Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IGO My Way 8 - zkušenosti

karlic (707)|18.5.2008 13:00
iGO je tedy pěkně nenažraný RAMožravec :)
Takže asi na VGA zařízení s 64MB RAM to nepojede :(. Nebo to snad někomu na PDA s VGA a 64MB RAM funguje?
gemini_ce4you (20)|18.5.2008 13:23
[QUOTE="Mirinda78"]Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jestli tady někdo neví, jak dostanu do iGo 2008 nové ikonky pro body zájmu např. z poi.cz.

Díky

MK[/QUOTE]

projdi si to tady je toho tam hodně, ale najdeš ;)
toja (366)|18.5.2008 17:03
[QUOTE="karlic"]iGO je tedy pěkně nenažraný RAMožravec :)
Takže asi na VGA zařízení s 64MB RAM to nepojede :(. Nebo to snad někomu na PDA s VGA a 64MB RAM funguje?[/QUOTE]
Ale pojede ;)
Mne to maká už od začiatku na HP hx4700, čo je PDA so 64MB RAM, 128 ROM, 625MHz procesorom a plným VGA (640*480). Bola to vlajková loď HP cca 2003-2004, takže stareček, ale zatiaľ neprekonaný. No ale asi HP 210inová rada sa mu vyrovnáva.
Ale iGO principiálne ide iba v 240*320 na týchto PDA s VGA.
Mám tam WM6.1 čo je žrút na pameť, aj keď je orabovaný je po resete k dispozícii iba 29,5 MB RAM. Ale zase ináč je celkom rýchly.
No ale aj tak to maká, a pri naštartovanom iGO8 zostáva volnych cca 4MB.
Takže nieje to až také hrozné. Ono si tú pameť dynamicky berie, vlastne WM mu ju prideluje.
Samozrejme na nových strojoch do tých 128MB natiahne viac a mal by byť ešte svižnejší.
Docent (1234)|18.5.2008 17:13
Jo, pojede, pokud se "jetí" dá říct tomu, že to každou chvíli vypadne na memory full, a to i při takových činnostech, jako je nastavování čehokoli. Pokud Maďaři doporučují pro činnost 128 MB, tak asi vědí proč.
Janhura (62)|18.5.2008 18:47
[QUOTE="karlic"]iGO je tedy pěkně nenažraný RAMožravec :)
Takže asi na VGA zařízení s 64MB RAM to nepojede :(. Nebo to snad někomu na PDA s VGA a 64MB RAM funguje?[/QUOTE]

Na TyTN mám vše na kartě, maximální spokojenost včetně 3D zobrazení (218 MB) vylepšenému podle "toja" (- díky). Nedá se tomu odolat - dosud příznivec TomToma přecházím na iGO. Jezdím sám, takže upovídaná Zdenka mi nevadí, hlas má příjemný (na rozdíl od nervní Elišky u Toma).
Kolda.o (114)|18.5.2008 19:05
[timezone]
sync_os_timezone=0
reset_os_timezone=0

nastavil jsem presne podle navodu nicmene stale se meni casova pasma - je potreba jeste neco jineho nez pridat timezone do sys.txt??

EDIT:

