Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Druhý oficiální sraz ce4you, aneb: O čem byste ho chtěli mít?

Vít_ce4you (156)|14.7.2004 10:27
Kdy byl presne ten termin? Ted mam MDA II opet (uz poctvrte) v GS mobilu, tak doufam, ze ho do te doby daji do takoveho stavu, aby uz konecne normalne fungovalo a nebal jsem se treba i neco flashnout ...
jerzy_ce4you (230)|14.7.2004 19:07
Tak, myslím, že 13..15.8. je termín. Jo počítám s tím(pro ipf). Budu sám, protože:
- žena kouká jako by se měli setkat mimozemšťani.
- kluci, ti se akorát zeptali, zda tam lze skejtovat.
- dcera je malá, nezájem.

Takže pokud vám to neva, budu sám.

Program, hm, snad něco kolem programování, něco o komunikacích, něco o všem. Zkušenosti, postřehy. Více zřízení pohromadě a tudíž možnost srovnání. A tak dál...
ipf (2136)|14.7.2004 19:33
[QUOTE="jerzy"]Tak, myslím, že 13..15.8. je termín.
Termín souhlasí
Jo počítám s tím(pro ipf). Budu sám, protože:
- žena kouká jako by se měli setkat mimozemšťani.
- kluci, ti se akorát zeptali, zda tam lze skejtovat.
- dcera je malá, nezájem.
Možná vás přesvědčí fakt, že zatím je přihlášeno 6 dětí ve věku: 2-4-4-5-12-14 let, takže čím víc dětí, tím víc zábavy
Takže pokud vám to neva, budu sám.

Program, hm, snad něco kolem programování, něco o komunikacích, něco o všem. Zkušenosti, postřehy. Více zřízení pohromadě a tudíž možnost srovnání. A tak dál...
[/QUOTE]
Tak se čile hlašte dál :) .
MaPo_ce4you (174)|15.7.2004 21:20
Protoze ipf se sice snazi, ale zcela zjevne se prihlasilo je "tvrde" jadro ce4you.cz, pokusim se vahajici strelce trosku popichnout a navnadit aby zvedli kynouci prdelky a prijeli...

Takze ta slibena navnada:

Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700 + par predchozich modelu H3970, H5450, H1915, H1940, H2210, H4150 a mozna jeste neco dalsiho pro podivani.

Takze se vesele hlaste dal :yes: :D

MaPo
PavelR. (2184)|15.7.2004 21:31
[QUOTE="MaPo"]
Takze ta slibena navnada:

Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700 [/QUOTE]

... tak to, že tam nebudu mě mrzí zase o něco víc :( ...

PavelR.
Vít_ce4you (156)|15.7.2004 21:43
No ja s tim taky pocitam, ale definitivne to mohu potvrdit tak tyden dopredu:-( Prijel bych asi sam.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|15.7.2004 23:29
[QUOTE="MaPo"]
Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700 + par predchozich modelu H3970, H5450, H1915, H1940, H2210, H4150 a mozna jeste neco dalsiho pro podivani.

[/QUOTE]

Rád bych přijel, i o zkušenosti se podělil, ale jsem v tento termín na zahraniční dovolené s rodinkou.

Nulté setkání přátel PDA bylo jen takové oťukování, ale toto bude určitě jiné.

Jen mne velice překvapuje účast. Kde jsou všichni co hlasovali na tento termín. Na druhý termín ( v září ) mi připadalo , že hlasovalo mnohem tvrdší jádro totohoto serveru. Ale bylo přehlasováno kvantitou
ipf (2136)|16.7.2004 09:23
[QUOTE="JirkaP."]

Jen mne velice překvapuje účast. Kde jsou všichni co hlasovali na tento termín. Na druhý termín ( v září ) mi připadalo , že hlasovalo mnohem tvrdší jádro totohoto serveru. Ale bylo přehlasováno kvantitou
[/QUOTE]

Ne kvantitou, tak tlustý zase nejsme :D .
Ze všech hlasujících pro srpen se nepřihlásili ještě čtyři (jasmín někde objíždí Evropu a zbytek asi také dovolenkuje, protože je tady nevidět :o)). Ale ještě je čas se ozvat. Oficiální přihlášky budu rozesílat za koncem měsíce.
Mne spíš trápí otázka programu, která zůstává poměrně prázdná (operativně mohu zařadit pásmo říkadel a tanečků pod názvem: "Pásla ovečky" a praktický seminář na téma: "Jak správně vyplnit přiznání k DPH a poslat státu", ovšem nevím, nevím :D :D :D ).
RStein (2012)|16.7.2004 09:30
[QUOTE="ipf"][QUOTE="JirkaP."]

