Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Franky52 (186)|7.1.2008 12:42
Výhoda, že můžeš používat normální sluchátka a nejsi odkázaný na produkt HTC. U mne jede v pohodě.Při brouzdání internetem jsem zase objevil tento produkt:

http://www.gpsforless.co.uk/product_details.php?id=10095
Misha kulicka (49)|7.1.2008 18:26
Nevíte někdo, jestli Kaiser podporuje i microSDHC karty? Konkrétně tuto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Díky.
HADES (209)|7.1.2008 19:12
to Misha kulicka: Kdyby jsi nebyl líný a trochu hledal tak bys i v manuálu našel že Kaiser SDHC to karty podporuje. Ale konkrétně se Sandiskem byly problémy, je trochu širší než jiné karty a některým lidem se stávalo že jim po zasunutí do Kaisera už nešla vyndat nebo šla ven jen obtížně. Já používám kartu Kingston Micro SDHC 4GB a funguje přesně jak má a s jeím vyndáváním jsem nikd neměl problém. A pro příště nejdřív hledej než se zeptáš..:)

to anunnaki: toto dálkové ovládání už jsm tu prákrát viděl ale zatím se to asi dá sehnat jenom na Expansys (odtud máš ostatně i ty linky a obrázky). A to za docela nelidovou cenu. Že by se to prodávalo někde u nás jsem zatím nezmerčil
kultus (418)|7.1.2008 21:17
tak jsem nakonec objednal tohle:
Redukce Brando

...puvodne jsem si to ani nevsiml ty jejich obrazky jsou pekne nahopno...:)
Misha kulicka (49)|8.1.2008 13:18
[QUOTE="HADES"]to Misha kulicka: Kdyby jsi nebyl líný a trochu hledal tak bys i v manuálu našel že Kaiser SDHC to karty podporuje. Ale konkrétně se Sandiskem byly problémy, je trochu širší než jiné karty a některým lidem se stávalo že jim po zasunutí do Kaisera už nešla vyndat nebo šla ven jen obtížně. Já používám kartu Kingston Micro SDHC 4GB a funguje přesně jak má a s jeím vyndáváním jsem nikd neměl problém. A pro příště nejdřív hledej než se zeptáš..:)
[/QUOTE]
Díky za odpověď, hledat jsem chvíli zkoušel, ale bez úspěchu :). Už jsem chtěl objednat Sandisk, ale na vaši radu jsem objednal Kingston. Konkrétně tuto: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Tak snad bude vše v pořádku.
adreb (17)|9.1.2008 09:02
[QUOTE="kultus"]ma nekdo skusenost s timhle???
Redukce Brando[/QUOTE]

Jj, tohle mám a používám, docela v pohodě.

[QUOTE="Misha kulicka"][QUOTE="HADES"]...Kaiser SDHC karty podporuje. Ale konkrétně se Sandiskem byly problémy...
[/QUOTE]
...Už jsem chtěl objednat Sandisk, ale na vaši radu jsem objednal Kingston...[/QUOTE]