nemel jsem zatrzenou moznost "Automaticky menit casove pasmo" :-) koho by to napadlo
oltcit (1098)|18.5.2008 19:57
Ja som kupil este jedneho Looxa(na nahradne diely) a na tom mam len iGO8 a TC.Volna pamat pred spustenim iGO je 102 MB,po spusteni iGO,ostava 62 MB.Cela Europa,vsetky tereny,budovy,kamery,max. detaily.... a vysledok? Ide uplne v pohode,sviznejsie ako 2OO6+. Cize po pociatocnom vahani ostavam pri osmicke,ako zaklad pre dalsi vyvoj.Moje strucne zhodnotenie je,ze vyvojari sice vypoculi naroky uzivatelov a zakomponovali chybajuce veci ako praca s POI,s ulozenymi cestami a ine veci,ALE zasa su tam prehresky voci ergonomii,nevyuzita,resp. spatne vyuzita plocha displeja,chybajuca plnohodnotna praca s rezimom mapa.Ale jadro vypada dobre a tie ostatne veci nebude problem upravit k obrazu svojmu........... Cele to je koncipovane uz na vacsie displeje,4" povazujem za rozumne minimum a skor nalezato ako nastojato,ale uprava skinov to spravi;)
tortoise (546)|18.5.2008 22:13
Největší nenažranost iGo8 je v obrazovkách s HTML obsahem, což je např. i úvodní licenční ujednání. Mně na Loox N560 to na full memory padalo také. Před spuštěním volno 24MB. Udělal jsem boot v nouzovém režimu a s volnými 35MB jsem již neměl problém. Po potvrzení licence mi to již funguje i po normálním bootu na 24MB volných (3D terén + komplet Evropa + VGA), avšak je to spíš nouzovka, protože po nějaké době mu paměť dojde také. Nicméně po bootu do nouzového režimu to jede uspokojivě i se 35MB volné RAM. To't má zkušenost.
Docent (1234)|18.5.2008 22:34
Když povypínám všechno na today a restartuju PDAčko, tak to chodí jako z praku... Jenže to není řešení, řešení je stroj se 128 MB RAM a kvůli iGO fakt Axima vyhazovat nebudu :no: .
slamak1_ce4you (0)|19.5.2008 01:35
[QUOTE="tortoise"]Největší nenažranost iGo8 je v obrazovkách s HTML obsahem, což je např. i úvodní licenční ujednání. Mně na Loox N560 to na full memory padalo také. Před spuštěním volno 24MB. Udělal jsem boot v nouzovém režimu a s volnými 35MB jsem již neměl problém. Po potvrzení licence mi to již funguje i po normálním bootu na 24MB volných (3D terén + komplet Evropa + VGA), avšak je to spíš nouzovka, protože po nějaké době mu paměť dojde také. Nicméně po bootu do nouzového režimu to jede uspokojivě i se 35MB volné RAM. To't má zkušenost.[/QUOTE]

Zkus jinou verzi. Já mám MIO A501 a to je fakt rychlík 200MHz TiOMAP a 64 ramky. iGO8 mi na něm šlape úplně bez problémů a mám změněný ikony, zapnutej teren na full, různý skiny a jiný úpravy v data. Zkusil bych patch M2 pokud ti jiná verze půjde stejně pomalu. Asi bych přepnul to VGA protože to bude ten žrout paměti. Mě se občas když něco zkoušim (myslím tím nová data, skiny atd) taky zakousne ale to je spíš tím, že moje PPC je fakt "dobře vyrobeno, je to rychlík a má velkou podporu od výrobce" . Přeju hodně štěstí.
Vlada165 (676)|19.5.2008 07:01
Jak se prosim do iGO8 importuji POI z CSV ?
Je na to nejaky programek, ktery to naimportuje do "user.upoi",
nebo se to prosim dava treba do "CONTENT\USERDATA\POI"
anebo primo do "CONTENT\POI" ? Dekuju ...
Vlada165 (676)|19.5.2008 07:02
Jako se v "system.ini" daji zmenit presety "viewpreset_front1=" atd. pro 3D,
jde to prosim nekde i pro 2D ? Dekuju ...
tortoise (546)|19.5.2008 13:51
[QUOTE="slamak1"]Zkus jinou verzi. Já mám MIO A501 a to je fakt rychlík 200MHz TiOMAP a 64 ramky. iGO8 mi na něm šlape úplně bez problémů a mám změněný ikony, zapnutej teren na full, různý skiny a jiný úpravy v data. Zkusil bych patch M2 pokud ti jiná verze půjde stejně pomalu. Asi bych přepnul to VGA protože to bude ten žrout paměti.[/QUOTE]
Tak nekupoval jsem si VGA přístroj proto, abych pak v programech použití VGA vypínal. Já počítám, že je snad každému jasné, že nejde srovnávat programy na VGA a QVGA přístrojích už jen proto, že VGA varianty musí počítat 4x tolik. Nicméně dík za tip, já jsem svou cestu (boot v nouzovém režimu) našel.
Vlada165 (676)|20.5.2008 08:45
[QUOTE="vladas"]Jak se prosim do iGO8 importuji POI z CSV ?
Je na to nejaky programek, ktery to naimportuje do "user.upoi",
nebo se to prosim dava treba do "CONTENT\USERDATA\POI"
anebo primo do "CONTENT\POI" ? Dekuju ...[/QUOTE]

