Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 86 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 1276

Téma: Touch Cruise (HTC P3650) - praktické zkušenosti, tipy a triky...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Mám milou povinnost jako jeden z prvních vlastníků tohohle zařízení založit toto téma :-)
    Design : ač jsem měl trochu strach - jelikož na fotografiích vypadá dost podezřele , ve skutečnosti je moc vyvedený ... zpracování již tradičně dobré , display je asi z jiného materiálu nežli "netouch" ... a asi bude problém s fólií , minimálně by to špatně vypadalo - takže - bez :-)
    První spuštění : trochu zklamání , za plné instalace včetně češtiny odezvy výrazně pomalejší nežli třeba kaiser v prapůvodním stavu -srovnatelném :-(
    Ještě nevím co jsem krom cestiny všechno zlikvidoval softresetem po hardresetu :-) ale odezva se vyrazne zlepsila a uz to vypada opravdu pouzitelne :-)

Možná subjektivní ... ale display je zdá se z materiálu který není tak náchylný na opatlání .... a lépe se "leští" nežli "normální" ...

Pokud by se dávala fólie , bude de-facto zapuštěná , okraje mimo plochu jsou nepatrně vystouplé a folie rozdíl maximálně vyrovná - určitě nebude přesahovat - bylo by ale potřeba mít opravdu speciální folii pres celou plochu - i přes otvor - "sluchátko" a snímač přední kamery ....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Opravdu trochu zbytečný topic, ale co se týče mě překousnu to když o crusovi uslyšíml cokoliv z praxe. Bohužel tady moc postřehů zatím losos neuvedl. Většinou známych nebo očekávatelných. Samozřejmě chápu když ho má teprve chvíli. Snad až natu rychlost, u které jsem očekával, že bude stejná alespoň s kaiserem. Nejvíc mě stejně trápí ta nemilá věc s grafikou u qualcomm, o které pořád nevím co si myslet. Každý píše něco jiného(skoro jako to bylo s OMAPy 850) . Tak se zeptám třeba na výdrž baterie, alespoň jak se zatím tváří,lososi?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Vydrz je zatim bezpredmetne tema ,tak za dva dny se da posoudit,jinak odezvy po vyhozeni cestiny a nevim jeste co by se natahlo je minimalne srovnatelna s Kaiserem."Touch" ficury jsou velice dobre vyvedene a svizne.Zatim mozna subjektivne nepatrne lepsi a stabilnejsi prijem gsm . GPS je asi zcela shodna s Kaiserem , nevidim v nicem rozdil .

Causa grafika : neexistuje problem , nefunkcni graficky akcelarator nema zadny vliv na bezne funkce a provoz vcetne prehtavani videa ! Nerad bych tady znovu podaval sahodlouhe dukazy o tomto faktu (jako jsem to dost trpelive delal s Omapem 200MHz !!! ) , proste to tak je , zadny rozdil mezi Kaiserem , TyTnem , Trinity nebo Artemisem neni ..... Urcite by bylo prinosem graficky akcelerator zprovoznit a mozna ziskat brutalni vykon pro 3D hry , ale neni to zadna vada pristroje !!!

Zvuk,BT,wifi ..... stejne s Kaiserem , STK funguje , zatim proste zadny problem .....

H0UD1/\/1 : co se ti zda zbytecneho na topicu o uzivatelskych zkusenostech se zarizenim ktere se momentalne dostava na trh a spusta lidi premysli o koupi ???!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Nov 2003

