Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P750 - VGA WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 19965 1.2.3 - 2eDitions + SirfStar update

pitka (1346)|30.9.2008 15:12
Doufám, že ještě dnes či zítra již vydám verzi3, zatím ve vydání Lite.

Opraveno proti verzi2 :
Ikony v Profil a Vyzváněcí tóny na standardní VGA velikost
přidána Funce Telefon (modré tlačiítko)

Upraveno proti verzi2 :
totálně předělaná defautlní CZ klávesnice, jelikož jsem nenašel CZ VGA tak jsem musel udělat
několik lokalizací, jelikož neobsahovaly plnou podporu pro toto novější jádro a AKU
změnšena velikost
standardní VGA dialer - upraveno
standardní kontakty - upraveno
vylepšena synchronizace s PC

Verze Lite bude obsahovat jen základní SW (podobný tomu co vydává Asus) a několik Asus aplikací.
Základní funčnost je zachována, tzn foto, GPS atd... Tedy o nic nepříjdete.
Je to verze pro lidi, který mají svůj soft a chtějí si mašinku olepit svým balastem;) .

Verze Ready bude již s předinstalovanými aplikcemi, ale některé budete muset registrovat nebo.....upravit, atd...
00298643_vsb2007-1_dZLi.jpg 00298643_vsb2007-2_kfSp.jpg
Honzax_ce4you (58)|30.9.2008 20:06
Zatr sakr......tak mám takový tušení že nedospím.... :-) mám tak nějak strach že si ošoupu klávesu F5 z toho čekání na lite verzi :-)))
Pitko jsi mistr už se nemůžu dočkat.....jdu dát spát dcerku a pak to ještě zkusim kdyby náhodou... :-)
...teď mě tak napadlo ty jsi u toho pc prakticky pořád a říkám si jestli už třeba nemáš dilema programátorovo :-)))
tzn. když jdeš uspat synka jestli ho "uložíš" a nebo jestli ho "uložíš jako"? :-)))
pitka (1346)|30.9.2008 21:21
Si mě příjemně rozesmál. Kéžby šel naprogramovat :D

Tak abyste nemuseli čekat, tak stahujte. V3 je venku a link je aktualizován.
Doufám, že jsem na nic nezapoměl.;)
Enjoy.....
Honzax_ce4you (58)|30.9.2008 22:00
No paráda.... :-) ideální stav ...malá spí...třetí verze je na světě a já jdu testovat :-)... čest a sláva tvojí práci.
jmach (3)|1.10.2008 16:02
Zdar, měl bych zájem o 128 MB,bylo by to možné ?
Akir (47)|1.10.2008 21:41
[quote=Honzax]No paráda.... :-) ideální stav ...malá spí...třetí verze je na světě a já jdu testovat :-)... čest a sláva tvojí práci.[/quote]

Zdravím
nějaké praktické zkušenosti?
Je potřeba něco doinstalovat (pro normální práci) nebo je Lite dostačující?
Dík
Honzax_ce4you (58)|2.10.2008 10:26
[quote=Akir][quote=Honzax]No paráda.... :-) ideální stav ...malá spí...třetí verze je na světě a já jdu testovat :-)... čest a sláva tvojí práci.[/quote]

Zdravím
nějaké praktické zkušenosti?
Je potřeba něco doinstalovat (pro normální práci) nebo je Lite dostačující?
Dík[/quote]

Je to samozřejmě na každém co pro svoje využití potřebuje,ale pro normální používání a práci je tam podle mě vše...
...za dva dny jsem zatím nenašel žádný zádrhel...chodí nádherně stabilně a rychle.Takže prostě zdá se že je pro mě tahle rom "konečná"...
...už je jen na každém co si za aplikace doinstaluje...
...já za sebe mám jen zase klasické potřeby "pulse vibra" ,take "flash keyboard" a pak svítilnu která se aktivovala kratkym stlacenim fotoaparatu,
ale to jsou samozřejmě jen moje železný zvyky ze sorgovi rom 0.22.... a tím bych chtěl poprosit pitku o polopatický návod jak na to :-)))
Dr.Romca (30)|2.10.2008 11:05
Pitko, smekám před tebou. Ta lite verze je přesně to co jsem potřeboval. Teď pojede můj asusek na výměnu plastíků a až přijede a snad chvíli vydrží, tak pojede za tebou na výměnu paměti za 128 MB :) Super práce s tou klávesnicí! :yes: Měj se !
martin_m_ce4you (200)|2.10.2008 13:12
Ahoj, pitko, ta lite verze je super!!!! děkuji moc za ni. narazil sem však na menší chybku. Skus najet na Kontakty - nabídka - možnosti a tam je to trošku pofiderní to zobrazení u směrového čísla! Je to blbost, ale raději to nahlásit! SUPER PRÁCE! :yes:

EDIT// Kde prosímvás změním zobrazování SMS na to obyčejné co bylo ve WM6? dík
Honzax_ce4you (58)|2.10.2008 15:14
Tady máš...upraví to zobrazování na klasiku 6.0 ......ale jestli to není škoda ne?
http://www.edisk.cz/stahni/89998/Disable_sms_threading_in_WM6_1.cab_329B.html
Džanek (194)|2.10.2008 15:21
Taky moc děkuji Pitkovi za opravdu podařenou romku! Používal jsem všechny romky tak jak šly po sobě od qvga až po tuto a jedná se opravdu o nejlepší a pro mě finální verzi.
Díky za ni !
Dr.Romca (30)|2.10.2008 15:41
Mám dotaz na zde děkující uživatele této nejnovější VGA ROMky:

Taky jste si všimli postupného "ubývání" volné RAMky ?
Já když PDA zapnu, mám 24MB volné RAM (mám vyplej ASUSstatus a VCDaemon), během zhruba půl hodiny používání (hraní si s PDA) mám volné již kolem 20MB. Časem se to zhoršuje, všechny programy samozřejmě vypínám... Momentálně mám jen 17MB a programy zapnuté žádné.
Jak tu někdo říkal s tím zobrazením předvolby, to se mi tak divně zobrazuje taky.
Jo a ještě něco: Mám problém s .NET aplikacema (Advanced Config a jiné) Napoprvé mi to vyhodí nějakou chybu a napodruhé to už jede.
Asi zkusím přeinstalovat .NET microframework a pak dám vědět!

(Pitko, doufám že to nebereš jako hroznou kritiku, slovy chvály jsem již tady vykřikoval :) Moc díky !)

martin_m_ce4you (200)|2.10.2008 15:55
2Honzax: Dík. Tak mě vyhovuje klasické zobrazení .)
2Dr.Romca: Tak okrajově sem si ubývání paměti taky všiml! po nainstalování pár aplikací mě to kleslo na 10 mb (všechny aplikace zavřené). Ale po upgradu se to moc řešit nebude .)
Džanek (194)|2.10.2008 16:05
Já mám po celém dnu používání volné cca 70Mb. Takže po upgrade to už nebudete řešit :)
Dr.Romca (30)|2.10.2008 16:09
2Džank: Kdes nechal upgradovat a za kolik ? :-) A jak dlouho to trvalo ?
Džanek (194)|2.10.2008 16:14
Upgrade mi provedl přímo Pitka - byl jsem maximálně spokojený! Domluv se s ním. Jinak telefon jsem mu posílal poštou v úterý odpoledne a ve čtvrtek ráno jsem ho měl doma :D
martin_m_ce4you (200)|2.10.2008 16:50
jaký používáte java emulátor? já zkoušel esmertecjbed, ale po nainstalování není po něm nikde ani vidu ani slechu. když chci instalovat nějakou java aplikaci tak to jde. jenomže ji pak nezapnu, nikde nemůžu spouštěč emulátoru najít .(
czbird (334)|2.10.2008 17:08
Zdar, prosim o upresneni vlastniky posledni Lite VGA verze, nez se do ni taky pustim:

- jaky SW se na foceni ve VGA pouziva (orig Asus nebo CoolCamera)?
- funguje ve VGA autofokus?
- lze namapovat vsechny 4 stavy bocniho foto-tlacitka?
- co chybi oproti Sorg 0.22 (napriklad jeho clipboard dll je vyborna)
- funguje prijimani dat pres BT z jinych PDA ? (v Sorgovi resil Bluetooth Helper)

