Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Kibitz (212)|10.2.2008 20:51
maculak: tak jake jsou zkusenosti s tema akumulatorama? co vydrz? doporucujes?
JEREM555 (86)|10.2.2008 21:42
[QUOTE="maculak"]Zdravím všechny. Nemá někdo z Vás vyzkoušené nějaké pouzdro vzhledově je mi to celkem fuk, ale aby bylo voděvzdorné a Kaiser neprišel k úrazu ani při total promoknutí nebo na vodě?[/QUOTE]

Tak take musis sam navrhnut a vyrobit. potom vyrob dve. jedno si kupim;)

nic take asi nezozenies...
interfernet422 (29)|10.2.2008 22:13
To si neodpustím: co tak igelitový pytlík? :D
Podobné se dělají i pouzdra pro foťáky pro focení pod vodou.

S M A Z A T
maniac777 (6)|10.2.2008 23:15
Tak uz mam asi mesic kaisera, je to opravdu vynikajici zarizani, prechodu ze symbianu nelituju, jedine co mi vadi je ,ze nema prisvetlovaci diodu,nebo blesk, foceni venku za pekneho pocasi je fajn, i video se trha minimalne, ale jak zajdu do baraku, kde je docela dost svetla, tak video, se zacne hrozne trhat, a fotky hodne dlouho ostri a kdyz fotim nekoho v pohybu,tak jsou prakticky vzdy rozmazane.Jestli nekdo vite o pridavnem blesku,ktery by se dal dokoupit,tak mi sem dejte odkaz, ja sem hledal vsudemozne a nic sem nenasel.
maculak_ce4you (147)|11.2.2008 00:52
to headquest- baterka ok, druha sla z domu pro znameho, zkousel jsem ji jenom jednou a to jsem jel skoro 9 hodin na wifi a vydrzela. Beznou vydrz na dny jsem netestoval, jelikoz se s tim batohem nevejde do pouzdra ani do drzaku, ale za ty prachy nekup ze. Jako rezerva to bude ok.

Ted jeste nejake to pouzdro. Par vtipnych napadu tu uz je mne napada taky jeden . no jestli bude dnes trocha casu tak pohledam, kdysi jsem neco takoveho videl na axima.
JEREM555 (86)|11.2.2008 00:59
[QUOTE="maculak"]to headquest- baterka ok, druha sla z domu pro znameho, zkousel jsem ji jenom jednou a to jsem jel skoro 9 hodin na wifi a vydrzela. Beznou vydrz na dny jsem netestoval, jelikoz se s tim batohem nevejde do pouzdra ani do drzaku, ale za ty prachy nekup ze. Jako rezerva to bude ok.

Ted jeste nejake to pouzdro. Par vtipnych napadu tu uz je mne napada taky jeden . no jestli bude dnes trocha casu tak pohledam, kdysi jsem neco takoveho videl na axima.[/QUOTE]

ale nebud tajnostkar a daj link na ten Tvoj napad:D
Kibitz (212)|11.2.2008 01:42
maculak: nevejde se do originalniho pouzdra co se dodava s kaiserem? to je pak ovsem dost na prd, skoda :(
maculak_ce4you (147)|11.2.2008 21:17
no pokud ji tam chceš dostat tak ji tam dostanes i zapnout jde ale je to na fest, zaleží na preferencích. Já ji fakt hlavně bral kvuli dovolene, kde budu mimo dosah energie a auto asi 3 km daleko a to uz vím naprosto přesně, že se mi tam chodit nabijet Kaisera nebude chtět:D
undy (17)|11.2.2008 21:42
predam svojho noveho keisera aj so sadou do auta + 4gb karta... ak ma dakto zaujem, (sk)
mamut_ce4you (32)|12.2.2008 13:25
Nemate nahodou nekdo zkusenost s touto celoplosnou folii, jak slouzi jak to s ni vypada a jestli to s ni jde do drzaku Brodit v aute.
Full Body Coverage. Tady jsem o ni nikde nic nenalezl. Diky
Robo77_ce4you (3)|12.2.2008 19:53
Zdravim pratele..mam VELKOU prosbu hledam nejake HF do auta,musi to byt samozrejme pres BT a napojeno do radia, aby mi to mluvilo pres repraky (omlouvam se za popis jsem v tomle LAMA a nevim jak se to rekne odborne) a hlavne musi byt 100%...procital jsem cele tohle vlakno, ale nenasel jesm nic moc...MOC PROSIM mate nekdo spolehlive HF v aute?Nepotrebuji tam zadne vymozenosti jako display atd. proste potrebuji zmacknou tlacitko a mluvit a mluvit a mluvit... Diky za pomoc
JEREM555 (86)|12.2.2008 21:26
[QUOTE="mamut"]Nemate nahodou nekdo zkusenost s touto celoplosnou folii, jak slouzi jak to s ni vypada a jestli to s ni jde do drzaku Brodit v aute.
Full Body Coverage. Tady jsem o ni nikde nic nenalezl. Diky[/QUOTE]

