Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Diamond - WM6.1 - CZ - Eržika - pravá česká RÓMka :) - ver. 08-2.09 - 18.8.2009 (FINAL)

Adow (1267)|24.1.2009 11:43
Mrknu na to... Každopádně mě doma synchronizace na Win XP jede bez problémů.. Zkusili jste zatržítko ohledně rozšířených síťových funkcí? Ještě vyzkouším s dalším PC, ale do práce se dostanu až v pondělí. Dneska večer se v tom ještě pohrabu a jesli mě něco napadne, tak zkusím udělat nějaký ten CABík ;).

EDIT: Tak než začnu zkoumat něco jiného, zkuste se taky podívat do PPC - spusťte ActiveSync (ikona je v Programy-Komunikace) a mrkněte, jestli tam nemáte hlášku jako vyžaduje pozornost nebo tak něco. Jestli ano (nebo i kdyby ne), zkuste zvolit Nabídka - Připojení a potvrďte připojení 'USB a zkuste připojit znovu.
ropyno (69)|24.1.2009 12:06
A jak se dá nastavit default jiná klávesnice.
Aby když dám soft reset,zůstala ta moje.
Diky
Adow (1267)|24.1.2009 12:15
Na netu jsou utilitky, které toto umožňují.. Jinak bys musel zjistit "kód" tvé klávesnice - je v HKEY_CLASSES_ROOT - musíš si pomocí regeditoru vyhledat text. název klávesky a zjistíš klíč {xxxxxxxxxxxxxxx}
HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Sip a do parametru DefaultIm zadáš tu svoji klávesnici {xxxxxxxxxxxxxx}. Nebo máš na mysli nějakou z klávesnic, které jsou v Eržice od základu?

Problém s ActiveSync - zkuste postup výše.
skiper (4)|24.1.2009 12:42
Pokus 1 USB
Provedl jsem změnu v nastavení na PPC vypnutí rozšířených možností sítě (ActiveSync nastavení).
Po fyzickém připojení k PC se nainstaloval nový ovladač."Pocket PC USB Sync"
V nastavení USB a zapnutí protokování v ActiveSync se při pokusu o sync mám upozornění
Počítač se systémem Windows
Výsledek:
Neplatné připojení: Připojení ‘57600
]výchozí nelze otevřít. Toto připojení již není platné nebo neexistuje. Vyberte jiné
připojení a opakujte akci.
Poslední synchronizace:
Žádné
Poslední pokus:
Dnes 12:21
Hotovo


Pokus 2 Modrý Zub
Napároval jsem zařízení pře BT (Bluetooth)
Vyvolal chtěnou synchronizaci ActiveSync přes BT
[s]Synchronizace proběhla bez problémů. [/s]

[s]Jelikož teď mám kontakty v PDA, pozastavuji návrat k jiné ROM a budu připraven spolupracovat na nalezení chyby.:) [/s]


Oprava:
Před koncem synchronizace to znovu vytuhlo a je třeba reset.


Po resetu proběhlo další sycnhro pře BT. Úspěšně ale na konci se telefon sam od sebe restartl. (položený na stole a zjistil jsem to až když jsem zadával znovu PIN)

mortyss (54)|24.1.2009 13:54
Zdravim te Adow, pekna prace, smekam klobouk :-D, tak koukam new verze je k dispozici, jdu na to, udelam HardSPL a jdu na to.Chtel sem se zeptat je nutna instalace radia, nebo je nejake standartni radio obsazeno v romce?S tim ActiveSinc sem mel problemy na Vistach v praci i na stare ROM 1.93, myslim ze sem to vyresil odebranim partnerstvi PDA v ActiveSync na PC a mozna ze sem musel cely AS preinstalovat...
mortyss (54)|24.1.2009 14:14
Tak koukam ze radio neobsahuje co rikas na radio v1.09.25.23?na XDADevelopers je nejstahovanejsi mate ho nekdo vyzkouseny?
ewzenek (29)|24.1.2009 14:30
Tak synchronizaci s Vistama už jde, stačilo odškrtnout (povolit rozšířené síťové funkce)
Rádio jsem zvolil jen podle počtu stažení 1.09.25.23 a jelikož ho mám jen velmi krátce a pořád si s Eržikou hraju, tak baterir mizí stále vcelku rychle. Super práce díky:yes:
Adow (1267)|24.1.2009 14:30
Rádio nikomu radit ani doporučovat nebudu, svůj tip jsem tu napsal už 2x a každému vyhovuje něco jiného :D. Chce to zkusit.

