Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch Cruise (HTC P3650) - praktické zkušenosti, tipy a triky...

Vava (105)|18.1.2008 10:53
Protože mi jde dost o výdrž baterie - jestli jsem správně pochopil, velikosti baterií Touch Cruise a Kaisera se liší - podstatně??? Díky.
Už se mi podařilo najít baterii 1600 mAh na Kaisera standardní velikosti, což asi u Touch Cruise nepůjde, pokud je baterie menší. A tím se dostávám k jádru pudla - Kaiser tím tedy bude možné "upgradovat" na větší výdrž oproti Touch Cruise.
Může někdo srovnat ještě velikosti obou dvou? Subjektivně - samozřejmě :)
zdf_ce4you (2)|18.1.2008 11:34
Nevlastním sice tento přístroj, ale přeci napíši první zkušenost.
Cruise jsem si vytypoval a byl na 100% rozhodnutý ho koupit, ale naštěstí před odesláním objednávky jsem se dojel na něj podívat do Sunnysoftu, kde mi pujčili předváděcí vzorek. A udělal jsem dobře, nadšení není již takové. 1. dojem, vypadé pěkně, ve srovnání s Asusem menší a lehčí. Po chvíli zkoumání jsem se všiml, že je tam takové posouvátko na hlasitost, to tam snad drží jen silou vůle, celé se viklá, jako by chtělo každou chvíli odpadnout. To se vůbec nepovedlo, to je jak z nějaké hračky. Další co mě odrazuje je čitelnost a hrubost displeje, který se navíc po chvíli zkoumání pokryl neuvěřitelnou vrstvou otisků, což čitelnost ještě zhoršilo.
Jinak jsem zjistil že od Sunnysoftu je již dodáván s nalepenou folií, která pokrývá celou přední lesklou stranu (nad ovládáním) včetvě otvoru pro repro a foto. WM6 jsou anglické s cz lokalizací InterWrite. Aby se dal TOMTOM vyzkoušet, tak se dá zdarma stáhnout jedno město.
Tak teď nevím z dispjeje jsem zklamaný. A ještě bych potřeboval mít vypnutou statickou navigaci, ale Qualcomm nikdo neumí.
H0UD1//1 (31)|18.1.2008 13:48
zdf: Vypadá to tak,že od sunnysoftu radši nebrat. Nekvalitní fólie a ten jejich upravený pomalý WM6..
Teprve druhý plnohodnotnější příspěvek o praktické zkušenosti uživatele, který jej ani nevlastní...
DellaVega (70)|18.1.2008 15:47
Dnes mi volali z MNShopu že mají dnes dostat prvních 5 kusů a dle pořadí v objednávkách hned rozešlou... JSEM MEZI PRVNÍMI PĚTI !!!
Losos_ce4you (1147)|18.1.2008 16:08
[QUOTE="H0UD1/\/1"]zdf: Vypadá to tak,že od sunnysoftu radši nebrat. Nekvalitní fólie a ten jejich upravený pomalý WM6..
Teprve druhý plnohodnotnější příspěvek o praktické zkušenosti uživatele, který jej ani nevlastní...[/QUOTE]

VSECHNY u nas distribuovane pristroje maji moznost lokalizace IW od SS , VSECHNY maji v baleni STEJNOU folii a NEEXISTUJE zadny upraveny WM6 od SS ..... jen tak pro upresneni "plnohodnotnejsiho" prispevku ....

Jeste k tomu prispevku ktery se ti tak libil .... "hrubost a ctitelnost" displaye - Cruise ma pravdepodobne "nejhezci" display kterymi v teto kategorii jakykoliv jiny pristroj disponuje , folii nalepil nejaky zamestnanec SS aby cumilove kteri si chteji pristroj osahat nedodrbali display , jinak je samozrejme dodavan BEZ nalepene foliie - mimochodem uz jsem to psal - dodavana folie patri k nejlepsim - spise vsak nejlepsi kterou HTC kdy k pristroji pribalilo ..... nicmene predpokladam ze koupena od renomovane specializovane firmy bude samozrejme lepsi - patlatelnost te dodavane je na pomerne vysoke urovni :-) ale s tim se u dotykoveho displaye je potreba logicky smirit
H0UD1//1 (31)|18.1.2008 18:10
Pokud je to tak jak říkáš nejspíš zdf nemá žádnou předešlou zkušenost s HTC nebo spíš s jakýmkoliv jiným zařízením MDA s QVGA.

