Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

hpa (159)|4.6.2008 22:31
A jsem tu s dalsim dotazem. Jaky parametry zipu pouzit pro baleni veci pro iGO. Pokud to sbalim total commanderem, tak OK, ale kdyz na to jdu v Linuxu klasickym zipem, tak to iGO neprecte. Tusite v cem by moh byt problem?

Diky.
toja (366)|4.6.2008 22:46
[QUOTE="hpa"]A jsem tu s dalsim dotazem. Jaky parametry zipu pouzit pro baleni veci pro iGO. Pokud to sbalim total commanderem, tak OK, ale kdyz na to jdu v Linuxu klasickym zipem, tak to iGO neprecte. Tusite v cem by moh byt problem?[/QUOTE]
Já to pakujem vo WinRare v prednastavených parametroch, akurát zmením rar na zip a funguje v pohode.
Vlada165 (676)|5.6.2008 07:24
Jestli je dobra ta pruhledna barva u menu nevim, protoze to obcas byva trochu necitelne,
ale opet jsem se snazil, at to zakryva co nejmene mapy a poradi tlacitek jsem volil tak, at jsou co nejlepe "po ruce" hlavne pri zadavani trasy.
Ten "Prujezd a "Pokracuj" je sice i pod "Kurzor", ale spatne se tam s nimi pracuje pri zadavani slozitejsi trasy s hodne prujezdnimi body
(treba pro nas cyklisty ;-)...), takze jsem je tam radeji nechal i primo dostupne a odebirani jednotlivych prujezdu zatim funguje jen pod "Kurzor"

START a CIL se zada bud pres "Hledej", nebo Klik + "Kurzor", nebo take jen pres samotne "Pokracuj"...

V "Nastav" si nastavime, jake potrebujeme parametry trasy a muzeme pro ne porovnavat vzdalenosti a casy...

"Kurzor" je asi jasny a jinak umi i "blokovat nezadouci silncice", pridavat POI, Oblibene atd. ...

Mozna je dole zbytecny ten "primy skok do navigace", anebo simulace, nebo by bylo lepsi skocit rovnou do te "navigacni simulace",( co jde prepinat 2D/3D) - safra ted tam dole mozna bude plno mista na tlacitka a ja nevim, ktera(hlavne uzitecna) bych tam nejlepe nacpal ;-)

Jeste mne rozciluje, ze si pri zadavani hodne prujezdnich bodu zazoomuju jak potrebuju a po zadani bodu to zobrazi celou trasu a muzu zoomovat znova ;-(
Doufam, ze najdu, jak to zazoomovani ulozit a znovu obnovit.

Mno a ted v noci se mi to nechce uz moc komentovat a rano nebude cas, tak se vyjadrim az k pripadnym pripominkam.
(napr. co by se dolu do te "diry" jeste hodilo za tlacitka, tedy zatim jeste porad bez toho GPS, ktere tam mozna dam,
az kdyz nebudou potreba dulezitejsi funkce, nebo bych tam mohl nacpat tu "cervenou delku trasy" z LDR, jestli tam tedy nebude vypadat blbe)