Já jedu s 4GB SDHC sandiskem a je naprosto v pohodě. Potvrzuju problémy s vysunutím, ale stačí dvakrát třikrát s pomocí (např.) párátka vyndat a zasunout zpět a pak všechno funguje v pohodě. A z nějakého subjektivního pocitu mám raději sandisk než kingston, považuju je za spolehlivější (ale skutečně k tomu nemám žádný objektivní důkaz, je to jen můj názor)
hudyss (219)|9.1.2008 09:34
taktez mam Sandisk a potvrzuji,ze jsem mel problem ji vyndat.Pak jsem si tady precetl,ze je sirsi,tak jsem tu rovnou bocni stranu microSd trosku *okrouhal* nozem,vlastne je jen dole ta cerna barva.A karta zandat i vyndat absolutne bez problemu!
plzi (14)|9.1.2008 16:38
Dneska me prisla konecne karta SanDisk micro SDHC 8 GB a muzu rict ze nejake spatne vysouvani nebo zasouvani vubec nepozoruju. Jde krasne dovnitr i ven. Zadne upravy jsem na ni nedelal a nikde nedrhne. Mozna jiné velikosti ten problem maji. Jsem velice spokojen.
Jirka K._ce4you (189)|9.1.2008 17:39
Ještě k těm BT HF,já používám Supertooth Nano a v pohodě,tak jsem přemýšleli nad Supertooth Light nebo Two do auta,máte s tím někdo jiné zkušenosti?
hudyss (219)|10.1.2008 07:35
2plzi:
to verim,ze je to u tebe v poradku!ja mam druhou 4gb kartu,ta prvni mela problem se cteckama karet,ale sla zase krasne dovnitr i ven.A ted ta druha je uz v poradku po vsech smerech-)
IvoH (1)|15.1.2008 10:47
Rád bych se zeptal, zda má někdo problémy s kombinací HTC Kaiser a Jabra BT8010. Fungovalo by to geniálně, kdyby.....se mi dost často nestávalo, že se nějak pokazí (zřejmě) komunikace mezi nimi, a od té doby se ve sluchátku ozývá místo přijetí hovoru zapraskání a hovor musím vzít přímo na Kaiserovi. Jinak se to tváří, že je vše ok. Obvykle pomůže až vypnutí a zapnutí obou zařízení.
Kaiser je ROM 1.56.405.5, rádio 1.27.12.11. Jabra má fw 1.25.0.
Mám Jabru spárovanou ještě s MDA COmpact III, ale ten je v tu dobu vypnutý.
MrViki (88)|15.1.2008 10:54
Já tuto kombinaci mám a při ROM 1.82 (myslím, je to ta novější česká) a rádiu k ní to bylo v pohodě. Vše fungovalo jak mělo. Teď jsem tam dal Schaps ROM 4.30 a rádio .32 a začala takhle nějak zlobit taky...
Misha kulicka (49)|16.1.2008 19:45
Dobrý večer. Zajímalo by mě, v čem se liší tyto 2 fólie Folie Brando antireflexní a Folie Brando. Je mi jasné, že u jedné je napsáno, že je antireflexní. Zajímá mě ale, jaký je to rozdíl ve skutečnosti.
Gudleifer_ce4you (0)|20.1.2008 23:00
[QUOTE="Jirka K."]Ještě k těm BT HF,já používám Supertooth Nano a v pohodě,tak jsem přemýšleli nad Supertooth Light nebo Two do auta,máte s tím někdo jiné zkušenosti?[/QUOTE]

Ta BT mě zajímá. Zobrazuje se na tom displeji jen číslo nebo pokud ho máš v seznamu, tak i jméno? A nevíte o nějakých dalších BT s displejem? Já jsem na žádný nenarazil.
Dík

edit: hmm tak nevím jak jsem dosáhl tohohle zobrazení, ale nejde to spravit :-)
Jirka K._ce4you (189)|20.1.2008 23:16
zobrazuje se jen číslo,jinak zvuk je čistý,když odejdeš od telefonu a ono se odpojí,tak není problém s jeho pozdějším připojením,ještě se mi nestalo,žě by se vzájemně nenašly
JEREM555 (86)|25.1.2008 19:11
Ako som čítal, tak sa tu vytvorili dva názory na púzdro Krusell Orbit pre kaisera. Zvažujem zakúpenie toho púzdra, preto som Vás chcel poprosiť, aby ste sem umiestnili nejakú fotografiu tej medzery a pseudokolajničiek. Všade na nete kde som hladal bolo púzdro nafotené zo všetkých možných strán, len nie z tej s medzerou. Dik:))
Kibitz (212)|26.1.2008 00:58
[QUOTE="Bodamax"]To hudiktom: tak si tu baterku nechávám poslat, jsem zvědav. Pak dám vědět.
Má tu s ní někdo zkušenosti?[/QUOTE]

