Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P535 - fotky displaye - žádost

t.prochazka (125)|13.4.2007 15:30
Jsem zkoušel to SIM Toolit, opravdu to tam je, ale má to jeden háček, neupozorňuje mě to na příchozí avíza z eBanky, ta zpráva se tam sile uloží, ale já o tom nevím. A když to mám spuštěně, tak se tam ani neobjeví. Takže když se loguju do eBanky, musm si poslat autorizační SMS, pak teprve vlézt do toho SIM toolkitu a najít ji tam :-( To je hodně blbé.
DedaLebeda (5)|13.4.2007 17:11
Tak s P535 zatím max. spokojenost, navigace funguje výborně (TomTom).

Jediný problém, který jsem zatím nevyřešil: nefunguje mi připojení z notebooku přes BlueTooth (GPRS) k Internetu. Normálně z mobilu vše běží jak má, ale připojení z NB neběží. Kdyby někdo věděl jak na to, dejte prosím vědět.
t.prochazka (125)|14.4.2007 00:04
Jediné, co se mi vůbec nelíbí jsou ta sluchátka. Nebo mám moc malé uši, jelikož do ucha to rozhodně nedám.
t.prochazka (125)|15.4.2007 22:12
[QUOTE="DedaLebeda"]Jediný problém, který jsem zatím nevyřešil: nefunguje mi připojení z notebooku přes BlueTooth (GPRS) k Internetu. Normálně z mobilu vše běží jak má, ale připojení z NB neběží. Kdyby někdo věděl jak na to, dejte prosím vědět.[/QUOTE]

Zkus program GPSGate, umí sdílet vestavěnou GPS mimo jiné i přes Bluetooth a ActiveSync.
DedaLebeda (5)|16.4.2007 06:29
[QUOTE="t.prochazka"][QUOTE="DedaLebeda"]Jediný problém, který jsem zatím nevyřešil: nefunguje mi připojení z notebooku přes BlueTooth (GPRS) k Internetu. Normálně z mobilu vše běží jak má, ale připojení z NB neběží. Kdyby někdo věděl jak na to, dejte prosím vědět.[/QUOTE]

Zkus program GPSGate, umí sdílet vestavěnou GPS mimo jiné i přes Bluetooth a ActiveSync.[/QUOTE]

Díky za radu, ale to si asi nerozumíme. Já potřebuji přístup z notebooku na Internet (NB se připojí přes BT k P535 a P535 se připojí přes GPRS k Internetu).
Běžná věc, s předchozími mobily jsem používal už cca 3 roky bez problémů, s P535 to zatím nefunguje ...
czuraak (97)|16.4.2007 12:33
Nazdar Kucíííí. Potřeboval bych zase jednu radu. Nějakej softík pro zálohu. Nejlépe neplacený, a tím nemyslím jenom warez. Díky.
Jinak dneska sem koupil paměťovku Kingstone 2GB a nějak se mi nechce vůbec ukázat v PC. Když jí šoupnu do adaptéru a narvu jí do čtečky, tak se mi v pc neukáže. Jinak v Asusu normálka maká a když připojim Asus jako velkokapacitní, tak maká taky v poho. Nevíte někdo, co by tam mohl být za problém?? Celkem mě to dere. Díky.
aeon101 (213)|16.4.2007 13:14
Neplaceny zalohovaci soft asi nesezenes (teda free), k P535 nahodou ten od SPB v baleni nebyl?

Dan
mdkill (31)|16.4.2007 14:05
Zvonění na 535.
štasní majitelé 535tky. Chci se zeptat zda jde nastavit vlastní vyzvánění na sms, budík, připomenutí v kalendáři a skupině kontaktů. Doufám, že zvuk není pro veškeré apl. stejný. A hlavně jaké formáty 535 podporuje (mp3, wma, mid..) Diky za vaše odpovědi.
aeon101 (213)|16.4.2007 14:43
Defaultne vse co popisujes nastavit nejde, ale pri pouziti spravneho softu samozrejme ano. Nejsem si jisty formatem .mid, ale ostatni samozrejme podporuje. Kazdopadne u vestaveneho nastaveni vsechny tony stejne nejsou...