Jen mne velice překvapuje účast. Kde jsou všichni co hlasovali na tento termín. Na druhý termín ( v září ) mi připadalo , že hlasovalo mnohem tvrdší jádro totohoto serveru. Ale bylo přehlasováno kvantitou
[/QUOTE]

Ne kvantitou, tak tlustý zase nejsme :D .
Ze všech hlasujících pro srpen se nepřihlásili ještě čtyři (jasmín někde objíždí Evropu a zbytek asi také dovolenkuje, protože je tady nevidět :o)). Ale ještě je čas se ozvat. Oficiální přihlášky budu rozesílat za koncem měsíce.
Mne spíš trápí otázka programu, která zůstává poměrně prázdná (operativně mohu zařadit pásmo říkadel a tanečků pod názvem: "Pásla ovečky" a praktický seminář na téma: "Jak správně vyplnit přiznání k DPH a poslat státu", ovšem nevím, nevím :D :D :D ).
[/QUOTE]

Hlasil jsem se take (i kdyz spis jsem byl pro zari). Bohuzel jsem asi podcenil to, ze narozenim dcery prijdu o docela podstatnou cast sveho volneho casu.:)
Rad bych jel, ale rozhodl bych se stoprocentne az pristi tyden. Staci to?
eXEden_ce4you (811)|16.7.2004 09:30
[QUOTE="ipf"]Mne spíš trápí otázka programu, která zůstává poměrně prázdná (operativně mohu zařadit pásmo říkadel a tanečků pod názvem: "Pásla ovečky" a praktický seminář na téma: "Jak správně vyplnit přiznání k DPH a poslat státu", ovšem nevím, nevím :D :D :D ).
[/QUOTE]
:D I když o programování zase tak moc nevím, tak bych mohl na přání něco žblebtnout ... ;)
RStein (2012)|16.7.2004 09:33
[QUOTE="MaPo"]Protoze ipf se sice snazi, ale zcela zjevne se prihlasilo je "tvrde" jadro ce4you.cz, pokusim se vahajici strelce trosku popichnout a navnadit aby zvedli kynouci prdelky a prijeli...

Takze ta slibena navnada:

Na 99,9998% zde budou k videni nova, v te dobe jiz dostupna PDA od HP, konkretne jiz dnes jsou zajistene iPAQ Pocket PC H6310 a iPAQ PocketPC hx4700 + par predchozich modelu H3970, H5450, H1915, H1940, H2210, H4150 a mozna jeste neco dalsiho pro podivani.

Takze se vesele hlaste dal :yes: :D

MaPo[/QUOTE]

Tak to je opravdu silny duvod, proc jet.:) Ted uz jsem hooodne nalomen:)
RStein (2012)|16.7.2004 09:38
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="ipf"]Mne spíš trápí otázka programu, která zůstává poměrně prázdná (operativně mohu zařadit pásmo říkadel a tanečků pod názvem: "Pásla ovečky" a praktický seminář na téma: "Jak správně vyplnit přiznání k DPH a poslat státu", ovšem nevím, nevím :D :D :D ).
[/QUOTE]
:D I když o programování zase tak moc nevím, tak bych mohl na přání něco žblebtnout ... ;)[/QUOTE]

Pokud pojedu, mohu nabidnou zkusenosti s programovanim v compact .NET Frameworku a jazykem C#, s vyvojem aplikaci, ktere komunukuji pres WWW sluzby, podporuji offline provoz s vyuzitim merge replikace.
Dale o tom, jak vyuzit v Managed kodu soucasny existujici Unmanaged kod (WIN32 API), jak marshalovat parametry i jak vyuzit potencial zarizeni s OS Pocket PC Phone Edition (posilani SMS z aplikace, uskutecneni hovoru atd.)
eXEden_ce4you (811)|16.7.2004 09:43
[QUOTE="RStein"]Pokud pojedu, mohu nabidnou zkusenosti s programovanim v compact .NET Frameworku a jazykem C#, s vyvojem aplikaci, ktere komunukuji pres WWW sluzby, podporuji offline provoz s vyuzitim merge replikace.
Dale o tom, jak vyuzit v Managed kodu soucasny existujici Unmanaged kod (WIN32 API), jak marshalovat parametry i jak vyuzit potencial zarizeni s OS Pocket PC Phone Edition (posilani SMS z aplikace, uskutecneni hovoru atd.)[/QUOTE]
Supr ... tohle si hodně rád poslechnu ;)
ipf (2136)|16.7.2004 10:16
[QUOTE="RStein"]
Rad bych jel, ale rozhodl bych se stoprocentne az pristi tyden. Staci to?[/QUOTE]
Místa volného je dost, klidně přijeď i bez hlášení (jedinný problém by mohl vzniknout s množstvím jídla, pokud by dorazila nějaká výprava :D ).
ipf (2136)|16.7.2004 10:22
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="RStein"]Pokud pojedu, mohu nabidnou zkusenosti s programovanim v compact .NET Frameworku a jazykem C#, s vyvojem aplikaci, ktere komunukuji pres WWW sluzby, podporuji offline provoz s vyuzitim merge replikace.
Dale o tom, jak vyuzit v Managed kodu soucasny existujici Unmanaged kod (WIN32 API), jak marshalovat parametry i jak vyuzit potencial zarizeni s OS Pocket PC Phone Edition (posilani SMS z aplikace, uskutecneni hovoru atd.)[/QUOTE]
Supr ... tohle si hodně rád poslechnu ;)[/QUOTE]