Tak jsem nasel, ze by to melo jit z *.KML do iGO8/content/userdata/poi ale jeste nezkousel ....

Tak uz jsem to vyzkousel a funguje ....
Vlada165 (676)|20.5.2008 08:47
Jde prosim nejak zprovoznit TTS pod WM2003SE a jak ? Dekuju...
miraza (12)|21.5.2008 08:18
[QUOTE="Janhura"][QUOTE="karlic"]iGO je tedy pěkně nenažraný RAMožravec :)
Takže asi na VGA zařízení s 64MB RAM to nepojede :(. Nebo to snad někomu na PDA s VGA a 64MB RAM funguje?[/QUOTE]

Na TyTN mám vše na kartě, maximální spokojenost včetně 3D zobrazení (218 MB) vylepšenému podle "toja" (- díky). Nedá se tomu odolat - dosud příznivec TomToma přecházím na iGO. Jezdím sám, takže upovídaná Zdenka mi nevadí, hlas má příjemný (na rozdíl od nervní Elišky u Toma).[/QUOTE]
tak já to testoval ma MIO 550 což je také starší pán RAM64, procesor 400MHZ ,WM5 ..vše běželo OK i při poslechu MP3 ...problémy jsem našel jiného rázu...takové koktání navigátorky jsem nezažil....bude to chtít jiné hlasy.Upravené snad se něco najde .Jinak PDA nemělo problém nesekalose vše jelo jak má.
Vlada165 (676)|21.5.2008 08:20
[QUOTE="tortoise"]Největší nenažranost iGo8 je v obrazovkách s HTML obsahem, což je např. i úvodní licenční ujednání. Mně na Loox N560 to na full memory padalo také. Před spuštěním volno 24MB. Udělal jsem boot v nouzovém režimu a s volnými 35MB jsem již neměl problém. Po potvrzení licence mi to již funguje i po normálním bootu na 24MB volných (3D terén + komplet Evropa + VGA), avšak je to spíš nouzovka, protože po nějaké době mu paměť dojde také. Nicméně po bootu do nouzového režimu to jede uspokojivě i se 35MB volné RAM. To't má zkušenost.[/QUOTE]

Grrr - jeste predevcirem mi na Yakumu DeltaX se 64MB RAM behala simulace trasy 338 km se ctyrmi mapami, terenem, zobrazene asi 4 druhy POI, budovy az do konce (spousteno asi pri 22MB volne RAM).

Vcera najednou pada na "Out Of Memory" uz nekde na simulaci 22km, uvolnil jsem 24MB RAM (v Safe mode 26MB RAM), nechal jsem jen mapu CR, povypinal POI i budovy (3D teren ale chci nechat!!!) ;-(.

Jedina uprava co mne napada, ze jsem vcera nahral do data.zip jine ikonky (uz jsem tam takove mel z verze, kde byly do config jen asi 3x *.bmp a vcera jsem to zmenil za jinou verzi, kde se prepisovaly i dalsi soubory - objevily se tam, pak ty puvodni nove ikonky, ale jeste mnohe navic).