Vlada165 (676)|5.6.2008 07:25
Skin
leilak1 (72)|5.6.2008 09:30
jeee nový skin idem stiahnuť.....:-)))))))
dobrý smer úpravy si zvolil tak som si to nejak predstavoval :-)))
- tu dieru nepeknú určite zaplniť..... ale chcem tam mať aj gps off !!!!! mohli by ma podporiť aj iný s tohto fora že je to vypnutie gps mooooc potrebné.....
- ten spodný polopriehladny panel by sa mi páčil plne priehladný, skôr ho dať preč však tie biele písmenká v ňom majú okraje čierne....alebo podobne ako ten vrchný bledý a čierny text...alebo trochu aj užší....tie info o uliciach, čislach sú potrebné ale ak sa niečo robí v okne plánovanie tak netreba 100% čitatelnosť...ako v navigačnom okne kedy sedíme za volantom tam má tmavý podklad svoj význam.....
podobne si zmenšil aj v tomto okne " plánovanie" všetky tlačítka na ovládanie stylusom čo je fajn a máme k dispozícii väčšiu mapu...
- ostatné tlačítka a funkcie sú dobre rozmiestnené a potrebné ....nemám komentár....:-))
- tu červenu dlzku trasy nechaj tam kde je ...ak by si ju dal dole tak do čierneho a číselko biele....
darecki (4)|5.6.2008 14:18
Vítejte
Vladas vaše skin je super:):) poblahopřáli
jako v skin vladas zakázat zobrazování rychlosti a nadmořské výšky během navigace
jak změnit na jiný jazyk tlačítek v horní části fotografie "VladaS_240x320_080604.gif"
Promiň, ale já jsem pólu, a já psát česky prostřednictvím translator googl :):))
Vlada165 (676)|5.6.2008 14:41
Zakazat zobrazovani rychlosti a nadmorske vysky nejde - je to tam "natvrdo", ze mne to zajima jak kdyz jedu na kole, tak v aute
a ty zbyvajici 3 udaje jdou normalne zmenit, kdyz na ne kliknes.

Ten jazyk bohuzel take zmenit nejde, protoze by se mi tam ty napisy nevesly :-(
Nektere jsou opravdu moc dlouhe, ze se cele nevejdou (Otevrit trasu, Smazat trasu atd. a nejsou ve slovniku iGO bohuzel v kratsim tvaru) a protoze jsem zatim nezjistil, jak to udelat, aby se tam dalo napsat treba zkracene ceske "Pokrac." a anglicky nebylo treba moc dlouhe "Continue Route", tak je to tam take zatim jen cesky
(nevim, jestli na to jde nejak pouzit "add_dict.lang" a jak, kdyz je v nem vsechno jen anglicky).
Kdyz nekdo poradi, jak to napravit, tak budu moc rad ...
leilak1 (72)|5.6.2008 15:18
Hm no aby to mohli používať aj v zahraničí lahšie....ak sa to dá tak tam daj ikonky na ktoré si zvykneme po čase...
samozrejme aby si ich potom už nemenil....
napr.
načítanie trasy - disketka....uloženie trasy - červená disketka....smazat - krížik.....nadstaviť - klúč.....hladať - lupa....
kurzor - krúžok s bodkou.....prujezd - žltá vlajka.....pokračovanie- čierno biela vlajka...
alebo..uloženie trasy- šípka k disketke....načítanie trasy - šípka od disketky...
jednoducho nejaké ikonky...ale zas by som nechcel aby sa ten panel nejak moc zväčšil....
alebo predsa môžeš cudzincov nechať naučiť pár slov česky :-))
darecki (4)|5.6.2008 16:59
[QUOTE="leilak1"] môžeš cudzincov nechať naučiť pár slov česky :-))[/QUOTE]


hehehe nebudete smát s mým česky :D :D
toja (366)|5.6.2008 20:02
Tak tu je zase jeden pekne vyvedený skin ala TomTom. Aj na inšpiráciu.
TTskin_by_GlikoGliko v.865.1516 - 320x240 a 240x320
Tak najprv nainštalovať toto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] návod je uvnitř
A potom aplikovať jeho update:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Criss23 (3)|5.6.2008 22:16
Přidám par sreenu.

l
    Vlada165 (676)|6.6.2008 07:15
    [QUOTE="leilak1"]
    načítanie trasy - disketka....uloženie trasy - červená disketka
    alebo predsa môžeš cudzincov nechať naučiť pár slov česky :-))[/QUOTE]

    Jo take uz jsem nad temi ikonkami premyslel, kdyz uz je pouzivam i v tom spodnim menu, ale na tak uzka tlacitka by asi byly male a nechci je opet rozsirovat.
    Doufam, ze zjistim (nebo nekdo poradi) jak to udelat, aby se to dalo i pro cizince vypisovat zkracene,
    nebo jim zatim nezbyde opravdu nic jineho, nez se tech par slovicek naucit.
    (my seprece take musime ucit nedobrovolne nemecky a anglicky ;-) ...)
    eni problem tam dat treba "Save Route" a pod., coz se pak bez problemu prelozi do cestiny a i do kazdeho jineho jazyka,
    ale na ta tlacitka je to opravdu moc dlouhe...
    (a take tam musi byt nejake mezery, at jsou ta tlacitka alespon trochu oddelena, kdyz chci, at jsou pruhledna...)