Co se týká active sync, tak jsem to teď zkoušel u taty na vistách a neumím to :D. Bude to chtít důkladnější průzkum - pokud to ale ve v1 fungovalo, tak ve v2 to rozchodím ;).
mortyss (54)|24.1.2009 15:24
Jde o to, ze ve Vistach se nepouziv ActiveSync jmenuje se to jinak, ted presne nevim ale je to nejaky Centrum zarizeni nebo tak neco...Primo ActiveSync pro XP na Vistach nerozchodis...
SG_ce4you (118)|24.1.2009 15:38
windows mobile device center, po připojení zařízení se to stáhne v aktualizacích
luboshek (31)|24.1.2009 16:16
Ahoj,dnes jsem nahodil v2 "těžkou" a byl jsem mile překvapen jak rychlostí,tak progr.vybavením - dobrá práce:yes: ...
Po delším zkoušení mám pár dotazů nebo připomínek:
1. je možné někde zrušit tu příšernou GPS Photo?
2. pokud něco vyfotím a skočím do albumu,tak v něm nemohu pohybovat ani stylusem,ani kolečkem...Z5 se dostanu jen klávesou "domů"..je to normální?
3. pořád se mi spouští na pozadí Activesync,vypnul jsem ho snad 10x....
4. v adresáři "Systémové nástroje" je adresář "zástupce - hry"(už je jednou v adr. Programy)

edit:GPS Photo vyřešeno.
SG_ce4you (118)|24.1.2009 16:48
ten zástupce je tam z důvodu toho že díky němu si můžeš hodit do TF3D do záložky programy ikonu her
ropyno (69)|24.1.2009 17:00
Ted jsem si uvědomil ,že se mi neobjevuje ten posuvník při příjmu hovoru.

PhoneCanvas - prostředí telefonu - verze s posuvníkem při příjmu hovoru
Díky
Lucid_ce4you (7)|24.1.2009 17:09
Omlouvám se, ale asi jsem lama nebo jsem instalaci nenechal doběhnout do konce nebo ROM nelze nainstalovat na MDA IV Compact. Jak dlouho instalace trvá? Po odemknutí (SPL-1.30.Olinex) jsem se pokoušel nahrát Eržiku: po projetí SPL obrazovky se ale na ní jen objevila hláška "Loading", která na obrazovce již setrvala. Asi po 45 min mne to přestalo bavit a instalaci jsem resetem ukončil.
Díky
Adow (1267)|24.1.2009 17:52
luboshek: 1. Když ji zrovna nezvolíš, tak GPS nepoužívá
2. Teď jsem si všimnul, že se mi taky seká - zkusím jinou verzi..
3. To je normální. Jediný co na to platí je ActiveSync killer - ActiveSync jede pořád na všech ROMkách. Záleží jen na ROMce, jestli má nastaveno, že se má AS zobrazovat mezi spuštěnými aplikacemi.
4. Vysvětleno :D..

ropyno: Nevím, jestli ještě někdo má tenhle problém, ale mně se zobrazuje.. Udělal jsi po flashi HR?

Lucid: Máš špatnej HardSPL - zkus jinou verzi. Na MDA Compact IV to nainstalovat jde - sám ho mám :D.
luboshek (31)|24.1.2009 17:54
Díky za odpovědi!počkám na Vaše řešení mistře!
xcaleb (12)|24.1.2009 17:59
Tak jsem jí nainstalil. Je to paráda. Autor je profík. Běhá pěkně plynule, rychle.
a teď nějaký info: taky se mi spouští stále activesync. Jinak jsem zatím na nic jiného nepřišel :-)
A dotaz, nemůžu najít kde změnit tlačítka na displeji vlevo kontakt, vpravo zprávy na něco jiného, dřív jsem si to změnil, ale teď to nemůžu najít.

edit: (než jsem to dopsal, vysvětlení AS je tu :-) )
ropyno (69)|24.1.2009 18:29
Po vyfocení nejde ani když tukneš na tu fotku aby se zvětšila.Všiml jsem si toho že v WKTASK zůstane zapnuté album.Ikdyž mám nastaveno ukončovat.
Jakmile se zavře jde všechno.Jestli to nebude tím ,že to zůstane pořád spuštěné.