Tak mne napada, ze dnes zkusim jeste dat puvodni data.zip a jestli to nebude ono, tak tak "brutalne cistit PDA" (pokud nepomuze jeste nejaka uvolnena RAM) se mi opravdu neche ;-(
Nekde (uz nevim kde) nekdo psal, ze mel na "Out of memory spatnou SD kartu", tak nevim, jak to myslel, ale jam mam standardni 4GB bez jakychkoliv ovladacu a je divne, ze predevcirem to jeste slapalo normalne a to jsem tam mel pozapinanych mnohem vic veci a 4 mapy ;-( ...
Furbo (323)|21.5.2008 22:54
Dokáže mi prosím někdo popsat způsobem pro "tupce" postup jak narvu do iGO8 radary z www.poi.cz? Ať dělám co dělám tak tomu buď nerozumím nebo se mi to nedaří. Díky moc všem co budou mít se mnou slitování.

EDIT: tak jsem již na to přišel, ale nevím jak přiřadit zvukové upozornění a nějakou uživatelskou ikonu
PiTRiS_ce4you (257)|22.5.2008 23:04
řešili ste už někdo "na co je ten track log"? konkrétně mi de o to, jestli je nějaká aplikace nebo tak něco, co by to umělo zpracovat a udělat z toho něco jako knihu jízd... s tim že místa kam se jelo nebo tak by to bralo třeba podle doby jakou tam člověk stál... tj, někde budu stát 10 minut, šup, hodí to položku do "knihy"...
nevite?
toja (366)|23.5.2008 00:06
[QUOTE="PiTRiS"]řešili ste už někdo "na co je ten track log"? konkrétně mi de o to, jestli je nějaká aplikace nebo tak něco, co by to umělo zpracovat a udělat z toho něco jako knihu jízd... s tim že místa kam se jelo nebo tak by to bralo třeba podle doby jakou tam člověk stál... tj, někde budu stát 10 minut, šup, hodí to položku do "knihy"...
nevite?[/QUOTE]
Niekde som už tento príspevok písal, možno Ti to pomôže pochopiť:
iGO dokáže zapisovať do logu trasu ktorú možete ďalej spracovávať a napríklad sa chváliť :wink: kamarátom kde ste boli na dovolenke.
Tak ako ja teraz ;) ,v lete (též ako Ty loni) som bol v Montenegru (Černá Hora) a iGo ma tam doviedlo bez problémov až dole do Ulcinj-u, čo je cca 10 km od Albánskych hraníc. A to som v ňom mal mapy zo začiatku leta 2007. Je pravda, že som si cestu vopred naplánoval a vykorigoval prejazdovými bodmi.
TomTom a Garmin boli stratení (mal som ich tam) a vobec sa nechitali čo sa týka mapy, aby som bol korektný tak GPS súradnice ukazovali :D
Ak chcete stiahnite si nasledujúce dva súbory http://www.toja56.szm.sk/RoadMNtoSK.rar a http://www.toja56.szm.sk/RoadSKdoMN.rar (sú to zararované kratke súborčeky *.kml) kliknite na otvoriť a potom dvojklik na ten súbor *.klm, (postupne obidva) a ak máte nainštalovaný Google Earth tak sa vám v ňom otvorí celá moje cesta tam a naspeť.
Je tam síce rovná čiara v oblasti Dubrovníka, to bolo keď sa mi PDA vyrúbalo od toho horka na palubovke, musel som ho rýchlo schladiť v chladiacom boxe, ale okrem tohoto makalo v pohode celú cestu tam a speť.
Takže, okrem iného aj na toto.
Vlada165 (676)|23.5.2008 07:29
[QUOTE="vladas"]Jako se v "system.ini" daji zmenit presety "viewpreset_front1=" atd. pro 3D,
jde to prosim nekde i pro 2D ? Dekuju ...[/QUOTE]

Tak ja si porad lamal hlavu, ktera polozka v tech presetech co znamena (ta prvni je urcite zoom) a ktera dalsi je "naklopeni" atd. a pak jsem narazil na webu na takovou fintu, jak to nastavit primo, tedy jestli "nenosim drivi do lesa" ;-) ...

