Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 51 z 77 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 751 až 765 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

pro MIPII:
    novou romku když ztáhneš tak jen rozbalit a složku otevřít a co je důležité tak zkopírovat do naformátované karty do rootu.Jsou to tři soubory a jeden je složka 2577 a to je binár ..... tu nechat tak jak je . (šachy s ní jen když se flešuje na jinou verzi než českou ).Zastrčit do slotu a spustí se bajos a tam si přečteš kroky... tot vše .
    Rozdíl mezi 3RD a 4TH ve funkčnosti není... akorá se změnil datum vydání a přepis z rom 525 na 535.Je jinak poskládaná jelikož primárně obě vycházejí od 525tky.A opraveno stk. a sms.Vůbec neni rozdíl v rychlosti mezi anglickou , evropskou a nebo třeba francouzkou :-)))) Tyhle romky od asusu jsou dotažený do dokonalosti že ostatní poskytovatelé s WM6 můžou jen tiše závidět .Nic navíc,maximum funkčnosti a nejmín problémů.
    Můžu s klidem tvrdit že jsem neměl v ruce lepší zařízení (samozřejmě ve stejný třídě)-co se týče vel. paměti a procesoru.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

pro MIPII:
    novou romku když ztáhneš tak jen rozbalit a složku otevřít a co je důležité tak zkopírovat do naformátované karty do rootu.Jsou to tři soubory a jeden je složka 2577 a to je binár ..... tu nechat tak jak je . (šachy s ní jen když se flešuje na jinou verzi než českou ).Zastrčit do slotu a spustí se bajos a tam si přečteš kroky... tot vše .
    Rozdíl mezi 3RD a 4TH ve funkčnosti není... akorá se změnil datum vydání a přepis z rom 525 na 535.Je jinak poskládaná jelikož primárně obě vycházejí od 525tky.A opraveno stk. a sms.Vůbec neni rozdíl v rychlosti mezi anglickou , evropskou a nebo třeba francouzkou :-)))) Tyhle romky od asusu jsou dotažený do dokonalosti že ostatní poskytovatelé s WM6 můžou jen tiše závidět .Nic navíc,maximum funkčnosti a nejmín problémů.
    Můžu s klidem tvrdit že jsem neměl v ruce lepší zařízení (samozřejmě ve stejný třídě)-co se týče vel. paměti a procesoru.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

THX ja jsem to nedal rovnou do rootu ja to nechal jeste v jedne složce moc dik

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Tak přátelé. P535 mám cca 9 měsíců, doteď bez problémů.
    V pondělí se začala P535 dosti zahřívat - vysoká spotřeba - a po vyndání baterie už nenaskočila :dead:
    Takže konec, samozřejmě nemám zálohu, jsme zvědav co servis...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Nech to ležet bez baterky nejakou dobu, alespon 24h, buď naskočí sám, když ne hoď HR a určitě pojede. Stejnej problém jsem zažila i já.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ležel bez baterie den a nenaskočil, když jsem tam dal novou baterii začal se zase hřát.
    Už jede na servis, zařízení který musí den ležet, aby naběhlo teda nepotřebuju (
    Jsem zvědav jak to dopadne (a hlavně jak rychle).

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Mám p535 -ku od srpna 2007 a bez žádného poškození mi přestala číst simku . Zkoušel jsem 3 karty a ani jednu . Poslal jsem ji na reklamaci 2.1.08 a ještě do dnešního večera mi nepřišel jediný email nebo sms co je za problém. Zařízení kromě telefonu fungovalo na 1 s hvězdičkou ale telefon za 4- . Kontakt jsem někdy volil i čtyřikrát než začal vytáčet číslo nebo se mi mockrát někdo stěžoval že mi volal a já mu to nezvedal přitom jsem seděl u Mda a vůbec nic se nedělo ani mi nepřišlo žádné upozornění o zmeškaném hovoru.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Tak předně ... jestliže něco nefunguje tak se napřed podívám a vzpomenu ce jsem s asusem vyváděl.... je to prostě jako komp ...akorát troško víc citlivější ... a pak teprve píšu ... ---tolik uvod ...nezdá se mě ani omylem že by zrovna 535 měla nedostatky... ty si děláme sami.... doporučuju :
    clean temp .. extendet switch,a potom x-button .... a je vystaráno bez dalšího zkoumání . a zaručuju že bude šlapat gpska tak jak má a ostatní bejkárny taky ... .. když tak, tak do sz hm? :-)))) a nebo mejl ...

fakt že to prostě oproti jiným strojkům maká ...a navíc supermaká ....

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Od ted jsem velice spokojený uživatel p535 je to super mašina a od te doby co tam mam 4 GB kartu je to nepřekonatelny stoj!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Ještě mít asusík 3,5" displej tak je to pro mě king mezi stroji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

No to já bych zase nechtěl - větší spotřeba baterie a větší rozměry. Už i tak je v pouzdře tlouštík

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

3,5" by bylo pekný,ale pak bych ho musel nosit v batohu

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Neporadí mi někdo jak nastavit aby hovor byl přijatý přímo v hlasitém odposlechu?Pokud to vůbec jde?Abych to nemusel přepínat ťuknutím na displej?Zdravím...díky..

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Takovy nastavení sem nikde nevidel,ale nebylo by to neprakticky i kdyby to slo? to se pak vsechny hovory budou prijimat na hlasity i když nebude třeba a pak se to bude zase muset prepinat na normalní.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od proview
    Tak předně ... jestliže něco nefunguje tak se napřed podívám a vzpomenu ce jsem s asusem vyváděl.... je to prostě jako komp ...akorát troško víc citlivější ... a pak teprve píšu ... ---tolik uvod ...nezdá se mě ani omylem že by zrovna 535 měla nedostatky... ty si děláme sami.... doporučuju :
    clean temp .. extendet switch,a potom x-button .... a je vystaráno bez dalšího zkoumání . a zaručuju že bude šlapat gpska tak jak má a ostatní bejkárny taky ... .. když tak, tak do sz hm? :-)))) a nebo mejl ...

fakt že to prostě oproti jiným strojkům maká ...a navíc supermaká ....
    K čemu sou přesně vhodnáý programy extendet switch a clean temp?

Strana 51 z 77 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56
  3. Rozměr displaye u Asus 63x
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 21:19