Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

JEREM555 (86)|10.3.2008 20:20
[QUOTE="xmike"]zuzkys: Mne sa sila signálu v hardcase neznížila, dokonca to má aj výrezy zhora, asi práve kvôli anténe. [/QUOTE]

pls, a keď chceš vysunúť klávesnicu, tak miusíš kovový obal otvoriť?
Som videl že to má nejaký pánt...

inak som si objednal toto: http://cgi.ebay.com/AT-T-8925-TILT-Rubber-Hard-Cover-Protector-Case-BLACK_W0QQitemZ360030767633QQihZ023QQcategoryZ15040QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262

Plná spokojnosť
xmike_ce4you (183)|10.3.2008 20:22
JEREM555: Ano, musíš otvoriť ten kryt.
Tu je viac obrázkov:
http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02217+...+039&cat_id=0763
Franky52 (186)|11.3.2008 14:05
[QUOTE="landys"]Nespěchej, mrkni ještě sem http://www.mnshop.cz/zbozi-824-crystal_case_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
[QUOTE="Franky52"]Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.[/QUOTE][/QUOTE]

No mnshop, když to tak vemeš, je ale dražší než Brando. Při dnešním kurzu USD. Velmi mne ale zaujala informace od xmike. Tři pouzdra za 10 USD, to je paráda. Jak už jsem napsal, ona ta pouzdra jsou náchylná k tomu, že se lámou plastové výstupky, které drží obal na Kaisrovi. Jakmile se ulomí oba na jedené straně, je ta část pouzdra k ničemu. A lámou se jak na těch za 25 USD, tak i za 12 USD a zcela jistě se ulomí i na těch za 3 USD, a proto jsem šel do nabídky od xmike. Nemá to chybu.
d.rossi (60)|11.3.2008 15:08
[QUOTE="Franky52"][QUOTE="landys"]Nespěchej, mrkni ještě sem http://www.mnshop.cz/zbozi-824-crystal_case_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
[QUOTE="Franky52"]Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.[/QUOTE][/QUOTE]

No mnshop, když to tak vemeš, je ale dražší než Brando. Při dnešním kurzu USD. Velmi mne ale zaujala informace od xmike. Tři pouzdra za 10 USD, to je paráda. Jak už jsem napsal, ona ta pouzdra jsou náchylná k tomu, že se lámou plastové výstupky, které drží obal na Kaisrovi. Jakmile se ulomí oba na jedené straně, je ta část pouzdra k ničemu. A lámou se jak na těch za 25 USD, tak i za 12 USD a zcela jistě se ulomí i na těch za 3 USD, a proto jsem šel do nabídky od xmike. Nemá to chybu.[/QUOTE]

ja v tom cekal hacek...platit se da opravdu jen prez PayPal??
nemam ucet a ani nechci...je mozne nekiomu poslat castku na ucet stim, ze mi to nekdo pripadne cvakne prez PayPal, prosim??
dikec
xmike_ce4you (183)|11.3.2008 16:32
Aj na brando a boxwave sa platí dopredu cez paypal. Z dealextreme mi už došla jedna vec, takže skutočne to posielajú a pri cene 3USD za crystal case je to fakt malé riziko.
Kibitz (212)|11.3.2008 16:36
Na boxwave jsem platil kartou. Takze ne jen paypal
xmike_ce4you (183)|11.3.2008 16:39
OK, ale proste je bežné, že sa do zahraničia platí cez paypal dopredu. Paypal má tuším aj nejaké záruky, že vieš tú platbu stiahnuť naspäť do istého času. Aspoň myslím. Ale zatiaľ mi došlo všetko. V Brando dokonca v prípade, že sa balík niekde stratí, pošlú nový na svoje náklady.
Franky52 (186)|11.3.2008 17:34
[QUOTE="d.rossi"]ja v tom cekal hacek...platit se da opravdu jen prez PayPal??
nemam ucet a ani nechci...je mozne nekiomu poslat castku na ucet stim, ze mi to nekdo pripadne cvakne prez PayPal, prosim??
dikec[/QUOTE]


