Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P750 - VGA WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 19965 1.2.3 - 2eDitions + SirfStar update

Akir (47)|24.11.2008 12:02
Reakce na VerzeFive "Lighter" datum : 23.11.08
+ Dobrá věc ta "lucernička" namapovaná na fototlačítko :-)
+ Foťák foti jak má, lehce namáčknout - zaostří, domáčknout - fotí

Vyzkoušel jsem SPB Mobile Shell a náoudou zjistil, že foťák v této kombinaci nefotí. Vše vypadá OK ale po zmačknutí spouště zůstane černá obrazovka. Po chvilce se tam objeví texty a "zavíraci" křížek - je možno ukončit ale obrázek žádný. Shell jsem odinstaloval, provedl reset a ... foťák zase funguje. Nevím zda to pokladat za mínus, protože Shell stejně používat nebudu, ale doufám, že jiné SPB programy se s foťákem snesou.

Poraďte - k čemu využiju program JBlend? S Javou nemám zkušenosti...
Potřeboval bych nějaké hodiny na ToDay, pěkné jsou ty z TF, ale mám 64MB a to by nebylo asi to pravé :-) Něco malého, jednoduchého, co by se pořád zobrazovalo.. nevíte někdo?



Džanek (194)|24.11.2008 13:40
Taky mam Spb mobile shell a fotak mi bezi bez problemu. Na ty hodiny jsou dobre ,,pocket digital clock,,
pitka (1346)|24.11.2008 13:41
to Akir :
díky za informaci o SPB Shell. Kouknu na to , ale tento soft, vůbec nepoužívám. Takže nedokážu říct zatím co by mohla být příčina.
Také pro informaci, na VGA nelze použít originál aplikaci AsusCamera jelikož umí jen QVGA a nelze zatím upravit na VGA.
Proto je použitá CoolCamera.

to Tomsoft :
jelikož jseš takový SPBčkař, tak jsem se chtěl optat zda nemáš nějaké zkušenosti s SPB Shell a CoolCamerou ?
Nešel by nějakým způsobem SPBShell upravit ?
Ale Džankovi to jede OK. Tipoval bych na nějakek problémek u Akira.

A ještě všeobecná informace k Streamingu, jestli používáte streaming přímo přes IE tak výchozí soft je Media Player.
Ale umí zobrazit jen malé okno, tzn.QVGA. Jestli si chcete užít plný obraz doporučuji používat CorePlayer.

A informaci o hodinách kterou zmińoval Džank :
http://project.ionized.googlepages.com/pdc
czbird (334)|24.11.2008 14:28
Vypada to, ze je nejvyssi cas, aby si nekdo koupil P565 a vydlubal z ni orig.kamera soft - P565 ma VGA a pochybuju, ze by do ni cpal Asus od vyroby CoolCameru :)
pitka (1346)|24.11.2008 14:32
Jo tak na to se těším. Ale CoolCamera je dle mně zatím určitě lepší.
Akir (47)|24.11.2008 16:26
[quote=pitka]to Akir :
díky za informaci o SPB Shell. Kouknu na to , ale tento soft, vůbec nepoužívám. Takže nedokážu říct zatím co by mohla být příčina.
Také pro informaci, na VGA nelze použít originál aplikaci AsusCamera jelikož umí jen QVGA a nelze zatím upravit na VGA.
Proto je použitá CoolCamera. [/quote]
Jak říkám, SPBShell je spíše pro ty co mají více paměti, jeto taková grafická fíčurka :-) Samotná CoolCamera je OK.

Co s tou Javou, k čemu je to dobré?
Dík
Honzax_ce4you (58)|24.11.2008 18:26
[quote=Akir]Reakce na VerzeFive "Lighter" datum : 23.11.08
+ Dobrá věc ta "lucernička" namapovaná na fototlačítko :-)
+ Foťák foti jak má, lehce namáčknout - zaostří, domáčknout - fotí

Vyzkoušel jsem SPB Mobile Shell a náoudou zjistil, že foťák v této kombinaci nefotí. Vše vypadá OK ale po zmačknutí spouště zůstane černá obrazovka. Po chvilce se tam objeví texty a "zavíraci" křížek - je možno ukončit ale obrázek žádný. Shell jsem odinstaloval, provedl reset a ... foťák zase funguje. Nevím zda to pokladat za mínus, protože Shell stejně používat nebudu, ale doufám, že jiné SPB programy se s foťákem snesou.