Tak jak to dopadlo?:?:
Franky52 (186)|26.1.2008 09:41
Já zkusil baterky 2800 na e-bay. Přišly dvě i se zadními kryty, protože jsou silnější než původní. Kaiser poté "zmohutní", ale odměnou je výdrž. Jel jsem na ní celý týden a to jsem používal GPS, přehrál jeden film, volal a posílal SMS, přečetl dvě knihy. Obě baterky mne přišly na cca 500 Kč
tom028 (64)|26.1.2008 10:24
[QUOTE="JEREM555"]Ako som čítal, tak sa tu vytvorili dva názory na púzdro Krusell Orbit pre kaisera. Zvažujem zakúpenie toho púzdra, preto som Vás chcel poprosiť, aby ste sem umiestnili nejakú fotografiu tej medzery a pseudokolajničiek. Všade na nete kde som hladal bolo púzdro nafotené zo všetkých možných strán, len nie z tej s medzerou. Dik:)) [/QUOTE]
Ano ze vsech stran jen ne s mezerou... proc? Muj orbit ted lezi v supliku, tu folii jsme z nej odrezal, ale fakt je to nevhodne pouzdro. Napriklad fotit s nim je velmi otravne. Navic pres cely display je takovy kozeny ramecek, ktery vice usazuje do hloubky display a hure se to ovlada. Skoda penez.
JEREM555 (86)|26.1.2008 17:04
[QUOTE="tom028"][QUOTE="JEREM555"]Ako som čítal, tak sa tu vytvorili dva názory na púzdro Krusell Orbit pre kaisera. Zvažujem zakúpenie toho púzdra, preto som Vás chcel poprosiť, aby ste sem umiestnili nejakú fotografiu tej medzery a pseudokolajničiek. Všade na nete kde som hladal bolo púzdro nafotené zo všetkých možných strán, len nie z tej s medzerou. Dik:)) [/QUOTE]
Ano ze vsech stran jen ne s mezerou... proc? Muj orbit ted lezi v supliku, tu folii jsme z nej odrezal, ale fakt je to nevhodne pouzdro. Napriklad fotit s nim je velmi otravne. Navic pres cely display je takovy kozeny ramecek, ktery vice usazuje do hloubky display a hure se to ovlada. Skoda penez.[/QUOTE]

ok. A aké teda to púzdro?
Som z toho
:mad:
tom028 (64)|26.1.2008 17:28
Osobne doporucuji klasicke pouzdro za opasek, kde se mobil strci a pri uziti vinda. Mozno to lepe nazvat horizontalni pouzdro. Na Kaisra si dej poutko, takze pred vyndanim jej pekne omotas kolem ruky a mas jistotu, ze nespadne, ze ti to nikdo nevyskubne (zde zalezi na pevnosti poutka a samotne konstrukce kaisra. V Ostrane doporucuji to nevyndavat :) ) Me osobne uz preslo setrit mobily a davat do ruznych obalu. Naposled mi muj mobil umrel za dva roky a bylo mi vcelku nanic, ze nemel skrabanecek.
Kibitz (212)|26.1.2008 19:17
[QUOTE="Franky52"]Já zkusil baterky 2800 na e-bay. Přišly dvě i se zadními kryty, protože jsou silnější než původní. Kaiser poté "zmohutní", ale odměnou je výdrž. Jel jsem na ní celý týden a to jsem používal GPS, přehrál jeden film, volal a posílal SMS, přečetl dvě knihy. Obě baterky mne přišly na cca 500 Kč[/QUOTE]