Já jsem si objednal a zaplatil tři pouzdra. Pokud jseš z Prahy není problém až dojdou ti jedno přenechat. Jinak nakupuji v zahraničí často a vždy zboží přišlo mnohem dříve a za méně peněz než od českých dodavatelů. Měl jsem jen jedenkrát problém na ebay. 8GB kartu jsem zaplatil, ale nedošla. Zachovali se ale korektně a po urgenci mi poslali novou.
d.rossi (60)|11.3.2008 17:43
z PHA nejsem..ale jezdim tam pracovne....posilam soukromou zpravu s kontaktem na sebe .... dekuju
Franky52 (186)|11.3.2008 17:46
[QUOTE="xmike"]OK, ale proste je bežné, že sa do zahraničia platí cez paypal dopredu. Paypal má tuším aj nejaké záruky, že vieš tú platbu stiahnuť naspäť do istého času. Aspoň myslím. Ale zatiaľ mi došlo všetko. V Brando dokonca v prípade, že sa balík niekde stratí, pošlú nový na svoje náklady.[/QUOTE]

Brando paráda. Omylem jsem si u nich objednal baterku, která nepasovala na Kaisra. Poslal jsem ji zpět (70 Kč) a obratem mi přišla místo ní kolébka na Kaisra dražší o cca 6 USD a nic jsem nedoplácel. V ČR jsem si objednal baterii do foťáku. Zaplatil předem a došla mi místo ní nabíječka. Firma mne pak vyzvala, ať tu nabíječku poštou vrátím, že mi pak pošlou to, co jsem si objednal. Tak jsem se mírně rozčílil a nyní mi baterku pošlou po kurýrovi a já mu dám zpět nabíječku. Zkrátka, to co je venku samozřejmostí, si doma musíme vykřičet.
Jack_Brody (23)|11.3.2008 20:11
Co se týče fólie BoxWave, její objednání nabízí jimmyjames v tomto threadu. Už jsem u něj objednával, spokojenost.

Do auta - aktivní držák Brodit. K němu je potřeba ProClip - to je ta část, která se zacvakne do palubky a je tudíž pro každé auto jiná, konkrétně já jsem kupoval tento pro Vectru A. Držák jde otočit o 90° a klávesnice jde vysunout, takže lze na něm přímo datlovat. Příjemné. Nabíjení spolehlivé.
JEREM555 (86)|13.3.2008 11:30
Otázka na majiteľov kaisera v plastových celopúzdrach ( tie dva plasty, čo sa dajú na predný a zadný panel:D )
Aký držiak používate v aute??? Ja som mal taký univerzál od hamy a furt to vypadávalo, tak som ho zrušil
HADES (209)|13.3.2008 18:54
ad folie Boxwave: kupoval jsem tady http://www.mnshop.cz/ a naprostá spokojenost
landys_ce4you (119)|14.3.2008 20:07
Já právě nakoupil pouzdro, CL a 8 GB microSD kartu na www.extrastore.cz a velká spokojenost!
mstenchl (132)|17.3.2008 20:38
Tak jsem si u Sunnysoftu poridil do auta - aktivní držák Brodit a k němu je ProClip pro Fabii. Jsem z toho však dost zklamán. Za ty peníze bych to rozhodně nedoporučoval.

1/ Aktivní držák je třeba k ProClipu přišroubovat, ale vůbec tam k tomu není příprava. dva šroubky se mi dostaly na druhou stranu a tím, že tam nebyly ani připraveny dírky pro samořezy, tak jsem samozřejmě netrefil přesně střed. Zpracované to mohlo být lépe.

2/ No a samotný ProClip pro mou Fabku, to je katastrofa. Nepasovalo to přesně ani na mřížku ani nad tlačítka. Při montáži se mi pak ulomil ten kousek, co se zastrkuje dole. Když jsem pak chtěl horní část přichytit za mřížku, tak se spodek ulomil a bylo po srandě.

Takže toto mně neoslovilo. Máte někdo nějaký jiný nápad na aktivní držák pro Kaisera, který můžu do auta připevnit, abych nemusel vrtat do palubovky nebo středového sloupku ? Pokud by tady náhodou někdo měl zbytečný kus ProClip pro Fabii, tak za rozumnou cenu odkoupím, popř. prodám zcela nový aktivní držák Brodit pro Kaisera
TomasM. (9)|25.3.2008 13:58
Chcem sa s Vami podeliť so skúsenosťami nakupovania nejakého príslušenstva pre HTC TyTN II cez e-Bay.

Narovinu... kupoval som zopár vecí ... postupne...


