Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 24 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 349

Téma: Asus P750 - VGA WM6.1 CZ s podporou 128MB a 64MB - OS 19965 1.2.3 - 2eDitions + SirfStar update

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Pitko si borec ! Už testuji Jinak kamera už parádně ostří díky!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Takže testujem verziu 2 a našiel som pár veci...
    1) v nastaveniach mi chýba odkaz na nastavenia telefónu (to klasické modré sluchátko) - nastavenie telefónu nefunguje...
    2) Nastavení - Zvuky a upozornení - Upozornení - Telefon_ Příchozí hovor - nefunkčná položka, následne nejde toto nastavovanie vypnúť...

ak ešte niečo nájdem, doplním v tomto príspevku...
    .
    .
    .
    Problém č.2 je objasnený a vyriešený ďalej...

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Volné paměti je méně, jelikož jsou použité náročnější aplikace. Určitě Manilla a iContacts sežerou hodně.
    Takže to není chyba, to si užijí hlavně 128áři.

Ikony se opraví, to je maličkost.
    To zamrznutí opravdu nevím, mě to neudělalo za dva dny. A nějaký pozitiva ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Mňa to s tou pamäťou aj napadlo, potom ako som odoslal príspevok... To len tak informačne...
    Ale to zmrznutie neviem, skúsim to flashnut ešte raz...
    Ale chýba mi to nastavenie telefónu, to modré slúchatko...

Registrace
    Oct 2007

Myslím, že to zamrznutí nebude chyba flašování. Spíše bych to tipoval na nějakou operaci s pamětí nebo CPU.
    Anebo pamětová náročnost a 64MB bude opravdu málo. Jestli máš nějaký debugger, tak mi pošli výpis.

Přemýšlím jestli neudělat úplně jednoduchou Lite verzi aby si to 64áři také užily.
    Ale až tato verze bude cca.100% vyladěná.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

áha....chvilku jsem tu nebyl a takový věci...jdu taky testovat ....už se těšim...

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak to od rána testuji a zatim vše pracuje tak jak má. Je to ale určitě i tou 128mb pamětí. To že v nastavení chybí položka telefon tady už bylo zmíněné. co se týká dialeru, vypadá hezky, ale při příchozím hovoru je je číslo černé a na tmavém pozadí, je to velice špatně vidět. Pitko, jakou verzi jsi použil? Nevíš jestli jde použít jiný skin?

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Takže som to flashol ešte raz - už žiadne zmrznutie, aj som inštaloval množstvo programov, chybičky som v mojom príspevku č.297305 spresnil...
    Ale inak je to celkom svižné a v podstate bez problémov... Len to nastavenie telefónu mi chýba...

Registrace
    Oct 2007

To Iehova :
    Tohle mně funguje, ono ti to možná nešlape, když tam nemáš natáhlé zvuky.
    Zkus nejdříve jít do Vyzváněcí tóny, tam si označ zvuky které se ti líbí a zmáčkni OK.
    Potom na Zvuky a upozornění, Upozornění a položku Událost - drag n drop posuń a potom se ti tam nalejí vybrané zvuky.

Dej mi vědět

Ta ikona Telefonu je svázaná na typ dialeru. Podívám se jestli to nepůjde řešit.

To Džank :
    barvu můžeš měnit sám, prozkoumej registry. Myslím, že to jsou
    HKEY_LOCAL_MACHINE/Security/Phone/Skin a
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\HTC\Phone.
    Jsou tam podklíče ..color, i velikost fontů atd...

Tady máš link na color blender, tak si vyber barvu a zkoušej :
    http://meyerweb.com/eric/tools/color-blend/

Bílá : FFFFFF hex nebo RGB(255,255,255)
    Šedivá : ABABAB hex
    Černá : 000000 hex

Anebo si přepiš tenhle background do Windows a restartuj :

Je to takový malý Linux A kdo poradí mně ??:sarcastic:
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od pitka
    To Iehova :
    Tohle mně funguje, ono ti to možná nešlape, když tam nemáš natáhlé zvuky.
    Zkus nejdříve jít do Vyzváněcí tóny, tam si označ zvuky které se ti líbí a zmáčkni OK.
    Potom na Zvuky a upozornění, Upozornění a položku Událost - drag n drop posuń a potom se ti tam nalejí vybrané zvuky.
    Dej mi vědět
    Takže týmto postupom to funguje, ďakujem.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak jsem se nakonec vrátil ke klasickému dialeru. S Manillou jsem měl problémy - když mi někdo volal, tak telefon začal vyzvánět až po chvilce a při přijetí hovoru mi telefon ještě na pozadí párkrát zazvonil. S klasickým dialerem je vše bez problémů. Je to škoda, protože ta manilla vypadala velmi dobře. Na kontakty používám program od sunnysoftu, tak tady nemůžu napsat zkušenost s icontact.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Tak jak Džank mám i já trochu problém s iContact....nejradši bych asi byl za puvodní klasiku...i kvůli vyhledávání čísel......vyhledávání u iContact mě moc nenadchnulo.Ale to je samozřejmě otázkou vkusu...
    pitka: nechá se nějakým způsobem vrátit k default vyhledávání a dialeru?...nějak jsem nezjistil jak "killnout" iContact :-)
    ...jinak verze2:yes: je parádni...všechno chodí tak jak má ikdyž možná se mi to zdá ale od první beta verze (a tam mi to teda frčelo jak po másle) mám aušusíka o poznání pomalejšího...

Registrace
    Oct 2007

Popis přepsání Phone Skin je vpředu. Nemusíš už ani loadovat nový VGA Skin(VT_CE.dll), ten je již obsažený v ROMce.
    Takže jen smaž původní "Skin" klíč a nalouduj phone.reg :
    Použití originál dialeru bych doporučil i 64ám, potom budete mít zase o něco volnější paměti a telefon ožije. Po restartu mám s tímto skinem 23-24MB použitý.
    Uznávám, že Manilla nebyla ta super volba.
    Samozřejmě i parser má podobný postup.

iCOntact je v Program Files. Tím, že si nainstaluješ nový kontakt manager tak pravděpodobně přepíšeš i původní data.
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od pitka
    Přemýšlím jestli neudělat úplně jednoduchou Lite verzi aby si to 64áři také užily.
    Ale až tato verze bude cca.100% vyladěná.
    Ahoj, tak toto by bylo naprosto parádní. "holý" cz systém, bez těch přidaných programů s podporou vga. Skákal bych radostí ke stropu .) a néjen já. Jestli bys měl čas a chuť todle udělat, bylo by to super. Každopádně super práce tvoje! dík

Registrace
    Oct 2007

Díky testerům za všechny podněty.
    Bohužel bez testů se to dělat nedá a na všechno bych sám nepřišel. Další verze bude s tímto jádrem pravděpodobně finální.
    Tlačítka mám již opravené a ikona telefonu opět bude. Také použiju standardní dialer a trochu to odlehčím.
    Všechny další modifikace budou jen na uživateli.
    Dělal jsem předběžné testy a bude to okolo 22-23 MB použité RAM po instalaci.

Strana 3 z 24 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1365
    Poslední příspěvek: 25-08-2015, 16:16
  2. Asus P750 - upgrade z 64MB na 128MB RAM
    Od Lobo_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 152
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 18:25
  3. Reakcí: 64
    Poslední příspěvek: 21-10-2010, 20:49
  4. Reakcí: 104