Hledal jsem, ale za podobnou cenu nic neni. Nemas odkaz?
Franky52 (186)|26.1.2008 19:52
Zkus tady:

http://cgi.ebay.co.uk/2-Battery-Co-For-HTC-TyTN-II-P4550-MDA-Vario-III_W0QQitemZ130191409072QQihZ003QQcategoryZ43447QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[CODE]null[/CODE]
Kibitz (212)|26.1.2008 20:17
No, kdybys tu nepsal reference, tak bych ani neveril ze je mozne za tu cenu koupit hned 2 baterie:yes: :)
JEREM555 (86)|27.1.2008 10:50
[QUOTE="tom028"]Osobne doporucuji klasicke pouzdro za opasek, kde se mobil strci a pri uziti vinda. Mozno to lepe nazvat horizontalni pouzdro. Na Kaisra si dej poutko, takze pred vyndanim jej pekne omotas kolem ruky a mas jistotu, ze nespadne, ze ti to nikdo nevyskubne (zde zalezi na pevnosti poutka a samotne konstrukce kaisra. V Ostrane doporucuji to nevyndavat :) ) Me osobne uz preslo setrit mobily a davat do ruznych obalu. Naposled mi muj mobil umrel za dva roky a bylo mi vcelku nanic, ze nemel skrabanecek.[/QUOTE]

Tak to mozem pouzivat aj puzdro ktore bolo v baleni...
maculak_ce4you (147)|27.1.2008 16:35
to ja taky pouzivam a zadny problem, nakonec to dodavane pouzdro neni tak hrozny.

to franky52 - diky za tip, tak mam objednano a zaplaceno, tak uvidime jak to bude dlouho z Honkongu trvat, ale ty pises 2800mAh a mne to nabidlo 2900mAh, coz je sumafuk, az dorazi a vyzkousim dam vedet, minimalne na dovo na ryby se bude hodit
Franky52 (186)|27.1.2008 17:14
[QUOTE="maculak"]to ja taky pouzivam a zadny problem, nakonec to dodavane pouzdro neni tak hrozny.

to franky52 - diky za tip, tak mam objednano a zaplaceno, tak uvidime jak to bude dlouho z Honkongu trvat, ale ty pises 2800mAh a mne to nabidlo 2900mAh, coz je sumafuk, az dorazi a vyzkousim dam vedet, minimalne na dovo na ryby se bude hodit[/QUOTE]

Do týdne jsem baterie měl doma. Těch nabídek (2800 či 2900) mají na stránkách více. Já jsem si ještě navíc pořídil klasickou tenkou baterii s malou nabíječkou. Dá se do ní baterie a může se nabíjet zvlášť od Kaisra ( v zásuvce i přes adaptér v automobilu). A zvládne i ty tlustější baterie. Je to, podle mne, lepší kombinace než kolébka s nabíjením další baterie. Do kolébky jsem totiž musel PDA vždy vyndavat z pouzdra. To vše za cca 260 Kč...
maculak_ce4you (147)|27.1.2008 17:40
no ja mam kolebku od Branda s nabijenim druhe baterie, takze to budu resit tak, ja jinak hodne casu travim v aute, kde mam aktivniho Brodita takze jak vlezu do auta strkam do drzaku, ja to spise vyuziji na tu dovo. No pokud najdes neco zajimaveho dej vedet
JEREM555 (86)|30.1.2008 10:25
Dámy a páni,

tak dnes mi prišlo púzdro Krusell Orbit.
Moje veľké nadšenie vystriedalo zklamanie z toho púzdra - kaiser som tam napratal po 5 minútach tvrdého boja a práca s ním.... nič moc. fólia mi pri písaní na HW klávesnici nevadila, skôr sa bojím čo by spravila s tou škárou ktorá je medzi hornou a dolnou časťou kaisera. Tak ho idem vrátiť.
Preto: Viva la oroginal puzdro HTC...


tom028 (64)|30.1.2008 11:00
[QUOTE="JEREM555"]Dámy a páni,

tak dnes mi prišlo púzdro Krusell Orbit.
Moje veľké nadšenie vystriedalo zklamanie z toho púzdra - kaiser som tam napratal po 5 minútach tvrdého boja a práca s ním.... nič moc. fólia mi pri písaní na HW klávesnici nevadila, skôr sa bojím čo by spravila s tou škárou ktorá je medzi hornou a dolnou časťou kaisera. Tak ho idem vrátiť.
Preto: Viva la oroginal puzdro HTC...
[/QUOTE]
Ja to tu pisu uz nejmene po treti, nepomuze vam moje spaleni, musite se spalit sami :) Co naplat. Me to pouzdro zklamalo a ty penize.... nestesti...
MrViki (88)|30.1.2008 11:14
Já si koupil pouzdro přes ebay a jsem naprosto spokojen. Bylo to tuším toto: HTC TYTN 2 II TILT KAISER ATT LEATHER POUCH CASE D2.