Poraďte - k čemu využiju program JBlend? S Javou nemám zkušenosti...
Potřeboval bych nějaké hodiny na ToDay, pěkné jsou ty z TF, ale mám 64MB a to by nebylo asi to pravé :-) Něco malého, jednoduchého, co by se pořád zobrazovalo.. nevíte někdo?



[/quote]

...možná zrada ještě někde jinde,jelikož jsem tam dal taky SPB Mobile Shell a u mě vše v pořádku....foťák fotí jak má bez problému...
Honzax_ce4you (58)|24.11.2008 18:36
Pitka: zkoušel jsem na verzi 5 tenhle soft http://www.1800pocketpc.com/2008/09/11/vibration-feedback-for-windows-mobile.html a taky i tu vibru co jsi mi před časem posílal jako cab a zatím bez úspěchu... :-(
nechci s tím pořád prudit ale nemůžu si pomoct :-) pro mě je nějak ta klasická stálá vibrace nepoužitelná a tak ji mám zatím vypnutou jelikož mooooooc chci tvoji rom v aušusku.

...kdyby kdokoli z vás tady věděl o nějakém softu co nahradí pulse vibra a flash keyboard tak prosím,prosím,prosím sem s tím .....
pitka (1346)|24.11.2008 20:04
to Honzax :
zkus toto, ale já to nezkoušel. Tak dej vědět.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=437279
Honzax_ce4you (58)|24.11.2008 22:32
...tak odzkoušeno a bohužel ani VAlert nejede :(
pitka (1346)|24.11.2008 22:59
co přesně znamená nejede ??

tzn instalace .... ?
některé funkce ...... ?
vibrace ........ ?
blikání či co to má dělat ...... ?

Popiš to nějak blíže.
pitka (1346)|25.11.2008 00:18
to Honzax :
Zkus ještě tuhle upravenou vibru :
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 00:23
Pulse vibra by měla při vyzvánění vibrovat jen krátce s přestávkama a flash keyboard při vyzvánění klávesnice jen bliká a nesvítí...tak je to v sorgově 0.22 a té bych se rád zbavil...
...intalace těch zmíněných prográmků proběhne bez problému ale bohužel se nic nezmění :-(

v tvojí verzi 2 jsem vibru našel ...zrovna ted jsem to testoval ,ale tam jsem zase nenašel možnost vibrace (jen zvuk a nebo ticho)
takže zatím nic....
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 00:24
...aha tak než jsem to dopsal tak je tu od tebe další možnost..... :-) díky....jdu to hned testnout.... :-)
pitka (1346)|25.11.2008 00:25
OK, jestli ti po instalaci nebude vibrovat, tak odinstaluj :
všechny caby (i vibru) a potom nainstaluj tyto 3 soubory a potom zase vibru.
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 00:40
...je to jak říkáš takže jdu na to...
pitka (1346)|25.11.2008 00:48
Instaluj dle čísel.
A dej zase vědět co ti funguje.
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 00:54
po instalaci se mi vyřadí vibrace ...
po odinstalaci zase vše v normálu...
jen k těm malejm třem instalacím.....u prvních dvou napíše že instalace proběhla ok ale u třetí se nestane vůbec nic.....ani nevím jestli to proběhne....
pitka (1346)|25.11.2008 00:57
No a po instalaci ti funguje alespoń blikání klávesnice nebo ten pseudo blesk ?
Já to z tebe tahám jak z chlupaté deky.;) To musí jít ráz na ráz.:D
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 00:59
bohužel ne...
jdu to zkusit všechno ještě znovu do čistýho hard resetu
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 01:00
no jo no :-) jsem takovej pomalejší :-)))
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 01:08
tak zatím bez úspěchu....pro jistotu po instalacích dva soft resety,ale zatím ani blikající klávesnice ani vibrační pulzování.....budu plakat.... :-)))))
pitka (1346)|25.11.2008 01:09
[quote=Honzax]Pulse vibra by měla při vyzvánění vibrovat jen krátce s přestávkama a flash keyboard při vyzvánění klávesnice jen bliká a nesvítí...tak je to v sorgově 0.22 a té bych se rád zbavil...
...intalace těch zmíněných prográmků proběhne bez problému ale bohužel se nic nezmění :-(

