžké budeš mít cca 125 MB celkem, 11 MB použitých a 114 volných. U Lehké to bude ještě víc.
    Program: tam nevim kde MDA IV nabralo celkem 115 MB - já mám celkem 107 a 48 volného. Tam ale možná udělám ještě jednu úpravu, která by měla přidat další 2 MB.

mortyss: V2 bude určitě do konce týdne. Možná v pátek, možná v sobotu.. Mohl bych ji vydat hned - sá ji už 2 dny používám, ale ještě chci zkusit pár úprav a vyzkoušet manilu landscape (která mě zatím ale moc nepřesvědčila - má o 2 MB víc).

Soukynek: Pruh si tam můžeš přidat. Nejde dohromady se StylusLockem, kterej tam chci mít. Vypadá to spolu divně - v místě StylusLocku je pruh baterie přerušen. Help už je pryč. Ukázky hudby a obrázků tam nejsou. IE bych dal pryč, ale to je celej balík, možná i s nějakýma ovladačema atd.. Nechci aby to bylo na úkor stability. Vyzkouším to ale. EN už tam vůbec není, celá rom je CZ only .

ALL: Tak to vypadá, že prohlížení stránek s odmazaným IE jede .. Chtělo by to ale testera, kterej se hodně vrtá v telefonu, zkouší všechny možné funkce a pořádně prověří i ten internet... Chci někoho, kdo intenzivně používá Eržiku 01 - jde mi o jednoho člověka - napiš SZ a dám ti odkaz na Těžkou Eržiku 02 s klasickou manilou a bez IE .

EDIT: Tak IE jde zpět - využívají ho i některé win dialogy - bez IE např. nejede nastavení síťových připojení nebo WLAN.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

tvou ROM jeste nemam naistalovanou takze to bude mozna zcestny me napady Zajimalo by me jestli mas u fotaku nastave uz ty registry tak ze je tam volba pridani GPS info k fotce, sport a dalsi rezimy.S tom souvisejici dotaz, slo by poresit nejak nahravani ve VGA? HW na to preci ma ne? Ted jsem v udk objevil ze se da v menu pohybovat pomoci cidla u stredoveho ovladace. krouzenim do stran se pohybuju doleva nebo doprava.lepsi jak se trefit do tech hw sipek. tu pixelovou listu na baterku bych tam nedaval me se osobne nejevi (vec nazoru kdo chce si dohraje). Jak se tu bavite o helpu tak jsem na nej prisel az ted ze tam nejakej je (docela podarena, jsem koukal) Takze ho klidne muzu postradat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

blackman: foťák lze nastavit přes advanced config , VGA video netuším , ovládání kolečkem ve stylu artemis/polaris je již v jedničkové verzi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

nejlepsi budik pro diamantika je jednoznacne G-alarm.. funguje jak vino, ve verzi 1.4 prinasi spoustu dalsich veci oproti jinym verzim.. je FREE a je v nem cestina.. urcite doporucuju zakomponovat do Éržiky.. jinak jen tak dal tesim se na novou verzi a urcite vyzkousim

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Na zamykani displeje by mozna byl lepsi SensorLock - rozhodne na ovladani jednou rukou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Ohledne toho odstraneni Adobe Acrobata z ROM: muj nazor je ze by tam mel byt, preci jenom je to hojne vyuzivana aplikace.Urcite dost lidi si stahne z netu treba jizdni rad v PDF a prave Acrobat mu to na PDA umozni zobrazit...Jinak hodne zdaru pri tvorbe RÓMKY :-).Ceska ROM postavena na nejnovejsim jadre oficialni ROM od HTC (je to tak nebo se pletu?) tady vzdy chybela.

Registrace
    Sep 2008

Acrobat v Těžké verzi zůstane . Jinak je to oficial 2.03 ROMka s úpravami a předělaným jazykem. Ovladače a játro jsou oficiální build - tady experimentovat nechci. Ale to, že je založená na ofiko verzi neznamená, že ti půjde flashnout bez HardSPL .

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Tak to je dobre :-).HardSPL sem jeste nedelal, ale myslim ze to zvladnu :-D.Urcite je tady nekde postup, najdu si to :-)

Registrace
    Sep 2008

Malé shrnutí toho co právě dělám.. Eržika umí:
    - zobrazit SMS v režimu chat
    - změnit pozadí všech záložek TF3D (doufám, že to nebude na úkor stability!)
    - přidat složku hry do záložky programy v TF3D není problém - v základu to nastaveno nebude, do systémových nástrojů dám zástupce "Zástupce - Hry", který půjde přidat mezi programy. Každej si pak může zvolit jestli přidat/nepřidat, případně na kterou pozici.
    Eržika 02 nebude umět:
    - Manilu LandScape.. Má s ní holka jen problémy. Možná v nějaké další verzi.
    - PP 16MB.. Stále mi nejde nastavit jinej PagePool, takže to nechám na základních 12MB. Přijde mi to i tak docela slušný.. Opět, možná někdy příště.
    - Oddělal jsem AnswerkeysDisabler aby někoho nemátl..

Release asi zítra! Mám hotovo, teď ještě hledám mouchy.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Ahoj,tak jsem se rozhodl že dám Eržiku.Podržím vol - ,šipku zpět a reset.Naskočí mi jen loading a nic se neděje.Mám Diamonda z obchodu.
    Můžete mi poradit.
    Díky

Možná si opovím sám.Musím mít HardSPL i když nemám Diamonda od žádného operátora.
    Díky

Registrace
    Sep 2008

Potřebuješ HardSPL. Je to napsaný hned v prvním postu!

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Adow
    Potřebuješ HardSPL. Je to napsaný hned v prvním postu!

Díky,sorry.

edis
    Guest

mojou doménou nieje pda,mda,htc..,ale klobúk dolu pred tvojou ochotou podelit sa s inými s eržikou asi počkám na fullcz. a podľa tvojho návodu skúsim flashnut MDA Compact IV lebo referencie na tvoju tvorbu sú 1*
    inak keby sa našiel niekto z sk (tt,ba,ga...)s odbornou pomocou nebranim sa i ked brno nie je ďaleko

Strana 5 z 110 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 07:25
  2. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 18:58
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 20:00
  4. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 11:33
  5. Reakcí: 17