Diky
martin_m_ce4you (200)|2.10.2008 17:30
1 - coolcamera
2 - ano funguje
zbytek sem neměl tu možnost ještě vyzkoušet!
pitka (1346)|2.10.2008 19:07
Jaké aplikace máte přesně spuštěné a která aplikace alokuje nejvíce RAM ?
Pozor v tomto AKU a jádru je vylepšená správa activesync, takže se spouští automaticky a alokuje hodně a dynamicky.
Veškeré interní aplikace a knihovny narostly co do velikosti a nečekejme, že u novějších jader to bude jiné.
Já tohle moc něřešil jelikož ze 128MB na takovéhle věci nekoukám. Ale podívám se na to.

to : martin m
udělej mi screenshot s 10 volnými MB (aplikace) + screen s procesy, které jsou spuštěné
Protože 15MB (ze 64) volných mám já, ale to používám Canvas dialer a další náročné aplikace. Testuji další verzi, ale pro 128áře.
Zkuste používat čističe paměti.
Mě alokuje nejvíce :
cprog.exe - telefon
gwes.exe - hlavně grafika atd. (Graphical Windowing and Event Subsystem)
device.exe - ovladače
díky
martin_m_ce4you (200)|2.10.2008 20:09
těch 10 sem měl jen zpočátku po tom instalování. teď jak s tel "nic" nedělám tak to tak rapidně neklesá, takže ten screen nemohu udělat :sarcastic: . a čistič používám ten co je v sktools!
pitka (1346)|2.10.2008 20:17
Promiń, ale to si mi moc nepomohl a po restartu je to jak ?
Potřebuju nějakou přesnou informaci, jinak se toho moc řešit nedá.:?

Pokusím se podívat na Autocleaner, ale potřebuji fakticky víc přesných dat.

VCDeamon a Asusstatus jsou úplně malé procesy. Ty vypínat vůbec nemusíš.
Díky za předvolbu ;)
pitka (1346)|2.10.2008 20:52
to martin m :
zkus si přepsat tyhle soubory (do složky Windows) a restartuj.
Rozlišení AutoCleanera nebude ještě OK, ale potřebuju zatím vědět jestli ti to pomůže.
Nastav si taky AutoCleanera/Nastavení na vypínání aplikací (potom se to vypíná přes stříbrné tlačítko OK).

Pěknej, poplatnej i když starší článek o RAM použití (bohužel v ENG) :
http://blogs.msdn.com/windowsmobile/archive/2005/11/17/494177.aspx


EsmertecJBED (JavaEngine) po nainstalování je pěkně v Nastavení (viz.):
pitka (1346)|2.10.2008 22:28
to Romča :
.NET je použit poslední od Microsoftu, verze 3.5. Co to přesně hlásá ?
A co je s předvolbou ? Myslíš 420...? To si uprav, ale díky. V Ready bude Ok.

to CZBird :
ani jsem pořádně BT na Lite netestoval, ale už testuji verzi Ready (primárně pro 128 stroje) a tam jsem přidal BTFTPclienta a s Nokii mi to šlape excelentně.
V tomto AKU je upravený OBEXserver, OBEXapi a OBEXinbx. Ale chce to ještě od někoho testnout.
Dr.Romca (30)|3.10.2008 07:14
2 Pitka: díky za reakce! No s VCDaemon a Asusstatus se to má tak že teoreticky sice taky alokujou pár desítek kilo, ale zaprvé mě otravovaly ty ikonky a zadruhé když jsem oba procesy vypnul, tak koukám a ono o 3 mega volný paměti víc! (momentálně mám při startu 25.44 MB)

Co se týče .NET CF, tak to že tam je 3.5 mi právě způsobilo nemožnost reinstalace (ručně nevim jak odinstalovat.)

Hláška je:V aplikaci došlo k neznámé chybě (InvalidProgam Exception).
a dále .NET hlásá:
Načtení požadovaných součástí se nezdařilo Je-li .NET CF nainstalováno na paměťové kartě, ověřte zda je vložena a spusťte aplikaci znovu. Pokud se nezdaří, přeinstalujte .NET CF. Informace o podpoře: -2147483647 (80000001)
Divné je, že podruhé už aplikace normálně jede (mám jich několik a všechny dělají to samé) ale napoprvé nikdy!