Dan
t.prochazka (125)|16.4.2007 16:11
[QUOTE="DedaLebeda"][QUOTE="t.prochazka"][QUOTE="DedaLebeda"]Jediný problém, který jsem zatím nevyřešil: nefunguje mi připojení z notebooku přes BlueTooth (GPRS) k Internetu. Normálně z mobilu vše běží jak má, ale připojení z NB neběží. Kdyby někdo věděl jak na to, dejte prosím vědět.[/QUOTE]

Zkus program GPSGate, umí sdílet vestavěnou GPS mimo jiné i přes Bluetooth a ActiveSync.[/QUOTE]

Díky za radu, ale to si asi nerozumíme. Já potřebuji přístup z notebooku na Internet (NB se připojí přes BT k P535 a P535 se připojí přes GPRS k Internetu).
Běžná věc, s předchozími mobily jsem používal už cca 3 roky bez problémů, s P535 to zatím nefunguje ...[/QUOTE]

Sorry, to už je podruhé, co jsem si rychle přečetl něčí přízpěvek vypustil nějaký důležitý detail. Budu muset číst pomaleji.

Tohle jsem ještě nezkouše. V aplikacích je Sdílení Internetu, ale nejde tam nastavit nic jiného než USB. Ale to USB funguje, jakmile jsem to zapnul, hned se mi v PC nainstalovala další síťová karta. Přes Bluetooth to umím taky, to je přes PAN síť, tím se vytvoří síťové spojení mezi mobilem a PC, ale už jsem nezkoušel zda se přes to sdílí Internet. Opačně mi to jde, z mobilu se dostanu na net z PC, dokonce jsem přes Bluetooth kecal přes Skype.

Taky ale třeba nerozumím tomu, proč je v Nastavení -> Wifi -> Síťové adaptery tolik věcí.
t.prochazka (125)|16.4.2007 16:14
[QUOTE="mdkill"]Zvonění na 535.
štasní majitelé 535tky. Chci se zeptat zda jde nastavit vlastní vyzvánění na sms, budík, připomenutí v kalendáři a skupině kontaktů. Doufám, že zvuk není pro veškeré apl. stejný. A hlavně jaké formáty 535 podporuje (mp3, wma, mid..) Diky za vaše odpovědi. [/QUOTE]

Třeba přes program smsOrganiser můžeš přidělovat různé tóny k příchozím sms podle toho od koho jsou a co obsahují v těle. Docela jsem měl obavu z toho, že se původní tony budou překrývat, ale překvapilo mě, že jakmile zazní ten zvuk už se nespustí ten výchozí.
loobo (12)|21.4.2007 13:08
[QUOTE="martin_g"]Avsak existuje programcek PenReader od Paragon (plateny), ktory rozpoznava aj znaky s diakritikou. Zatial mozem len doporucit. U mna funguje perfektne.[/QUOTE]

Bohužel mám na 535 s tímto programem negativní zkušenosti - možná sem měl nějakou divnou verzi ale po nainstalování přestala úplně fungovat dotyková vrstva displaye, ale po odinstalování přes Active Sync to naštěstí bylo zase v pohodě
martin_g (81)|21.4.2007 21:28
Loobo: paragon pen reader bol prvy program ktory som nahodil do P535 a u mna funguje bez problemov. Skontroluj si verziu, existuje viacero verzii pre rozne systemy, ja som nechtiac nahodil verziu pre win2003 a skoncilo to hardresetom.
alesuu (8)|22.4.2007 18:45
[QUOTE="t.prochazka"]Používám ten, co tam je jako výchozí.

Zatím jsem naisnataloval Operu, .Net Compact framework, Acrobat Reader a naposledy tohle

http://www.dotpocket.com/download.html

Chtělo to restart a po restartu nefunguje touchscreen ani jakékoliv jiné klávesy, takže tam nezadám ani heslo :-([/QUOTE]

