Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 140 PrvníPrvní ... 234561454104 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 2094

Téma: iGO8 - tuning, témata, nastavení a zkušenosti...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Nemá niekto niečo podobné Riksovi ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Kdyz jste v tom hledani ... a nekde byste cestou potkali skin s vetsimi informacnimi pismeny a cisilkami (klidne ala TomTom:-) pro rozliseni 320x320 tak nevahejte a soupnete to prosim sem .
    Diky !!!!

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Janhura
    I já se přimlouvám za skin a la TomTom. Je to jedna z věcí, která je na Tomovi ještě i dnes lepší. Díky předem případnému schopnému dobrákovi.
    Mno neni to tak uplne TomTom, ale sam jsem chtel neco 240x320, aby byla videt co nejvetsi plocha mapy a mohl jsem se tak "kochat 3D krajinou" (to to asi dopadne, az to konecne vezmu do auta ;-)...) a zaroven aby tam tedy neprekazely funkce, ktere ja osobne nemam a nepouzivam (TMC, nepouzitelne rychlostni limity a pod.)

Vcera navecer jsem tedy zacal zkoumat "Jocca" a nakonec ho "trochu poupravil" (doufam, ze to neni trestne a autora bohuzel osobne neznam)
    a jestli dnes prestanu odpovidat, tak je to proto, ze jsem "zapomel jit spat" a divil bych se, kdybych neusnul ;-( ...

Nadelal jsem v tom zdrojaku tedy pekny bordel, jak jsem se snazil zorientovat (ucel ale sveti prostredky) a ma to samozrejme jeste plno "much", ktere jeste budou chtet vychyat, pokud budu mi ja (anebo nekdo jiny) cas a naladu, jestli se to tedy vubec bude jeste nekomu libit.

Mozna jsem to mohl "ocesat jeste vic", aby z te mapy bylo videt vic, ale nektere vunkce jsem zkratka chtel zachovat a pokud nekdo bude mit napad kam je nacpat, aby jeste mene prekazely, tak sem s nim (pokud to tedy zvladnu), anebo uvitam, pokud to nekdo sam jeste nejak vylepsi ...

Mel jsem tam ale nejak problemy a konkretne ze jsem nemohl ta pruhledna tlacitka na boku dat do rady pod sebe.
    Poloha a Kurzor jsou umisteny na stejne pozici (protoze se kazde pouziva v jine situaci), ale ten kurzor mi zkratka nejde umistit kamkoliv (proto je tak "blbe dole", ze si dela co chce a pokud mi nekdo rekne proc, tak budu moc rad...

Abyste zbytecne nekoumali nad ovladanim, tak ten "cerveny krizek" na satelity vpravo dole nejen prerusuje simulaci navigace, ale zaroven se s nim vstupuje do menu a mozna by stalo za to predelat vsechna ta tlacitka jeste mensi, tak aby se porad dala ovladat prsty, ale jeste mene prekryvala mapu a mozna (jestli bude cas a nalada) se o to jeste pokusim.

Take ma Jocco vetsi pismenka u nazvu ulic a to se mi moc nelibi (za jizdy stejne neni cas je cist a "mene by prekazela mensi"), tak kdyby nekdo poradil, jak bych je mohl zmensit ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Skin

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od jono33
    existuje aj Riksov skin pre iGO8,ale iba pre rozlisenie 480x272.....
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Tak jestli ten Riks pro iGO 8 je a máš tak ho sem dej !!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

vyhovuje a libi se mi original vzhled igo8, takze jsem uvital skin od Teddyho (iGo8_Plus04c.zip), paradni. jedine co mi moc nesedi je zvetseni pisma cilove ulice/silnice. vedel byste nekdo jak nastavit jen toto na puvodni? diky!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    Citace Původně odesláno od jono33
    existuje aj Riksov skin pre iGO8,ale iba pre rozlisenie 480x272.....
    Prosimdavejte tam vzdy i prinscreen.

Pripojuji barevne schema ala TOMTOM.

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00280001_1Screen01_Pg79.jpg 
Zobrazení: 50 
Velikost: 27.8 KB 
ID: 8073  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jeste ten soubor

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od vladas
    Skin: VladaS_240x320.zip
    Díky, pro mě je tohle zdaleka nejlepší skin, kterej nezmenší graficky vynikající náhled cesty na už tak malým displeji ještě o třetinu. Pokud by bylo možný jeho vylepšení, tak bych navrhoval:

1. Mně se rychlost zobrazuje 2x - jak uprostřed nahoře (kde ty máš na obrázku hodiny), tak i dole, kde bohužel zakrývá šipky pruhů. Prosím tu rychlost dole odstranit a pokud to jde šipky pruhů zvětšit.

2. Náhled budoucí změny jízdy vlevo dole taky trochu zvětšit, nebo alespoň ty bílý číslice vzdálenosti a podložit je černou. Na světlým "městským" podkladu jsou málo vidět. Ty číslice nahoře by se taky hodilo podložit černou, ale zase nejsou až tak důležitý.

Díky, z desítek skinů co jsem viděl je tenhle nejlepší. Teprve na tomhle si už jde užít 3D parády terénu, i města. Třeba o zobrazeních budov kolem silnice jsem dřív ani netušil, protože v dáli je zakrýval černý pruh (jako má skin výše Kočíř) a při přiblížení se silnice zvětší a budovy zůstanou mimo obrazovku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

nazdar,
    vie mi niekto poradit?moj igo nevidi igo8plus4 skin...wabi mi funguje ok,uz som skusal aj opat ho stiahnut nuz stale mi zobrazi v ponuke len wabi a plus skin nikde!
    dik za radu!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Pomoooooc nejde mi ani za svet upraviť data.zip podarilo sa mi akurat dať do neho farebne ikonky benziniek ak niečo ine nakopírujem alebo zmením igo 8 mi zamrzne alebo po chvilke funkčnosti vypíše chybu....
    Moc sa mi páči Jocco skin ktorý stacilo hodiť len do zložky skin.
    Skin Vladas som chcel skusiť alebo aj iné ...... ale ak to nahradím v data zip po úprave mi to nefungovalo....uz som sa s tým trápil hodiny...nieviem kde robím chybu...
    NEMOHOL BY TU DAT TAKY UPRAVENY DATA.ZIP NIEKTO V CELKU?? Dííííííík.........:?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Skin tak jak si ho stáhneš (xxx.zip), tak ho rovnou nakopíruješ do složky content a v ní do podsložky skin - pokud tam není, tak si ji vytvoříš.
    S data.zip netreba nič vystrájat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

tak jak je som ho tam nakopiroval a nic,nerozbalujem zipy takze chyba je inde....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od agent07
    Tak jestli ten Riks pro iGO 8 je a máš tak ho sem dej !!
    Pisal som ,ze je pre rozlisenie 480x272,ale umiestnim ho
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00280066_pccapture3dy6_eS5F.jpg 
Zobrazení: 49 
Velikost: 28.5 KB 
ID: 8076   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00280066_pccapture6mz6_rpve.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 29.3 KB 
ID: 8077  

Strana 4 z 140 PrvníPrvní ... 234561454104 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Informant 9 - zkušenosti, instalace, nastavení...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 21:19
  2. zapnuti gps na X1 a nastaveni IGO8
    Od kokopi_ce4you v sekci SE XPERIA X1
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 11:16
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-12-2008, 09:06
  4. HTC TouchFLO 3D - zkušenosti, tuning atp.
    Od xaries v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 22:01
  5. PocketBreeze + ContactBreeze: novinky, zkušenosti, nastavení ..
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 349
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 12:24