Na tom pressetu, ktery chceme nastavit, misto tapnuti podrzime stylus a ono to necha automaticky do nej ulozit aktualni zazoomovani ...
(bohuzel to funguje ve 3D a jak se to udela i ve 2D, tak to ty 3D opet rozhazi a skoda, ze to nejde nezavisle pro oboje :-(...)
sning (7)|23.5.2008 13:19
Zdravím všechny. Mohl by mi někdo prosím poradit. Mám problé s novým IGO. Když zapnu navigování a nastavím si pohled , tak po zhruba minutě se mi automaticky přepne pohled na velkou mapu, jakoby z 3D pohledu , kdy jedete po silnici a najednou koukáte na mapu zezhora. Když tedy znovu tapnu na 3D tak se pohled vrátí , ale asi za minutu se to novu přepne na 2D.Navíc jsem si vypnul 2D a stejně se mi na obrazovce objevuje a jde přepnout. Tak nevím jestli jsem tupý já a nebo ta aplikace. Děkuji.
PiTRiS_ce4you (257)|23.5.2008 13:20
to je někde v nastavení navigace, to "automatic overview"... nevim jestli máš českou verzi a jak to v ní je, v anglický takhle :)
milosl_ce4you (0)|23.5.2008 13:22
Dá se nastavit v igo 8 hlasová navigace jako u Tomtoma,aby řekl těsně před odbočkou, teď odbočte a ne 100 m před ní. Stalo se mně,že byly dvě odbočky těsně za sebou a já se netrefil do té správné a na display jsem neměl čas koukat. Asi bych měl použít jiný hlas,ale nevím to jistě.Díky
sning (7)|23.5.2008 13:33
[QUOTE="PiTRiS"]to je někde v nastavení navigace, to "automatic overview"... nevim jestli máš českou verzi a jak to v ní je, v anglický takhle :)[/QUOTE]

Moc moc děkuju, už to šlape. Mám IGO poprvé a oproti tomtomu je to trochu jiné, tak jsem z toho ještě trochu zmatený:O :D
Janhura (62)|23.5.2008 14:41
[QUOTE="milosl"]Dá se nastavit v igo 8 hlasová navigace jako u Tomtoma,aby řekl těsně před odbočkou, teď odbočte a ne 100 m před ní. Stalo se mně,že byly dvě odbočky těsně za sebou a já se netrefil do té správné a na display jsem neměl čas koukat. Asi bych měl použít jiný hlas,ale nevím to jistě.Díky[/QUOTE]

Nedá. iGO 8 se opožďuje oproti skutečnosti stejně jako staré verze a proto si nemůžou dovolit přesnější upozorňování. Je to vidět i na displeji, kde skutečná poloha je dál než ukazuje šipka. Tohle je na jinak zastaralým Tomovi pořád lepší, včetně přehlednějšího skinu.
Baryho (15)|24.5.2008 11:28
Jde u iGO 8 nastavit ikona poi z poi.cz. Tusim, ze u jinejch navigaci kdyz se ikona jmenovala stejne jako soubor (TomTom), tak to priradilo ikonu tomuhle druhu poi automaticky. Jde to i tu?
Kocir (836)|24.5.2008 11:56
To me taky zajima. A navic funguje nekomu v IGO8 BlueTooth funkce?
xtonda (811)|24.5.2008 12:02
Čemu říkáš Bluetooth funkce? na iPAQu 214 mi s Bluetooth GPSr Nokia LD-3W funguje bez problémů.
Kocir (836)|24.5.2008 12:29
Mel jsem na mysli ze se zpristupni ikona BT. Ale ted si uvedomuji ze u MIO P550 nejsou hlasove profily pro BT, tak mozna i proto je tam nevidim.
kyznoh (60)|24.5.2008 16:41
muzete mi pls nekdo poradit zda se da nejak zmenit zvuk upozorneni na radar a pripadne vzdalenost kdy to zacne varovat. To neustale hlasite zrvani kilometr pred radarem me docela vadi, diky
PhSnake (872)|24.5.2008 16:58
kyznoh: si na tom dobre. mne to 'rve' km pred a km za :-(
karlic (707)|24.5.2008 21:54
[QUOTE="karlic"]iGO je tedy pěkně nenažraný RAMožravec :)
Takže asi na VGA zařízení s 64MB RAM to nepojede :(. Nebo to snad někomu na PDA s VGA a 64MB RAM funguje?[/QUOTE]
Tak jsem Eten M800 flešnul na WM6.1 ETEN_M800_WM61_19209.ZIP http://www.eten-users.eu/lofiversion/index.php/t13538-100.html a iGO začal fungovat :)
kid_rock (284)|24.5.2008 23:25
Mam maly problem z verziou 8.0.0.35389,predtym som mal verzi 8.0.0.31442 ale z nej mi update nejde,autorun zacne ale nedonci update,raz mi ho dokoncil ale nespusti cez 2day igo!Kde moze byt chyba?Daju sa upravit registre?
Kocir (836)|25.5.2008 06:47
Verzi 35389 jsem zrusil. Po minimalizovani IGO se nezobrazoval horni radek (panel) WM.