Tak mě album nejde vůbec.Ani nemusím fotit.
Adow (1267)|24.1.2009 18:56
Jasný, o chybě Albumu vím a mám na ni už zálpatu. Ještě zjišťuju to AS, aby těch záplat nebylo tolik ;).
ropyno (69)|24.1.2009 19:38
Ještě taková maličkost.
GSen:když ho chci spustit napíše
Ver.1,8
Status ON.
Unload program?
ano ne odkliknu a nic nedá se nic nastavit.
mortyss (54)|24.1.2009 19:53
Nainstalovano, zatim to vypada velice dobre :-D, reakce o hodne rychlejsi nez na verzi 1.93, parada :-D.Tleskam Adowe!!!Mozna sem prisel na chybu.Jedna se o HW tlacitko pohyb nahoru, pokud ho pouziju napr. v kontaktech je odezva hooodne pomala a pokud ho pridrzim vubec nahoru v seznamu nelistuje, pohyb dolu je rychly a OK.
Mozna ze je to nekde v nastaveni, ale nevim zatim sem to nikde nenasel.
Adow (1267)|24.1.2009 20:23
ropyno: Když ho spustíš, nenapíše se nic, jen úplně nahoře uprostřed displeje se objeví bílá tečka (malá, 1 pixel). Když ho odklepneš podruhé, zeptá se, jestli ho chceš ukončit. Žádný prostředí nebo nastavování nemá.

mortyss: Netuším čím to je... Listuj kolečkem :D.

ALL: Tady je patch na Album. Mohlo by to snad opravit i ActiveSync - změní některé hodnoty v registrech.. Tak Vistaři a komu AS dělá problémy dejte vědět.
ropyno (69)|24.1.2009 20:30
[quote=Adow]ropyno: Když ho spustíš, nenapíše se nic, jen úplně nahoře uprostřed displeje se objeví bílá tečka (malá, 1 pixel). Když ho odklepneš podruhé, zeptá se, jestli ho chceš ukončit. Žádný prostředí nebo nastavování nemá.


Díky.
Děláš na Romce a já tě zatěžuju takovejma blbostma.

luboshek (31)|24.1.2009 21:30
Díky za patch na Album,už je to v pohodě...
Sol_ce4you (10)|25.1.2009 12:11
Stává se mi, že se opakovaně v PPC spouští ActiveSync, bez toho, že bych Diamonda připojoval k PC. Dělá to ještě někomu?

Teď zase, Diamond bez jakékoli spuštěné aplikace "zhasnul", po rozsvícení po několika minutách je ActiveSync zase aktivní ... Díky.
ropyno (69)|25.1.2009 12:12
[quote=Sol]Stává se mi, že se opakovaně v PPC spouští ActiveSync, bez toho, že bych Diamonda připojoval k PC. Dělá to ještě někomu?

Teď zase, Diamond bez jakékoli spuštěné aplikace "zhasnul", po rozsvícení po několika minutách je ActiveSync zase aktivní ... Díky.[/quote]

Mrkni kousek nahoru,máš tam na to PATCH.


Sol_ce4you (10)|25.1.2009 12:15
Aha, díky.

Mám ho stažený ale myslel jsem, že řeší problém s AS ve Vistách, ne i můj problém. Děkuji.

Edit// Bohužel zmiňovaný patch nepomohl. Úspěšná instalace, restart, ActiveSync ale naskakuje pořád dál. :((
mortyss (54)|25.1.2009 12:40
Dalsi vec ktere sem si vsimnul.Rano ve ctyri sem se vratil z parby, diamond mel baterku na nejakych 30%, tak sem ho dal do nabijecky.Paradoxne mi na nem naskocila hlaska jestli ho chci pripojit k PC jako disk nebo pres ActiveSync :-D.Mozna ze to delal ten spusteny AS v diamondovi.Pred chvili sem se vzbudil a koukam, ze kontrolka nabijeni(bile pakoby se prelevajici svetlo okolo HW sipek) stale indikuje ze se telefon nabiji, pritom nabijeni bylo uz hotovy na 100%.Dela to jeste nekomu?
Na tu HW klavesu se sipkou nahoru zkusim najit neco v registrech, melo by to tam nekde byt...
Adow (1267)|25.1.2009 12:57
Sol: Toto ten patch řešit nemá - je to jen zkouška řešení synchronizace ve Vistách. Pokud ti to tak vadí, stáhni si s XDA utilitku ASyncKiller. Google ti ji určitě najde. Já ji v telefonu mám, ale stejně AS neukončuje - takže jsem ji do ROMky nakonec nedal. Třeba ti bude fungovat. Jinak znovu píšu - AS je POŘÁD spuštěno na VŠECH ROMkách. Pokud jsi ho v bývalé ROM neviděl mezi spuštěnými programy, je to jen proto, že jeho zobrazování mezi spuštěnými aplikacemi nebylo povoleno.