v tvojí verzi 2 jsem vibru našel ...zrovna ted jsem to testoval ,ale tam jsem zase nenašel možnost vibrace (jen zvuk a nebo ticho)
takže zatím nic....[/quote]

Já už jsem z toho trochu zmatenej, takže na v2 ti předinstalovaná vibra fungovala ale LEDky neblikají, OK ? Nebo blikají, ale nejde zvuk ?
Ale tady po instalaci vibry ti nejde ani vibrace ani blikání ? Je to tak ?
Takže nejde nic, rozumím tomu dobře ?
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 01:13
[quote=pitka][quote=Honzax]Pulse vibra by měla při vyzvánění vibrovat jen krátce s přestávkama a flash keyboard při vyzvánění klávesnice jen bliká a nesvítí...tak je to v sorgově 0.22 a té bych se rád zbavil...
...intalace těch zmíněných prográmků proběhne bez problému ale bohužel se nic nezmění :-(

v tvojí verzi 2 jsem vibru našel ...zrovna ted jsem to testoval ,ale tam jsem zase nenašel možnost vibrace (jen zvuk a nebo ticho)
takže zatím nic....[/quote]

Já už jsem z toho trochu zmatenej, takže na v2 ti předinstalovaná vibra fungovala ale LEDky neblikají, OK ?
Ale tady po instalaci vibry ti nejde ani vibrace ani blikání ? Je to tak ?
Takže nejde nic, rozumím tomu dobře ?[/quote]

...ne ne.....na v2 jsem sice našel vibru a flash v nastavení systému ale třeba v nastavení zvuků vůbec možnost vibrace není a ani v nastavení sms nebo volání...
nejelo ani to ani ono jako ted....jen že si ji tam prostě měl...
pitka (1346)|25.11.2008 14:37
to Honzax :
nevím co z tebou chlape, budu ještě laborovat.
Ale problém je určitě v driveru té vibry.
unreal1024 (8)|25.11.2008 18:24
Tak po jednom dni používání s posledním fw mi zničeho nic přestalo fungovat sluchátko v ASUS-u P750, rozpadl se mi telefonní hovor a pak už sluchátko nefungovalo. Telefon mi nikdy nespadl, tak nevím, jestli je to vada zařízení nebo softwaru. :-) Přes bluethooth zvuk telefonního hovoru funguje, jako i hlasitý odposlech. Jenom né a né to integrované sluchátko. Asi budu muset vyzkoušet upgrade na orig. firmware. Nemá s tím někdo podobné problémy jako já?
Díky za informaci.
czbird (334)|25.11.2008 18:29
Mi se to obcas stane, pomaha mi zapojit a vypojit sluchatka (kabelove), pak se to vzpamatuje.
unreal1024 (8)|25.11.2008 18:35
Děkuji za info!!! Večer to vyzkouším :-)
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 19:08
[quote=pitka]to Honzax :
nevím co z tebou chlape, budu ještě laborovat.
Ale problém je určitě v driveru té vibry.[/quote]