Mohl jsem si domyslet, že distribuované výrobky od HTC budou mít stejnou HW výbavu,ale i tak mě zmátlo když napsal,že sunnysoft kněmu dodává. Stejně je asi banální řešit fólii,která stojí jen zlomek ceny celého zařízení.

Lososi a jak je to stím jezdcem k regulaci hlaitosti? Je fakt tak mizerný?
Losos_ce4you (1147)|18.1.2008 18:48
Nevidim v nem zadny problem .......
fps (113)|18.1.2008 21:31
tak to dám i sem i když tu jsou dvě stejná témata mam ho od 15.1.08 koupen v http://obchod.sunnysoft.cz/ česká lokalizace před tím jsem mněl ASUS P525 zatím jsem dost spokojen krásný pogumovaný tvar neklouže v ruce malí opravdu uzoučký a lehký baterku zatím nevím ještě jsem jí nevybyl fotky a kamera o hodně lepší GPS dost dobrý jsem překvapen že i v bytě daleko od okna signál šlape bez externí antény zato rádio v bytě nic moc signál venku v pohodě folie na displej je v balení sluchátka těmi jsem dost překvapen jaký maj kvalitní zvuk na rozdíl co byli u ASUS P525 který jsem hned zahodil a musel dokoupit pořádné takže jsem mněl zato že budu muset řešil redukci na miniUSB a vono ne ale stejně by bylo lepší kdyby to mnělo 3,5 mm jack to jsou mé zkušenosti z HTC Touch Cruise a řek bych že lepší PDA není na trhu
Seff (73)|19.1.2008 10:57
Měl jsem několik let MDA Vario a poslední půlrok už jsem neměl tužku. HTC CR se dobře ovládá bez stylusu: kontakty, smartdialing, Lexicon, Tombo, Excel. Hlavně funguje OK, cancel, scrollování, a spodní lišta. To s Variem nešlo. To byl jeden z důvodů, proč jsem chtěl TouchFlo. Tj. ovládat přístroj prsty.

Tlačítko na hlasitost je opravdu k ničemu. Je nekvalitní. Je to škoda. Přístroj mohl být kompaktní bez tlačítek po levé a pravé straně. Foto lze spustít z Touch Cube.

Druhý důvod je rychlost 400 MHz. WM6 běhá oproti Variu opravdu rychle.

Velikost. HTC CR je lehký a placatý.

Budu si muset obstarat nějaké slušné pouzdro na opasek. To co je dodáno není praktické.

Kuklin-THC cruise (16)|19.1.2008 12:11
zdravim. Taky jsem štastným majitelem této "hračičky" od 17.01...je to mé 1.PDA takže se ještě rozhížim. Jinak k té folii, samostatně koupená bude asi lepší ale ta v balení naprosto postačuje. když ji upatláte, čistit ji nemusíte o to se postará dodávaný kožený pitlík(při zasouvání a vydavání přístroje z něj), a při nalepování musí být člověk opravdu "umělec" aby mu tam zůstali bublinky :-). Tlačítko ovládání zvuku je opravdu poněkud volnější, ale upadnout by zase nemělo. Nicméni problém mám s EDGE..... ikdyž v "správci komunikace" vypnu datové přenosi.... po nějaké době se samovolně zapne a připojí..... Co stim??? poradil by mi někdo pls
landov (54)|20.1.2008 08:48
Mam Cruise druhy den, som spokojny ale...Ked si otvorim prehliadac fotiek HTC Album, tak tam stale su len tie fotky, ktore boli ukazkove od HTC, ale to co som vyfotil sa v Albume nezobrazuje...a v nastaveni Albumu nikde nevidim zmenu cesty-moznost nastavenia zobrazenia fotiek z inej zlozky...co s tym???
Falco (12)|20.1.2008 10:05
Hm. mam ten isty problem s ukladanim fotiek do My Document a nie do Albumu ...
Taktiez mi skoncil platnost klavesnice Interwrite - "demoverze vyprsela" :mad:
To tam davaju len demo?
Kuklin-THC cruise (16)|20.1.2008 10:23
tak s tim ukládáním souhlasim, ale zatim to neřešim. Jinak ta klávesnice by měla bej plná verze
Falco (12)|20.1.2008 10:48
...ak nahodou prides na to ako zmenit ciel ukladania fotiek, hod to pls. sem.
Cruisa mam od stredy 16/01 a vcera 19/01 vypisalo - Interwrite demoverze vyprsala..... na koho sa mam obratit, predpokladam ,ze na predajcu, alebo snad na Sunnysoft?
:?:
Kuklin-THC cruise (16)|20.1.2008 11:16
na obchod kde jsi ho koupil....stejné je to s případnou reklamací. Vždy máš uzavřenou kupní smlouvu s prodejcem...a ten ať se stará. Jinak jestli na to přijdu s tim ukládáním, dám vědět
Falco (12)|20.1.2008 20:10
[QUOTE="falco1969"]...ak nahodou prides na to ako zmenit ciel ukladania fotiek, hod to pls. sem.
Cruisa mam od stredy 16/01 a vcera 19/01 vypisalo - Interwrite demoverze vyprsala..... na koho sa mam obratit, predpokladam ,ze na predajcu, alebo snad na Sunnysoft?
:?: [/QUOTE]