A naprostá spokokjenost. Hlavně se u něj nemůže stát, že by sklouzlo z pásku, což u originál HTC pouzdra se mi stávalo běžně...
JEREM555 (86)|30.1.2008 12:19
Pls. viete mi poradiť ako by som sa dostal k tomuto?

http://cgi.ebay.ca/Rubberized-Hard-Case-For-ATT-TILT-8925-HTC-TyTN-2-E94_W0QQitemZ290200748135QQihZ019QQcategoryZ15039QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Nemám účet na paypal:( :(

Dik
Franky52 (186)|30.1.2008 15:22
[QUOTE="JEREM555"]Pls. viete mi poradiť ako by som sa dostal k tomuto?

http://cgi.ebay.ca/Rubberized-Hard-Case-For-ATT-TILT-8925-HTC-TyTN-2-E94_W0QQitemZ290200748135QQihZ019QQcategoryZ15039QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

Nemám účet na paypal:( :(

Dik[/QUOTE]

Tak si ho založ a kup si to. To je nějaký problém?
Kokosak (18)|30.1.2008 18:49
VAzeni mam ho den, ale prijde mi neco spatne. Vubec nemohu najit GPS ? Nemuze to byt tim, ze je od VODAFONE ? neni to nejaka oriznuta verze ? Moc dekuji
Kibitz (212)|30.1.2008 20:00
Ne, tim to neni. Jdi s tim ven, pod siry nebe...do minuty mas signal.
simumarek (61)|3.2.2008 19:30
Dobry den mam maly problem. Vlastnim uz niekolko mesiacou Kaisera a tento tyzden som si kupil aktivny drziak do auta Brodit priamo pre toto zariadenie. Problem je vsak v tom, ze ked ho pripojim Kaiser sa tvari, ze nabija ale v skutocnosti sa tak nedeje. Svieti LED nabijania a aj indikator baterie blika, bateria sa Vsak nenabije. Nestretol sa niekto s podobnym problemom?
MrViki (88)|3.2.2008 19:58
Mám ten samý držák a funguje skvěle. Je možné, že máte zapnuté GPS a nabíjení je tak velmi pomalé?
simumarek (61)|3.2.2008 20:20
Nie tym to nemoze byt. GPS mam vypnute, dokonca som to teraz skusal aj tak, ze bol telefon vypnuty a PDA bolo len vo flight mode. Kapacita aj tak nadalej klesala a bateria sa nenabijala. Pritom zariadenie normalne indikuje nabijanie. LED svieti aj ikona baterie v stanby indikuje nabijanie. Cital som na xda ze boli nejake problemove serie tak mam dojem, ze som ju prave vystihol. Uz som pisal aj mail do Broditu ale zatial sa neozvali. Hneva ma to lebo som ten aktivny drziak kupoval prave preto aby som nemusel stale rucne pripajat nabijacku a s tym, ze nie kazda nabijacka dokaze Kaisera nabijat, tak som dufal, ze toto prislusenstvo urcene priamo pre moj model bude funkcne ale nie je tomu tak.
Kibitz (212)|3.2.2008 20:55
Holt smula. Reklamace.
maculak_ce4you (147)|3.2.2008 21:13
Taky bych doporucoval reklamaci, ja mam brodita ok, ale nez jsem na nej presel vyzkousel jsem tři nabijecky. jo a na xda byla nejaká diskuze o aktivním broditovi, který prý byl schopen odstrelit usb konektor.Brodita pouzivam uz skoro dva mesice a ok
simumarek (61)|3.2.2008 21:21
no pravdepodobne ho reklamujem. Aka nabijacka spolahlivo nabija Kaisera? Skusal som uz nabijacku na motorolu v3 a xda mini ale ani jedna spolahlivo Kaisera nenabija.