To není k jídlu?
(tak proto mi bylo divné, že nevím, oč jde, já myslel, že jde o recepty do kuchařky ;) ).
RStein (2012)|16.7.2004 10:28
[QUOTE="ipf"][QUOTE="eXEden"][QUOTE="RStein"]Pokud pojedu, mohu nabidnou zkusenosti s programovanim v compact .NET Frameworku a jazykem C#, s vyvojem aplikaci, ktere komunukuji pres WWW sluzby, podporuji offline provoz s vyuzitim merge replikace.
Dale o tom, jak vyuzit v Managed kodu soucasny existujici Unmanaged kod (WIN32 API), jak marshalovat parametry i jak vyuzit potencial zarizeni s OS Pocket PC Phone Edition (posilani SMS z aplikace, uskutecneni hovoru atd.)[/QUOTE]
Supr ... tohle si hodně rád poslechnu ;)[/QUOTE]

To není k jídlu?
(tak proto mi bylo divné, že nevím, oč jde, já myslel, že jde o recepty do kuchařky ;) ).[/QUOTE]

:D No, ode me se receptu nedockate, moje kucharske umeni skoncilo u smazenych vajicek a to jsem jeste na plynovem varici podpalil uterku, kterou jsem si hrnec pridrzoval:) Vsiml jsem si toho, az kdyz mi zacaly horet chloupky na rukou:)
Miloš Strouhal (3997)|20.7.2004 19:58
..:mad: ..dnes jsem měl školení v práci,a dozvěděl jsem se že v termínu doučování v pátek večer i v sobotu večer jsem až do pozdních ranních hodin v práci,a nelze to změnit,ani se s někým jiným vyměnit...:evil:
..sice to bude velice příjemná práce,ale vytočili mne hrozně...ach joooooooooooo
ipf (2136)|20.7.2004 20:25
[QUOTE="xp"]..:mad: ..dnes jsem měl školení v práci,a dozvěděl jsem se že v termínu doučování v pátek večer i v sobotu večer jsem až do pozdních ranních hodin v práci,a nelze to změnit,ani se s někým jiným vyměnit...:evil:
..sice to bude velice příjemná práce,ale vytočili mne hrozně...ach joooooooooooo[/QUOTE]

Nóó, a co my, tápající v temnotách nevědomosti? :sarcastic: .
PS. Ten tvůj podpis je silně deprimující, nechceš udělat soukrome skoleni?
Miloš Strouhal (3997)|20.7.2004 21:19
..hrozně mne to mrzí,že se tam neukážu..:?
..a tak jsem se na vás těšil,na všechny ty nové informace,finty,vychytávky,a všechny ty krásné hračky typu hx 4700 a podobně..:?
..jestli se ti ten podpis líbí,není nic snažšího než si ten prográmek koupit a nainstalovat,jeho nastavování je pak až směšně jednoduché..a přitom výsledky jsou opravdu přínosné,vše běhá tak příjemně svižně..;)
..ve vedlejší diskusi jsem dal k dispozici výsledky z testování pomocí Spb Benchmark manageru,ty dokazují,že stojí za to si minimálně tuhle cca 72kb utilitku ve svém MDÁčku otestovat..ještě zkusím dodat výsledky z GXmarku..
Myslím,že asi nebude nutné kvůli této jednoduché utilitce dělat další školení ;) ,to už bych spíš klidně udělal "recenzi",a v ní to všechno přehledně popsal..
Škoda toho doučování,závidím vám!
ipf (2136)|21.7.2004 00:27
[QUOTE="xp"]..hrozně mne to mrzí,že se tam neukážu..:?
..a tak jsem se na vás těšil,na všechny ty nové informace,finty,vychytávky,a všechny ty krásné hračky typu hx 4700 a podobně..:?
..jestli se ti ten podpis líbí,není nic snažšího než si ten prográmek koupit a nainstalovat,jeho nastavování je pak až směšně jednoduché..a přitom výsledky jsou opravdu přínosné,vše běhá tak příjemně svižně..;)
..ve vedlejší diskusi jsem dal k dispozici výsledky z testování pomocí Spb Benchmark manageru,ty dokazují,že stojí za to si minimálně tuhle cca 72kb utilitku ve svém MDÁčku otestovat..ještě zkusím dodat výsledky z GXmarku..
Myslím,že asi nebude nutné kvůli této jednoduché utilitce dělat další školení ;) ,to už bych spíš klidně udělal "recenzi",a v ní to všechno přehledně popsal..
Škoda toho doučování,závidím vám![/QUOTE]