...rozumim.....je to oříšek....napadlo mě ještě překopírovat vše co se týká vibry z sorgovi 0.22,ale mám takový tušení že jsem to už v minulosti zkoušel.....
pitka (1346)|25.11.2008 19:14
To bohužel nelze, jeho FW je blokovaný. Takže z jeho FW nic nedumpneš.:O
Neboj, že mě to nepadlo, ale budeš si muset vytvořit něco sám. Nebo kouknout po jiných softech.
Já také zkoumám.
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 19:50
[quote=pitka]To bohužel nelze, jeho FW je blokovaný. Takže z jeho FW nic nedumpneš.:O
Neboj, že mě to nepadlo, ale budeš si muset vytvořit něco sám. Nebo kouknout po jiných softech.
Já také zkoumám.
[/quote]

...jo jo...prohledávám co se dá.....dám vědět když na něco narazím,....jelikož to se asi radostí prorvu,.....ale zatím bez úspěchu...
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 20:08
Našel jsem zatím jen toto ale moudrej z toho moudrej z toho moc nejsem http://magazin.softimage.cz/tipy-a-triky-pro-windows-mobile-2dil/
pitka (1346)|25.11.2008 20:29
Něco k tomu headsetu :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=398188
Takže nejste sami kdo má podobný problém.

Mimochodem ovladač je stejný jako v ofiko FW je bez jakékoliv úpravy.
Rozhodně bych nenazýval flešnutí na ofiko FW jako upgrade ;)
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 20:38
Pitka:....tak nakonec VYŘEŠENO :-)
...VAlertem který si mi včera doporučil.....jen jsem k němu potřeboval ještě šéma tady odtud
http://stahovat.okamzite.eu/downloads.php?cat_id=5
...tak a mám klid ...teda aspoň na chvilku než přijdu na to jak rozblikat klávesnici :D
...no tak hezkej večer všem...
pitka (1346)|25.11.2008 20:44
Jseš ukázka šikovného uživatele.
Jen nebrečí, ale používá i hledání.:))
Honzax_ce4you (58)|25.11.2008 20:55
[quote=pitka]Jseš ukázka šikovného uživatele.
Jen nebrečí, ale používá i hledání.:)) [/quote]

Děkuji za pochvalu mistře....ještě nějakej ten měsíc,rok...možná jeden dva životy
a budu taky umět vyrábět romky :-)...hezkej večer...
unreal1024 (8)|26.11.2008 00:22
Tak bohužel mi sluchátko nefunguje, nepomohl ani upgrade na originál FW. Po zapojení sluchátek hovo jde slyšet, přes to bluetooth také, hlasitý odposlech také, ale ze sluchátka ani hlásek :-)
Nevím co s tím. Možná odešel.
martin_m_ce4you (200)|26.11.2008 09:54
zdravim, pitko, prosímtě, mohl by jsi do "další" verze přidat také položkku co se zobrazuje na today pro uzamknutí zařízení?? děkuji
czbird (334)|26.11.2008 10:17
2 unreal1024 - tak zkus jeste tohle, pokud nezabere, tak uz nevim.
[code]Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WIDCOMM\BTConfig\UserInterface\ConnectionMenu\AddIns\HfpSettings]
"Connected"=dword:00000000
"Plugin"="HandsFree"
"Command"=dword:00000001[/code]
unreal1024 (8)|26.11.2008 13:12
Vyzkouším, děkuji! :-) Taky hledám na netu, čím by to mohlo být.
S telefonem jsem spokojen, akorát už mám druhej. První se přestal připojovat do sítě telefonního operátora. No a teď tedy problém se sluchátkem :-) Je zvláštní že se to stalo při hovoru. V polovině hovoru jsem druhou stranu neslyšel no a pak už to nešlo. Vyzkouším tu změnu registru, pak bych to asi viděl na další hw poruchu. Zdá se mi, že je to celkem poruchové (alespoň v mém případě). Chovám se však tomu slušně.
pitka (1346)|26.11.2008 16:53
to martin_m :
je to jednoduché, naimportuj tento registr a už se ti objeví zámek v Dnes.
Ale do ROMky to raději nedám, akorát navíc registr a mnoho lidí to nepoužívá.
Př. zajemci si můžou stáhnout a naimportovat tento registr(nejlépe přes Resco Registry).

