Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 15 z 17 PrvníPrvní ... 51314151617 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 246

Téma: HTC Kaiser (TyTN II) - příslušenství, kde koupit, zkušenosti...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od Franky52
    Citace Původně odesláno od landys
    Nespěchej, mrkni ještě sem http://www.mnshop.cz/zbozi-824-crystal_case_pro_htc_tytn_ii__htc_kaiser_.htm
    Citace Původně odesláno od Franky52
    Když uvážím, že ho nabízejí na Brandu za 12 USD a v předcházejícím příspěvku za 25 USD není co řešit, navíc Brando si neúčtuje tolik za poštovné a zboží dochází zhruba do týdne. Obě části sedí dobře, zadní až příliš těsně, takže když měníte SIM kartu či baterii, dá to zabrat. Častější sundavání krytů má pak za následek, že se lámou umělohmotné zarážky a kryt pak nedrží. Po čtyřech měsících mi tak odešel vrchní kryt. Zvažuji ale, že si za 12 USD (dokud je dobrý kurz) objednám další.
    No mnshop, když to tak vemeš, je ale dražší než Brando. Při dnešním kurzu USD. Velmi mne ale zaujala informace od xmike. Tři pouzdra za 10 USD, to je paráda. Jak už jsem napsal, ona ta pouzdra jsou náchylná k tomu, že se lámou plastové výstupky, které drží obal na Kaisrovi. Jakmile se ulomí oba na jedené straně, je ta část pouzdra k ničemu. A lámou se jak na těch za 25 USD, tak i za 12 USD a zcela jistě se ulomí i na těch za 3 USD, a proto jsem šel do nabídky od xmike. Nemá to chybu.
    ja v tom cekal hacek...platit se da opravdu jen prez PayPal??
    nemam ucet a ani nechci...je mozne nekiomu poslat castku na ucet stim, ze mi to nekdo pripadne cvakne prez PayPal, prosim??
    dikec
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Aj na brando a boxwave sa platí dopredu cez paypal. Z dealextreme mi už došla jedna vec, takže skutočne to posielajú a pri cene 3USD za crystal case je to fakt malé riziko.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Na boxwave jsem platil kartou. Takze ne jen paypal

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

OK, ale proste je bežné, že sa do zahraničia platí cez paypal dopredu. Paypal má tuším aj nejaké záruky, že vieš tú platbu stiahnuť naspäť do istého času. Aspoň myslím. Ale zatiaľ mi došlo všetko. V Brando dokonca v prípade, že sa balík niekde stratí, pošlú nový na svoje náklady.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od d.rossi
    ja v tom cekal hacek...platit se da opravdu jen prez PayPal??
    nemam ucet a ani nechci...je mozne nekiomu poslat castku na ucet stim, ze mi to nekdo pripadne cvakne prez PayPal, prosim??
    dikec

Já jsem si objednal a zaplatil tři pouzdra. Pokud jseš z Prahy není problém až dojdou ti jedno přenechat. Jinak nakupuji v zahraničí často a vždy zboží přišlo mnohem dříve a za méně peněz než od českých dodavatelů. Měl jsem jen jedenkrát problém na ebay. 8GB kartu jsem zaplatil, ale nedošla. Zachovali se ale korektně a po urgenci mi poslali novou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

z PHA nejsem..ale jezdim tam pracovne....posilam soukromou zpravu s kontaktem na sebe .... dekuju

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od xmike
    OK, ale proste je bežné, že sa do zahraničia platí cez paypal dopredu. Paypal má tuším aj nejaké záruky, že vieš tú platbu stiahnuť naspäť do istého času. Aspoň myslím. Ale zatiaľ mi došlo všetko. V Brando dokonca v prípade, že sa balík niekde stratí, pošlú nový na svoje náklady.
    Brando paráda. Omylem jsem si u nich objednal baterku, která nepasovala na Kaisra. Poslal jsem ji zpět (70 Kč) a obratem mi přišla místo ní kolébka na Kaisra dražší o cca 6 USD a nic jsem nedoplácel. V ČR jsem si objednal baterii do foťáku. Zaplatil předem a došla mi místo ní nabíječka. Firma mne pak vyzvala, ať tu nabíječku poštou vrátím, že mi pak pošlou to, co jsem si objednal. Tak jsem se mírně rozčílil a nyní mi baterku pošlou po kurýrovi a já mu dám zpět nabíječku. Zkrátka, to co je venku samozřejmostí, si doma musíme vykřičet.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Co se týče fólie BoxWave, její objednání nabízí jimmyjames v tomto threadu. Už jsem u něj objednával, spokojenost.

Do auta - aktivní držák Brodit. K němu je potřeba ProClip - to je ta část, která se zacvakne do palubky a je tudíž pro každé auto jiná, konkrétně já jsem kupoval tento pro Vectru A. Držák jde otočit o 90° a klávesnice jde vysunout, takže lze na něm přímo datlovat. Příjemné. Nabíjení spolehlivé.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Otázka na majiteľov kaisera v plastových celopúzdrach ( tie dva plasty, čo sa dajú na predný a zadný panel )
    Aký držiak používate v aute??? Ja som mal taký univerzál od hamy a furt to vypadávalo, tak som ho zrušil

Nováček
    Registrace
    May 2006

ad folie Boxwave: kupoval jsem tady http://www.mnshop.cz/ a naprostá spokojenost

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Já právě nakoupil pouzdro, CL a 8 GB microSD kartu na www.extrastore.cz a velká spokojenost!

