Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Druhý oficiální sraz ce4you, aneb: O čem byste ho chtěli mít?

mstenchl (132)|27.5.2004 07:19
Zdravim panove.

Bohuzel nulte setkani mi uniklo kvuli nemocenske a i proto, ze to bylo v Praze. Na prvni setkani bych rozhodne rad prijel, pokud by mne nekdo z moravaku vzal do auta. Jak to tak ctu, tak to mam asi nejdal, ale nekam bych se dostal vlakem a do mista by mne mozna nekdo dovezl. Ted jen dulezity termin. Hlasuji pro ZARI. Sice mne osobne by se vic libil srpen, ale ten vikend jsem zrovna na svatbe, takze v srpnu se rozhodne nezucastnim.

Takze pokud vyhraje ZARI. snad se uvidime, pokud SRPEN tak nekdy priste.

MUJ HLAS: ZARI
eXEden_ce4you (811)|27.5.2004 07:38
[QUOTE="JirkaP."]Přislíbili účast, ale nerozhodli se ještě pro termín : ředitel, exeden, chuck (3)[/QUOTE]
Mně je ten termín opravdu jedno ;) A účast je 100% :yes:
fishman_ce4you (68)|27.5.2004 08:10
tak aby to bylo dramatičtější, původně jsem byl pro srpen, ale teď je mi to vlastně jedno, jsem zlatej českej neutrál.:D
tak co ipfe, ještě stíháš počítat, 1:1,2:1,1:3 atd...:D :D :D
ipf (2136)|27.5.2004 08:33
[QUOTE="fishman"]tak aby to bylo dramatičtější, původně jsem byl pro srpen, ale teď je mi to vlastně jedno, jsem zlatej českej neutrál.:D
tak co ipfe, ještě stíháš počítat, 1:1,2:1,1:3 atd...:D :D :D [/QUOTE]

Neboj, já si v tom pořádek udělám (snad).
Apropó, zapomněl jsem uvést (pro cestovatele bez auta), že je možné přijet vlakem do Světlé (od Brna či od Prahy) anebo do HB (od Pardubic či Jihlavy). Po domluvě pro Vás přijedu.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|27.5.2004 08:53
To jsou nervy.....

For ipf : Kdyby to šlo tak občas napiš jaké je skoré a ve jménech

Chuck (284)|27.5.2004 08:56
Jo Jo za to se taky přimlouvám..:o))
ipf (2136)|27.5.2004 09:30
[QUOTE="JirkaP."]To jsou nervy.....

For ipf : Kdyby to šlo tak občas napiš jaké je skoré a ve jménech

[/QUOTE]

Dyk jsem to psal včera :cool:
a od té doby přibyla GAPPA na srpen, MSNECHTL (bohužel když na MDÁčku vkládám, nevidím starší příspěvky :D ) na září a z FISHMANa se stal neutrál (počítat to budu zase večer :) .
mstenchl (132)|27.5.2004 09:37
[QUOTE="ipf"][QUOTE="JirkaP."]To jsou nervy.....

For ipf : Kdyby to šlo tak občas napiš jaké je skoré a ve jménech

[/QUOTE]

Dyk jsem to psal včera :cool:
a od té doby přibyla GAPPA na srpen, MSNECHTL (bohužel když na MDÁčku vkládám, nevidím starší příspěvky :D ) na září a z FISHMANa se stal neutrál (počítat to budu zase večer :) .[/QUOTE]

Jeste, ze to bylo psano na MDA, jinak bych takovy preklep neuznal MSNECHTL -> MSTENCHL;)
ipf (2136)|27.5.2004 17:42
[QUOTE="mstenchl"][QUOTE="ipf"][QUOTE="JirkaP."]To jsou nervy.....