Co je za pouzdro v balen? To je jen ten pytlíček, nebo kožený jako u Artemise?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Jasně s tou baterií je opravdu ještě brzo, ale dost mě to zajímá. Radši se zeptám až ji ty nebo někdo jiný bude mít dobře naformátovanou.
    S tou grafikou to neměl být pokus o flame, ale teď jsem to asi pořádně pochopil, jestli to je tak jak říkáš tak už nemám strach. O brutální 3D výkon mi nejde už jen z důvodu jeho nevyužití a větší zátěže na spotřebu. Možná i to je důvod, proč jej HTC tak brzdí. Btw. velice dobře si tě pamatuju jako jednoho z velkých zastánců OMAP(svého času).
    Nejsem jediný kdo měl výtku k tomuto topicu(viz. czech). Jsem rád,že tu je, protože aspoň někdo konečně píše fakta, ale přecejenom existije topic HTC Touch Cruise P3650. Možná on by měl mít nějaké upřesnění. Nevím, to stejně nezáleží na mě. A upřímě řečeno mě to až tak netrápí.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Myslím, že Losos udělal dobře, že založil nové téma, protože prokousávat se ve starém topicu dvanácti stránkami o ničem by pro neznalého čtenáře bylo asi pořádné zdržování při hledání informací.
    Nemám zkušenosti s Kaiserem a jediná informace, která mi utkvěla v mysli je ta o celkové vyladěnosti a použitelnosti Kaisera )))) - takže mě zajímá, jak je na tom Cruise - dá se vzít do ruky a bez speciálních znalostí začít používat - telefonovat s ním, jít na net, kalendář, poznámky....jako v hloupém mobilu??? A všechny ostatní možnosti začít využívat postupně s obeznamováním se s přístrojem??? Bez toho, že by mašinka zkoušela, co majitel nervově vydrží? Trochu to asi musím vysvětlit. Jde o dárek pro ženskou - nehodí mi ho na hlavu ? Díky za odpověď - odpovědi... a prosím zdržte se hodnocení mé osoby, juu?????

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Dotaz
    když má FM rádio, je u GPS RDS-TMC ???:?:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Mám možná stupidní dotaz. Má Cruise stylet (jako třeba Artemis) nebo se ovládá jen a pouze prstem a kolečkem ? Ne že bych byl vášnivý hráč, ale občas si chci něco zahrát a úpřimně řečeno na některé hry stylet neboli tužku potřebuji. Dík.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pouzdro = jenom pytlíček ,RDS mam obavu ze pouzit nelze - stejna situace jako treba u Artemise ...
    Baterie vypadá nemlich stejně jako u Kaisera - nebo jiných zařízení , proste den a dost , ale na rozdil treba od X500+ nebo X800 tedn den opravdu vydrzi ...
    Jinak - zensky bych to nedaval - jako zadne takoveto zarizeni , s tim se proste bude tezko zzivat , Nokie ji posoulozi lip .....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Losos
    Pouzdro = jenom pytlíček , mam obavu ze pouzit nelze - stejna situace jako treba u Artemise ...
    Jak to myslis, u Artemise :?: Artemis ma pekne kozene pouzdro. Puvodne jsem hledal neco lepsiho, protoze jsem si myslel, ze najdu neco jeste vic super, ale nakonec jsem z hlediska ochrany a hlavne prakticnosti za nejlepsi vyhodnotil to dodavane. Jen na In-line na leto chci pro jistotu poridit to kovove, jinak jsem timto dodavanym velmi spokojen.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mmarek
    Má Cruise stylet?
    Stylus (2.pád stylu). má - obr 1 , obr 2

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Zdar mám dotaz,už se v předešlém topíku někdo ptal zda zvládá SD HC a bylo tam řečeno,že na Kaiseru to šlape tak není důvod proč by to nemělo šlapat na TC. Ale všiml jsem si že na Kaiseroví krabyci se o SD HC píše,ale na krabici TC ne.... Díky :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

SDHC samozrejme bez problemu .....

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím.Jelikož tomu nerozumím,tak se rovnou zeptám.Jsou pro Cruise vhodnější SDHC class 2,nebo class 4?Pokud vím,tak je tam rozdíl v rychlosti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

v přístroji to je celkem jedno, ale pokud budeš používat kartu ke kopírování souborů ve čtečce nebo použiješ zařízení jako mass storage, tak class 4 bude lepší (rychlejší)

Strana 1 z 86 1231151 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 22:18
  2. HTC P3650 Touch Cruise ROM
    Od phoun v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 18:36
  3. Spb Insight / Spb News - tipy, triky, praktické zkušenosti
    Od ElSoft v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 22-04-2010, 12:36
  4. HTC Touch 3G Jade - zkušenosti, tipy a triky...
    Od qwero_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 14:00
  5. HTC Touch Cruise P3650
    Od Alfcz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 13:38