Zaujimave, neviem ci vypnutim pristroja, ale ta klavesnica uz mi zasa facha , bez trapneho vypisovania, ze je demo :)) :sarcastic:
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 20:41
[QUOTE="falco1969"]...ak nahodou prides na to ako zmenit ciel ukladania fotiek, hod to pls. sem.
Cruisa mam od stredy 16/01 a vcera 19/01 vypisalo - Interwrite demoverze vyprsala..... na koho sa mam obratit, predpokladam ,ze na predajcu, alebo snad na Sunnysoft?
:?: [/QUOTE]

to s tím IW je nějaký divný,demo je na 14 dní a Cruise by to měl mít v Rom,takže napořád
rarasek (10)|20.1.2008 21:04
Nazdarek vsichni jiz uzivatele HTC Touch Cruise,
mam problem s detekci (nastavenim) GPS modulu...a to i s dodavanym TT6. Pri pokusu o jakekoliv nastaveni neuspech... (stejne tak i v Igo2006 ci BeeLine).
Drive jsem vlastnil FCS N560, kde byl dostupny Win SW na urceni pozice...ten v TCR proste chybi..nebo chybi jen v mem pristroji??
V TCR je pouze nastaveni externi GPS, tam se da nastavit port pro programy (ja zde mam napr. COM7) a hardware port zde mam ZADNE a prenosovou rychlost. Bohuzel nastaveni HW portu se neuklada!!!
Kdo me poradi, jak tu GPSku zprovoznit?
Diky Honza
Devr (64)|20.1.2008 21:49
Pánové a co si počkat na Glofiish V900 , který má v sobě DVB-T a CPU Samsung 533MHz a VGA displej.
Já si počkám.
:D
DellaVega (70)|20.1.2008 22:05
Abys nečekal zase tak cca např. do vánoc... (jako u Cruisu, to je utrpení)
H0UD1//1 (31)|21.1.2008 00:15
Vím, že je to OT jako 2 přspěvky nademnou, tak doufám, že nás někdo brzo smaže, ale nemohl jsem si pomoct. Osobně nevěřím, že vyjde výše avizovaný Glofiish V900. Alespoň né v těch specifikovaných parametrech. E-Ten by vytvořil kill model a nebyl by důvod kupovat jiný. Teda možná až na absenci HW klávesnice..
Jirka K._ce4you (189)|21.1.2008 00:30
přesně tak,proto jsem oprášil Vario a budu čekat .....
xls_ce4you (5)|21.1.2008 10:06
Nemáte někdo zkušenosti jaký se k tomu dají přikoupit mapy? Vodafone nabízí nějaký mapy za 2099,-, ale sami nevědí, co to je. Pokud je to jen západní nebo východní Evropa, bylo by to dost předražený, pokud je to obojí, tak to by šlo.
Jerry Salcer (197)|21.1.2008 10:55
Už někdo ví, kde koupit na Cruise matnou folii, myslím tu co co se přesně nalepí i kolem těch dírek na sluchátko a kamerku. Nechci žádnou univerzální co se musí zastříhávat a různě přizpůsobovat. Děkuji za případnou odpověď.
DD_ (331)|21.1.2008 11:43
[QUOTE="Jirka K."]přesně tak,proto jsem oprášil Vario a budu čekat .....[/QUOTE]
No jo jenze timhle zpusobem taky muzete cekat do nekonecna. Az se objevi Eten (a to kdovi jestli to bude v lete) tak zase bude ohlasen novy jeste uzasnejsi pristroj do vanoc atd atd :))). Mimo to myslim ze co se zpracovani tyce tak Eten/HTC uz bylo rozebirano xkrat na ruznych forech treba ohledne X500.
Jirka K._ce4you (189)|21.1.2008 13:42
Kaiser má super zpracování,ale já si nemohl zvyknout na klávesnici a tak jsem ho vyměnil s dcerou za dvoje marlborka,mám objednanýho Cruise,tak čekám ...
DellaVega (70)|21.1.2008 16:19
PRVNÍ ZKUŠENOSTI !!!!... Můj přístroj zatím vypadá dobře, z hardwarového hlediska je špatné to ovládání hlasitosti (vypadá jako když má každou chvíli upadnout, už to tady někdo psal), ze softwarového hlediska se zatím učím, je to u mě přechod z mobilu na PDA takže se případně omlouvám za kraviny které bych zde napsal........... Zajímá mě teď jedna věc... když se píše SMS tak bych rád využil jen T9 ale nikde nemůžu najít jak jí nastavit v češtině (zdali to vůbec jde) ??????
rarasek (10)|21.1.2008 17:32
1) Tak pokud jde o to ovladani hlasitosti...celkem jsem se toho take bal, ale zase az tak moz lagric me to neprijde. To ze se to pohybuje i "do stran" opravdu neni optimalni...ale podle meho to asi neupadne :) DOUFAM :)
2)Co se tyka tech SMS, tak ja je pisu bez T9, pomoci velke klavesnice od Sunnysoftu (nebo pomoci Touch Keypad v multipress modu). Bohuzel u tohoto neni cestina (coz je tedy opravdu skoda, nebot na psani SMS bez stylusu je podle meho nejlepsi). Nastaveni napovidani slov (pro Sunnysoft klavesnici) mas ve: Start -> Nastaveni -> Zadavani -> tam navolis CS Czech a klik na moznosti. Pak na zalozce Napovidani slov nastavis co a jak ti ma navrhovat, zda to chces s diakritikou...atd.