A co ta sranda stojí? Vážně uvažuji, že bych si to pořídil.
Díky.
Šeba_oldd (1184)|21.7.2004 10:33
Koukám máme po taktování ...... nebo snad někdo jiný, by na toto téma něco řek?
Chuck (284)|21.7.2004 11:30
[QUOTE="ipf"][QUOTE="xp"]..hrozně mne to mrzí,že se tam neukážu..:?
..a tak jsem se na vás těšil,na všechny ty nové informace,finty,vychytávky,a všechny ty krásné hračky typu hx 4700 a podobně..:?
..jestli se ti ten podpis líbí,není nic snažšího než si ten prográmek koupit a nainstalovat,jeho nastavování je pak až směšně jednoduché..a přitom výsledky jsou opravdu přínosné,vše běhá tak příjemně svižně..;)
..ve vedlejší diskusi jsem dal k dispozici výsledky z testování pomocí Spb Benchmark manageru,ty dokazují,že stojí za to si minimálně tuhle cca 72kb utilitku ve svém MDÁčku otestovat..ještě zkusím dodat výsledky z GXmarku..
Myslím,že asi nebude nutné kvůli této jednoduché utilitce dělat další školení ;) ,to už bych spíš klidně udělal "recenzi",a v ní to všechno přehledně popsal..
Škoda toho doučování,závidím vám![/QUOTE]