Viz :
czbird (334)|27.11.2008 10:19
Tak jsem to vcera vecer hodil do stroje a posilam Test Report :)
1) Daji se vypnout/restornout ty barevne ikonky pro GPRS a Service v horni liste? Jsou vazne uchylne, stejne jako ta animacka pri bootu propagujici jakesi malajske forum... :)
2) Nejde namapovat dlouhy stisk leveho spodniho "alt-tab" tlacitka. I kdyz pridas v registrech branch pro 40C2, tak po dlouhem stisknuti to sice udela namapovany command, ale zaroven to chce kdoviproc spustit taky nejaky LocationCourier, ktery to nenajde a zarve to patricny error. K cemu je LocationCourier netusim a zadny mapping jsem na nej v registrech nenasel.
3) Zvuk Midi2Wave_079_4098.wav by mohl byt vsude zmenen na *none* - pipani cerveneho tlacitka fakt nemusim :)
4) Gradienty v popup menus delaly tyto dost necitelne, stejne tak tucne systemove pismo (Wt=700) - vykoseno
5) Tlacitka v dialeru - Rychla volba a Sez.hovoru maji divny okraj - jenom levy horni roh je zakulaceny
6) BtFtpClient neni v control panelech kategorizovany (mel by byt v group2 - Pripojeni)
7) Chybi USSD klient
8) Ve folderu Po spusteni byli dva nejaci divni Time-cosi.lnk zastupci - smazano, stejne to nikdo nepouziva
9) Preklep v hlavnim menu fotak-softu: "Reulace" pravdepodobne znamena "Regulace"
10) Nechce se mi nejak rozjet AS pres BT (ale s tim jeste polaboruju)
11) FYI - Push mail je OK
Vice jsem zatim nestihl.

Shrnuto - dobra prace, cekal jsem vetsi hruzu :)
pitka (1346)|27.11.2008 10:56
1) Daji se vypnout/restornout ty barevne ikonky pro GPRS a Service v horni liste? Jsou vazne uchylne, stejne jako ta animacka pri bootu propagujici jakesi malajske forum... :)
[color=blue]Vypnout přímo ne, ale můžeš si použít jaké chceš. Resp. na uživateli.
Možná bych mohl udělat jednu verzi s originál ikonami i orig boot logem a druhou ze stávajícími.
Ale použité Boot Logo se mi příjde lepší než to originál které mi právě připadá dost ohrané.:)) [/color]

2) Nejde namapovat dlouhy stisk leveho spodniho "alt-tab" tlacitka. I kdyz pridas v registrech branch pro 40C2, tak po dlouhem stisknuti to sice udela namapovany command, ale zaroven to chce kdoviproc spustit taky nejaky LocationCourier, ktery to nenajde a zarve to patricny error. K cemu je LocationCourier netusim a zadny mapping jsem na nej v registrech nenasel.
[color=blue]Myslím, že toto půjde upravit. [/color]

3) Zvuk Midi2Wave_079_4098.wav by mohl byt vsude zmenen na *none* - pipani cerveneho tlacitka fakt nemusim :)
[color=blue]To si přeci můžeš také vypnout.Originál FW má ještě horší pípání :sarcastic: Není problém použít výchozí, nebo nic [/color]

4) Gradienty v popup menus delaly tyto dost necitelne, stejne tak tucne systemove pismo (Wt=700) - vykoseno
[color=blue]Jaké Wt a Ht je ideální ?[/color]

5) Tlacitka v dialeru - Rychla volba a Sez.hovoru maji divny okraj - jenom levy horni roh je zakulaceny
[color=blue]Špatně se mi upravuje. S tím se dá žít, ne ?[/color]

6) BtFtpClient neni v control panelech kategorizovany (mel by byt v group2 - Pripojeni)
[color=blue]To není takový problém, ale dá se upravit. Můžeš i sám.[/color]

7) Chybi USSD klient
[color=blue]Klient je tam, jak si přišel, že tam není ? Je i v registrech i ve Windows (USSDHandler). Nefunguje ti něco ?[/color]