Prosim te jak jsi vyresil ten problem, ze ti nesel touchscreen a PDA nereagovalo ,me se stalo neco podobného , asi to dám reklamovat
loobo (12)|22.4.2007 20:02
Nejjednodušší je odebrat pomocí Active Sync ten program který to způsobil (nástroje/Přidat či odebrat programy) nebo udělat hard-reset a nainstalovat vše znovu.
Stanly001_ce4you (3)|22.4.2007 23:04
Čaute "šťastní majitelé 535ky".... Mám takový dotaz... chtěl bych si ho také pořídit, ale moc mi nebyl doporučen kvůli horšímu displey a kvůli tomu že je to asus, protože prej se na to málo vydávaj updaty atd... že prej výjde mnohem líp když si pořídím HTC P3300, ale nevím no, protože to má jen 200HZ CPU... Jak jste s 535kou spokojení??? A nevíte o nějakém místě kde by byla k mání za levnější peníz??? dííík moc :)
czuraak (97)|22.4.2007 23:24
No, mám jí něco přes týden a zatím sem spokojen. Nejlevněji sem jí viděl na adrese datapoint.cz, byl tam okolo 14500 ,- Kč, nejlepší je zadat třeba v seznamu do vyhledávače a pak prolejzat ve zboží.:D :D :D A někdo taky psal, že s výdrží je to ok. Já si s ním pořád hraju, takže obden nabíjím. Takže výdrž není zase tak dobrá. Ale to není problém jenom Asusu, ale všech takovejhlech mašinek, bohužel.:evil: :evil: :evil: :evil:
DrU2 (48)|23.4.2007 01:43
Nazdar lidičky,tak se již také majitelem 535ky(bílé) a ikdyž jsem tuto diskuzi založilm,tak jsem ,co se týká PDAček začátečník (moje první PDA).

Hned bych se vás chtšl zeptat,stahnul jsem si zde program CABinstal ,jeho soubor s příponou exe sem skopíroval do PDA a program normálně běží,ale chtěl bych mít ikonku v záložce programy.Jde to nějak? Díky.

Jo a ještě něco ,když chci pomoci ActiveSyncu něco instalovat,kde ten CAB soubor má být?
alesuu (8)|23.4.2007 08:29
[QUOTE="loobo"]Nejjednodušší je odebrat pomocí Active Sync ten program který to způsobil (nástroje/Přidat či odebrat programy) nebo udělat hard-reset a nainstalovat vše znovu.[/QUOTE]

No jenze problem je v tom ze on se mi nechce ani synchronizovat uplně ztuhne pri zapnutí:(
DrU2 (48)|23.4.2007 13:11
Tak další dotázek - nemůžu tady nikde najít zavináč,podobně jako někdo tady taky hledal vikřičník.
Dále nejde odelsat třeba foto do nějakého telefonu přes bluetooth z prográmku Obrázky a videa nebo z Průzkumníka,vizitky odeslat jdou.

Díky všem,kdo pomohou.
czuraak (97)|23.4.2007 14:00
[QUOTE="DrU2"]Tak další dotázek - nemůžu tady nikde najít zavináč,podobně jako někdo tady taky hledal vikřičník.
Dále nejde odelsat třeba foto do nějakého telefonu přes bluetooth z prográmku Obrázky a videa nebo z Průzkumníka,vizitky odeslat jdou.

Díky všem,kdo pomohou.[/QUOTE]

Zavináč je po číslem 2, musíš znáčknou shift a pak se ti ukáží další znaky.:D
DrU2 (48)|23.4.2007 14:14
Mam českou klavesnici,takže když dám shift,tam tam je místo e s háčkem dvojka.
czuraak (97)|23.4.2007 15:08
Tak se teda omlouvám, na týhle klávesnici se zavináč objevý místo otazníku vlevo vedle mezerníku, heh. Já používám jinou klávesku, takže ještě jednou soráč.:D
martin_g (81)|23.4.2007 15:44
[QUOTE="Stanly001"]Čaute "šťastní majitelé 535ky".... Mám takový dotaz... chtěl bych si ho také pořídit, ale moc mi nebyl doporučen kvůli horšímu displey a kvůli tomu že je to asus, protože prej se na to málo vydávaj updaty atd... že prej výjde mnohem líp když si pořídím HTC P3300, ale nevím no, protože to má jen 200HZ CPU... Jak jste s 535kou spokojení??? A nevíte o nějakém místě kde by byla k mání za levnější peníz??? dííík moc :)[/QUOTE]