Redukcia z HTCMiniUSB na 3.5mm ... koncovka je síce "kopia" tej od HTC ale ani zďaleka nedrží dobre v telefone ako originálne HF Slúchadla dodávané k prístroju...zlá voľba...skončili v koši, prečo? Pri jemnom zatlačení na koncovku vypadáva zvuk v jednom slúchadle... nosenie vo vrecku nemožné... nejaké aktivity nepredstaviteľne... šport a pod...


Nabíjačka so signalizátorom nabitia batérie, ochranou proti "prebitiu" .. a pod..Kupoval som viac menej so zaujímavosti...
NEOBSAHUJE HTC MiniUSB... má klasické MiniUSB... funguje, ... pasuje...


Kolíska na dobíjanie, resp AS s PC... na prvý pohľad budí dojem, že je vyrobená z 12x reciklovaného plastu hračiek čínskych detí ... Po vybalení pozorujem nálepku na produkte... "FOR HTC TYTN" ... no MiniUSB ani zďale nepripomína HTC USB ... opäť klasické USB... prístroj zapadá ťahšie, treba sa s tým pohrať ..inak funguje...


Tak prvá redukcia sklamala, objednal som inú... so zahnutým koncom(lepšia prenosnosť..napr vo vrecku), microfónom a štipcom na oblečenie... USB...to isté čo v prvom prípade, vypadáva zvuk... po prvom zasunutí slúchadiel a ich vytiahnutí niečo odpadne z výrobku... výrobok doslúžil ... životnosť 5 min? Troška cvičím v poslednej dobe, ale až tak som na to netlačil... :sarcastic:


Ďalšia redukcia... ešte nedošla, ale prepokladám, že bude to isté ako prvá...KOŠ...

A dostávam sa k záveru... chcel som sa vyhnuť objednávaniu vecí z HonkKongu, ale výnimka asi potvrdzuje pravidlo...


Došlo mi to asi 20 minút dozadu .. obálka popísana Hatlaninkou :) a ostal som prekvapený ... koncovka je dokonalou kópiou HTC USB... prístroji drží výborne... aj pri väčšom tlaku naň nebadať žiadne výpadky... drží dokonca pevnejšie ako originálne slúchadla...:) . Malé skladné... netrúfam si tvrdiť či to je ozaj pozlátené... vyzera to tak... rozmýšľa o kúpe ešte jedneho..do zálohy...

Inak skúsenosť s prehrávanim hudby asi taká... Pocket PC Music Player je super ...s nastavením EQ a kvalitnými slúchadlami môže prístroj konkurovať ktorémukoľvek Mp3... ostatne ...za tú cenu :D . Ja používam "štuplíky" Sony a KOSS PortaPro.. obe super... ale hold KOSSi su KOSSi... :cool:

... bye


Přesunuto z jiného vlákna. admin

EDIT: Ospravedlnujem sa adminovi. moja nevsimavost... :oops:
marek123456marek (6)|6.4.2008 16:58
Nevíte někdo zda se nechá sehnat rds-tmc ke Kaiserovi? A kde?
Franky52 (186)|7.4.2008 12:27
Vážení, v pohodě mi dorazily Crystal case. Objednal jsem si jich více, takže 2 pouzdra mohu nabídnout někomu, nejlépe z Prahy. Porovnání s těmi dražšími (kolem 20 USD) - prakticky to samé s jednou výhodou - lépe se nasazují. A to při ceně 3 USD je naprosto výborné...

PS - abych předešel diskusím, jak to vypadá, tak tady máte video.

http://www.youtube.com/watch?v=hs6y7GwefPM
tiktak (25)|30.6.2008 09:51
Pokusim se ozivit thread - shanim pouzdro na Kaisera, bohuzel zatim jsem nenasel mimo jedineho odkazu na youtube, kde by ho mohli mit.
Respektive je to prakticky Brando BW Leather Case for HTC TyTN II
viz http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02216

nicmene tohle ma navic vsity klip na opasek (na spodku je standartni kulaty vystupek klipu na opaskovy drzak.

http://www.youtube.com/watch?v=zSniMXGjvY0

Z videa pod youtube je v diskuzi, ze by to mohl byt Boxwave, nicmene ja ho na Boxwave nenasel (ani nic podobneho).

Tedy dotaz zni, zda nevite nekdo o pouzdru prakticky shodnem Brando BW Leather Case for HTC TyTN II, ale s vsitym drzakem pro klip?

