Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 225

Téma: Druhý oficiální sraz ce4you, aneb: O čem byste ho chtěli mít?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Rád přenechám pořadatelství (stačí mi pořádat 2x ročně školení účetních) a do Pic to mám autem hodinu.
    Tak nám představ místo, ať se máme na co těšit

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

Měl jsem pocit, že se nedá najít místo konání. Jediný kdo dal konkrétní návrh byl ipf a já. Věděl jsem , že to vyvolá určitou neshodu a přijdou jiné návrhy a podle nich hlasuji pro sázavu. Já jezdím po republice pořád od Aše až po Val.Meziříčí a je mi to jedno. Ono to vypadá, že stejně tady v termín konání nebudu, ale jsem sám pro univerzálnější termín a místo.Kdyby náhodou!!!!
    Škoda, že jsem nedal odkaz na Košice, to by byla mela, že ?
    P.S.: proti Olomouci není potřeba něco mít, je to krasné a kuturní město s bohatou tradicí............. a překrásným okolím...........pěkné holky............
    na Moravě a moravě..(češtinářka vysvětlí)......................
    Jestli tady budu snad přijedu "kamkoli":yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Rád přenechám pořadatelství (stačí mi pořádat 2x ročně školení účetních) a do Pic to mám autem hodinu.
    Nevěděl jsem,že si jako podmínku toho,že doučko budeš znovu organizovat stanovuješ i to,že se to musí konat na konkrétním místě,jež vybereš ty..)
    A že jinak dáváš ruce pryč..:?

Nikam se necpu,jen mne napadlo hájit zájmy VŠECH Čechů..i těch z dalekého severozápadu,západu,a jihozápadu..

Přijedu asi kamkoliv,jsem z Prahy,ale pokud bych byl z Železné Rudy nebo Aše nebo Litvínova...:sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Já si zase myslím, že přílišná dmokracie není na místě. Neboli dle mně platí: organizuji - rozhoduji; neorganizuji - přizpůsobuji se. Vzhledem k to mu, že ipf již jednu akci perfektně zvládnul, přimlouvám se za něj a místo vedlejší. Komu bude vyhovovat, ten se zaregistruje. Pokud b místo bylo někde "za horama", nikdo nepřijede. Střed republiky je fér. Každý kdo má zájem by mohl do svého profilu doplnit bydliště, aby bylo jasno.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ja se klidne pridam k Pardubicim (kam jezdim za rodici). A skousnul bych i tu Svetlou, i kdyz tech 450 se mi zda za ubytovani v chatce dost, za tu cenu se da na horach sehnat normalni ubytovani i s polopenzi...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Uprimne receno se mi zda, ze se zde prehlizi jeden maly problem Ono se tady totiz dlouze resi KDE, ale nejak se zapomina na to KDY. Ja osobne se primlouvam za ctvrtletni opakovani, pripadne pulrocni (musime si byt vzacni, ale je to jen navrh. A z toho duvodu mi ted hledat misto prijde trochu predcasne, stejne tak dalsi organizace. Ipf se za par tydnu muze po HW resetu s cislem 5263 nastvat, MDA II prodat a Pocket PC proklit, takze dalsi sraz nebude chtit ani poradat, ani se na nem ucastnit

Nemyslite?

Guest

Rediteli nebylo by naskodu dat na uvod stranek baner o tomhle srazu treba by se pripojilo vic lidi preci jen ne kazdy podrovbne zkouma diskuzi co ty na to??
    ps jen navrh

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Tak já bych se svojí maličkostí postavil do skupinky IPF příznivců Benetic u Světlé nad Sázavou.
    Z prostého setkání příznivců mrňavejch písíček by totiž mohl být skvělý víkend s poznáváním nových lidí, ježděním na kole, koupáním v bazéně, večerním grilováním a popíjením.
    Manželky by si mezi sebou krásně postěžovali na ty svoje blázny s cihlou u pasu ... hned by jim bylo lépe když uvidí, že takto postižené manžely nemají jen ony.
    Pro děti by byl pobyt v přírodě také jistě zajímavější.
    Nemám nic proti pardubickému perníku a olomouckým tvarůžkům, ale ve městě jsem zavřený celý týden ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Pevně stojím za IPF a těším se na další doučování a to klidně co nejdříve.:yes: )

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Se omlouvám, že jsem se dneska nezapojil dřív, ale bombardují mne klienti ohledně nového zákona o DPH, tak nestíhám.
    Co se týče lokality, vůbec nechci prosazovat pouze Benetice, ale nechci si uvázat na krk např. Pardubice, když:
    1. Nemám představu, kde by se akce mohla konat,
    2. Neznám provozovatele případného zařízení, jejich ochotu splnit naše neočekávaná přání, eventuelně reagovat cenou na změny v počtu zákazníků (stornopoplatky, jídlo...),
    3. Nemám představu o provozně-technickém zázemí (přijede-li 160 lidí, přijedou cca 50-ti auty a kam je dáte? A další...).

Takže, vůbec to není o neochotě, udělat setkání jinde, ale mám zkušeností dost (včetně negativních), abych se pouštěl do organizace v místě, kde nikoho neznám, nemám reálnou představu o možnostech a ochotě provozovatele a kde budu buď řešit věci telefonem (abych nakonec zjistil, že spousta věcí je jinak) nebo budu pravidelně jezdit do Pardubic.

Co se týče mnou uváděné ceny, neměla by být vyšší, než 400, ale konečnou od provozovatele nemám (ještě jsem neměl čas s ním mluvit). Samozřejmě, že umím najít levnější, hezčí a atraktivnější zařízení, jenže nemám na to čas (daně se blíží ).

Závěrem: hrozně rád pojedu někam jinam (v Jeseníkách to moc neznáme), rád poradím a pomůžu, ale nebudu se pouštět do "organizace po telefonu".

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Amen Takze KDE uz vime, ted jde o to KDY...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Amen Takze KDE uz vime, ted jde o to KDY...
    Ještě neříkej HOP, volné termíny budu vědět až za hodinu (včetně ceny).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Ano je to tak. Myslím, že kdo chce přijede. Chápu, že by většina chtěla co nejblíž k jejich bydklišti ale mají možnost organizovat taky. Takže IPF máš mojí důvěru a POUZE TO VISÍ NA TERMÍNU. já osobně myslím, že jakýkoliv termínještě před prázdninama je OK. To víš taky se nemůžu dočkat předvedení ukuchtění romky ) Takže hurá a doučování č. 1 ZDAR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Chuck
    .. Takže IPF máš mojí důvěru ...
    Mojí taky.
    Manželka a dcera se těší, že je zas někam vyvezu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Tak je to dobré můžeme vyrazit. Kuchtění je tímto předpokládám zajištěné...

Strana 3 z 15 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 31-10-2006, 17:33
  2. Reakcí: 124
    Poslední příspěvek: 25-06-2006, 10:55
  3. III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005
    Od Pavel Koza v sekci Srazy a setkání
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-03-2005, 13:14
  4. Reakcí: 415
    Poslední příspěvek: 30-11-2004, 08:01