EDIT: Nasel jse patchovanou tutu verzi a uz je to ok.
kid_rock (284)|25.5.2008 09:00
mne 8.0.0.35389 ide perfektne okrem instalovania na today,po minimalizacii nemam problem vsetko je ok!
thimlicek (89)|25.5.2008 17:26
tak ja mam mensi problem s rychlostnim varovanim....Jezdim po silnici s maximalni rychlosti 80 uz 3 roky, ale igo mi uz po prekroceni 60 hlasi ze jsem prekrocil maximalku coz by nebyl takovy problem(asi jen igo vyvojari spatne zmapovali usek s 80kou),ale na displeji se ukaze 80ka!!!! Mate nekdo podony problem?
toorek (251)|25.5.2008 18:36
Tak jsem to vyzkoušel a zase smazal. Vypadá to sice nádherně, kupodivu i na mém stroji jede plynule, ale navigace, která ukazuje, že jsem před zatáčkou a já jsem přitom tu zatáčku už projel, je nepoužitelná.
PhSnake (872)|25.5.2008 18:42
toorek: po prve mozno su mapy nie 100%, po druhe GPS ako system je limitovany(tj ma zamerne obmedzenia presnosti kvoli vojenskemu pouzitiu povodne to bol interny system USA armady ak sa dobre pamatam) tj 20-30metrove chyby su uplne bezne. Treba sa s tym naucit zit
PiTRiS_ce4you (257)|25.5.2008 18:45
heh... naučit se s tim žít? snad myslíš jako vtip :)
1) nepřesnost map - v dnešní době? to fakt ne :)
2) nepřesnost GPS - uhm... tu umělo odchylku co tam byla kvuli army použití odstranili... tak 10 let dozadu? 10-30m odchylku dneska nemáš snad ani při nejhoršim možnym přijmu... běžně přesnost několika metrů