No zkuste třeba tohle http://www.immiersoft.com myslím, že se kýžených infotrmací doberete :o)
A co ta sranda stojí? Vážně uvažuji, že bych si to pořídil.
Díky.[/QUOTE]:)) :))
ipf (2136)|26.7.2004 00:04
Zítra (vlastně už dneska) upřesním finanční podmínky Doučovacího víkendu a večer sem dám závaznou přihlášku (tak začněte rozbíjet prasátka ;) ).
ipf (2136)|27.7.2004 00:19
Blíží se OH a blíží se i naše Doučování. I když se neozvali všichni, kdo hlasovali pro srpen, je to jedno, protože dosud to bylo informativní. A bude tomu víceméně i nadále.
Proto nečekejte žádné závazné přihlášky, žádné předplatby (i když by to byl docela slušnej balík, tak na týden dovolené v Prazdroji), žádné stornopoplatky a pod. Jasně (a krátce): ti, co se již nahlásili (a je nás devět) jsou zaevidováni, odpadlíci jsou zaznamenáni (červenou tužkou do deníčku) a nahodilí kolemjdoucí se mohou přihlásit (anebo prostě přijet).
KAM? Je uvedeno trochu zpátky,
KDY? ..tamtéž.
CENA: na osobu a víkend činí 800 CZK (včetně DéPéHá a spotřební daně), dítě 700 CZK. Pokud si dovezete vlastní ložní povlečení a nebo spacáky (vřele se doporučují), bude cena o 55 CZK nižší.
Začínáme v pátek večeří (příjezdový guláš), končíme v neděli obědem. Účet si zaplatí každý sám (neděsit personál CC prosím), proto nebudu vybírat žádné zálohy a řešit vyúčtování (akorát eXEdenovi dlužím pivo, ale zřejmě nejsem sám :D ).
Spát budeme v dřevěných chatkách (vezměte si teplejší obečení, cihla i při celonočním provozu teplotu vzduchu příliš nezvedne), elektřina v chatce je (rychlovarnou konvici neutáhne, ale cihlu dokrmí).
Doporučuji vzít červenou blikající svítilnu (signál (zejména TM) je pouze uprostřed silnice, tak ať jste vidět :D ).
Jinak vybavení je značně sparťanské (zato klid a příroda nádherné), tak s tím počítejte.
Dnes jsem provedl namátkovou kontrolu s výsledkem:
- voda (v bazénu) 26°, nepitná.
- Gambrinus 10°, ujde,
- Plzeň 12°, vynikající,
- houby rostou, ale jsou červivý.
Chuck (284)|27.7.2004 07:57
No tak tou plzní jsi si šplhnul:D
Vidím, že o pitný režim se bát nemsíme.
eXEden_ce4you (811)|27.7.2004 08:02
[QUOTE="ipf"]Blíží se OH a blíží se i naše Doučování. I když se neozvali všichni, kdo hlasovali pro srpen, je to jedno, protože dosud to bylo informativní. A bude tomu víceméně i nadále.
Proto nečekejte žádné závazné přihlášky, žádné předplatby (i když by to byl docela slušnej balík, tak na týden dovolené v Prazdroji), žádné stornopoplatky a pod. Jasně (a krátce): ti, co se již nahlásili (a je nás devět) jsou zaevidováni, odpadlíci jsou zaznamenáni (červenou tužkou do deníčku) a nahodilí kolemjdoucí se mohou přihlásit (anebo prostě přijet).
KAM? Je uvedeno trochu zpátky,
KDY? ..tamtéž.
CENA: na osobu a víkend činí 800 CZK (včetně DéPéHá a spotřební daně), dítě 700 CZK. Pokud si dovezete vlastní ložní povlečení a nebo spacáky (vřele se doporučují), bude cena o 55 CZK nižší.
Začínáme v pátek večeří (příjezdový guláš), končíme v neděli obědem. Účet si zaplatí každý sám (neděsit personál CC prosím), proto nebudu vybírat žádné zálohy a řešit vyúčtování (akorát eXEdenovi dlužím pivo, ale zřejmě nejsem sám :D ).
Spát budeme v dřevěných chatkách (vezměte si teplejší obečení, cihla i při celonočním provozu teplotu vzduchu příliš nezvedne), elektřina v chatce je (rychlovarnou konvici neutáhne, ale cihlu dokrmí).
Doporučuji vzít červenou blikající svítilnu (signál (zejména TM) je pouze uprostřed silnice, tak ať jste vidět :D ).
Jinak vybavení je značně sparťanské (zato klid a příroda nádherné), tak s tím počítejte.
Dnes jsem provedl namátkovou kontrolu s výsledkem:
- voda (v bazénu) 26°, nepitná.
- Gambrinus 10°, ujde,
- Plzeň 12°, vynikající,
- houby rostou, ale jsou červivý.[/QUOTE]
Tvůj vypravěčský talent je neoddiskutovatelný, to se muší nechat :D A s tím pivem opatrně, jsem přece jenom trošku jiného tvaru než pivní sud a mohlo by to se mnou nepěkně zamávat :D Nicméně už teď se těším ;)
ipf (2136)|5.8.2004 10:59
Tak nám začínají fungovat zákony schválnosti a máme tady první problém: zajištěný projektor neprojektuje, ale putuje, a to do servisu. Sice mám náhradní plán, jenže ten kolega je do konce týdne na dovolené. Proto se ptám: "Byl by někdo schopen a ochoten zajistit v případě nouze projektor?"
Nabídky (i s cenou :D ) na SZ (nebo do sekce BAZAR ;) ).
Milan Švec (938)|5.8.2004 21:38
[QUOTE="ipf"]...zajistit v případě nouze projektor...[/QUOTE]
Notebook na připojení PDA přes dotPocket (nebo Pocket Controler) a projekční plocha budou?

Prosím o zapsání do seznamu účastníků (Pá-Ne). Jedna osoba bez vlastního povlečení. Díky předem a těším se!
ipf (2136)|5.8.2004 22:06
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="ipf"]...zajistit v případě nouze projektor...[/QUOTE]
Notebook na připojení PDA přes dotPocket (nebo Pocket Controler) a projekční plocha budou?