V tom zobrazení směrového čísla nejde o "+420", ale ten text "směrové číslo" je rozdělen na dva řádky a ten druhý řádek není skoro vidět.

BlueTooth testnu hned jak bude příležitost! (asi za hodinu :) )

Díky!
Dr.Romca (30)|3.10.2008 07:55
2 czbird: Bluetooth sem zkousel, pres normální windowsí OBEX to nejede. nejsem schopnej prijmout soubory (zkousel jsem to s nokii 9300).
Zkusim prohledat net, stáhnout treba ten BT helper...
Iehova (17)|3.10.2008 13:34
[quote]Hláška je:V aplikaci došlo k neznámé chybě (InvalidProgam Exception). a dále .NET hlásá:
Načtení požadovaných součástí se nezdařilo Je-li .NET CF nainstalováno na paměťové kartě, ověřte zda je vložena a spusťte aplikaci znovu. Pokud se nezdaří, přeinstalujte .NET CF. Informace o podpoře: -2147483647 (80000001) Divné je, že podruhé už aplikace normálně jede ....[/quote]

Tak toto sa asi pri dvoch doinštalovávaných aplikáciach stalo aj mne, ale inak zatiaľ je ROMv3 v pohode, testujem ďalej...
pitka (1346)|3.10.2008 13:38
.NETCF3.5 můžete reinstalovat takto :
1. smažete komplet položku ".NETCompactFramework" v registrech HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft
2. restart !
3. instalace komplet balíčku "NETCFSetupv35.msi"

link :
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e3821449-3c6b-42f1-9fd9-0041345b3385&displaylang=en

Někdy může psát, že nemůže dokončit, tak nezapoměńte určitě restartovat. Potom si můžete zkontrolovat cestu v registrech.
A dejte vědět.
Dr.Romca (30)|3.10.2008 14:18
2 Pitka: Tak jsem to zkoušel 4x a až napočtvrté se to povedlo, takže se nenechte odradit, časem to půjde. Restartoval jsem asi 5x než se to povedlo.
Mimochodem bez .NET CF nejde ani kalkulačka a jiné. Moc děkuji za tip s vymazáním celého klíče!
Po čtvrté reinstalaci jde vše napoprvé a korektně.
Skvělá práce! :yes:
Dr.Romca (30)|3.10.2008 14:36
Jestě mám takovej dotaz k tý ROM, případně k VGA jako takovýmu. Byl jsem zvyklej používat S2P MP3 přehrávač, ale na VGA jde hrozně pomalu (všechny verze)
Dá se s tím něco dělat? Pomůže na tohle upgrade RAM ? Připadá mi, že si program bere stabilně kolem 6-8MB nezávisle na tom kolik je volné RAM.

S2P preferuju proto, že je to jedinej přehrávač, kterej nepřestane hrát když "uspím" zařízení (krátce PWR nahoru a zamknu klávesy).

Díky za rady!
pitka (1346)|3.10.2008 14:47
Já tenhle program vůbec neznám, tak to musím jedině prozkoumat. Je možné, že ne všechny programy mají VGA podporu. To byl kdysi případ i AdvacedConfig.
Zkoušel si třeba i jiný SW? Jenom tak pro test.
pitka (1346)|3.10.2008 14:54
Stáhl jsem verzi 0.5 VGA a mě to jede svižně. Nebude tam spíše problém s optimalizací paměti ?
Stejnej GUI design jsem už viděl u iContact a tam také dlouho řešily pamět´. Zkus to nějak víc popsat jinak vím prdku;)
Dr.Romca (30)|3.10.2008 14:54
Zkoušel jsem PocketMusic, Mort Player a jiné, některé i vyhovující. Až na funkci tlačítka PWR.
Nicméně S2P má tu vlastnost, jak jsem zjistil asi před minutou, že znemožní klasické "uspání" zařízení a to i když běží v pozadí. Místo toho tlačítku PWR dá funkci vypnutí displaye.což šetří baterii. VGA podporu má, v novější verzi, ale ta je stejně pomalá jako ta starší...
Dr.Romca (30)|3.10.2008 14:58
Svižně to jde až do chvíle, když chceš procházet alba (tah palcem diagonálně do obloučku, obrazovka se přetočí po směru, kterým jsi táhl.) Pak už mi to jde děsně pomalu :(
Pokud to bude pamětí, tak další důvod navíc pro upgrade.
martin_m_ce4you (200)|3.10.2008 15:49
2Pitka: tudle verzi sem si instaloval už předtím a nikde nebyla k nalezení, teď sem si pro jistotu nainstaloval i tu co si tady dal a taky nikde po instalaci není, zkoušel sem i restart tel a pořád nikde! .(( A co se paměti týče tak po restartu to je tak 22MB, ono ten pokles velký byl jen po té instalaci, teď, jak se zdá je to v pořádku, budu to ještě chvíli sledovat a dám vědět změny. Jo a jde nějak v registrech upravit hodnotu aby se při zapnutí bluetooth automaticky zapla i viditelnost pro ostatní zařízení?
Dr.Romca (30)|3.10.2008 15:55
Já mám telefon normálně funkční, a to jak v nastavení, tak jako aplikaci!