Kibitz (212)|3.2.2008 21:23
Zkousel jsem kdejakou od par kc a vsechny nabijeji bez problemu. Ted mam nejakou HAMU za 150kc z datartu
simumarek (61)|3.2.2008 21:43
S tym osobne nesuhlasim a viem ze aj tu na fore sa uz niekolko krat rozoberalo, ze Kaisera hlavne pri aktivnej nvigacii nestiha nabijat kazda nabijacka. Hlavne tie lacnejsie len n chvilku zasvietia a po case prestanu nabijat, takze su prakticky nepouzitelne.
Kibitz (212)|3.2.2008 21:49
hloupost. kup si treba v tmobilu za nejaky 2kila nebo tu hamu co mam ja
maculak_ce4you (147)|4.2.2008 09:03
no nechci rozpoutavat nejakou zbytecnou diskuzi, zalezi asi strojek od strojku jak to komu funguje.Mam otestovano, ze dva uplne stejne kousky neni totez, jeden nabijel a druhy ne, proto asi nelze napsat co, ale je potreba vyzkouset :cool:
simumarek (61)|4.2.2008 18:45
Takze dnes som si dal tu namahu a vyskusal niekolko nabijaciek. Podstata je v tom, ze korektne sa Kaiser nabija len s tymi co maju vystup 5V a 1A. Vsetko co je pod tuto hodnotu (hlavne nabijaci prud) ho nabija velmi pomaly alebo vobec, konkretne som skusal nabijacky s prudom od 500mAh az po 1Ah. Co sa tyka mojeho Brodit drziaku, tak som dnes pisal do Brodit.se a po kontrole mojeho serioveho cisla mi oznamili, ze mam nabijacku, ktora spada do vadnej serie a vraj mi ju dodavatel (sunnysoft.cz) vymeni zdarma na novu. mne to vsak nedalo a hlavne sa mi nechcelo cakat na vykonanie celej reklamacie a tak som si ju sam doma rozobral a vymenil cely kabel veduci k drziaku za iny usb kabel, ktory ma na konci klasicky usb konektor a za 150Sk kupil adapter do zapalovaca s USB vystupom a vystupnym napatim 5V a prudom 1A. Teraz uz ide vsetko ako ma a Kaiser sa nabija bez problemov. dakujem za vase cenne rady a postrehy.
interfernet422 (29)|4.2.2008 19:02
Podle specifikace umožňuje USB dodávat proud 500 mAh. A i tento proud je schopen Kaisera dobíjet. Když jej připojím k synchronizaci k PC, tak se dobíjení provádí. Síťový napáječ dle štítku dodává proud 1 A. V autě mám adaptér, který dává 2 A, takže šťávy má Kaiser dostatek.
link na kabel
Kibitz (212)|4.2.2008 19:07
Moje autonabijecka dodava 0,5A a kaiser se pri zapnute navigaci dobiji. Nikdo ale snad neceka ze se dobije stejne rychle jako ze site ve standby rezimu, ze?
maculak_ce4you (147)|5.2.2008 20:33
tak dnes mi dorazily baterie 2900 do Kaisera. Netrvalo to ani 10 dni od nakupu na ebay a jsou tu z Honkongu :O . maji takovy hezky batuzek tak jsem zvedav. dve za 500,-Kc to jde ne. Dal jsem ji hned nabit a uz je tam tak jsem zvedav na vydrz. mam to teda hlavne na dovo
maculak_ce4you (147)|10.2.2008 18:35
Zdravím všechny. Nemá někdo z Vás vyzkoušené nějaké pouzdro vzhledově je mi to celkem fuk, ale aby bylo voděvzdorné a Kaiser neprišel k úrazu ani při total promoknutí nebo na vodě?