Prosím o zapsání do seznamu účastníků (Pá-Ne). Jedna osoba bez vlastního povlečení. Díky předem a těším se![/QUOTE]

NTB bude, dokonce dva, projektor a plátno též. Zbytek si dovez (stejně nevím, co to je :) ).
ipf (2136)|10.8.2004 06:27
Ač nám ještě před týdnem předpovídali nádherné počasí až do dvacátého srpna, začínají se objevovat první informace, že bude o tomto víkendu pršet (opravdu nechápu, proč se nás ti ufologové pokouší na.... předem).
Vzhledem k tomu, že jsem až do čtvrtka v Praze a předpokládám odjet v neděli večer do Prahy, mohu spoustu věcí zařídit a odvézt. Pokud tedy máte někdo transportní požadavky, SZ(em s nimi :) ).
Ještě informace pro cestovatele ze západního směru, pojedoucí podle mapy po silnici 150 ze směru od Ledče n.S. směrem na Světlou n.S. Odbočka na Benetice je ve Vilémovicích pár metrů před značkou konec obce vlevo vzhůru. Ti, co pojedou podle GPS budou ujištěni, že jedou správně, ostatní upozorňuji, že tato cesta, ač značně zoufalá, nekončí v opuštěném lomu, ale opravdu vede do Benetic (až ji projedete, poznáte, o čem mluvím).
Jo, a kdo má odpor k hliníkovým příborům, vezměte si svůj.
Jinak, dobrou náladu jsem zajistil, takže snad nás nepotká trudomyslnost (asi ještě vezmu míč :D . jc).
ipf (2136)|12.8.2004 09:42
Pro všechny opozdilce a nově příchozí připomínám, že tento víkend proběhne I. oficiální setkání uživatelů cihel (všeho druhu).
Setkání se koná v Beneticích u Světlé nad Sázavou, oficiální začátek je v pátek 13.8. cca v 19 hodin (podle příjezdů, večeře je zajištěna cca na 18-tou hodinu, ale můžete přijet i dřív), oficiální závěr v neděli 15.8. cca v 15 hodin (podle odjezdů).
Bližší informace v historii tohoto fóra anebo na SZ.
Přijet může každý, i dosud nepřihlášení, volných míst je dost.
Zajištěn je projektor a minimálně 1 NTB (předpokládám, že si stejně každý přiveze co bude potřebovat).
Já budu na místě cca v 15 hodin, pokud by chtěl někdo přijet dříve, dejte mi vědět na SZ a já přijedu dřív.
Pro cestovatele vlakem příijedu na nádraží do Světlé n.S., stačí se ozvat na SZ.
eXEden_ce4you (811)|12.8.2004 09:56
[QUOTE="ipf"]Pro všechny opozdilce a nově příchozí připomínám, že tento víkend proběhne I. oficiální setkání uživatelů cihel (všeho druhu).
Setkání se koná v Beneticích u Světlé nad Sázavou, oficiální začátek je v pátek 13.8. cca v 19 hodin (podle příjezdů, večeře je zajištěna cca na 18-tou hodinu, ale můžete přijet i dřív), oficiální závěr v neděli 15.8. cca v 15 hodin (podle odjezdů).
Bližší informace v historii tohoto fóra anebo na SZ.
Přijet může každý, i dosud nepřihlášení, volných míst je dost.
Zajištěn je projektor a minimálně 1 NTB (předpokládám, že si stejně každý přiveze co bude potřebovat).
Já budu na místě cca v 15 hodin, pokud by chtěl někdo přijet dříve, dejte mi vědět na SZ a já přijedu dřív.
Pro cestovatele vlakem příijedu na nádraží do Světlé n.S., stačí se ozvat na SZ.
[/QUOTE]
Juž se všici těšíme :D :yes:
ipf (2136)|12.8.2004 10:09
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="ipf"]Pro všechny opozdilce a nově příchozí připomínám, že tento víkend proběhne I. oficiální setkání uživatelů cihel (všeho druhu).
Setkání se koná v Beneticích u Světlé nad Sázavou, oficiální začátek je v pátek 13.8. cca v 19 hodin (podle příjezdů, večeře je zajištěna cca na 18-tou hodinu, ale můžete přijet i dřív), oficiální závěr v neděli 15.8. cca v 15 hodin (podle odjezdů).
Bližší informace v historii tohoto fóra anebo na SZ.
Přijet může každý, i dosud nepřihlášení, volných míst je dost.
Zajištěn je projektor a minimálně 1 NTB (předpokládám, že si stejně každý přiveze co bude potřebovat).
Já budu na místě cca v 15 hodin, pokud by chtěl někdo přijet dříve, dejte mi vědět na SZ a já přijedu dřív.
Pro cestovatele vlakem příijedu na nádraží do Světlé n.S., stačí se ozvat na SZ.
[/QUOTE]
Juž se všici těšíme :D :yes: [/QUOTE]