Resenim je samozrejme koupit Brando, koupit samostane klipa a nechat nekde u "kozare" pouzdro rozesit a klip tam vsit, nicmene jak jsem se informoval, tak by pak pouzdro vychazelo na skoro trojnasobek porizovacky (kolem 1500,-) coz uz se docela kroutim :)

Diky za info, pokud by nekdo o necem podonme vedel, mel jsem podobne leta na TyTN rovnez od Branda, bohuzel na TyTN II nejde pouzit diky rozsoupavani na druhou stranu.

Tad mam Krusell Orbit a je to tragedie, jak ergonomii, tak kvalitou, kdyz ho vzal do ruky "kozar" a porovnaval ho s tim mym letitiym na TyTN, tak mi hned rekl, ze kvalita materialu i zpracovani je asi jako mezi Trabantem a Mercedesem samozrejme ve prospech stareho TyTN pozdra...
JEREM555 (86)|30.6.2008 12:00
No ku vzkrieseniu tohoto vlakna sa pripojim aj ja. Pouzivam na kaiserovi Crystal case a som s ním na 100% spokojny. Problem mi ale robi to, v com ho mat v aute. Pouzival som originalny drziak od HTC co som mal v baleni, ale ked som kaisera obliekol do noveho puzdra,uz sa mi tam nevosiel. Drziak nechcem rozrezavat a nadstavovat a nechcem pouzit ani nejaky neoriginalny holder z ktoreho mi bude kaiser pri brzdeni vypadavat. Viete pls dakto o niecom? Dik
Kibitz (212)|8.9.2008 19:22
Shanim pouzdro, ktery by se dalo upnout na ruku. Nemusi v nem jit vysunovat klavesnice, to by byla spis nevyhoda, ale musi byt pruhledne s moznosti ovladani dotykace. A nesmi byt presprilis obtizne pristroj z pouzdra vytahnout. Takze ne takovy ten material co se k pristroji prilepi.. Napada vas nejaky?
sivan03_ce4you (0)|14.9.2008 18:27
Mám na Kaiserovi Krusella, ale mám výhrady. Jeden z hlavních je cena a pak Kaiser strašně ztloustne. Na zadní straně jsou cvoky jako na bundě, které umožňují použití fotoaparátu (tím ztloustne cca o 1 cm a pak je zde "knob" na přichycení do clipu na opasek - dalších 12 mm. Jinak ale perfektně chrání Kaisera i ze stran a umožňuje i vysunutí klávesnice, která je chráněna fólií. Ale podruhé bych ho asi nekoupil :-(
Sat1 (48)|16.9.2008 07:39
Ja sem u toho Krusella musel tu folii urezat, pac mi tam priserne vadila pri psani, ted sice kaiser pri psani v pouzdre nedrzi, ale to mi vubec nevadi, protoze se snim stejne pise lip, kdyz ho z pouzdra vyndam. Jedine minus je, ze kaiser ma tendence "propadavat" spodem, kdyz je otevren horni kryt, napriklad pri pouzivani navigace v aute v drzaku, ale zatim jeste nikdy nevypadnul. Budu to tam muset nejak vystuzit.
sivan03_ce4you (0)|16.9.2008 08:33
No a co by jsi chtě za ty peníze! Systém DoDo (Dodělej Doma jako kdysi). Být Krusellem tak jdu do sebe :-(
HADES (209)|9.3.2009 08:53
Sice je to dost out-dated ale nemáte někdo zkušenost s tímto držákem pro Kaisera? http://www.mnshop.cz/zbozi-1059-drzak_do_auta_vc_nabijecky_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
Lukas.Manak (169)|9.3.2009 11:49
já mám ten držák a je dobrej.Perfektně drží na skle,telefon není odřenej od zasouvání
HADES (209)|9.3.2009 13:37
A ten krk je dost tuhý? Nekývá se v něm komunikátor při dynamičtější jízdě?
bufan1 (110)|14.3.2009 13:59
Ahoj.
Můj Kaiser mi už tolikrát spadnul, že je strašně oťukanej. Dájí se někde koupit jeho kryty a kolik tak mohou stát?
Díky moc.
Longerski_ce4you (0)|10.6.2009 14:16
Zdravím.