8) Ve folderu Po spusteni byli dva nejaci divni Time-cosi.lnk zastupci - smazano, stejne to nikdo nepouziva
[color=blue]OK to můžu vymazat.[/color]

9) Preklep v hlavnim menu fotak-softu: "Reulace" pravdepodobne znamena "Regulace"
[color=blue]Maličkost.[/color]

10) Nechce se mi nejak rozjet AS pres BT (ale s tim jeste polaboruju)
[color=blue]To mi jede.[/color]

Díky moc a jsem rád, že po 600 hodinách práce to není tak hrozné.:)) :D
Honzo, nejseš ty náhodou grafik ?? ;)
czbird (334)|27.11.2008 13:46
1) Daji se vypnout/restornout ty barevne ikonky pro GPRS a Service v horni liste? Jsou vazne uchylne, stejne jako ta animacka pri bootu propagujici jakesi malajske forum... :)
Vypnout přímo ne, ale můžeš si použít jaké chceš. Resp. na uživateli.
Možná bych mohl udělat jednu verzi s originál ikonami i orig boot logem a druhou ze stávajícími.
Ale použité Boot Logo se mi příjde lepší než to originál které mi právě připadá dost ohrané.:))
[color=green]Primlouvam se za defaultni ikonky, staci formou patche, pokud to jde[/color]

2) Nejde namapovat dlouhy stisk leveho spodniho "alt-tab" tlacitka. I kdyz pridas v registrech branch pro 40C2, tak po dlouhem stisknuti to sice udela namapovany command, ale zaroven to chce kdoviproc spustit taky nejaky LocationCourier, ktery to nenajde a zarve to patricny error. K cemu je LocationCourier netusim a zadny mapping jsem na nej v registrech nenasel.
Myslím, že toto půjde upravit.
[color=green]Prima :)[/color]

3) Zvuk Midi2Wave_079_4098.wav by mohl byt vsude zmenen na *none* - pipani cerveneho tlacitka fakt nemusim :)
To si přeci můžeš také vypnout.Originál FW má ještě horší pípání :sarcastic: Není problém použít výchozí, nebo nic
[color=green]Souhlas[/color]

4) Gradienty v popup menus delaly tyto dost necitelne, stejne tak tucne systemove pismo (Wt=700) - vykoseno
Jaké Wt a Ht je ideální ?
[color=green]Pro me Wt=750 a Ht=400 + Calibri jako default system font, ale ted jsem si to tak rozdrbal, ze to nemuzu potvrdit :) Posli mi prosim orig reg dump z HKLM\System\GDI a HKLM\System\GWE - dikes[/color]

5) Tlacitka v dialeru - Rychla volba a Sez.hovoru maji divny okraj - jenom levy horni roh je zakulaceny
Špatně se mi upravuje. S tím se dá žít, ne ?
[color=green]No problem[/color]

6) BtFtpClient neni v control panelech kategorizovany (mel by byt v group2 - Pripojeni)
To není takový problém, ale dá se upravit. Můžeš i sám.
[color=green]No problem[/color]

7) Chybi USSD klient
Klient je tam, jak si přišel, že tam není ? Je i v registrech i ve Windows (USSDHandler). Nefunguje ti něco ?
[color=green]Oprava - USSD funguje, akorat me zmatlo, ze jsem nevidel v programech zastupce Vodafone.lnk :)[/color]

8) Ve folderu Po spusteni byli dva nejaci divni Time-cosi.lnk zastupci - smazano, stejne to nikdo nepouziva
OK to můžu vymazat.
[color=green]Prima[/color]

9) Preklep v hlavnim menu fotak-softu: "Reulace" pravdepodobne znamena "Regulace"
Maličkost.
[color=green]Prima[/color]

10) Nechce se mi nejak rozjet AS pres BT (ale s tim jeste polaboruju)
To mi jede.
[color=green]...pending...[/color]

Díky moc a jsem rád, že po 600 hodinách práce to není tak hrozné.:)) :D
Honzo, nejseš ty náhodou grafik ?? ;)
[color=green]Grafik ne, jsem jenom hloupouckej tester :)[/color]