Ja na takuto otazku vzdy odpoviem: "jednoznacne ASUS".
Ma silnejsi procesor, viac pamete, puzdro, drziak a nabijacku priamo v baleni.
Displej je lepsi ako na iPAQ 1930 (moje predosle PDA, HTC nemam, neviem porovnat), ci po stránke kvality, tak i po stranke jasu a kontrastu (tak ako u vecsiny PDA na slnku toho moc nevidis, ale v tieni, napriklad pod stromom, vidis vsetko v pohode). Ma kvalitnejsi fotak, ale zas nema radio. No a vydrz, porovnam s mojim predoslim mobilom, SE D750i mi vydrzala cca 6-7 dni, Asus cca 4 dni. A ak sa pozries na stranku ASUS tak uz teraz je tam jeden update - inak mne funguje perfektne a nemam potrebu nieco aktualizovat.
alesuu (8)|23.4.2007 16:06
[QUOTE="loobo"]Nejjednodušší je odebrat pomocí Active Sync ten program který to způsobil (nástroje/Přidat či odebrat programy) nebo udělat hard-reset a nainstalovat vše znovu.[/QUOTE]

Mám ješte jeden dotaz jak udělám hard-reset ,Dík.
P.S
možná blby otázky ,ale je to moje první PDA
czuraak (97)|23.4.2007 16:11
Jaký update máš na mysli? Já se na těch jejich stránkách zrovna teda jako moc neorientuju, ale jak tam koukám do download sekce, tak tam zrovna žádný aktuální update není. Teda určitě né pro naši verzi.
Jinak k tomu HR. Já to také přesně nevím, ale použil sem v nastavení tu položku výchozí nastavení. Teda nevim, jestli je to HR, ale funguje to obdobně. :D
alesuu (8)|23.4.2007 16:32
[QUOTE="czuraak"]Jaký update máš na mysli? Já se na těch jejich stránkách zrovna teda jako moc neorientuju, ale jak tam koukám do download sekce, tak tam zrovna žádný aktuální update není. Teda určitě né pro naši verzi.
Jinak k tomu HR. Já to také přesně nevím, ale použil sem v nastavení tu položku výchozí nastavení. Teda nevim, jestli je to HR, ale funguje to obdobně. :D [/QUOTE]

No jo jenže problém je v tom že já se do nastaveni nedostanu nefunguje touchscreen ,po zapnuti ihned vytuhne
Stanly001_ce4you (3)|23.4.2007 17:09
[QUOTE="martin_g"][QUOTE="Stanly001"]Čaute "šťastní majitelé 535ky".... Mám takový dotaz... chtěl bych si ho také pořídit, ale moc mi nebyl doporučen kvůli horšímu displey a kvůli tomu že je to asus, protože prej se na to málo vydávaj updaty atd... že prej výjde mnohem líp když si pořídím HTC P3300, ale nevím no, protože to má jen 200HZ CPU... Jak jste s 535kou spokojení??? A nevíte o nějakém místě kde by byla k mání za levnější peníz??? dííík moc :)[/QUOTE]

Ja na takuto otazku vzdy odpoviem: "jednoznacne ASUS".
Ma silnejsi procesor, viac pamete, puzdro, drziak a nabijacku priamo v baleni.
Displej je lepsi ako na iPAQ 1930 (moje predosle PDA, HTC nemam, neviem porovnat), ci po stránke kvality, tak i po stranke jasu a kontrastu (tak ako u vecsiny PDA na slnku toho moc nevidis, ale v tieni, napriklad pod stromom, vidis vsetko v pohode). Ma kvalitnejsi fotak, ale zas nema radio. No a vydrz, porovnam s mojim predoslim mobilom, SE D750i mi vydrzala cca 6-7 dni, Asus cca 4 dni. A ak sa pozries na stranku ASUS tak uz teraz je tam jeden update - inak mne funguje perfektne a nemam potrebu nieco aktualizovat.[/QUOTE]