    Vcera jsem mel "cyklisticky den", takze jsem zacal az vecer a skoncil, kdyz uz jsem u toho usinal a malem nevedel,
    co delam - doufam, ze jsem si tak v PC neco nechtene nesmazal ;-D ...
    Moc jsem toho tedy neudelal a dam to sem, az toho bude zase vic a jeste resim par problemu.

    Zatim jsem v 2D planovani udelal uzsi a bily ten info panel s mensimi ale tucnejsimi pismeny, tak to snad bude videt a mapa
    vypada, ze je pod tim videt lepe - kdyz to bude citelne, mozna muzu jeste vic zpruhlednit, nebo dat nejakou vyraznou barvu pismen
    misto cerne, pokud tam nebude pusobit rusive.

    Ostranil jsem to dolni 2. tlacitko pro primy skok do navigace, ze mi prijde trochu zbytecne
    a misto simulace primo v 2D planovani jsem to tlacitko predelal, ze se zapne simulace skoci to do "normalni simulace",
    kde se to da prepinat jak 2D tak 3D a navic jsou tam pri simulaci videt dalsi zajimave udaje (manevry atd.),
    ale zatim sam vaham, ktera varianta je lepsi, jestli ta puvodni, nebo soucana, anebo jestli tam ta simulace ma vubec smysl,
    i kdyz mne se docela libi nechat si tu novou trasu hezky "projet" bez posunovani a dreni displaye bez ochranne folie stylusem...
    (tenkrat jsem nevedel, ze folie existuji a ted uz mam display tak odreny, ze je na folii urcite pozde a rozlestit ani pastou se mi uz nepodaril)

    Mozna budes mit radost, ale zkusil jsem to GPS a ted resim takovy maly nehezky (spis "kosmeticky") problemek ;-(.
    Sice to funguje, ale kdyz se prepne do planovani, tak tlacitko pro "vypinani/zapinani" GPS je jakoby ve stavu,
    ze je GPS vypnute, i kdyz je zapnute a az kdyz se prvne vypne a zapne, tak to tlacitko vypada, jak ma.
    Potrebuju nejak zjistit, jak vyhodnotit menit ten jeho stav podle skutecneho stavu GPS a nevim, jestli to najdu.

    Pak jsem jeste zkusil, jak se v navigacnim okne klikne na auticko nebo GPS a objevi se to menu "Hlasitost, nocni rezim atd.) tam pridat zapinani/vypinani automatickeho prepocitavani trasy
    (protoze jsem si tak jednou v Nemecku s TomTomem nechtene na kole najel 30km navic, coz u auta neni znat, ale u kola na vylete dlouhem 120km v horach uz ano ;-(...), ale take jeste nevim, jestli to bude fungovat, ze jsem u toho uz usinal ;-).

