Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 86 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 1276

Téma: Touch Cruise (HTC P3650) - praktické zkušenosti, tipy a triky...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Ještě jeden další otázka, už se tu řešila folie ale nikdo se nezmínil zda je k mání. Já jsem se koukal a kromě folie na artemise se žádné jiné neobjevují... (
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

http://www.kosarit.com/dopod/dopod-p860-cool-touch-flo-upgrades.html

K těm diskuzím na téma černý - stříbrný Cruise......Je to jen odrazem světla, že se na některých fotkách zdá Cruise krásně černý a na jiných nehezky stříbrný???? On je totiž černý i stříbrný zároveň, že?

Nově na youtube -http://www.youtube.com/watch?v=0J6gQY3kOjY

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Ted uz si nepamatuji a nechce se mi to hledat, kde jsem to videl, ale pokud se nepletu, myslim, ze to bylo v te francouzske recenzi, tam byly fotky, kde bylo primo napsano black a silver verze, takze nevim, co se dostane k nam, ale asi dve verze budou.

EDIT: A v tomto: http://www.kosarit.com/dopod/dopod-p860-cool-touch-flo-upgrades.html odkazu je to krasne videt, to urcite nebude zadny odlesk, jsou tam normalne dve barvy.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Jak je na tom zpracování zařízení? Lícují všechny díly k sobě dobře?, nějaká vůle se neobjevuje?

Zajímá mě také hodně zadní kryt. Bohužel dali přístup k SIM kartě až pod něj, takže kolik cyklů sundání a nandání (+ výměna SIM) to asi může vydržet, než se objeví první (větší) problémy?

Jaký je přístup k tlačítkům a jiným ovládacím prvkům (stylus)? Je to pohodlné? Co říkáte na to ovládací kolečko na hlavní straně a na jakém principu fungují tlačíka po jeho stranách? Dají se lehce aktivovat?

Docela by mě jeětě zajímala citlivost WI-FI a BT, protože si nic moc nepředstavím, když se řekne, že je to stejné jako u Kaisera.

Díky za odpovědi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Neco jineho je to u Artemise, kde se pro pristum k pametovce musi vyndavat i baterie a simka a k te pametovce se obcas potrebuje covek dostat, ale Cruise ma pristup k pametovce zvlast z boku, takze uz k tomu neni nutne vyndavat baterii a simku, to je dost dobre oproti artemisu.

Covece, naco ale potrebujes tak casto vyndavat simku :?: Ja mam pocit, ze bych u Cruise simku vyndaval az po dvou letech, kdy si budu moci u operatora zase vybrat jiny pristroj.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Shemik
    Covece, naco ale potrebujes tak casto vyndavat simku :?: Ja mam pocit, ze bych u Cruise simku vyndaval az po dvou letech, kdy si budu moci u operatora zase vybrat jiny pristroj.
    To je jednoduché, pokud chci někam jít, kde není vhodné si s sebou brát cihlu za 13 tisíc, raději bych si vzal svůj současný telefon, který stálů nějaké tisíce 2.

--------
    K HTC Touch Cruise ještě:

Nebude vypadávat po čase stylus? Je umístěný dole a nevěřím, že by se prvky uložení neošoupaly.

Co sluchátka?, jak moc velká hrůza to je?

Mohl by někdo sepsat seznam dodávaných aplikací se zařízením a prozradit, jaké má systém vychytávky oproti standardní MS verzi?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

No pokud mas na mysli nebezpeci pro ten telefon, jako napriklad sport, prace ci jine moznosti poskozeni, tak to ja chci napr. na leto na in-line a cyklistiku toto resit kovovym pouzdrem, to by snad melo ochranit dost i pri nedej boze bouracce. Jasne, na Cruise asi jeste kovova pouzdra nebudou, ale snad je take brzy udelaji, nicmene ja nevim, me by to prehazovani simky asi dost nebavilo, takze bych radeji riskoval a take, pokud uz bych za ten pristroj dal takove penize, tak by se s mym myslenim neslucovalo pouzivat (byt jen docasne) neco nahradniho, ale take k tomu asi mam jiny pristup (ne ze bych si drahe veci nevazil), ale precejen Artemis me od operatora stal 3.000 a Cruise by me ted uz stal jeste mene a vim, ze si od nich mohu brat takovy telefon za takovou cenu kazde 2 roky. Ale v poho, to je vec nazoru a chapu, ze pokud nekdo tech 13.000 litru vysoli z kapsy tak na to bude opatrnejsi.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