A víš, že se Ti nedivím? Budeš pít zadarmo :D
eXEden_ce4you (811)|12.8.2004 10:13
[QUOTE="ipf"]A víš, že se Ti nedivím? Budeš pít zadarmo :D [/QUOTE]
:D Nebudu ... to já jen tak plácnul, abych zabránil nedejbože nějakýmu revanši ... a koukám, že jsem si pěkně zadělal :D
ipf (2136)|12.8.2004 10:45
[QUOTE="eXEden"][QUOTE="ipf"]A víš, že se Ti nedivím? Budeš pít zadarmo :D [/QUOTE]
:D Nebudu ... to já jen tak plácnul, abych zabránil nedejbože nějakýmu revanši ... a koukám, že jsem si pěkně zadělal :D[/QUOTE]

Jo-jo, tady se říkaly věci... tady se volalo "domů, do lékárny...".. dokonce i sám náčelník... :D jc.
eXEden_ce4you (811)|12.8.2004 10:49
[QUOTE="ipf"]Jo-jo, tady se říkaly věci... tady se volalo "domů, do lékárny...".. dokonce i sám náčelník... :D jc.[/QUOTE]
A vy na to jenom zatni zuby a táhni ... :D jc
Milan Švec (938)|12.8.2004 11:18
[QUOTE="eXEden"]Juž se všici těšíme :D :yes: [/QUOTE]
Těšíme se s tebou!
PavelR. (2184)|12.8.2004 11:36
... si to užijte ... já budu od zítřejšího rána 14 dní bez PDA - manželka mi jej zakázala si vzít sebou, prej se jí musím věnovat alespoň o dovolené ... :) ...

PavelR.
ipf (2136)|12.8.2004 11:45
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="eXEden"]Juž se všici těšíme :D :yes: [/QUOTE]
Těšíme se s tebou! [/QUOTE]

Těším se na přednášku kde bereš ty smajlíky.
Dr.Colombo (69)|12.8.2004 12:15
Ten s tím pivem necmá chybu.:yes: :D
Milan Švec (938)|12.8.2004 12:18
[QUOTE="ipf"]...kde bereš ty smajlíky...[/QUOTE]
To vyřídíme rychle.

Tlačítko Smiley Centrály mám zahnízděné na PC v hlavičce Internet Exploreru a taky v Outlooku pro poštu.
Stačí levým na tlačítko, vybrat oblast nebo zadat text k vyhledání (třeba "thank") a pravým klik na zvolený smajlík. Pak "Copy HTML address" (do pošty lze rovnou "Copy Smiley Graphic", ale tady ne).
A "Vložit" (Ctrl V) ten zkopírovaný text do "Img" k odpovědi (menu u "Odeslat odpověď" nad textem).
Pak je třeba nechat tam jenom ten text od http až po gif (= čistou adresu, bez apostofů a toho smetí kolem) ve druhé polovině zkopírovaného textu a všechen ostatní text před tím a za tím až po značky (úvodní a koncovou) pro IMG v hranatých závorkách vymazat. Pozor na ponechání těch hranatých závorek na místě.
Je to zdarma. Detaily zítra. Užijte si!
madamare (167)|12.8.2004 13:09
Len bacha pri vstupe na stránku,hneď mi to stiahlo 20trójske kone:!:
ipf (2136)|12.8.2004 13:11
[QUOTE="Marek Madaj"]Len bacha pri vstupe na stránku,hneď mi to stiahlo 20trójske kone:!: [/QUOTE]

Jo-jo, KasperskyAV řve jak blázen (tolik práce už dlóóóuho neměl).
Anebo, že by planý poplach?

Hlásí: TrojanDropper.Win32.FunWeb.a
Milan Švec (938)|12.8.2004 17:16
[QUOTE="ipf"]...KasperskyAV řve jak blázen...[/QUOTE]
Blahopřeji Kasperskému. Asi nemá rád adware. Moje AVG 7.0, Lavasoft Adaware 6.181 a Spy Bot Search & Destroy jsou naprosto v klidu.
Ale až NoAdware se ozval s tím, že se o adware jedná. Stejně se tak označuje i často používaný Download Accelerator od SpeedBit.
Ale NoAdware to neoznačil u Smiley Central od Funwebproducts, ale u MyWebSearch (nebo dtto WebSearch, MySearch), kde se Smiley Central pro Internet Explorer usadí.
Jediný Symantec se k tomu vyjadřuje, co tento adware dělá:
"modifies Internet Explorer's default home page and search settings without your permission. It also sends user information to a predetermined Web site, including keywords from searching." Což platí zcela obecně o každém podobném SW. A tady ještě "Damage Low" (možnost škod nízká). O škodách páchaných Smiley Central (SC) jsem nic nenašel.
Ten řádek nepoužívám, informace o cílech mého hledání zvědavým marketingovým referentům tedy neposkytuji. Přesto to zlikviduji, protože to kromě SC nepoužívám. Co se SC uvidíme potom.

