Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 17 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Pouzdro Krusell Orbit pro Kaisra nedoporucuji. Ted jsem si jej donesl dom a jsem velmi zklaman. Kdyz opomenu cenu, tak nemohu neopomenout jeden technicky nedostatek. Pouzdro ma pres klavesnici folii. Dostat PDA do pozudra znamena plsno strachu, zda PDA neznicite, protoze to chce fakt silu. Navic folie je mezi displayem a klavesnici, tim zvetsi mezeru a kolejnicky se pekne soupaji. Urcite nekupujte. Ted se na to divam a rikam si co bych za ty prachy mohl mit....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Mně se osvědčilo pouzdro, na které dávám odkaz. Pravda, když jsem rozbalil krabičku (firma ji zaslala a neúčtovala si ani balné, ani poštové), byl jsem v prvním okamžiku zklamán. Ale po nasazení a prvních dnech používání jsem plně spokojen

http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02244

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Mám svůj display rád, asi bych do toho nešel.

PS: Fólie Brando (kupovaná v AH Mobile) vypadá na Kaiserovi k světu. Neděste se, že na jejich eshopu ještě přesně pro Kaisera/TyTN II typ není, obsluha mi doporučila jeden (tuším) pro některý z E-tenů a rozměrově to sedí na chlup přesně. :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

X500+ myslim
    Protoze jsem dlouho shanel drzak s nabijeckou, tak mi spolehlive funguje
    Drzak: Dicota Keeper http://www.alza.cz/kod/GR870
    Nabijecka: http://www.alza.cz/mio-cl-nabijeci-set-pro-pda-a-navigace-mio-yakumo-typhoon-miniusb-auto-d77503.htm

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Ja nevim proc tak tvrde a nekompromisni soudy... ja sem s nim naopak spokojen. Vse funguje jak ma, nic se mi nikde nesoupe. A klavesnice pod displejem - taky se mi to nezdalo ale v praxi mi nakonec vubec nevadi, da se s ni psat dobre. Jediny co me mrzi je ze v pouzdru nejde kaiser polozit na stul a psat - vzhledem ke kolicku na uchyceni. Ale to ze je kaiser perfektne chranenej sem se uz presvedcil pri jeho padu na zem - zadne nasledky. Mit pouzdro ze ktereho ho musim vyndavat a pokazde se bat ze mi vyklouzne (viz dodavane pouzdro) neni podle me idealni. Lepsi je mit napevno kaiser v pouzdru a proto mohu jen ddoporucit.

edit: jo a ze se zvetsuje mezera, to si vykoukal kde? Vyzkousej kaisra vyndat a podivat se na mezeru a pak ho dej do pouzdra... rozdil? U me ne.

Citace Původně odesláno od tom028
    Pouzdro Krusell Orbit pro Kaisra nedoporucuji. Ted jsem si jej donesl dom a jsem velmi zklaman. Kdyz opomenu cenu, tak nemohu neopomenout jeden technicky nedostatek. Pouzdro ma pres klavesnici folii. Dostat PDA do pozudra znamena plsno strachu, zda PDA neznicite, protoze to chce fakt silu. Navic folie je mezi displayem a klavesnici, tim zvetsi mezeru a kolejnicky se pekne soupaji. Urcite nekupujte. Ted se na to divam a rikam si co bych za ty prachy mohl mit....

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak jsem právě dovezl Kaisera domu, vše jsem koupil u Sunnysoftu. Kaisera teda Tytn II , folii Brando protector plus, nabijecku do auta, 3 v 1 rozbočovač a uni držák do auta (protože mám více zařízení).