A ted otazka z me strany, funguje ti v pohode GPSka??? Pod TomTomem atd?

Diky Honza
Jirka K._ce4you (189)|21.1.2008 17:56
čekám na to,zda někdo napíše jestli to byla dobrá koupě nabo ne,nějaký mapy nebo folie na display nebo hejbajícíse tlačítko na ovl.hlasitosti (stejně ho nepoužíváte),to je celkem nepodstatný,tady jde o zpracování,jestli je dobře přístupný stylus,jak je omakaný přední panel atd.,myslím,že nejsem sám kdo na to tady čeká,tak prosím konkrétní zkušenosti
rarasek (10)|21.1.2008 19:10
Nazdarek, tak ja se toho chytnu ;) ... kdyz jinak Jirko nedas... :)

Ja spokojeny su, krom te GPS, kterou ne a ne rozbehat...(tedy kecam...uz se chytla).
1) stylus je podle me pristupny dobre...v miste drzi a nehrozi, ze by mohl vypadnout (tedy, pokud se to casem cele nevychodi). Umisteni je jako na Artemisovi zdola...coz pro me drivejsiho uzivatele PDA je zase si zvyknout..
2) Predni panel, ochmatany je...folie dodavana s TCR je leskla, coz pri ovladani pomoci TouchFlo neni zase az tak dobra volba... pri pohledu z boku je na displayi videt usnupany kriz...(a to su clovek se "suchou" rukou...). Vlastni ovladaci kolecko a okoli z leskleho materialu...take semotamo videt otisk...ale myslel jsem, ze to bude horsi...V celkovem pohledu je tedy ochmatanost diskutabilni...zalezi na tom, jestli mas ruce jako rybu, nebo...suchou :D.
3) Vlastni ovladani je i pro me celkem nove..TouchCube...(subj.: az se podle xda-developers trosku upravi, nebude co resit. Ja osobne bych chtel vymenit nektere polozky...) je celkem super...pro chlubilky a vytahovace aparatu v saline to proste okoli natre :)!! Hehe...jo, je to proste pouzitelne.
Ovladani Win6 je standard jako na PDA...nevim, co k tomuto rici vic...
4) Fotoaparat je pro me skoro nepouzitelny...fotky sou sice hezke, ale od domacknuti to trva vecnost...tedy jeste jsem nezkoumal, zda to de nejak poupravit v nastaveni...nikdy jsem to moc nepouzival, tak to zatim neresim (stejne tak i ty videa).
5) vlastni vydrz baterie...po provolani cca. 1,5h a neustalem klikani do kalendare byla baterie na polovine... podle me je to kupodivu dobre...
6) Wifi, bezi jako z praku...vc. WPA2-PSK (TKIP)
7) Bluetooth - pripojeni sync s NTB se me pomoci BT nepovedlo...nebyl cas, connect na BT pevnou handsfree v aute bez problemu...
8) na hov.. je aplikace pocasi...v momente kdy kliknes, snazi se to pripojit...pokud nejsi na WiFi, zapne si GPRS nebo jine vytacene pripojeni...to ale urco znas i z Kaiseru.
9) Vlastni ovladani telefonu...jedna se o zvyk, ja si ovsem nestezuji...de to celkem v pohode pochopit :)...zacnes tukat cislo/jmeno a pokud je v adresari, tak postupne nabizi moznosti...atd. (proste standard).