mortyss: Hláška s připojením USB mi někdy naskakuje na neorigo nabíječce - na originální nikdy. Indikace nabíjení - někdy se mi stane třeba že nabíjím celou noc a ráno tam mám "jen" 99 proc a nabíjí se pořád dál. To stejný i s indikací na 100 proc. To mi ale dělalo se všema ROMkama co jsem kdy používal...

ALL: Tak zkoušel někdo ten patch a synchronizaci na Vistách?? :D
Sol_ce4you (10)|25.1.2009 13:02
[quote=Adow]SolJinak znovu píšu - AS je POŘÁD spuštěno na VŠECH ROMkách. Pokud jsi ho v bývalé ROM neviděl mezi spuštěnými programy, je to jen proto, že jeho zobrazování mezi spuštěnými aplikacemi nebylo povoleno.[/quote]

To jsem nevěděl, asi jsem to v tématu četl, ale protože jsem Eržiku ještě neměl, tak "jedním uchem tam a druhým ven". Takže pokud je to jen kosmetická záležitost, nevadí, zvyknu si na to. Dík.
bropol (33)|25.1.2009 13:10
mortyss: mě to při připojení origo nabíječky výběr zda chci pripojit jako AS nebo disk nabídne dosti často. A to do současné doby používam origo ROM 1.93 (chystam se na přechod na Eržiku-ještě nebyl časek, ale už se těším), nechal jsem to vždy tak a nabíjení proběhlo v poho - nikdy jsem to jako chybu nebral:D .
mortyss (54)|25.1.2009 13:19
:-D.Tak to sem netusil, ja to taky davam do origo nabijecky pred tim sem mel asi ROM 1.23 nebo tak nejak cislo uz si nepamatuju a ne 1.93 jak sem psal a tam mi to nikdy neudelalo i indikace nabijeni byla v poho, ale je to asi jen detail, kterym se nema asi cenu dal zabyvat :-D.Jinak Rómka jede paradne :-)
To ADOW:patch uz sem si nainstaloval zejtra v praci na vistach nastavim synchro a vyzkousim, jestli teda budu mit cas a dam vedet...
mraq (53)|25.1.2009 14:57
[quote=mortyss]Mozna sem prisel na chybu.Jedna se o HW tlacitko pohyb nahoru, pokud ho pouziju napr. v kontaktech je odezva hooodne pomala a pokud ho pridrzim vubec nahoru v seznamu nelistuje, pohyb dolu je rychly a OK.
Mozna ze je to nekde v nastaveni, ale nevim zatim sem to nikde nenasel.[/quote]

Ahoj,
chyba je v nastaveni AE buttons, kde je treba nastavit na "nedotykat se".

Taky bych rad vyjadril podporu Adowovi. Diky za Tvou praci!

Adow (1267)|25.1.2009 15:05
To s tím AE Button mě taky napadlo, ale pak jsem se díval do cfg a tam nic nenašel - je to tím, že já osobně mám jiný cfg a na "šipce" nahoru mám přiřazen výběr vyzváněcího profilu. Takže to asi bude tím a díky za info ;).
mraq (53)|25.1.2009 15:45
[quote=ropyno][quote=Adow]ropyno: Když ho spustíš, nenapíše se nic, jen úplně nahoře uprostřed displeje se objeví bílá tečka (malá, 1 pixel). Když ho odklepneš podruhé, zeptá se, jestli ho chceš ukončit. Žádný prostředí nebo nastavování nemá.


Díky.
Děláš na Romce a já tě zatěžuju takovejma blbostma.