For ipf : Kdyby to šlo tak občas napiš jaké je skoré a ve jménech

[/QUOTE]

Dyk jsem to psal včera :cool:
a od té doby přibyla GAPPA na srpen, MSNECHTL (bohužel když na MDÁčku vkládám, nevidím starší příspěvky :D ) na září a z FISHMANa se stal neutrál (počítat to budu zase večer :) .[/QUOTE]

Jeste, ze to bylo psano na MDA, jinak bych takovy preklep neuznal MSNECHTL -> MSTENCHL;) [/QUOTE]

ájm sory :oops:
fishman_ce4you (68)|27.5.2004 18:11
tak jak na to koukám, živě na toto téma diskutujou všichni, kteří byli na 0. srazu a několik dalších "kmenových". Takže to vidím na účast cca 20 lidí max....;)
ipf (2136)|28.5.2004 02:09
A máme tady uzávěrku čtvrtečního večera (pátečního rána). Konečně jsem si sedl k počítadlu a prolezl celou tuto diskusi, takže koukám, jak vás mystifikuji, protože Chuck už dávno hlasoval pro srpen. Dál se kdysi v diskusi objevil jiri.cech, ovšem dosud nehlasoval pro termín. A zbývají nerozhodnutí: ředitel (počítám, že přijede v kterýkoliv termín) a eXEden (dtto). A pak tady máme "přeběhlíka" fishmana a mne. Takže já volím srpen: bude teplo (snad) a prázdniny (alespoň nějaká jistota). Vyvenčím celou početnou famílii (včetně psa) a všichni budou spokojeni.
Tákže to vypadá následovně (povedlo se mi opravit včechna "jména" :) ):

Srpen:
xp, seba, pretorian, Chuck, jerzy, Gappa, ipf,
CELKEM: 7

Září:
Rob, JirkaP, adamekma, RStein, mstenchl,
CELKEM: 5

Nevyhranění:
ředitel, eXEden, fishman, jiri.cech

Byl bych rád, kdyby se případní další účastnící 0-tého srazu vyjádřili (chybí mi tady např. "jasmín" (:cool: ). Uzávěrka je v pondělí, v úterý budu potvrzovat termín.
Bud_Bundy (116)|28.5.2004 10:58
Uf, to byla fuška. Byl jsem 12 dni nemocen a prokousat až nakonec dalo opravdu zabrat.
Osobně udělám všechno pro to, abych na 1. setkání už nechyběl. Sice je to pro mne hodně dopředu, jelikož se u mne mění dění ze dne na den, ale vidím svoji účast zatím tak na 90%. Osobně hlasuji pro srpen, vzhledem k tomu že jsem učitel a mám prázdniny a taky nehrozí služební cesty jako při konání 0. srazu.
eXEden_ce4you (811)|28.5.2004 11:15
[QUOTE="ipf"]eXEden (dtto)[/QUOTE]
Jsem sice nevyhraněný, ale abych se aspoň se zapojil do hlasování, tak dávám oficiálně svůj hlas pro SRPEN. Samozřejmě, že přijedu i v září, pokud srpen prohraje :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|28.5.2004 11:30
Tuším, že už je ten termín v září v pr..eli. :(

Škoda.
Chuck (284)|28.5.2004 12:44
Já klidně do nevyhraněných přijedu v každém případě. Tedy já přijedu ve třech. = 2 dospělí jedno dítě :))
ipf (2136)|28.5.2004 15:59
Stav PÁTEK:

Srpen:
xp, seba, pretorian, Chuck, jerzy, Gappa, ipf, bud, eXEden,
CELKEM: 9

Září:
Rob, JirkaP, adamekma, RStein, mstenchl,
CELKEM: 5

Nevyhranění:
ředitel, fishman, jiri.cech

Počty osob (předběžné) budeme řešit po stanovení termínu. Co mne zaráží je množství přihlášených. Ale neva, alespoň se nebudeme překřikovat.
hajekm (308)|29.5.2004 16:44
ja se take pripojuji a doufam, ze mi do toho v srpnu neco nevleze.
Milan
ipf (2136)|29.5.2004 17:08
Stav po kvalifikaci na GP Evropy:

Srpen:
xp, seba, pretorian, Chuck, jerzy, Gappa, ipf, bud, eXEden, hajekm,
CELKEM: 10

Září:
Rob, JirkaP, adamekma, RStein, mstenchl,
CELKEM: 5
Frankie_ce4you (103)|29.5.2004 19:56
Pokud to jen trochu vyjde, přijel bych taky, termín - netermín. A nejspíše bych přijel se svou technice neholdující manželkou, pokud se v okolí dá vyjít na nějakou tůru nebo zajezdit solidně na kole ;)
ipf (2136)|29.5.2004 21:16
[QUOTE="Frankie"]Pokud to jen trochu vyjde, přijel bych taky, termín - netermín. A nejspíše bych přijel se svou technice neholdující manželkou, pokud se v okolí dá vyjít na nějakou tůru nebo zajezdit solidně na kole ;) [/QUOTE]

Kolo doporučuji, ale raději horské, je to tam samý les. Jinak koupání a (obvykle) spousty hub (bohužel vloni bylo sucho a nerostly).
PS. Netechnických (nejen) manželek tam bude víc :) .
ipf (2136)|30.5.2004 18:04
GP Evropy moc vzruchu do F1 nepřinesla, totéž ve vrcholícím finiši před uzávěrkou termínu. Stav je stále 10:5, respektivě i s nevyhraněnými 15:10.
Tákže žádám všechny případné zájemce a opozdilce, kteří se ještě nerozhodli, aby tak učinili v příštích 30-ti hodinách a zítra o půlnoci to uzavřu.
yasmeene2 (794)|31.5.2004 18:02
Tahle diskuze se tak rozrostla, že sem si ji stačill přečíst až teď (zkouškové už mnozí neznají :D ) takže jako ostatně minule se nijak termínově nevymezuju. Ale aby se to tedy rozhodlo, tak podpořím převládající srpen. Jinak mou atechnickou přítelkyni asi nepřemluvím. :sarcastic:

Doufám, že sem to stihnul včas. Ono už je to stejně rozhodnuto ;-) leda že by nějaký zářijník vytáhl nějaká alterega.. :D
ipf (2136)|31.5.2004 21:27
Už jsem si dělal starosti, že jsi opustil republiku a šel za lepším v EU :D .
Přítelkyni vem sebou, bude o ni (ně, včetně dětí postaráno).
Vít_ce4you (156)|31.5.2004 23:43
Hlasuju sice pozde, ale prece - pro srpen!
ipf (2136)|1.6.2004 00:49
Dámo a pánové, končím hlasovací část k X-tému oficiálnímu srazu čtenářů a přispěvatelů "ce4you". Za stavu 12:5 (po "lastmomentu" yasmeene2 a Víta) děkuji všem za jejich názor. Zítra tedy zarezervuji termín 13. - 15. srpna a domluvím závazné cenové podmínky, které večer umístím na stránky této diskuse.
Máme místo, máme termín, takže už jen vymyslet program. Jak už jsem se zmínil o pár stránek vepředějc, předpokládám dobu trvání od pátku večera do nedělního odpoledne. Pro naše šílenství a postižení předpokládám dobu v sobotu dopoledne, odpoledne a navečer a v neděli dopoledne a odpoledne. Páteční večer věnujeme seznamovacímu večírku, sobotní večer pak rozlučkovému (většina z nás přiveze celkem normální manželky, milenky a přítelkyně a dále spoustu dětí, takže musíme i trochu pozornosti věnovat jim).
Suma, sumárum, vychází mi odhadem 3x 2 hodiny v sobotu a 2x 2 hodiny v neděli, které je třeba vyplnit něčím duchaplným. Vracím se tedy k samotnému názvu této diskuse a ptám se:

O čem byste ho chtěli mít?, popřípadě: Máte něco, co byste chtěli předvést ostatním? (předpokládám, že můj hárdreset mnoho přítomných nenadchne :) )
Očekávám Vaše názory, přání a příspěvky a pokusím se z nich něco "spatlat".
Závěrem tímto vzdávám čest poraženým.
ipf (2136)|2.6.2004 11:08
Hotovo, objednáno, zarezervováno.
Termín máme: 13. - 15. srpna 2004. Ode dneška až do konce června mi můžete posílat (nejlépe formou SZ) předběžné objednávky, ať můžu dát do kupy počty, "závaznou" objednávku uděláme v létě.
A nezapomeňte posílat náměty a své příspěvky do programu (ať se to nezvrhne jen v koupání, sbírání hub a rozmazlování našich drahých poloviček).
Šeba_oldd (1184)|2.6.2004 13:26
Ten odkaz nechodí není to náhodou tento?http://www.kempycr.cz/kempy/32.html
Ale, že jsem se to naučil ,už je umím vkládat:)
ipf (2136)|2.6.2004 14:34
Jo, to je ono. Ale, když jsem příspěvek vkládal (na PC), odkaz jsem zkoušel a chodil normálně.
ipf (2136)|2.6.2004 14:38
[QUOTE="ipf"]Hotovo, objednáno, zarezervováno.
Termín máme: 13. - 15. srpna 2004. Ode dneška až do konce června mi můžete posílat (nejlépe formou SZ) předběžné objednávky, ať můžu dát do kupy počty, "závaznou" objednávku uděláme v létě.
A nezapomeňte posílat náměty a své příspěvky do programu (ať se to nezvrhne jen v koupání, sbírání hub a rozmazlování našich drahých poloviček).[/QUOTE]

Znovu jsem to zkoušel na MDÁčku a odkaz mi funguje. Tak buď vyměnit cihlu (nebo ruce;) ).
null (0)|3.6.2004 03:10
tady je podobny sraz jak se dela tady tak pokud se nekomu chce tak tady je link První setkání KPPDA (klubu přátel pda) 18.6.2004 v Českých Budějovicích

https://www.svethardware.cz/kratce-nejen-ze-sveta-pda/21155

:D :D :D
LCC6 (38)|6.6.2004 12:40
Zdrawim fsechny,
zajima me, kde se tento sraz bude konat a kdy ... docela rad bych prisel.
dek by C6
ipf (2136)|6.6.2004 15:05
[QUOTE="LCC6"]Zdrawim fsechny,
zajima me, kde se tento sraz bude konat a kdy ... docela rad bych prisel.
dek by C6[/QUOTE]

Pokud myslíš výše uvedený sraz v Českých Budějovicích, máš tam na něj odkaz, nebo pátrej v diskuzi podle příspěvků autora.
Pokud máš zájem o letní sraz, pročti si tuto diskusi, najdeš tam vše. Přihlášky na tento sbírám na SZ.
ipf (2136)|14.6.2004 18:18
Vážení,
co jste hlasovali pro srpen, ale i další, pošlete mi předběžné počty, ať můžu plánovat program (zejména pro naše polovičky a omladinu).
Lucie_ce4you (5)|15.6.2004 13:39
Poté, co jsem se úspěšně prokousala touto velice zajímavou diskuzí, bych se na tenhle srazík ráda přihlásila - jako majitelka jedné "malé mrchy" a drahá polovička pana ředitele:D
yasmeene2 (794)|15.6.2004 14:12
Já se zas asi odhlašuju, nejspíš budu tou dobou někde u Sofie, no ještě to ale není stoprocentní.
ipf (2136)|15.6.2004 14:32
[QUOTE="Lucie"]Poté, co jsem se úspěšně prokousala touto velice zajímavou diskuzí, bych se na tenhle srazík ráda přihlásila - jako majitelka jedné "malé mrchy" a drahá polovička pana ředitele:D [/QUOTE]