11) Wireless manager neni upraveny pro VGA. A ano, dokazu s tim zit :)

Jinak prijem souboru pres BT slape perfektne.
pitka (1346)|27.11.2008 15:39
Tady máš fonty :


A nebud´tak skromnej tester :sarcastic: :D

Wireless manager by šel do VGA, ale nebude tam automatické přepínání a vyp. dat. A to mě pěkně se..e, tak sem to raději nechal takhle.
S tím jsem si hrál už několikrát a nějak se mi to nedaří.
Ale většinu věcí co si psal zkusím zakomponovat.

Na AS přes BT mám na PC COM9. Jinak nejede.
czbird (334)|27.11.2008 16:10
- Dikes, naimportuju.
- BTAS mi dotedka slapalo pres COM4, zkusim tedy COM9
- Ten fontsize jsem myslel pochopitelne naopak - Ht=750 a Wt=400 :)
- Ad WManager - disconnect GPRS se da udelat pres GPRS bublinu (lze do ni narvat session timer a disconnect button, ale presny tweak si ted nevzpomenu). Co myslis tim "automatickym prepinanim"?
tomsoft (2734)|27.11.2008 16:40
Nebudu rušit :) a už tady nemám co kecat :), ale tak nějak to má vypadat. Na všechno musí být nejméně dva.
Dobrá práce pánové :yes: :yes: :yes:
pitka (1346)|27.11.2008 17:16
to czbird :
to je ta volba vpravo dole v Nastavení WirelessM (nastavení automatického přepínaní)
Ale zkusím si s tím ještě pohrát.

to tomsoft :
jen do toho kecej, víc hlav víc ví ;)
pitka (1346)|27.11.2008 21:38
Ještě něco k fontům, v systému je několik druhů fontů.
Tady jsou vyjmenovány základní (velikosti berte jen jako příklady, ale každý může experimentovat dle osobních preferencí) :

1. systémové fonty, nastavení typu a velikostí
[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GDI\SYSFNT]
"CS"=dword:00000000
"Ht"=dword:00000320
"HtInPts"=dword:00000001
"It"=dword:00000000
"Nm"="jméno fontu, tř. Tahoma"
"Wt"=dword:00000190

2. menu fonty, nastavení typu a velikostí :
[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GWE\Menu]
"AniType"=dword:00000000
"BarLMrg"=dword:00000006
"BarRMrg"=dword:00000006
"BarTMrg"=dword:00000002
"EatDismissEvent"=dword:00000001
"Overlap"=dword:00000060

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GWE\Menu\BarFnt]
"CS"=dword:00000000
"Ht"=dword:000002ee
"HtInPts"=dword:00000001
"It"=dword:00000000
"Nm"="jméno fontu"
"Wt"=dword:00000190

[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GWE\Menu\PopFnt]
"CS"=dword:00000000
"Ht"=dword:000002ee
"HtInPts"=dword:00000001
"It"=dword:00000000
"Nm"="jméno fontu"
"Wt"=dword:000002bc

3. OOM fonty (Out-Of-Memory), nastavení typu a velikostí
[HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GWE\OOMFnt]
"CS"=dword:00000000
"Ht"=dword:000002ee
"It"=dword:00000000
"Nm"="jméno fontu"
"Wt"=dword:000002bc

[color=blue]
CS - nastavení znaku
HT - výška písma
It - Italic - když je 0 tak to znamená, že je písmo kurzíva
Nm - název fontu
Wt - tlouštka písma[/color]

Uspokojit všechny uživatele se opravdu nedá, tak to snad trochu pomůže.
Ale někdy je lepší používat nějaké tweakovací softy, které nastaví registry za vás a hlavně komfortněji.
Pro další informace :
http://www.hpcfactor.com/support/cesd/s/0057.asp
pitka (1346)|27.11.2008 23:29
Kdo chce přesunout BTFtpClienta ze Systému do Připojení, tak importujte tento registr :

Nezapoměńte potom smazat zástupce.:D