kovové pouzdro na Cruise už existuje
    http://4ustuff.com/info.php?itno=2415

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

No pokud mas na mysli nebezpeci pro ten telefon, jako napriklad sport, prace ci jine moznosti poskozeni, tak to ja chci napr. na leto na in-line a cyklistiku toto resit kovovym pouzdrem, to by snad melo ochranit dost i pri nedej boze bouracce.
    Ano měl jsem na mysli bezpečnost přístroje, ale také jiné důvody. Velký WM telefon se pod oblek schovává daleko hůře než malé véčko. U obalů mě nejvíce štve fakt, že samotné HTC dodává k přístroji jen nějaký pytlík (pokud je to tedy stejné jako u jiných touchů),což je nedostatečné a bude třeba chánět něco lepšího (například pouzdra Krusell - nějaké zkušenosti s rychlostí výroby pouzder na nové telefony?). Ale možná si to jen moc beru a po nějaké dbě mě to přestane bavit. Se svým PDA jsem tohle neřešil, prostě jsem jej nechal doma...
    ]le v poho, to je vec nazoru a chapu, ze pokud nekdo tech 13.000 litru vysoli z kapsy tak na to bude opatrnejsi.
    Operátor ze mě má max. 300 měsíčně a ještě nepodnikající osoby, tudy cesta nevede.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Quaker
    Velký WM telefon se pod oblek schovává daleko hůře než malé véčko.
    Ja pracuji v qadru a nemuzu rici, ze bych s timto mel problem, mam Artemise, ktery je stejne velky, jako Cruise a nosim ho v kapsicce u kosile a bouli mi tam rozhodne nedela. Pri beznem noseni pri praci ho tam dokonce nechavam i v tom kozenem pouzdru a ani tak neni nijak extra znat. Mozna na plese bych si ho alespon na tanec vyndal z pouzda, aby ho tam necitila zena, nebo mozna na nejake to extra jednani, abych vypadal etra ok, ale pri normalnim noseni to fakt neni problem ani v qadru. Vzdyt si vem, ze je o dost tenci, nez kdejaka starsi, (no konec koncu i novejsi) Nokie, co se v kapsicce u kosile jeste nedavno take hrde nosily. A ve srovnanim s Kaiserem je o hodne lehci, takze netahne limec ke strane jako by to pravde podobne delal Kiser.
    Citace Původně odesláno od Quaker
    Operátor ze mě má max. 300 měsíčně a ještě nepodnikající osoby, tudy cesta nevede.
    Chapu, ja u nej nechavam zhruba 15-ti nasobek, takze ty pomery mam jine.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Je pravda, že jsem zatím zkušel jen pár zařízení, které byly ještě navíc v pouzdrech, čil dost rozměrné. A pokud jsem to měl a pásku, tvořilo to na saku viditelou bouli. V košili bych jej nenosil, to spíš ve vnitří kapse. Ale je pravda, že Cruise je dost tenký, takže ten problém by nemusel nastat.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Jednoznačně zařízení s cz lokalizací je skutečně pomalé stejně tak jako každé zařízení s Interwrite (asi, tak jako Kaiser s IW) . Start, načítání složky Windows apod.

----------------------Cruise (verze při koupi)----Kaiser (Helmi_c)
    ROM
    Paměť přístroje----110,55MB--------------------154,83MB
    RAM
    Celkem--------------100,77MB--------------------101,38MB
    Volná po zapnutí-----63,18MB---------------------69,67MB

FM rádio: přístroj hraje i po zhasnutí přístroje. Má to i nějakou Japonskou FM normu, což jsem pochopil, že je něco jako východní norma FM, která se u nás dříve používala. Jedna naprostá chyba co mě dostala je, že zobrazuje 1 u frekvencí nad 99MHz jenom na půl (přední část čísla chybí) - vada grafického návrhu :sarcastic: .
    Z nainstalovaných programů chybí TomTom, je zde však Opera 8.65.
    Jinak vše stejné jaku u Kaisera.

Edit: TomTom na kuse, který jsem měl v ruce nebyl pouze nainstalovaný. Na CD co jsou v balení TomTom je.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

:::: - Z nainstalovaných programů chybí TomTom, je zde však Opera 8.65.
    Jak to že chybí Tom Tom????? Vždyť se všude píše že je součástí..... :dead:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Omlouvám se za dezinformaci. To zařízení, které jsem měl v ruce nemělo TomToma nainstalované. Na přiložených CD co jsou v balení je však jeho instalačka.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

A je to kompletní Tom Tom nebo jen demo? A jak je to s fólií? Já je preferuji,nelibí se mi poškrábaný stylusem dysplay..... A co se rozepsat o něm podrobněji... Hmmm?????

Strana 2 z 86 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 761
    Poslední příspěvek: 17-11-2010, 21:18
  2. HTC P3650 Touch Cruise ROM
    Od phoun v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 17:36
  3. Spb Insight / Spb News - tipy, triky, praktické zkušenosti
    Od ElSoft v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 22-04-2010, 11:36
  4. HTC Touch 3G Jade - zkušenosti, tipy a triky...
    Od qwero_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 31-12-2008, 13:00
  5. HTC Touch Cruise P3650
    Od Alfcz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 135
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 12:38