Dobrý :yes:
ipf (2136)|15.6.2004 14:32
[QUOTE="yasmeene2"]Já se zas asi odhlašuju, nejspíš budu tou dobou někde u Sofie, no ještě to ale není stoprocentní. [/QUOTE]

A nechceš přijet i se Sofií :D :D :D
yasmeene2 (794)|15.6.2004 14:45
[QUOTE="ipf"]

A nechceš přijet i se Sofií :D :D :D [/QUOTE]

:D :D :D
Bud_Bundy (116)|18.6.2004 14:32
[QUOTE="ipf"]Cena za osobu a celý víkend: 800 Kč a zahrnuje ubytování, stravu a poplatky obci (cena není přemrštěná, i když se nejedná o luxusní hotel, ale obyčejný "kemp" v lese. Je třeba si uvědomit, že od května spadlo ubytování a strava do 19% DPH). Pokud si přivezete vlastní ložní, nebo spacák, máte slevu 50 Kč (za prádelnu). Ubytování a stravování si bude platit každý sám, mohlo by se vybírat pouze 200 Kč na účastníka "školení" (pozor, ne na osobu, tj. manželky a děti) na technické zabezpečení (projektor, plátno, event. diskotéku pro děti, atd.) Tuto částku nechávám na zvážení, není nutná, spíš se jedná o pokrytí různých neočekávaných výdajů (koneckonců jí můžeme v sobotu prochlastat :D ).[/QUOTE]Ta cena (cca) stále platí, i po všech těch skotačinách s DPH? Švagr zvažuje, že by možná jel také a zajímají ho zhruba náklady. Dále by ho zajímalo, i když není vlastníkem žádné cihly, zda by se mohl zúčastnit nějakého našeho sezení, čistě z informačního zájmu. Pokud se rozhodne jet také budeme s nevětší pravděpodobností čtyři jinak dva.

Ipfe do kdy je třeba dát přesné info?
ipf (2136)|18.6.2004 14:54
Cena platí. Už se tady rozebírala a někomu se "zdála" vysoká, jenže problém je právě v DPH.
Jinak míst je dost, zatím "přihlášených" je i s doprovodem 13 lidí, takže je možné přijet (skoro :D ) s kýmkoliv.
Také program zatím není vyjasněn, takže posílejte nápady, přání a nabídky.
(teď mne napadlo, že (vzhledem k absenci JirkyP) nebude ukázka vaření ROMky, takže kdybychom ukecali Tissi (a eXEden jí stihl naprogramovat kuchařku), že by nám mohla něco uvařit ona ;) ).
Bud_Bundy (116)|18.6.2004 15:07
[QUOTE="ipf"]Cena se tady rozebírala a někomu se "zdála" vysoká, jenže problém je právě v DPH.[/QUOTE]Cena na dvě noci a jídlo na plné dva dny mi přijde naprosto normální a přijatelná. Řekl bych, že každý kdo remcal, toho moc mimo domov nenaspal a neprojedl. Samozřejmě toď můj soukromý názor, prosím nekamenovat.
[QUOTE="ipf"]Jinak míst je dost, zatím "přihlášených" je i s doprovodem 13 lidí, takže je možné přijet (skoro :D ) s kýmkoliv.[/QUOTE]Paráda.