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem si u Sunnysoftu poridil do auta - aktivní držák Brodit a k němu je ProClip pro Fabii. Jsem z toho však dost zklamán. Za ty peníze bych to rozhodně nedoporučoval.

1/ Aktivní držák je třeba k ProClipu přišroubovat, ale vůbec tam k tomu není příprava. dva šroubky se mi dostaly na druhou stranu a tím, že tam nebyly ani připraveny dírky pro samořezy, tak jsem samozřejmě netrefil přesně střed. Zpracované to mohlo být lépe.

2/ No a samotný ProClip pro mou Fabku, to je katastrofa. Nepasovalo to přesně ani na mřížku ani nad tlačítka. Při montáži se mi pak ulomil ten kousek, co se zastrkuje dole. Když jsem pak chtěl horní část přichytit za mřížku, tak se spodek ulomil a bylo po srandě.

Takže toto mně neoslovilo. Máte někdo nějaký jiný nápad na aktivní držák pro Kaisera, který můžu do auta připevnit, abych nemusel vrtat do palubovky nebo středového sloupku ? Pokud by tady náhodou někdo měl zbytečný kus ProClip pro Fabii, tak za rozumnou cenu odkoupím, popř. prodám zcela nový aktivní držák Brodit pro Kaisera

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Chcem sa s Vami podeliť so skúsenosťami nakupovania nejakého príslušenstva pre HTC TyTN II cez e-Bay.

Narovinu... kupoval som zopár vecí ... postupne...

Redukcia z HTCMiniUSB na 3.5mm ... koncovka je síce "kopia" tej od HTC ale ani zďaleka nedrží dobre v telefone ako originálne HF Slúchadla dodávané k prístroju...zlá voľba...skončili v koši, prečo? Pri jemnom zatlačení na koncovku vypadáva zvuk v jednom slúchadle... nosenie vo vrecku nemožné... nejaké aktivity nepredstaviteľne... šport a pod...

Nabíjačka so signalizátorom nabitia batérie, ochranou proti "prebitiu" .. a pod..Kupoval som viac menej so zaujímavosti...
    NEOBSAHUJE HTC MiniUSB... má klasické MiniUSB... funguje, ... pasuje...

Kolíska na dobíjanie, resp AS s PC... na prvý pohľad budí dojem, že je vyrobená z 12x reciklovaného plastu hračiek čínskych detí ... Po vybalení pozorujem nálepku na produkte... "FOR HTC TYTN" ... no MiniUSB ani zďale nepripomína HTC USB ... opäť klasické USB... prístroj zapadá ťahšie, treba sa s tým pohrať ..inak funguje...

Tak prvá redukcia sklamala, objednal som inú... so zahnutým koncom(lepšia prenosnosť..napr vo vrecku), microfónom a štipcom na oblečenie... USB...to isté čo v prvom prípade, vypadáva zvuk... po prvom zasunutí slúchadiel a ich vytiahnutí niečo odpadne z výrobku... výrobok doslúžil ... životnosť 5 min? Troška cvičím v poslednej dobe, ale až tak som na to netlačil... :sarcastic:

Ďalšia redukcia... ešte nedošla, ale prepokladám, že bude to isté ako prvá...KOŠ...

A dostávam sa k záveru... chcel som sa vyhnuť objednávaniu vecí z HonkKongu, ale výnimka asi potvrdzuje pravidlo...

Došlo mi to asi 20 minút dozadu .. obálka popísana Hatlaninkou a ostal som prekvapený ... koncovka je dokonalou kópiou HTC USB... prístroji drží výborne... aj pri väčšom tlaku naň nebadať žiadne výpadky... drží dokonca pevnejšie ako originálne slúchadla... . Malé skladné... netrúfam si tvrdiť či to je ozaj pozlátené... vyzera to tak... rozmýšľa o kúpe ešte jedneho..do zálohy...

Inak skúsenosť s prehrávanim hudby asi taká... Pocket PC Music Player je super ...s nastavením EQ a kvalitnými slúchadlami môže prístroj konkurovať ktorémukoľvek Mp3... ostatne ...za tú cenu . Ja používam "štuplíky" Sony a KOSS PortaPro.. obe super... ale hold KOSSi su KOSSi...

... bye

Přesunuto z jiného vlákna. admin

EDIT: Ospravedlnujem sa adminovi. moja nevsimavost... ops:

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Nevíte někdo zda se nechá sehnat rds-tmc ke Kaiserovi? A kde?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Vážení, v pohodě mi dorazily Crystal case. Objednal jsem si jich více, takže 2 pouzdra mohu nabídnout někomu, nejlépe z Prahy. Porovnání s těmi dražšími (kolem 20 USD) - prakticky to samé s jednou výhodou - lépe se nasazují. A to při ceně 3 USD je naprosto výborné...

PS - abych předešel diskusím, jak to vypadá, tak tady máte video.

http://www.youtube.com/watch?v=hs6y7GwefPM

Strana 15 z 17 PrvníPrvní ... 51314151617 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 03-10-2013, 14:43
  2. Reakcí: 2016
    Poslední příspěvek: 12-01-2011, 04:28
  3. HTC Kaiser (TyTN II) - tipy, triky, zkušenosti...
    Od Zdenek Malinsky v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1203
    Poslední příspěvek: 07-02-2010, 10:02
  4. Kde koupit příslušenství k Ipaq 1915
    Od zanta_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 29-05-2003, 17:12