fuu.. a to ako ta folia s ornačenim Full Body Coverage sa má dať nalepiť aj na boky a zadný kryt kaisera????
d.rossi (60)|13.2.2008 09:57
[QUOTE="Robo77"]Zdravim pratele..mam VELKOU prosbu hledam nejake HF do auta,musi to byt samozrejme pres BT a napojeno do radia, aby mi to mluvilo pres repraky (omlouvam se za popis jsem v tomle LAMA a nevim jak se to rekne odborne) a hlavne musi byt 100%...procital jsem cele tohle vlakno, ale nenasel jesm nic moc...MOC PROSIM mate nekdo spolehlive HF v aute?Nepotrebuji tam zadne vymozenosti jako display atd. proste potrebuji zmacknou tlacitko a mluvit a mluvit a mluvit... Diky za pomoc[/QUOTE]

neni to sice propojeny s auto-radiem, ale mam ho a muzu jen doporucit...po vsech vseobecne znamejch potizema se stabilitou Bluethoth a Kaiserem je toto jedine co mi drzi spojeni i zvuk je v poho...proste zadna technologicka pecka, ale na to aby jsi se v klidu domluvil stim kdo ti vola je to hodne slusny a za dobrej peniz... SuperThooth Light recenze najdes urcite na netu
d.rossi (60)|13.2.2008 10:03
[QUOTE="mamut"]Nemate nahodou nekdo zkusenost s touto celoplosnou folii, jak slouzi jak to s ni vypada a jestli to s ni jde do drzaku Brodit v aute.
Full Body Coverage. Tady jsem o ni nikde nic nenalezl. Diky[/QUOTE]

no tak musim rict, ze po shlednuti videa je to hodne zajimave - nebude to jako "obal" bude to spis jen na predni stranu, takze vysouvani atd nebude problem......nicmene si myslim, ze je to asi na prd... ono stejne to vetsina znas nosi v pouzdre a ne po kapsach s klicema :) takze jde asi jen o to chranit sklicko proti poskrabani pri praci a ne ho chranit proti hrebum a klicum :)

ale musim uznat, ze napad je to zajimavej a bude se hodit zenskejm do kabelky :)

pokud si to chces koupit, tak ne tvem miste bych se vubec nebal toho, ze to nedas do drzaku....
Robo77_ce4you (3)|14.2.2008 19:50
D.rossi diky za reakci na muj dotaz, ale ja tak nejak trvam na tom aby to HF bylo pripojeno pre reproduktory a stisovalo mi to radio.No snad se tady jeste nekdo podeli se svyma zkusenostma....
d.rossi (60)|15.2.2008 12:31
mam to jen z doslehu od nameho ( HTC TOUCH ) celkem se rozpliva nad autoradiem od Parrotu s bluethoothem .... ale to taky neni presne po cem touzis ( asi u mas njake svoje naslaple radio )

drzi spojeni a nepada...

tak a ted jsem prave vycerpal moznosti jak poradit :) ted uz zase nekdo dalsi :)
Sieno (70)|15.2.2008 20:48
[QUOTE="d.rossi"][QUOTE="mamut"]Nemate nahodou nekdo zkusenost s touto celoplosnou folii, jak slouzi jak to s ni vypada a jestli to s ni jde do drzaku Brodit v aute.
Full Body Coverage. Tady jsem o ni nikde nic nenalezl. Diky[/QUOTE]

no tak musim rict, ze po shlednuti videa je to hodne zajimave - nebude to jako "obal" bude to spis jen na predni stranu, takze vysouvani atd nebude problem......nicmene si myslim, ze je to asi na prd... ono stejne to vetsina znas nosi v pouzdre a ne po kapsach s klicema :) takze jde asi jen o to chranit sklicko proti poskrabani pri praci a ne ho chranit proti hrebum a klicum :)

ale musim uznat, ze napad je to zajimavej a bude se hodit zenskejm do kabelky :)

pokud si to chces koupit, tak ne tvem miste bych se vubec nebal toho, ze to nedas do drzaku....[/QUOTE]