Teď si nejsem jistý, ale mám dojem, že na stránkách jsem četl, že v chatkách jsou i zásuvky. S největší pravděpodobností přivezu i notebook, pokud zase neklekne, jak má poslední dobou v oblibě. :mad:
ipf (2136)|18.6.2004 17:42
Tak tos mne dostal (vzhledem k tomu, že tam jezdím na školení na počátku května a na konci září, tak jsem v chatce ještě nespal :) ). Celý průběh školení se většinou odehrává v hlavní místnosti (kde je zásuvek dost) a večer ve vinárně (a tam už nejsou tolik potřeba :D ).
A... národe, hlašte se a posílejte mi náměty na program.
Bud_Bundy (116)|18.6.2004 17:48
[QUOTE="ipf"]Tak tos mne dostal ... [/QUOTE] :D :D :D [QUOTE="ipf"]... a večer ve vinárně (a tam už nejsou tolik potřeba :D ).[/QUOTE]Máš recht.
ipf (2136)|13.7.2004 00:49
Nazdárek lidi (registrovaní a neregistrovaní, přihlášení i nepřihlášení).
Uběhlo nám dalších pár dnů a je načase vážněji se zamyslet nad programem a účastí na prvním setkání uživatelů a přátel PDÁček a podobných potvor.
K dnešnímu dni je přihlášeno 7 registrovaných korespondentů ce4you, což dělá dohromady 21 účastníků. Dosud ovšem oficiálně nepotvrdilo svůj zájem sedm účastníků hlasování o termínu. Proto vyzývám další zájemce, aby (předběžně) potvrdili svoji účast.
A dále bych rád, abyste posílali náměty na program setkání, ať můžu dopředu zorganizovat potřebné vybavení s zařízení.
Děkuki všem, ipf.
Šeba_oldd (1184)|13.7.2004 21:40
Myslím ,že dost záleží na tom kdo tam vlastně bude - myslím tím odborníky jako je
Švec - počasí a vše jiné se spoustou dobrých rad a nápadů
Pavel R - čeština a všechno ostatní
eXEden snad úplně všechno
Xp- taktování
JirkaP - kuchtění a vaření rom
Náš mocný vládce Pavel - odpoví každému na vše
A všichni ti ostatní důležití (i nejmenovaní) jenž nám, méně důležitým(snaživým dotazovatelům) spravují a vyzdívají, naše cihličky do nebeských výšin.
ipf (2136)|13.7.2004 22:26
Jasně, takže účast přislíbil:
seba, bud, eXEden, xp, chuck, mapo, vládce a já.
Dále by se měli (podle předběžně projeveného zájmu) přihlásit:
yasmeene, jerzy, frankie, vít, pretorian a fishman.
Takže účast zvučných jmen je jasná, zbytek nechť neváhá a "čumilové" se mohou též hlásit :D .
Šeba_oldd (1184)|13.7.2004 22:41
Já bych se docela rád dozvěděl něco o programování - snad úplné základy prostě tvorba nečeho - nějakého jednoduchého prográmku jak to vůbec vzniká : myslim že téma pro eXEdena.
Pokud by XP něco o taktování, také se nebudu zlobit.
Dále pak obnova a zálohování na kartu - je v tom dost nejasností.
Nechal bych prostor i pro nějakou obecnou diskuzi pro rady a dotazy.
Nezapomenout také nechat prostor pro obecnou zábavu :D
PavelR. (2184)|13.7.2004 22:47
[QUOTE="ipf"]Jasně, takže účast přislíbil:
seba, bud, eXEden, xp, chuck, mapo, vládce a já.
Dále by se měli (podle předběžně projeveného zájmu) přihlásit:
yasmeene, jerzy, frankie, vít, pretorian a fishman.
Takže účast zvučných jmen je jasná, zbytek nechť neváhá a "čumilové" se mohou též hlásit :D .
[/QUOTE]

... už teď mne moooc mrzí, že se s největší pravděpodobností nebudu moci zůčastnit ... :oops:

PavelR.
Šeba_oldd (1184)|13.7.2004 22:54
[QUOTE]... už teď mne moooc mrzí, že se s největší pravděpodobností nebudu moci zůčastnit ... [/QUOTE]
ŠKODA - ŠKODA, snad příště.Tolikrát jsi poradil, rád bych tě poznal.
Byl jsi i ten , který mne sem doved.
PavelR. (2184)|13.7.2004 23:06
:)