    Jo a jeste se mi v 2D planovani podarilo alespon u toho "Pokracovat" odstranit, ze se po zadani kazdeho noveho prujezdu zobrazi cela mapa, misto aby zustalo zazoomovani zachovano, ale u ostatnich funkci se to zatim nedari :-(.
    (nevim, jak to zazoomovani nekam ulozit a po skonceni dane funkce zase obnovit)
    leilak1 (72)|6.6.2008 08:57
    GPS - určite poteší snáď sa ti podarí to vypnutie vyriešiť
    Vidím že máš veci rozpracované tak si počkám na výsledok.
    - ak tam chceš ponechať simulace tak skôr by bola lepšia pôvodná 2D/ 3D
    -chýba mi tlačítko v okne " ponuka kurzora" na okamžité vrátenie do okna "plánovanie"
    okno "plánovanie" .......kurzor........dalšie možnosti......dole pridať tlačidlo " čiarka s ceruzkou" bolo by to dobré na urýchlenie práce s plánovanim trasy
    Je dobré že už rozdeluješ okno pre "plánovanie" a okno " navigačné" ....lebo ak by si sa snažil v navigačnom okne čo najviac zväčšiť plochu mapy nie je to potom dobré pri šoférovaní ...chýbajú nejaké údaje, prípadne su malé alebo nevýrazné...
    Tom Tom hodnotenie :
    tento skin nemam stiahnuty ale určite je len upravené navigačné okno....pritom vladasov skin už má naviac pekne riešené aj okno pre "plánovanie" kde pri prezeraní mapy a plánovaní trasy sa bude omnoho lepšie pracovať....
    Navigačné okno Tom Tom:
    - je pekné a upravené..... v dolnom panely v pravom rohu považujem zbytočné vedieť nasladujúcu informáciu o odbočení .....
    - prikázaná rýchlosť a kompas môže byť ......ale určite menšie....
    - pozitívne hodnotím horný priehladný panel...
    - 2d tlačítko malo by byť ešte menej výrazné...
    Vlada165 (676)|6.6.2008 11:17
    To vypnuti GPS funguje (hned to i oznami hlasem "Ztrata signalu", tak to doufam bude ono...),
    akorat ze kdyz se to prvne spusti, tak je ikonka GPS tlacitka "zasedla a preskrtnuta" (jako by bylo GPS vypnuto),
    ale pritom je na mape modry kurzor a GPS bezi a az kdyz se vypne a zapne, tak se ikonka tlacitka s GPS "synchronizuje"
    - to take urcite musi jit nejak vyresit a na stejne principu musi urcite pracovat i treba tlacitko "Mute" ...

    Se simulaci puvodni a tou moji vaham - kdyz se spusti puvodni, tak se musi zase ukoncit "krizkem" do hlavniho menu a pak znovu editace
    (takhle to probihalo v jedne 2D mape bez prepinani, ale zase to bylo jen 2D a ta puvodni jde hned hezky rovnou bud 2D, nebo i 3D, podle toho, jak jak byla naposledy pouzita...)
    A to same, ze jsem vyhodil to tlacitko "primeho skoku z planovani do navigace", ze se musi "pres hlavni menu",
    ale zas tam nechci "hodne zbytecnych tlacitek", at to neni zbytecne neprehledne, i kdyz momentalne jich naopak (nastesti)
    jeste nemam ani tolik, abych s nimi dole "zacpal tu diru" ;-)

    To je prave ono, ze se po pouziti kazde funkce musi mackat "milionkrat zpet, nez se jeden vrati tam, kde to spustil ;-(...)
    Ta ceruzka jestli se vejde do tech "dalsich moznosti" je dobry napad, akorat jsem obcas mel problem,
    ze se mi to v podobnych situacich "zasmyckovalo a vytuhlo", takze doufam, ze to nebude i tento pripad a mozna pokud by to fungovalo,
    by ta ceruzka byla vhodna i do dalsich menu, aby se vyhnulo tomu "milionkrat zpet" ;-) ...