K tomuhle tématu se zeptám: ten dialer, který tu je, to je upravená verze QVGA dialeru ? Protože všechny ty tlačítka jako "hlasitě" a "ukončit hovor" jsou jakoby nedotažená - zakulacená jsou jen z jedné strany a to vlevo nahoře. To je schválně nebo ne ? Dík
pitka (1346)|3.10.2008 17:02
to martin m :
1.Mně ta JAVA funguje krásně, zeptej se ostatních.
Vymaž si původní klíče (všechny). Je možný, že sis tou první zapsal špatné hodnoty a ta druhá instalace ti to již nepřepíše. Viz screen...

2.Viditelnost BT si zapni v připojení BT, pole režim. Viz screen...

Ale pánové, takovéhle odpovědi si naleznete na každém fóru. To sem nepatří.

to romca :
no comment
00298974_81003-171405_jdRo.jpg 00298974_81003-171535_JE1P.jpg 00298974_81003-171646_2vh7.jpg
martin_m_ce4you (200)|3.10.2008 17:35
divné, na tvé romce mi to nejde .(
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Není třeba někde něco prvně spustit? na původní 6.0 mi todle jelo. a s tím bt vím že je to v nastavení, ale jen sem myslel abych pokaždé nemusel do nastavení lozit, že by se to automaticky s bt zaplo!
pitka (1346)|3.10.2008 17:42
Vymazal sis ty klíče a vyčistil registry ? Jakou verzi si použil původně ?
Podívej se do složky Windows, samozřejmě si odkryj skryté soubory.

Jaktože na mé romce to jde a je stejná jako tvoje ??? Ve verzi2 jsem měl i tenhle engine již předinstalovaný.
martin_m_ce4you (200)|3.10.2008 18:04
ano je to naprosto stejná jak verze emulatoru tak stejná verze romky. vše sem znova pročistil a emulator je ve složce windows. od tud už si udělám zástupce. ale nechápu, když máme stejné verzi jak rom tak emulátoru, že se mi to v nastavení nezobrazí !!!!
pitka (1346)|3.10.2008 18:07
Klient který pravděpodobně řeší BT transfer, je třeba Dr.Yar Bluetooth v1.6.1.
U mého FW není potřeba.
Zkuste a dejte vědět.
pitka (1346)|3.10.2008 18:11
to martin m :
tipnul bych, že sis přepsal nějaké registry. Možná i jiným SW.
Až budeš jednou dělat hard reset tak to zkus znovu.
martin_m_ce4you (200)|3.10.2008 18:59
tak nevím jak se mi to povedlo:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste][odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
11.5 MB a stále klesá, otevřené aplikace pouze správce úloh a activesync.
(Proč zůstávají procesy aktivní i po zavření aplikace?)
czbird (334)|3.10.2008 19:08
[quote=pitka]Klient který pravděpodobně řeší BT transfer, je třeba Dr.Yar Bluetooth v1.6.1.
Zkuste a dejte vědět. [/quote]