[/quote]

Standardni instalace GSenu obsahuje i moznost konfigurace (shortcut GSen CFG v Start-Programy), resp. konfiguracni rozhrani se spousti s atributem "#CONFIG".

http://s-k-tools.com/index.html?m_util.html#gsen

Adow (1267)|25.1.2009 16:20
OK, přidám zástupce do Systémových nástrojů, díky za info.
mortyss (54)|25.1.2009 16:46
Mraqu diky za odpoved uz to tlacitko maka jak ma, parada :-D
ropyno (69)|25.1.2009 17:36
Nešla by do Eržiky dát tahle klávesnice PCMKeyboardEN-0.14.Nebo rada jak ji dostat jako default.Zkoušel jsem to v těch registrech a nešlo mi to.
Nějaká rada.
Díky
Adow (1267)|25.1.2009 18:58
Tak ta kláveska mi nešla nainstalovat, musel jsem upravit CAB.. Jinak je sice zadarmo, s CZ layoutem a dokonce jsem pochopil že si musím stáhnout VGA skin, ale je hodně nestabilní a moc mi nefunguje. Co se týká výchozí klávesnice, tak kamarád mi říkal o nějaké utilitce, která toto nastavila v registrech za tebe. Není na ICQ, až se tam objeví, tak zjistím o co šlo.

Pořád čekám na někoho, kdo odzkouší tu synchronizaci... Eržiku 2 si už stáhlo víc než 130 lidí a pořád to nikdo ne a ne testnout :(... Pak vydám opravný balíček, který bude řešit všechny zde zmíněné maličkosti ;).

Jinak jsem si dovolil - po tom, co mě dnes naštval RapidShare a dochází mi trial u WinCE CAB Managera doplnit první post o toto :D.
[quote=Adow]Dobrovolný příspěvek:
Vývoj Eržiky stojí nejen čas (a moje přítelkyně by vám mohla vyprávět :D), ale i peníze (RapidShare, některé programy...). Pokud se vám Eržika líbí, podpořte její vývoj. Příspěvek je dobrovolný, záleží jen na vás kolik a jestli vůbec přispějete. Všem, kteří přispějí patří velký dík!
[/quote]
ropyno (69)|25.1.2009 19:23
[quote=Adow]Tak ta kláveska mi nešla nainstalovat, musel jsem upravit CAB.. Jinak je sice zadarmo, s CZ layoutem a dokonce jsem pochopil že si musím stáhnout VGA skin, ale je hodně nestabilní a moc mi nefunguje.

Mě funguje jen verze 0,14,ostatní nejdou.

ropyno (69)|25.1.2009 19:26
Jinak rád přispěju.Ale PAYPAL nemám.A ani se mi nechce registrovat karta.
Kdyžtak pošli číslo.
Rád bych eržu na míru.
ewzenek (29)|25.1.2009 21:46
Tak synchronizace s Vistou mi ani po záplatě nefunguje. Diamond vytuhne a je nutný soft reset. V XP jsem to zkoušel a vše ok. Zkoušel jsem i znova hard reset a také nepomohlo.
Adow (1267)|25.1.2009 21:58
No díky za zprávu - zkusím udělat ještě další pokus.. Blbý je, že s Vistama nekamarádím a nemám moc příležitostí to na ní vyzkoušet.. V XP mi všechno šlape - tak jako tobě.
Ještě taková lamerská otázka.. Zkoušel jsi v nastavení Připojení k počítači přes USB zrušit zaškrnutí rozšířených síťových funkcí? A ještě další věc: verzi 01 jsi zkoušel? Tam to fungovalo nebo taky ne? Abych věděl kde všude pátrat...
mraq (53)|25.1.2009 22:21
Mno mne se na Vista 32 Ultimate prvni pripojei podarilo vcetne sparovani a nasledne synchronizace v poradku. Ale ted pozoruji stejny problem jako ostatni. Problem nastava zejmena v okamziku, kdy se Diamant pripojeny k PC vypne (at uz rucne nebo po intervalu nastavenem v "Napajeni"). Po opetovnem zapnuti to vytuhne a pomuze pouze soft reset.

Aplikace patche na to nema zadny vliv.

Vypnuti rozsirenych sitovych funkci - Diamant se pripoji, ale kdyz zacina synchronizace, taxe odpoji a zatuhne.

Zkousel jsem killnout i vsechny nepotrebne bezici aplikace - take bez uspechu.