    Nutne take potrebuju vyresit to, ze se po "kazde prkotine" (treba pridani prujezdniho bodu) mapa zobrazi cela a pak se musi znovu pracne zoomovat a hledat misto, kde chci s pridavanim prujzdnich bodu treba pokracovat.
    U "Pokracovat" uz se mi to "zobrazeni cele mapy" konecne podarilo vypnout, uz jsem se radoval, ze "Prujezd" volal stejnou funkci,
    ale tam jeji vypnuti nepomohlo a u "Bod" nebo "Hledat" tuhle konkretni funkci zatim nemuzu dopatrat a dela to tam asi jeste neco jineho ;-(
    leilak1 (72)|6.6.2008 12:40
    Rád by som bol ak by si ešte nevyhadzoval tlačítka ....a už dole zaplnil tú dieru ak sem dáš další skin nech nemám pocit ja aj ostatný... že sťahujeme nedorobenú verziu....radšej si potom stiahneme opäť dalšiu verziu upravenú....
    kde by si prípadne niektoré tlačítka zamenil..... lepšie sa to aj hodnotí ako celok :-)
    - bez diery
    - bez toho polopriehladneho panelu dole v okne "plánovanie"
    díky ;)
    Vlada165 (676)|6.6.2008 13:45
    Tak jo, ucpeme tedy napred hlavne diru :-D
    Kdyz tak tam vratim ten "primy skok do navigace", GPS a uz tusim zbyva misto jen na jedno tlacitko - tam muzu dat treba alespon nejake "pipani pri stiknuti tlacitka" , anebo "tak neco" a hlavne at tam neco je a "neco to dela" !!! ;-D ...

    Jinak jak se tak znam, tak "nedorobena verze" to asi bude porad, protoze dokud to pujde, tak se asi bud budu snazit tam dat, co by se jeste hodilo, anebo mne to jednoho dne prestane bavit a to jsem cely ja ;-( ...
    axelman (9)|6.6.2008 18:35
    Pro ty kdo rádi laborují s nastavením IGO8, zejména změnami barev ,doporučuji navštívit stránku http://www.kurshtml.boo.pl/generatory/kolory.html. Je zde počítadlo, kterým si navrhnete barvu, průhlednost a zjištěné 4 čísla barvy s průhledností můžete pak použít k změnám v nastavení v IGO8.
    toja (366)|6.6.2008 21:57
    [QUOTE="toja"]Tak tu je zase jeden pekne vyvedený skin ala TomTom. Aj na inšpiráciu.
    TTskin_by_GlikoGliko v.865.1516 - 320x240 a 240x320
    Tak najprv nainštalovať toto:
    [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] návod je uvnitř
    A potom aplikovať jeho update:
    [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]


    [/QUOTE]
    A tu zase je ďalšie upgrade skinu TTskin_by_GlikoGliko od Talianskeho kolegu verzie 866.218 a upravený-vylepšený naším CZ kolegou mickielli15 citujem:
    [CODE]upravený navigační šipky pro pruhy, nezobrazují se již uprostřed, ale nahoře, navíc jsem to upravil ještě tak, že se ty velký, přehledný navi-šipky pro pruhy zobrazují i v nočních schématech, což originál neuměl-respektive uměl, ale jenom takový malý, titěrný...
    ...P.S. Kdyby někdo nevěděl jak na to - celý soubor TTskin_by_GlikoGliko.ZIP nakopírovat na kartu do složky iGO8/content/skin. Zapnout iGO8, - NASTAVENÍ - další obrazovka - MENU - vzhled a tam přepnout na TT_skin_by_Glikogliko - restart - a už je z iGO TOMTOM, akurát s "trochu" více funkcema [/CODE]
    [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
    hpa (159)|7.6.2008 12:03
    [QUOTE="oltcit"]novsi jocco skin(aj s hlasovym varovanim alarmov po madarsky)( je aj verzia s anglinctinou,nemcinou,rustinou,rumunstinou,ale ma to 12MB. Kto chce cestinu,moze si z upraovanej verzie pre igo2006 vytiahnut tie hlasky a nahradit si ich.[/QUOTE]

    Ahoj, diky za tip, ale skin s anglictinou neni k nalezeni a madarsky neumim, takze nevim co ktera hlaska znamena. Moh by jsi me navist, budto na skin s anglictinou, nebo na zminovany upraveny igo6?