jj, znam a pouzivam. Akorat jsem chtel vedet, jestli se tenhle BT nesvar netykal nahodou jenom sorgovy ROMky.
V Sorgove ROM existuje totiz sluzba OBEX (OBX0:), ktera je stopped a pri pokusu o spusteni zahlasi "The device is in use by an active process and cannot be disconnected." - chova se to stejne i ve tvoji?
(Jen pro srovnani - znamemu na Diamondovi tato sluzba bezi a muze ji zapinat a vypinat podle libosti)
martin_m_ce4you (200)|3.10.2008 20:28
gprs monitor už jede. pardon za zbytečný post
Džanek (194)|3.10.2008 20:49
Já používám gprs monitor a bez problémů ...
pitka (1346)|4.10.2008 01:19
martin m :
Microsoftskému Správci úloh můžeš věřit tak na polovic. Ono to možná není to správné slovo, ale každopádně neukazuje všechna důležitá data.
Neumí dále členit a dodnes jsem vlastně nepochopil proč.
Každopádně ti alespoń ukazuje, že největší "vyník je" proces GWES.EXE.
Ten pracuje s grafikou, ale i cachuje programy (hlavně tedy grafiku, třeba foto, ikony, web klient data, zálohy atd...) které si měl již třeba spuštěné a už si je i vypnul.
Tzn. že jeden či více programů, které používáš nejsou správně optimalizovány pro hibernaci či vypínání.

Zkus si pohrát s cache.
Používej sofistikovanějšího správce, třeba FDC. Kde můžeš vypínat i procesy. Ale pozor, některé jsou systémové.
Zkus hledat a zkoušet efektivnější SW pro 64MB a VGA.
Používej hibernace a čističe.
Vypínej pořádně procesy.

Dále se mi vůbec nelíbí proces RPICVIEWpro. Ale to je asi screenshotmaker,takže je jasný, že to vypneš.
Repplog (active sync) můžeš vypínat, když nejseš spojený s PC.
AEBPLUS zbytečně duplïkuješ, máš v systému program Tlačítka. I když namítneš, že neumí co AEB (což je skoro pravda) , ale on umí skoro to samý jen se nauč měnit registry.

Prostě máš jen 64MB s náročnějším jádrem a AKU ve VGA. Což je dnes již nedostatečné a bude hůř.:))
Velikost cca 40% knihoven, aplikací a překladů v 6.1 narostlo oproti 6.0 tak o 3 až 8%. A to nepočítám závislosti, zdroje a VGA.

Nebo jestli používáš hodně SW a neobejdeš se bez něj, tak downgraduj na QVGA a 6.0. Tam budeš spokojený.
pitka (1346)|4.10.2008 01:43
Porovnej s mým výpisem a to mi to vlastně může být jedno, protože mám 128MB.
Ale starám se :

PS :
Neřeš cprog.exe , používám daleko náročnejší telefonní aplikaci než v Lite
a webcamera.exe, dělám screenshoty
00299017_81004-015346_JE1P.jpg
martin_m_ce4you (200)|4.10.2008 12:57
tím fdc správcem jsi myslel todle? jináč zanedlouho taky budu mít 128 (tvé paměti už jsou na poště), takže to pak taky moc řešit nebudu. jináč aebutton mi vyhovuje a ten photo Resco Photo Viewer taky, včetně utilitky na screeny!
pitka (1346)|4.10.2008 13:00
to CZBird:
OBX0: je vlastně jen identifikátor služby jmenující se OBEX server, knihovna Obexsrvr.dll. Dále je součástí Obexinbx.dll a Obexfile.dll.
Tato služba by právě měla pomáhat při výměně dat. Překládá protokol irOBEX a posílá datové pakety.

Myslím, že se tato služba vypíná/zapíná v Nastavení - Přenos. A samozřejmě přímo v FDC. Ale někdy to nelze dobře vypnout, když zapneš Přenos.
Tak musíš restartovat.

Na MSDN píšou, jestli používáš Obex a zkoušíš otevřít COM port, tak to neotevřeš, protože právě Obex řídí tento port.

Viz obrázek, mně OBEX jde vypínat i zapínat. Ale u tebe si to vyzkoušej.
00299033_81004-134828_vqc3.jpg 00299033_81004-140033_dZMj.jpg