Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 17 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Používám auto-nabíječku z první řady Motoroly Razr a funguje úplně skvělě, nabíjí i při zapnuté navigaci. Stejně dobře funguje nabíječka k GPS od Garminu GPS 10X.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak spousta prislusenstvi tu http://shop.brando.com.hk/ za super ceny (kdyz je dolar tak dole) do 5. prosince doprava zdarma, napr kolebka 20$

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od maculak
    Tak spousta prislusenstvi tu http://shop.brando.com.hk/ za super ceny (kdyz je dolar tak dole) do 5. prosince doprava zdarma, napr kolebka 20$
    To celkom ide.. Hned som si par veci objednal :0

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ja si kvuli tomu poridil novy ucet na paypal tak az mi prijde aktivace vzhuru do toho ;-). Co jsi si vse poridil? zajimalo by mne to metalicke pouzdro

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Už mám tú kolísku z branda doma, zobral som tú s možnosťou nabíjania druhej batérie, rozdiel len 4USD. Jediná menšia nevýhoda je tá, že musí byť zapnuté nabíjanie cez USB na kaiserovi, aby sa nabíjal aj keď je do kolísky zapojený AC adaptér. Pri pripojení do elektriky na nej trvalo svietia 2 diódy, ešte som neotestoval, ako veľmi to ruší v noci. Ale ináč som spokojný.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od maculak
    ja si kvuli tomu poridil novy ucet na paypal tak az mi prijde aktivace vzhuru do toho ;-). Co jsi si vse poridil? zajimalo by mne to metalicke pouzdro
    No skoro vsetko co tam bolo

- kolisku s nabijanim druhej baterie
    - univerzal drziak do auta + napajanie zo zapalovaca
    - kozene puzdro
    - redukciu na klasicke sluchatka s mikrofonom
    - nahradnu foliu na display

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

2Maculak: Pokud myslíš ten "Metal Case" tak ten jsem si pořídil asi před půl rokem na TyTN a byl jsem dost zklamán,využití 0 a použil jsem ho tak 2x.Myslím si,že jsou to zbytečné peníze.Dost často používám qwerty a to s tímto pouzdrem opravdu nejde,pouzdro se musí otvírat vyklopením a pak se TyTN dost špatně držel v ruce.na zadní straně je kus plastu kterým se přidělá na opasek,plast je tak velký,že mi vadil,nakonec jsem ho odmontoval (ale na kaisera podle obrázků vypadá,že jde normálně oddělat)ale pak mi nedržel na stole a "kolébal se".A když jsem ho dal v tom kovu do originálního pouzdra,tak bylo hrozně narvané a špatně se vyndávalo,tak jsem ho přestal používat...
    Mě docela zaujalo pouzdro Crystal Case,ale opět tam má nějaký krypl na přidělání na pásek,ale za 12$

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Ja som si kupil v jednom slovenskom eshope HTC 3-in-1 USB adapter od Branda, s tym som velmi spokojny, http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=1168

potom este Screen Protector a utierku z mikrovlakna od Just Mobile, co su asi zle zarty od vyrobcu. Folia ma na sebe tolko lepidla ze cez nu ani poriadne nevidiet na displej a utierka dielo dokoncila dokonalym doskriabanim do stavu, ze som sa vratil k folii od nejakeho neznameho cinana za 120 kaciek osem kusov. Ta je excelentna v porovnani s tou od Just Mobile.
    http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=601
    http://www.itonline.sk/index.php?page=6&itm=1055

P.S.: Ta utierka mi prisla otvorena a evidentne pouzivana. Takze ten shop vrelo neodporucam...

Nabijacku do auta som si kupil spolu s Kaiserom, Qtek S100 a drziak do auta od Hamy
    http://stoh.hama.sk/index.asp?menu=672&from=NAVIGACIA&pid=290

Ten drziak je vydareny,s husim krkom, cena tiez, 490 slovenskych v kamennom obchode...

Bluetooth sluchatko od Motoroly mi s Kaiserom chrcalo, kupil som si Nokia BH-200, ide s nim excelentne.

Obal origo som hned vymenil za nejaky Case LOGIC, pohrabal som sa v stojane, sedi ako uliaty. Aj design sa ku Kaiserovi hodi. Ten origo, by som za trest nechal designerom, co ho vymysleli, nosit aspon tyzden :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ten adapter od branda mam taky ale moc spokojeny nejsem, pouzivam v aute na nabijeni a soucasne pripojeni origo handsfree kdyz se potrebuji s nekym domluvit, protoze vestavena bt hf sada nokia ckw-7 nebo tak nejak neni moc pouzitelna, protoze proti strana se slysi dvojite, pokud mam to dratove zapojeno spolecne s nabijenim tak skoro neslysim druhou stranu

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Tak bud mas vadny kus, alebo pokazene handsfree. Mne vsetko funguje sto percentne, vyskusane zhruba hodinou hovoru cez SIP.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

tak vcera jsem zakoupil v sunnysoftu aktivni drzak Brodit a dost good, zadny problem s nabijenim, s uchycenim do auta snadna instalace

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

nedopatrenim (jak jinak) se mi povedlo poskodit display Kaisera (mel jsem ho v kapse a o neco jsem se oprel) a to tak ze to bylo na vymenu displeje Castka za opravu me trochu sokovala - 6875,- bez DPH.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Hmm,s tím displejem zamrzí,to je docela drsná cena,zkusil bych se podívat po ebay
    Tak se mi podařilo ztratit originální pouzdro na Kaisera,proto hledám nějaké jinačí,v čem nosíte Kaisera vy?Co si myslíte o Krusell pouzdro Orbit - HTC TyTN II P4550 (Kaiser)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

No já toto pouzdro používám už od Hermese a nedám na něj dopustit. Doživotní záruka, dobrá ochrana, kvalitní materiál, akorát ten čep multidapt občas při hrubším zacházení praskne ale to vyřeší ta záruka. Jinak je přes HW klávesnici folie ale já ji moc nepoužívám tak mě to nevadí. Cena v sunnysoftu je zbytečně vysoká ačkoliv jsem ho tam koupil už jsem ho viděl i jinde levněji (bohužel pozdě).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

2denitexěkuji,hned zítra si pro něj jdu.No,bohužel nechci čekat,než kaisera zničím od nošení v kapse,tak je pro mě nejlepší ss,kde se stavím a hned mi ho prodají,než čekat na intern.obchod a spoléhat na služby české pošty.

Strana 2 z 17 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 15:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 05:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 11:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 18:12