    Diky.
    kubesa (76)|7.6.2008 13:17
    Nebyly by ty hlasove soubory ? Pro stare IGO 2006 mam pouze hlasky, ktere maji rozdelene hlaseni o rychlosti a pak o druhu radaru (stacionarni, mobilni...). Chystam se je spojit, ale treba uz nekde spojene existuji. Popr. vyresit upravou ui_igo8\common\ui\speedcam_voice by to neslo ?
    oltcit (1098)|7.6.2008 13:59
    tak som vytiahol tie anglicke hlasky(rozbalit a znovu zbalit priamo do skinu,do adresara "audio"
    hpa (159)|7.6.2008 15:36
    Supr, diky! :-)
    Labant (16)|7.6.2008 20:37
    Pěkný den, chtěl bych si stáhnout od godze krásný skin ale nevím jestli ve složce skin můzu mít jen jeden
    nebo i více, měse To nedaří,jestli bude někdo ochotný mi poradit budu velice rád .Předem děkuji. FS N520
    toja (366)|7.6.2008 21:13
    [QUOTE="Labant"]Pěkný den, chtěl bych si stáhnout od godze krásný skin ale nevím jestli ve složce skin můzu mít jen jeden
    nebo i více, měse To nedaří,jestli bude někdo ochotný mi poradit budu velice rád .Předem děkuji. FS N520[/QUOTE]
    Môžeš tam mať koľko chceš skinov a prepínať si ich v nastaveniach.
    Labant (16)|7.6.2008 21:41
    Stáhl jsem si skin a nic se nestalo.
    kubesa (76)|7.6.2008 22:01
    [QUOTE="oltcit"]tak som vytiahol tie anglicke hlasky(rozbalit a znovu zbalit priamo do skinu,do adresara "audio"[/QUOTE]
    Anglicky sice hovorim, ale prece jen - cestina by nebyla ? Zrejme se pustim do upravy cestiny z 2006tky, ale nechci to delat zbytecne...
    8.6.2008 : Ja musim mit u sebe nastaveno "needs_restart=0". Kdyz tak si to v info.ini zmente zpet. Jinak je nutne udelat restart Igo8 po zmene skinu manualne.
    Labant (16)|8.6.2008 05:56
    Políčko nastavení není aktivní ,dá se To nějak změnit?
    toja (366)|8.6.2008 09:52
    [QUOTE="Labant"]Políčko nastavení není aktivní ,dá se To nějak změnit?[/QUOTE]
    :D Kde:!:
    prípadne v akom skíne;) :!:
    Labant (16)|8.6.2008 09:59
    Pole nastavení pro skin není aktivní.
    Labant (16)|8.6.2008 10:07
    iGO 8/content/skin-nastavení -Menu -vzhled-není aktivní
    Labant (16)|8.6.2008 10:14
    Moc prosím Toju aby měl semnou strpení a pokud by To bylo jen trchu možné pomohl mi vyřešit Tu otázku . Děkuji.
    toja (366)|8.6.2008 10:51
    [QUOTE="Labant"]iGO 8/content/skin-nastavení -Menu -vzhled-není aktivní[/QUOTE]
    Základný predpoklad: Akú verziu iGO8 máš? Presne.
    Za druhé: aké železo máš s akým rozlíšením?
    Za tretie: podľa typu rozlíšenia si daj do SD\iGO8\content\skin nejaký jednoduchý skin napr. pre 240x320 skin Cbolumar01-1.zip alebo pre 320x240 skin B_j_o_r_n_C_l_e_a_n_T_h_e_m_e.ZIP. T.j. vlož do tej zložky celý nerozbalený *.zip
    Za štvrté: stále platí bod z mojho prvého postu: 6. Preverte si pred nasadením skinu v info.ini či je pre vami preferované rozlíšenie. T.j. ak skin nepodporuje Tvoje rozlíšenie nepovolí ťi tú voľu Vzhled.