Erziku 01 ted bohuzel nemam cas vyzkouset.

ewzenek (29)|25.1.2009 22:22
Tak verzi 1 jsem nezkoušel. V XP jsem dnes jel s odškrlím /povolit rozšířené .../ zůstalo mi to tam po pokusech na Vistě SP1. Když jsem to zkoušel na Vistě tak to pomohlo. Kontakty se s Outlookem synchronizovaly, ale po chvíly taky vytuhl. Dnes ani synchronizace nedojela.

Akorád řeším jeden problémek s odpojováním jabber klienta. Zkoušel jsem qip, im+ a ted bombus-ng, ale odpojuje se vše. Stávalo se to i v origo romce 1.93. Je toto chyba Diamondu nebo jen špatně napsané programy? S protokolem ICQ problém nebyl.

Jinak Eržika chodí svižně a žádný jiný problém jsem nemusel řešit.

skiper (4)|26.1.2009 08:12
Ještě k testování ActiveSync a Visty.

Před flashem na Eržiku2 jsem měl Eržika1 a synhronizace bez problémů.
Po přechodu na 2ku zatuhávání a výše uvedené symptomy..
Aktuálně test UDK8. Synchronizace opět bez problémů, teď právě otestována na dvou PC (doma a v práci) .


Adow (1267)|26.1.2009 08:14
Kdybych alespoň věděl jestli synchro ve verzi 01 (kdy se kvůli tomu nikdo neozval) jelo, hned by to byla o trošičku jednodušší práce ;). Ještě ale zkusím něco udělat.

Co se Jabbera týče, tak nevím, nepoužívám. Používám jen ICQ přes Pigeona. Ale pokud to nejelo ani v 1.93, tak s tím asi nepomůžu :(..
mortyss (54)|26.1.2009 09:07
Tak jak sem slibil, jsem v praci a ted sem zkousel na mym kompu synchronizaci s Windows Vista Ultimate CZ.Funguje mi to naprosto v pohode a bez zavad.Musel sem akorat v Centrumu synchronizace nastavit nove partnerstvi, v PDA v nastaveni Pripojeni k pocitaci pomoci rozhrani jsem vypnul moznost Povolit rozsirene sitove funkce.Diamond mam nastaven v menu napajeni tak, ze po pripojeni napajeni(USB, nabijecka) se mi nevypina, jenom mam vypnuti podsviceni za tri minuty, displej zustava zapnuty...
Takze parada, synchronizaci totiz vyuzivam hojne jak doma s XP tak v praci s Vista, synchronizuju cca 150 kontaktu a udalosti, jinak bych na pulku veci zapomel :-D.
Dalsi dobra zprava, jak sem jiz psal o problemu s dobijenim(nabizel se mi typ pripojeni a po nabiti mi kontrolka stale signalovala ze probiha nabijeni), tak se jednalo zrejme o nejaky momentalni problem, protoze od ty doby se mi to uz nestalo, pripojeni k nabijecce probehne spravne bez hlasky o typu pripojeni a kontrolka po dosahnuti 100% nabijeni zhasne :-D.
Typy pro lidi co jim nefunguje synchro s Vistama: zkuste Diamonda nastavit podle vyse uvedeneho, pokud nepomuze odinstalujte Centrum synchronizace z Vist a stahnete si aktualni verzi z webu microsoftu a nastavte nove partnerstvi s PDA.Jo a samozrejme aplikujte Adoweho patch, zrejme meni nektere nastaveni v registrech pro ActiveSync: Patch
podoba pavol (22)|26.1.2009 09:41
Dobry den. Viem ze som tu so svojou poziadavkou uplne mimo, ale hladam uz dva dni odpoved na problem. Mam htc cruise a uvodna stranka na internet exploreri je customizovana - odkaz na htc (operu mi prosim neodporucajte, neviem sa s nou stotoznit). Viem ze stranka je "default_0409.htm". Chcel by som ale original od microsoft kde je odkaz na favorites a history. V mojom htc sa nenachadza (na internete to neviem nikde najst ani stiahnut). Na tychto forach som nasiel poziadavku na riesenie rovnakeho problemu, ale riesenie nie. Podla mna by stacilo zaslat tu htm stranku hodim ju do htc-ecka a je vybavene. Neviete mi prosim niekto pomoct?

Dik.