...anebo vydrž...mám ten obal objednaný...i Brodit se v autě najde...jen ty dodací lhůty :( ale těším se :D
mamut_ce4you (32)|16.2.2008 11:04
[QUOTE="Sieno"]
...anebo vydrž...mám ten obal objednaný...i Brodit s v autě najde...jen ty dodací lhůty :-( ale těším se :-)[/QUOTE]

No jsem zvedav, pockam
Carpenter_ce4you (166)|18.2.2008 19:48
Mám velkou prosbu. Jak je to s přehráváním hudby v autě přes BT? Mám vyhlídnuté autoradio od Sony ( http://www.sony.cz/view/ShowProduct.action?product=MEX-BT2500&site=odw_cs_CZ&imageType=Main&category=ICA+CD+Tuners ) s BT, ale nemám zatím v tomhle směru žádné zkušenosti.

Dá se docílit, aby Kaiser s autorádiem přes BT spolupracoval a hudba hrála z auto-reproduktorů???
bjirka (380)|19.2.2008 10:00
Pokud autoradio podporuje profil A2DP tak ano.
HTY (59)|25.2.2008 09:22
Zdravím. Chci se zeptat, zda by mi někdo neprodal originální pouzdro na Kaisera? Svoje jsem ztratil:( a jak jsem četl, dost lidí s origoš není spokojeno, tak zkouším, zda by se našel někdo, kdo ho pošle do oběhu?..:))
zuzkys (356)|25.2.2008 13:06
HTY: Já Vám ho klidně prodám, napsala jsem vám soukromou zprávu, tak se kdyžtak ozvěte.
HTY (59)|26.2.2008 22:02
Díky. A čekám na odpověď.
Sieno (70)|4.3.2008 00:07
[QUOTE="mamut"][QUOTE="Sieno"]
...anebo vydrž...mám ten obal objednaný...i Brodit s v autě najde...jen ty dodací lhůty :-( ale těším se :-)[/QUOTE]

No jsem zvedav, pockam[/QUOTE]

...takže Full Body Coverage přišlo...stručně:

- Brodit + FBC půjdou spolu v pohodě, protože:

FBC kryje pouze displej, část nad displejem (malá kamerka a sluchátko), černé lesklé části kolem displeje a zadní kryt. Nijak nezasahuje na boční části KAISER-a, která je důležitá pro Brodit. Jde o několik plátků fólie, žádné "full body coverage". Kryje však části náchylné na poškrábání.

celkový dojem:
balení profesionální, návod, stěrka na vytlačení vzduchu, sprej na postříkání prstů (aby nebyly otisky) a fólie (je lepivá, nanáší se mokrá)

kluznost fólie mi připadá horší, než u Brando (uvidíme co udělá vliv potu apod...),

Jinými slovy:

fólii jsem nasadil, sundal (jde špatně dolů, lepí jak...) a opět nasadil. Žádné poškození (ale pozor na otisky na suché fólii!) - skutečně odolný kousek (že jsem jí dal zabrat :D )

pokud máte kvalitní fólii - nekupovat,
jinak - zajímavá alternativa...
Georf_ce4you (22)|5.3.2008 17:18
Prosim jeste jednou tema atonabijecky :

Vymenil jsem jiz 2 nefunkcni, muzete mi napsat, kdo jakou autonabijecku pouzivate a pokud mozno s delsim kabelem / mam octavii.../.
Dik.
d.rossi (60)|5.3.2008 17:22
na doporuceni jsem kupoval na MOTOROLU...bez problemu - kabel dlouhy "tocity a natahovaci" .... mam Focus a telefon po leve ruce na skle a delka je vic nez dostacujici
Georf_ce4you (22)|5.3.2008 17:24
A jaky typ a kde ev. koupit ?
d.rossi (60)|5.3.2008 17:29
joj - tak to nevim...muzu jen popsat... kabel je pochopitelne cerny .. na cerne koncovce do zasuvky yapalovace je MODRE PODSVICENE kolecko se znakem MOTOROLA ( ^^ ) ..... mysli,, ze se neda zamenit...koupeno v Eurostaru - ale bude vsude....
d.rossi (60)|5.3.2008 17:30
hehe ... nasel jsem link na njakou prodejnu...ale to je ona...http://www.mobilky.cz/p-341-CL-nabijec-Motorola-VC700-Original.html
Kibitz (212)|5.3.2008 19:03
Zajdi do tmobilu, tam maji autonabijecku kolem 200kc nebo v datartu kup hamu taky kolem 200kc oboje mne nabijeji kaisera spolehlive.
Georf_ce4you (22)|6.3.2008 12:17
Právě ta HAMA z T-Mobile mi to též nedobíjí...., jinak dík za typ na tu z Motoroly, hned jdu koupit.

