Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 24 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 349

Téma: Asus P750 - VGA WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 19965 1.2.3 - 2eDitions + SirfStar update

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

ahoj napise mi nekdo prosim presny postup jak nahrat do 750 pitkovo firmware uz mam take konecne 128 MB
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nejjednoduší způsob je mít u sebe kartu, nesmí být SDHC tzn. pouze do 2Gb. Na ni si nahrej pitkův fw. připoj telefon do PC, v nastavení nesmí být zaškrtnuto ,,povolit připojení USB,, Pak současně drž tlačítko nahrávání, power drž nahoře,joystick dolů (teď nevim přesně) a stylusem udělej reset.

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Pár slov o úpravě SW na VGA, jelikož se mě často lidé ptají.

Některý SW použitý v originál QVGA FW nelze, nebo se velmi složitě upravuje. Proto je použitý právě upravený nebo alternativní SW schopný pracovat pod VGA.
    Některé VGA úpravy jsou velmi komplikovaný a zabírají spoustu času. Šikovný a trochu orientovaný uživatel by měl být schopný si najít i další alternativy.
    A případně upravit či instalovat právě jemu vhodné. Spoustu článků u úpravách a dalších, nalezne třeba na tomtu fóru. Chce se to jenom trochu zajímat a rozšiřovat svoje znalosti.

Koupil jsem si Windows Mobile/CE platformu právě kvůli jeho upravitelnosti a široké nabídce dostupného SW.
    A možnosti jsou opravdu velmi bohaté, což zjištuji skoro denně.
    Tohle je třeba si uvědomit před nákupem vhodného telefónu a v případě nezájmu o WM, snad můžu jen doporučit výměnu za jinou jemu vhodnou platformu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Pitko, chystáš ještě nějakou verzi VGA? Nebo je už tato poslední?

Registrace
    Oct 2007

Jak je psáno, v hlavičce.
    Bude s tímto jádrem a AKU ještě verze3 a to ve dvou verzích, lite a ready.

Ještě to bude chvíli trvat, musím upravit komplet češtinu k tomuto jádru.

Registrace
    Oct 2007

Doufám, že ještě dnes či zítra již vydám verzi3, zatím ve vydání Lite.

Opraveno proti verzi2 :
    Ikony v Profil a Vyzváněcí tóny na standardní VGA velikost
    přidána Funce Telefon (modré tlačiítko)

Upraveno proti verzi2 :
    totálně předělaná defautlní CZ klávesnice, jelikož jsem nenašel CZ VGA tak jsem musel udělat
    několik lokalizací, jelikož neobsahovaly plnou podporu pro toto novější jádro a AKU
    změnšena velikost
    standardní VGA dialer - upraveno
    standardní kontakty - upraveno
    vylepšena synchronizace s PC

Verze Lite bude obsahovat jen základní SW (podobný tomu co vydává Asus) a několik Asus aplikací.
    Základní funčnost je zachována, tzn foto, GPS atd... Tedy o nic nepříjdete.
    Je to verze pro lidi, který mají svůj soft a chtějí si mašinku olepit svým balastem .

Verze Ready bude již s předinstalovanými aplikcemi, ale některé budete muset registrovat nebo.....upravit, atd...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00298643_vsb2007-1_dZLi.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 21.3 KB 
ID: 8978   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00298643_vsb2007-2_kfSp.jpg 
Zobrazení: 24 
Velikost: 36.4 KB 
ID: 8979  

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Zatr sakr......tak mám takový tušení že nedospím.... :-) mám tak nějak strach že si ošoupu klávesu F5 z toho čekání na lite verzi :-)))
    Pitko jsi mistr už se nemůžu dočkat.....jdu dát spát dcerku a pak to ještě zkusim kdyby náhodou... :-)
    ...teď mě tak napadlo ty jsi u toho pc prakticky pořád a říkám si jestli už třeba nemáš dilema programátorovo :-)))
    tzn. když jdeš uspat synka jestli ho "uložíš" a nebo jestli ho "uložíš jako"? :-)))

Registrace
    Oct 2007

Si mě příjemně rozesmál. Kéžby šel naprogramovat

Tak abyste nemuseli čekat, tak stahujte. V3 je venku a link je aktualizován.
    Doufám, že jsem na nic nezapoměl.
    Enjoy.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

No paráda.... :-) ideální stav ...malá spí...třetí verze je na světě a já jdu testovat :-)... čest a sláva tvojí práci.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Zdar, měl bych zájem o 128 MB,bylo by to možné ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Honzax
    No paráda.... :-) ideální stav ...malá spí...třetí verze je na světě a já jdu testovat :-)... čest a sláva tvojí práci.
    Zdravím
    nějaké praktické zkušenosti?
    Je potřeba něco doinstalovat (pro normální práci) nebo je Lite dostačující?
    Dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Akir
    Citace Původně odesláno od Honzax
    Zdravím
    nějaké praktické zkušenosti?
    Je potřeba něco doinstalovat (pro normální práci) nebo je Lite dostačující?
    Dík
    Je to samozřejmě na každém co pro svoje využití potřebuje,ale pro normální používání a práci je tam podle mě vše...
    ...za dva dny jsem zatím nenašel žádný zádrhel...chodí nádherně stabilně a rychle.Takže prostě zdá se že je pro mě tahle rom "konečná"...
    ...už je jen na každém co si za aplikace doinstaluje...
    ...já za sebe mám jen zase klasické potřeby "pulse vibra" ,take "flash keyboard" a pak svítilnu která se aktivovala kratkym stlacenim fotoaparatu,
    ale to jsou samozřejmě jen moje železný zvyky ze sorgovi rom 0.22.... a tím bych chtěl poprosit pitku o polopatický návod jak na to :-)))

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Pitko, smekám před tebou. Ta lite verze je přesně to co jsem potřeboval. Teď pojede můj asusek na výměnu plastíků a až přijede a snad chvíli vydrží, tak pojede za tebou na výměnu paměti za 128 MB Super práce s tou klávesnicí! :yes: Měj se !

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Ahoj, pitko, ta lite verze je super!!!! děkuji moc za ni. narazil sem však na menší chybku. Skus najet na Kontakty - nabídka - možnosti a tam je to trošku pofiderní to zobrazení u směrového čísla! Je to blbost, ale raději to nahlásit! SUPER PRÁCE! :yes:

EDIT// Kde prosímvás změním zobrazování SMS na to obyčejné co bylo ve WM6? dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Tady máš...upraví to zobrazování na klasiku 6.0 ......ale jestli to není škoda ne?
    http://www.edisk.cz/stahni/89998/Disable_sms_threading_in_WM6_1.cab_329B.html

Strana 4 z 24 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 16:16
  2. Asus P750 - upgrade z 64MB na 128MB RAM
    Od Lobo_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 18:25
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49
  4. Reakcí: 104