Každopádně díky za informace.:yes:
ipf (2136)|12.8.2004 18:51
Přišla mi SZ, ale vzhledem k tomu, že se jedná o obecný dotaz:
Ptám se proto, v kolik asi začne dopolední část, něco musím ještě ráno zařídit, ale kolem desítky bych možná dorazil.
Doufám že bude přítomen Milan Švec, jsem zvědavej na jeho obrazovku 16:9 :D , doufám, že tam bude k vidění v provozu ukázka GPS no a hlavně tam chci, protože jsem zvědavej na bandu zatím písemně sympatických lidiček...... Jak moc jsou diskriminováni kuřáci?..

odpovím sem:

Celý program je naplánován a minutu po minutě koordinován. Problém je pouze v tom, jak dopadne seznamovací večírek a následně kdy (a jak) kdo vyleze z postele (takže se může stát, že program pojede souběžně s několikaminutovým zpožděním pro opozdilce). Celé sympozium bude zaznamenáno kamerou, a to jednak pro ONLAJN přenos pro opozdilce, jednak, po provedené cenzúře, jako omluvenka domů (a dále pro případné potřeby policie).
Milan Švec dosud není na seznamu přihlášených, ovšem jeho příspěvky naznačují, že přijede. Předělat obrazovku jeho cihly na 16:9 by neměl být větší HW problém, (problém zřejmě nastane až to zjistí, ale každý výzkum přináší oběti a nejeden nositel Nobelovy ceny za své pokusy zaplatil životem).
Funkčnost a spolehlivost GPS zjistíme podle toho, jak (a odkud) dorazí jednotliví účastníci.
Kuřáci diskriminováni (alespoň z mojí strany) nebudou (ovšem pro jistotu jsem si koupil krabici doutníků).
váňa (242)|12.8.2004 20:16
Móóóc mě mrzí, že s nemůžu zůčastnit :(( , jednou to snad vyjde :D :D . A už dnes se těším na obšírnou reportáž (samozřejmě zcenzurovanou :yes: ) Doufám, že náš vládce má nachystanou svoji kamerku. :!: :!:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|12.8.2004 20:28
Potvrzuji účast jen v sobotu a zvu další tři vejletníky,........no škoda, nikdo nemá zájem, žádna přihláška na původní znění příspěvku a tak jedu sám.......
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|12.8.2004 20:39
[QUOTE="váňa"]Móóóc mě mrzí, že s nemůžu zůčastnit :(( , jednou to snad vyjde :D :D . A už dnes se těším na obšírnou reportáž (samozřejmě zcenzurovanou :yes: ) [/QUOTE]

Taktéž. :D . Jen bych to radší viděl bez té cenzury. ;)
Milan Švec (938)|12.8.2004 22:37
[QUOTE="Milan Švec"]Zasláno: 5. srpen 2004, 21:38 ...Prosím o zapsání do seznamu účastníků (Pá-Ne). Jedna osoba bez vlastního povlečení. Díky předem a těším se![/QUOTE]
[QUOTE="ipf"]...jsem zvědavej na jeho obrazovku 16:9...
...Milan Švec dosud není na seznamu přihlášených...[/QUOTE]
Tak mám smůlu. Ten, co tam přijede, je můj dvojník, co jezdí všude nepřihlášený a o kterém mě pořád někdo informuje.
Jestli by to stačilo, ještě jsem jednu 16x9 nestihl odvézt na skládku. Je docela velká, sice ČB, ale v té bedně pořád chodí, tak bych ji poslal! :)
ipf (2136)|12.8.2004 23:06
[QUOTE="Milan Švec"][QUOTE="Milan Švec"]Zasláno: 5. srpen 2004, 21:38 ...Prosím o zapsání do seznamu účastníků (Pá-Ne). Jedna osoba bez vlastního povlečení. Díky předem a těším se![/QUOTE]
[QUOTE="ipf"]...jsem zvědavej na jeho obrazovku 16:9...
...Milan Švec dosud není na seznamu přihlášených...[/QUOTE]
Tak mám smůlu. Ten, co tam přijede, je můj dvojník, co jezdí všude nepřihlášený a o kterém mě pořád někdo informuje.
Jestli by to stačilo, ještě jsem jednu 16x9 nestihl odvézt na skládku. Je docela velká, sice ČB, ale v té bedně pořád chodí, tak bych ji poslal! :) [/QUOTE]