v jeho případě bych to spíš viděl otom, že to prostě jede se spožděním... se mi taky stávalo, když to bylo trochu víc zatížený, že to prostě neodpovídalo
toorek (251)|25.5.2008 18:54
TOMTOM mi jede naprosto přesně. IGO 6 se mi zpožďovalo neustále. Tohle je o něco lepší, ale stále trochu pozadu. Nejhorší ale je, že přijde odbočka, navigace ji nahlásí, já odbočím, kouknu na displej a podle něj jsem stále před odbočkou, pak najednou udělá skok a rychlým skluzem přejede na zhruba aktuální polohu auta. Asi nestíhá PDA zároveň kecat, počítat a překreslovat. Škoda, jinak se mi ta verze 8 líbí.
vlastamecar (86)|25.5.2008 19:09
Mě to maká přesně jak švícary. Má velké naroky na grafiku a RAM.Slabá RAM a grafika znamená švindlování, neboď mašina nestíhá. A hlavně záleží na GPS přímači neboly gps čipsetu. jestli máš ňákej šit, tak se nediv, že to švindluje! Ty první verze lehce švindlovali, neboď nebyli vychitaný. Nejnovější verze v8.0.0.35389 je v pohodě. Aspoň se snažej, narozdíl od tomtomu který o MN7 pořád jen žvaní a nikde nic.
Žebrák tomtom má prd požadavky.Možná až nový NAVCORE8, s kterým se opičej po IGO8 bude stát za to.
Igo6 makalo taky přesně. Jestli chceš kvalitu, tak vyměň svoji cihlu!
toorek (251)|25.5.2008 19:30
Co se týká GPS, tak se mrkni ke mně do podpisu. Jestli je to podle tebe shit, tak jsi hodně náročnej. A to ostatní nebudu ani komentovat...
vlastamecar (86)|25.5.2008 19:38
Ta pomalá karta taky dělá svoje. Tomtom MN6, nebo VM navigon, to je to pravý pro tebe.:no:
Pavlos_2004 (147)|25.5.2008 20:33
Mě na dědečkovi N520 s 2GB SD kartou A-DATA 150x šlape IGo8 zatím dobře. Je pravda že jsem nepodlehnul tuningu a nenacpal tam svoje radary, vlastní ikony, skin, ...
:D

Abych to uvedl na pravou míru, iGO8 jsem si normálně koupil na microSD kartě a nakopíroval instalaci na mojí SD, potom to samozřejmě nefungovalo, tak jsem si bohužel musel najít "lék".:sarcastic: Je to smutné , ale je to tak.
A jen tak mimochodem. Na obalu je doporučení pro PDA - minimální požadavky pro spuštění NavNGo iGO8 Europe jsou: operační systém Microsoft Windows Mobile, procesor s frekvencí 300 MHz (doporučená 400 MHz), 64 MB RAM (doporučená 128 MB), QVGA nebo VGA displej :sarcastic:
oltcit (1098)|25.5.2008 22:11
[QUOTE="toorek"]TOMTOM mi jede naprosto přesně. IGO 6 se mi zpožďovalo neustále. Tohle je o něco lepší, ale stále trochu pozadu. Nejhorší ale je, že přijde odbočka, navigace ji nahlásí, já odbočím, kouknu na displej a podle něj jsem stále před odbočkou, pak najednou udělá skok a rychlým skluzem přejede na zhruba aktuální polohu auta. Asi nestíhá PDA zároveň kecat, počítat a překreslovat. Škoda, jinak se mi ta verze 8 líbí.[/QUOTE]
to nieje nestihanim,ale je to nova vlastnost:D ten sklz myslim(medzi nami pekne blba vlastnost:mad: )
Docent (1234)|25.5.2008 22:38
Vlastnost to je opravdu blbá... Máte používat pořádnou navigaci, já mám třeba v nastavení GPS "Compensate signal delay", k čemu to asi tak je, že ;) .
kid_rock (284)|25.5.2008 22:51
nuz na miu a701 s rom wm6.1 19839 igo 8 verzia 35389 ide perfektne bez meskania(mozno zanedbatelna polsekunda) jedine co som postrehol ze cesta popri rieke ide cez nu abo autom idem vedla cesty ale to nie je chyba softu ale tej priblblej firmy co robi mapy!
Ja som spokojny...tomtom sa nechyta v nicom na igo...mal som aj igo6 aj igo7(igo6plus) a ziadne nemalo chybu v tom case a bezalO korektne!
Janhura (62)|25.5.2008 23:44
Že sa vám do toho miešam: Túto somárinu by si naozaj mohol vynechať, je to smiešne a hlúpe.
Edit 26.5.: Už je to preč, všeci ti veľmi ďakujeme.
Edit26.5.-2: Kb nebolo ani vidieť, ale ten žltý fľak bol strašný.