    To je zatiaľ všetko, ale v prvom rade akú verziu a aké rozlíšenie máš?
    vlastamecar (86)|8.6.2008 10:58
    Labant máš final verzy nebo jen vyléčený DEMO? To je rozdíl. Demo skin neumý.Je furt neaktivní.
    Labant (16)|8.6.2008 11:07
    Jaká verze To presně nevím koupil jsem PDA FS N 520 na inzerát IGO 8.
    Labant (16)|8.6.2008 11:12
    Rozlišení 240 x320
    Labant (16)|8.6.2008 11:19
    IGO by měla být finální verze.
    toja (366)|8.6.2008 11:21
    [QUOTE="Labant"]Jaká verze To presně nevím koupil jsem PDA FS N 520 na inzerát IGO 8.[/QUOTE]
    Verzia je dôležitá.
    Zistíš ju: Menu/nastavenia(musia byť rozšírené)/šipka vpravo dole/O programu/
    vlastamecar (86)|8.6.2008 11:23
    [QUOTE="Labant"]Rozlišení 240 x320[/QUOTE]
    Skus tohle, musí to makat když to dáš do CONTENT-SKIN. Pokuď né, tak máš jen demo, které bylo časově omezené. Ale byl nato lék kterým to časový omezení šlo zrušit. Ale to je warez.
    http://rapidshare.com/files/120574902/TTskin_by_GlikoGliko.zip
    vlastamecar (86)|8.6.2008 11:27
    Všechny finál verze podporovaly skin!
    toja (366)|8.6.2008 11:29
    [QUOTE="vlastamecar"]Všechny finál verze podporovaly skin![/QUOTE]
    Na verzii pre niektré PNA 8.0.0.29000 to nebolo ešte aplikované.:no:
    Labant (16)|8.6.2008 11:32
    Menu -nastavení -animace -volby pozadí -vzhled neaktivní .O verzi nic.
    vlastamecar (86)|8.6.2008 11:34
    [QUOTE="toja"]
    Na verzii pre niektré PNA 8.0.0.29000 to nebolo ešte aplikované.:no: [/QUOTE]
    TO je warez. Ofiko igo8 pro PNA není. To je prace ruských úpravářů.
    toja (366)|8.6.2008 11:38
    [QUOTE="Labant"]Menu -nastavení -animace -volby pozadí -vzhled neaktivní .O verzi nic.[/QUOTE]
    Teda ak nemáš v:
    Menu/nastavenia(musia byť rozšírené)/šipka vpravo dole/O programu/
    vypísanú nejakú verziu, tak si kúpil s največšou pravdepodobnosťou PDA s nainštalovanou iGO8 ale iba DEMO.
    P.S.: Akú máš napr. verziu mapy CZ a SK?
    Fosgen (30)|8.6.2008 11:42
    [QUOTE="Labant"]Menu -nastavení -animace -volby pozadí -vzhled neaktivní .O verzi nic.[/QUOTE]


    Máš ten skin pro svoje rozlišení?Je rozdíl používat skin na stojato a na ležato.240*320 nebo 320*240
    Labant (16)|8.6.2008 11:42
    Mapy -CZ,SK PL ,
    Labant (16)|8.6.2008 11:44
    Nastojato 240x320
    toja (366)|8.6.2008 11:44
    [QUOTE="Labant"]Mapy -CZ,SK PL ,[/QUOTE]
    Preboha, ale pýtal som sa na verziu:!:
    Hmm...., a vieš o čom sa vlastne bavíme:?: :!: ;)
    Labant (16)|8.6.2008 11:46
    Nevím co mám hledat nejsem technický typ.
    toja (366)|8.6.2008 11:46
    [QUOTE="vlastamecar"]
    TO je warez. Ofiko igo8 pro PNA není. To je prace ruských úpravářů.[/QUOTE]
    :D
    A na to si odkiaľ prišiel:?:
    To si fakt myslíš, že Navngo žije iba z verzií pre PDA:)
    Presný opak je pravdou, živia ich večšinou licencie pre PNA.
    vlastamecar (86)|8.6.2008 11:47
    Labant, přečti si soukromý zprávy