Jeste nejake dotazy? :) Pokud bude v mych silach, odpovim.... :)
Jirka K._ce4you (189)|21.1.2008 19:13
no to je bomba,konečně něco pořádnýho,díky
něco se tu psalo o pouzdře,že je to nějakej pytlík či co,po kapsách by se mi to nosit nechtělo,momentálně něco hledám na NETu,ale nic jsem nenašel,Kaiser šlapal přes BT n NB v pohodě
rarasek (10)|21.1.2008 19:33
:) sak ja netvrdim, ze to nefunguje...jen jsem byl naprosto linej to zprovoznovat...neslo me nahodit pripojeni pomoci Serial BT na prvni pokus, tak jsem vytahl kabel :).

No ohledne toho pouzdra...pytlicek je takovy smesny nazev, ktery dava prostor tomu, ze se jedna o obycejnou hadru...neni tomu tak!!! Sice to nema poutko na opasek atp., ale jedna se o pouzdro z umele kuze (jako semisovka) a uvnitr je podle meho vsity tenoucky filc...pravda, nez se objevi pouzdra, tak je to relativne pouzitelna "znouzectnost".

:) az najdes jine pouzitelne pouzdro, tak posli tip...mrknu a ohodnotim...bo jsem pouzival u PDA takovy ten univerzalni klip z pouzder krusel jako drzak v aute (zobacek, ktery zbyl po odepnuti uchytu na pasek vyborne pasuje do obycejneho zahnuteho dratu ve tvaru pismenka "U" prichyceneho do vydechu klimacky/ventilatoru -> PDA bylo v zornem uhlu a super se dalo ovladat...) :)

Honza
Vystavěl (43)|21.1.2008 19:51
Mrkni na stránky KRUSELLu a zadej si HTC Artemic (P3300) - jestli se nepletu, tak TC a Atrtemis májí velmi podobné rozměry, takže by pouzdra měly být kompatibilní...
Jirka K._ce4you (189)|21.1.2008 20:15
pouzdro nikde nic,jestli budeš uvažovat o BT HF,tak já s Kaiserem používalt toto,fungovalo to solidně,vždy se našly,všichni tu řeší pevnou parrot

[CODE]http://www.cervikmobil.cz/shop/431/detail/btslnano/7%7C[/CODE]
rarasek (10)|21.1.2008 20:32
Mini BT HFS jiz mam (Bluetrek X2) ... funguje v pohode...
v aute (sluzebnim) mame HF od Erricssonu HTC-300 ci tak neco...funguje take...

Dle prispevku by sla vyzkouset pouzdra na Artemise...mrknu zitra do Sunnysoftu...trebas nejaka "padne"
cech_ce4you (47)|21.1.2008 20:38
Typy pouzder pro Cruise jsou na Youtube - do vyhledavače na youtube stačí zadat "htc cruise". Je tam i silikonové nebo kovové.....
rarasek (10)|21.1.2008 20:51
Diky za tip :) jedine pouzdro, ktere nevypada jako z Matrix-u (ty kovove fakt DESNE) je pro Cruise jen toto: http://www.youtube.com/watch?v=O52LaTpQCdc a to z toho duvodu, ze jako jedine ma otvor i na kameru videotelefonu!!!
Petulin (6)|21.1.2008 21:34
Zdar chlapici,
tema s pouzdrem pro TC se probira i na xda-developers.com,
zminuji tam tyto adresy:

http://www.mobileplanet.com/p.aspx?i=159614

http://www.covertecstore.com/en/t-sm...ch-cruise.html

http://www.vajacases.com/images/smar...-pouch_en.html

ja bych osobne preferoval nejake tady odtud:

http://www.pdair.com/catalog/product...oducts_id=7160
Jirka K._ce4you (189)|21.1.2008 21:56
to pouzdro Dopod P860 Vertical je dobrý,alespoň se to nebude tak matlat
strojvudce (390)|22.1.2008 10:59
Tak už jsem si Cruise taky objednal :yes:, ale potřebuji poradit s pam. kartami. Budou tam tahle nebo tahle chodit? Případně která bude lepší. Dík moc za radu.
landov (54)|22.1.2008 12:54
Takze dnes mi dorazilo na CRUISEa toto puzdro http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=1831
sedi akurat, je kozene, vyzera zatial OK
SepiaX_ce4you (39)|22.1.2008 13:08
1)Psalo se o menší citlivosti dotykového displaye, také to bylo patrno z videí, může to někdo potvrdit či vyvrátit?
2)Můžou i další uživatelé potvrdit obtížně nastavitelné GPS?
2)Jaká je citlivost GPS?
Díky Všem za odpovědi
fps (113)|22.1.2008 13:17
[QUOTE="strojvudce"]Tak už jsem si Cruise taky objednal :yes:, ale potřebuji poradit s pam. kartami. Budou tam tahle nebo tahle chodit? Případně která bude lepší. Dík moc za radu. [/QUOTE]

mam tuto paměťová karta KINGSTON Micro Secure Digital (TransFlash) 4GB SDHC Class 4, včetně SD adaptéru šlape jako hodinky
fps (113)|22.1.2008 13:28
[QUOTE="SepiaX"]1)Psalo se o menší citlivosti dotykového displaye, také to bylo patrno z videí, může to někdo potvrdit či vyvrátit?
2)Můžou i další uživatelé potvrdit obtížně nastavitelné GPS?
2)Jaká je citlivost GPS?
Díky Všem za odpovědi[/QUOTE]

1) co tim mislíš menší citlivosti dotykového displaye reaguje normálně dá se to totiš nastavit jak to má být citlivé
2) tomtom ždný problém z nastavením GPS
3) už jse psal sem že jsem překvapen jaká je dobrá citlivost v baráku na druhé straně pokoje od okna tři patra nad sebou okolo třech čárek z pěti v totom
rarasek (10)|22.1.2008 13:31
1) co se tyka citlivosti displaye, mohu hodnotit pouze proti PDA FCS N560. Srovnanim se me zdaji displaye takrka stejne citlive....nepozoruji nejakou extremni zmenu...(subj. presne tato citlivost me vyhovuje, Vám nemusí).
2) GPS ti zrejme pojede jako z praku...po tom co se rozjela, tak funguje velice dobre (presnost srovnatelna s Garmin 60CSx, ktery mam a porovnaval jsem). Pri autonavigaci po Brne jsem mel celou dobu cca. 5 - 6 satelitu na sedadle spolujezdce...takze podle meho je to v pohode. (za moje uvodni peripetie s GPS si zrejme muzu sam...spusten soft, ktery mel default na SirfIII protokol => asi se to nejak "zblblo").
zdf_ce4you (2)|22.1.2008 13:37
jde nějakým způsobem vypnout statická navigace?
SepiaX_ce4you (39)|22.1.2008 13:37
Díky za odpovědi,
měl bych ještě jeden dotaz na uzivatle "rarasek" : máš v autě vyhřívané čelní sklo? Protože hodně lidí tvrdí že v případě vyhřívaného čel. skla je zapotřebí navigovat s externí anténou.
rarasek (10)|22.1.2008 13:52
Ahoj, jo mam (...soukr. Ford Mondeo...ve sluzebni Fabce nikoliv...)
Nikdy jsem s FCS (N560 integr. GPS) nemel problem....TouchCruise jsem jeste v soukr. nezkousel, a myslim, ze s tim problem nebude...citlivost na signal je podle me dobra, takze myslim ze to bude OK?
rarasek (10)|22.1.2008 13:53
:) toto tu jako vubec neni....z neznamych duvodu se zobrazilo duplicitne :)
H0UD1//1 (31)|22.1.2008 14:09
[QUOTE="strojvudce"]Tak už jsem si Cruise taky objednal :yes:, ale potřebuji poradit s pam. kartami. Budou tam [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].