[QUOTE="headquest"]Zajdi do tmobilu, tam maji autonabijecku kolem 200kc nebo v datartu kup hamu taky kolem 200kc oboje mne nabijeji kaisera spolehlive. [/QUOTE]
d.rossi (60)|6.3.2008 12:20
pak dej info jak a jestli funguje...
pidot (28)|7.3.2008 11:24
Já jsem si pořídil autoadaptér Brando 2000mA (na radu někoho tady z fóra) a jsem maximálně spokojený, předtím mi nabíječka nedokázala nabíjet při spuštěné navigaci. S tímhle adaptérem není problém - nabito při spuštěné navigaci za cca 4hod a kabel je možné mít jakýkoliv běžný USB-miniUSB

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/10033-CF0/autoadapter-+...+cka-2000ma.html

zuzkys (356)|8.3.2008 13:26
Já musím doporučit jako příslušenství Boxwave Active Case:
Active Case Boxwave
Pokud někdo preferuje tento typ "celopouzder", tak přímo toto je super. Sedí naprosto přesně a navíc vůbec nehyzdí Kaisera.

Dále doporučuju Bluetooth Headset Goertek GBH701, které funguje naprosto bezproblémově. Mám ho jen chviliku, ale za tu dobu desítky hovorů a ani jeden výpadek, ani jedno zaváhání.
d.rossi (60)|9.3.2008 10:47
ta stranka vypada dobre...jak je to s dobravou do CR a s poplatky za dopravu...dik za odpoved...

jinak podobny sortiment jsem nasel i na ceske strance ... asi od nich berou :)...
Georf_ce4you (22)|9.3.2008 11:39
Tak jsem zakoupil v Elecrtroworldu za cca 270,-Kč a vzkouel na asi 1 hod. cestě tam a zpátky s výsledkem :
1. 1 hod. jen nabíjení, z 32% na 64%
2. 1 hod. se zaplým GPS TT z 52% na 62%.
Takže spokojenost a dík za zajímavý, leč účinný typ.

[QUOTE="d.rossi"]hehe ... nasel jsem link na njakou prodejnu...ale to je ona...http://www.mobilky.cz/p-341-CL-nabijec-Motorola-VC700-Original.html
[/QUOTE]
d.rossi (60)|9.3.2008 13:20
jsem rad,ze funguje...:)

zuzkys (356)|9.3.2008 14:25
[QUOTE="d.rossi"]ta stranka vypada dobre...jak je to s dobravou do CR a s poplatky za dopravu...dik za odpoved...

jinak podobny sortiment jsem nasel i na ceske strance ... asi od nich berou :)...[/QUOTE]

Pokud tohle je reakce na můj příspěvek, tak mě to pouzdro plus další věci dovezl kamarád přímo z USA. Ale normálně posílají do ČR s poštovným 9.50dolarů, což si myslím, že se dá zkousnout, ale samozřejmě platba kartou.
Btw napsal bys mi prosím tě odkaz na ten český shop? Spíše asi do soukromé zprávy.. Díky.
landys_ce4you (119)|9.3.2008 18:51
Taky po tom pouzdru pokukuji, jak vlastně na Kaiserovi sedí?
[QUOTE="Franky52"]Mně se osvědčilo pouzdro, na které dávám odkaz. Pravda, když jsem rozbalil krabičku (firma ji zaslala a neúčtovala si ani balné, ani poštové), byl jsem v prvním okamžiku zklamán. Ale po nasazení a prvních dnech používání jsem plně spokojen

http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02244[/QUOTE]
Franky52 (186)|9.3.2008 23:38
[QUOTE="landys"]Taky po tom pouzdru pokukuji, jak vlastně na Kaiserovi sedí?
[QUOTE="Franky52"]Mně se osvědčilo pouzdro, na které dávám odkaz. Pravda, když jsem rozbalil krabičku (firma ji zaslala a neúčtovala si ani balné, ani poštové), byl jsem v prvním okamžiku zklamán. Ale po nasazení a prvních dnech používání jsem plně spokojen

http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=02244[/QUOTE][/QUOTE]

Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.
xmike_ce4you (183)|10.3.2008 01:25
Kukni na tento crystal case
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10356
stojí 3.37USD a poštovné sa neplatí. Minimálne za skúšku by to stálo.
landys_ce4you (119)|10.3.2008 11:06
Nespěchej, mrkni ještě sem http://www.mnshop.cz/zbozi-824-crystal_case_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
[QUOTE="Franky52"]Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.[/QUOTE]
d.rossi (60)|10.3.2008 11:28
krasne krasne...ale nez ta "ohavna" ciste pruhledna se mi zamlouva KOUROVA...jenze tu jsem nasel jen na strankach u prvni debaty o tomto ....
pokud nekdo tusite kde se da koupit kourova barva, tak budu rad za info...dikec moc :)
OTAZKA NA ZAMYSLENOU....NEBUDE SE KAISER V TOM SILIKONU ( nebo z ceho je to udelane ) TAK TROCHU POTIT?? MAM MALOU OBAVU V LETE O BATERKU KONTAKTY ATD...??

jeste jedna vec - pokukuju po KOVOVEM obalu ... mate nekdo zkusenost ... nasel jsem stribrne za nelece 300 CZK ... jen nevim jak s utlumenim signalu operatora a GPS...
xmike_ce4you (183)|10.3.2008 11:39
d.rossi: Mám ten kovový hardcase od Brando, ale v čiernej farbe. Nevšimol som si, že by to nejak tlmilo signál, kaiser v ňom drží pevne a v pohode sa dá vysúvať. Vnútro je tak isto ako pri ostatných hardcaseoch vystlané takou tenkou mäkkou penou.
zuzkys (356)|10.3.2008 11:40
Materiál není silikon, ale normální tvrdý plast, nezdá se mi, že by se v tom měl Kaiser potit.Já osobně mám tedy ten průhledný a opravdu nevypadá špatně, případně mohu udělat pár fotek, jak to vypadá, kdyby byl zájem.
Co se týče kovového, chtěla jsem ho taky, ale příjem signálů mě právě odradil. Jeden známý mi říkal vlastní zkušenost a on to kovové pouzdro po chvíli vyhodil, protože síla signálů se snížila téměř na polovinu. Tak nevím, radši jsem volila jiný typ. A pro Kaisera nejsou kovová pouzdra úplně moc super vyřešena.
xmike_ce4you (183)|10.3.2008 11:54
zuzkys: Mne sa sila signálu v hardcase neznížila, dokonca to má aj výrezy zhora, asi práve kvôli anténe.
d.rossi (60)|10.3.2008 12:39
dik dik za odpovedi

to zuzkys - jestli muzes a chce se ti, tak mi hod jednu, dve fotky sem, nebo do SZ, prosim...dekuju

d.rossi (60)|10.3.2008 12:58
uz jsem dlouho nic nechtel, ze? ... :)

POSLEDNI dotaz .. nevim jestli to patri sem, ale snad ano...

mate nekdo njakou zkusenost s tiskem prez Bluetooth? v praci tisknu pomoci tiskarny, ktera uz modul ma zabudovany, ale doma v tiskarne toto pochopitelne nemam...

na netu nic moc neni a kdy, tak za 5 OOO ...

mam HP All - in - one .. pokud mate nekdo s tiskem zkusenosti, nebo treba i vite ( vlastnite ) o njakem adapteru, tak budu fakt moc vdecnej...

xmike_ce4you (183)|10.3.2008 13:32
Westtek Jetcet Print alebo PrintBoy, oba sú programy do ppc.
Ale nemám overené ako to funguje a či to funguje.
d.rossi (60)|10.3.2008 13:47
[QUOTE="xmike"]Westtek Jetcet Print alebo PrintBoy, oba sú programy do ppc.
Ale nemám overené ako to funguje a či to funguje.[/QUOTE]

supr, dike moc...sice jsem spis myslel modul k tiskarne, ale toto je velmi zajimave...hned to vecer zkusim .... :)

jeste jednou dik