Jakýpak by jste mi doporučili univerzální držák na Kaisera do auta s přichycením na čelní sklo. Chtěl bych spíš univerzální, určitě budu Kaisera v budoucnu měnit...
Díky.
FALCO_01 (32)|18.6.2009 10:41
[quote=bufan1]Ahoj.
Můj Kaiser mi už tolikrát spadnul, že je strašně oťukanej. Dájí se někde koupit jeho kryty a kolik tak mohou stát?
Díky moc.[/quote]

Dají se koupit ale je to pálka za trochu plastu :( viz zde: http://www.mnshop.cz/zbozi-1754-predni_a_zadni_kryt_pro_.htm
FALCO_01 (32)|18.6.2009 10:50
[quote=Longerski] Zdravím.

Jakýpak by jste mi doporučili univerzální držák na Kaisera do auta s přichycením na čelní sklo. Chtěl bych spíš univerzální, určitě budu Kaisera v budoucnu měnit...
Díky.[/quote]

Já používám tento :http://www.mnshop.cz/zbozi-452-univerzalni_drzak_do_auta_pro_mobil___pda.htm
a universál jsem vyhodil a koupil vaničku přímo pro Kaisera tuto: http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-024/sh-drzak-pda-htc-p4550-kaiser-tytn-ii-24848-0.html
mám i držák na kolo a vaničku jenom přehazuji podle potřeby, v případě výměny kaisera za jiný telefon dokoupim jenom vaničku na daný typ. :)
papik.i (171)|8.7.2009 23:08
Nemáte někdo náhodou k vaší nepotřebě třeba poškozený zadní kryt na Kaisera? Respektivě mi jde o ten stříbrný rámeček kolem sklíčka zakrývající čočku fotoaparátu a ktytku reproduktoru, ztratila se mi a nechce se mi dávat pětikilo za celý nový kryt. Koupím! Nebo v případě, že byste někdo věděl o levným nákupu zadního krytu sem s tím, na eBay nakupovat nemohu, když někdo bude kupovat rád se připojím. Díky.
Alfan (123)|16.7.2009 07:37
Ahoj všem :)
Chtěl bych požádat o radu ohledně baterie do Kaisera. Již mi nějak špatně "drží".
Mám stále originálku a v prosinci ho budu mít 2 roky. Denně dávám Kaisera na nabíječku a v pracovní dny je skoro stále připojený přes USB k PC.

Na netu jsem viděl nabídku baterií s kapacitou 1350 mAh, ale i 2700 mAh.

Chtěl bych se proto zeptat:
1) baterie s kapacitou například 2700 mAh se vejde do Kaisera v pohodě nebo je potřeba nějakých úprav?
2) baterie s kapacitou například 2700 mAh je výrazně těžší než originální s kapacitou 1350 mAh?
3) jakého výrobce byste mi doporučili?
4) mám koupit Li-Pol? Nyní mám Li-ion.

Děkuji
Alfan
HADES (209)|16.7.2009 07:41
Baterie s vyšší kapacitou má logicky větší rozměry, tím pádem je i těžší. Většinou se taková baterie prodává s alternativním krytem, tudíž není potřeba cokoliv ručně upravovat. S výrobcem ani typem (LiPol/LiIon) ti bohužel neporadím. Taky mám Kaisera už skoro 2 roky a stále je schopný vydržet i 5 dní, na druhou stranu je pravda že ho až tak moc netrápím :cool:
Alfan (123)|16.7.2009 08:11
Díky za info.
Asi půjdu do normální 1350 mAh. Ale ještě počkám na případné další postřehy a informace
Už takhle je dost těžkej, zlatej Artemis, i když měl WM 5... ;)
Alfan
Lynx12 (19)|16.7.2009 09:00
Doporučuju 1600 mAh. Nedávno jsem ji koupil v Sunnysoftu a jsem spokojený. Není třeba větší kryt
Alfan (123)|16.7.2009 09:02
a je to li-ion nebo Li-pol? Já totiž ani pořádně nevím, jaký je v tom rozdíl...:O
Lynx12 (19)|16.7.2009 09:12
Je Lithium-Polymerová. Ta je při stejné kapacitě menší a lehčí než Lithium-Iontová (pro detailnější info použij Google, znáš-li jej...)
Alfan (123)|16.7.2009 09:20
znám jej :-))
Ale kolikrát je lepší přímo se zeptat a někdo kdo to ví a chce, tak odpoví a je to méně časově náročné než na google někdy hledat mezi různými tématy a hledat správný termín dotazu ;-)
ale každopádně díky.
Alfan