Naživo teda vypadá daleko lépe než na fotkách a než třeba u Vodafonu nebo T-mobu. Tam byl takový šedý, kdežto můj je černý. :O A jsem za to rád.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

To: golom
    No s tou mezerou nemas pravdu.Ona tam samozrejme puvodne mezera je, ot je pravda, ale kdyz otevres kaisra, tak po prave a leve strane jsou vyvysene hranice, takze mezera neni zboku. Folie se tedy nadzvedava pres tyto dve hranice(kolejnicky, nevim jak to nazvat) Zda se to jako malickost, ale po par stech otevreni zavreni se kolejnicky zacnou suchat a jsem si jist, ze tam vznikne vule. navic se na tom strasne pise drzim to v ruce a dost mi vadi ten cancour a to nemluvim o foceni, ktere je nehorazne nepohodlne. kaiser nejde dat na stul. Priste si koupim klasicke pouzdro. Krussel nabizi jedno a je fakt dobre. Ale vse jsou moje dojmy, takze pokud nekdo chce toto pouzdro, tak at si jej koupi.

Nováček
    Registrace
    May 2006

to golom: když se musíš bát při každém vyndávání Kaisera z pouzdra tak je potom jasné že si pořídíš takové aby jsi ho vyndavat nemusel. Já jsem si svýma rukama natolik jistý že se toho bát nemusím a proto volím typ pouzdra které otevřu a s Kaiserem můžu normálně manipulovat. Víc jak rok jsem měl Vario a nikdy se mi nestalo že by při vytahování z pouzdra (to co bylo součástí Varia) vypadlo.
    Koncept napevno nasazeného pouzdra má podle mě smysl jenom když je telefon/MDA klasické, tzn. nevysouvací, konstrukce. Jakmile je to zařízení s výsuvnou klávesnicí tak věř tomu že časem to pouzdro budeš muset vyměnit

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

...s focenim mas pravdu, to je za trest... ale uz sem si "vytvoril" grif jak s tim fotit

...ty kolejnicky jsou jen "pseudokolejnicky" a vysouvaci mechanismus je jinde. Ja mam spis pocit ze mekka folie je k tomu soupani "vhodnejsi" a o vysouvaci mechanismus se fakt nebojim, ten folie vubec neovlivnuje.

...jistota pri vyndavani z pouzdra - nepripadam si nesikovnej, ale nahoda je blbec. Proto radeji volim "celopouzdra" i za cenu mensiho komfortu pri pouzivani nadstandardnich funkci (klavesnice, fotak).

ale volba je na kazdem. Ja osobne nemam penize na rozhazovani a jeden pad muze vyresit uplne vechno - zaruka je v tomto pripade "naprd". Proto volim celopouzdro - a jeste s celozivotni zarukou (pouzdra).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Ale asi nepouzivas denne navigaci, ze?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

navigaci pouzivam docela casto - hlavne v aute... a zadny problem s tim nemam. Specifikuj co tim myslis

hudiktom
    Guest

Ahojky, teď tak trochu z jiného soudku. Co říkáte na tohle?
    http://cgi.ebay.com/NEW-EXTENDED-BATTERY-3000mAh-FOR-HTC-TILT-8925-TYTN-II_W0QQitemZ280183403175QQihZ018QQcategoryZ15034QQ tcZphotoQQcmdZViewItem
    nedalo by se to sehnat i někde u nás??

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od golom
    navigaci pouzivam docela casto - hlavne v aute... a zadny problem s tim nemam. Specifikuj co tim myslis
    To Tě to baví to pořád dolovat z toho pouzdra?

Citace Původně odesláno od hudiktom
    Ahojky, teď tak trochu z jiného soudku. Co říkáte na tohle?
    http://cgi.ebay.com/NEW-EXTENDED-BATTERY-3000mAh-FOR-HTC-TILT-8925-TYTN-II_W0QQitemZ280183403175QQihZ018QQcategoryZ15034QQ tcZphotoQQcmdZViewItem
    nedalo by se to sehnat i někde u nás??
    Si to nech poslat, ne? Ebay je v pohodě, ještě jsem neměl problém.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

SMAZAT

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

SMAZAT

Strana 4 z 17 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 15:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 05:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 11:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 18:12