Díky moc za radu.... ;) ... Bratr si momentálně pořídil to HTCéčko3300.. jako nevypadá zrovna nejhůř, ale myslím si že ten procesor je tam celkem poznat... Videa se občas seknou a když se třeba překrívají okna, tak se pomalu vypínaj a táák... Nevim jak u Asusu, ale GPS je na něm celkem OK, ale občas strašně dlouho trvá než se načtou satelity... nevíte jestli je velký rozdíl v display, když Asus má TFT display a HTC má QVGA.... Psali že prej to TFTéčko je strašně starý a moc se nepoužívá...
gorge_No.1_ce4you (191)|23.4.2007 17:25
Pokud vím, tak je to trošku jinak. TFT je název technologie zobrazování LCD a QVGA je zase název rozlišení. :)
martin_g (81)|23.4.2007 21:27
[QUOTE="alesuu"][QUOTE="loobo"]Nejjednodušší je odebrat pomocí Active Sync ten program který to způsobil (nástroje/Přidat či odebrat programy) nebo udělat hard-reset a nainstalovat vše znovu.[/QUOTE]

Mám ješte jeden dotaz jak udělám hard-reset ,Dík.
P.S
možná blby otázky ,ale je to moje první PDA[/QUOTE]

Hard reset na P535: podrzat tlacidlo HORE a resetnut ako pri soft resete (tlacidlo na boku).
Woncha (28)|23.4.2007 21:30
Pro nerozhodne napisu dojmy :-)
Vzhledem k tomu, ze jsem prechazel z Qteka 8310, coz je porad jeste nejlepsi smartfoun muzu rict, ze rozhodne nejsem nenarocnej. Prvni p535 jsem koupil v alzaci, na prvni pohled mě prekvapila velikosti - na rovinu prechod z mobilu byl nad ocekavani znatelny. Bohuzel 535tka sla druhy den do servisu, jelikoz nefungoval reprak a technicka podpora asusu doporucila navstivit prodejce a vymenit. Alzac kupodivu zafungoval a vratil penize. Dalsi den jsem objednal v alave.cz - muzu vrele doporucit, rychlost a jednani e-shopu je maximalni. Asus konecne zafungoval a po 10 dnech muzu rict, ze mi dela jenom radost.
Rozmerove se zasadne zmesil - jde o zvyk, uz mi prijde roztomile maly :-)
Procesor je velka chlouba - ve srovnani s 8310 (stejny Omap 200 jako v HTC Artemis) je výrazne rychlejsi, coz se projevuje ve vsem, zejmena pak v navigaci. Za celou dobu jsem nezaznamenal jediny problem se stabilitou systemu, coz po zkusenosti se smartfouny hodnotim hodne kladne. Displej QVGA je standard, na ktery jsem byl zvykly z kvitka, pokud prejdete z cehokoliv nizsiho, budete potesene zirat. Wi-Fi ma dosah pri 100% vykonu lepsi nez kvitek, pri 50% horsi. Regulace vykonu wifiny je vyborna - znatelne se projevi na vydrzi baterky. Fotak je super, je treba sklidnit ruku pri foceni a mohl by byt rychlejsi, ale celkove jsou fotky opravdu pouzitelne. Gps, nechci se opakovat, supr :-). u kvitka jsem mel modul s Navibe chipsetem Sony neco.. a v porovnani je gps u 535 citlivejsi a tatam jsou napjate okamziky jestli se gps slizne (spoji :) nebo ne. Dilensky vsechno licuje jak ma, elegance 8310 a nakonec i Artemise, ktereho jsem mel v ruce nedosahuje, coz je jediny kladny bod HTC. Na druhou stranu na me asus pusobi nadmiru bytelne a ucelne.

Zaverem, kdybych mohl p535 vratit a koupit si neco jineho (a ze ji ve 14 denni lhute ze zakona vratit muzu :) ), koupil bych si p535-ku. Pokud ji nerozslapnete, hardwarove vas uspokoji jeste dlouhou dobu
martin_g (81)|23.4.2007 21:33
Stanly001:
Aj HTC aj ASUS ma TFT displej - je to technologia ktorou sa vyrabaju. QVGA je rozlisenie displeja 320x240 bodov.

GPS sa chyta tak do 2 minut, ale uz sa mi chytil aj za 5 minut ale aj za cca 40 sekund (pri studenom starte v iGO 2006)
Stanly001_ce4you (3)|23.4.2007 21:58
[QUOTE="gorge_No.1"]Pokud vím, tak je to trošku jinak. TFT je název technologie zobrazování LCD a QVGA je zase název rozlišení. :) [/QUOTE]

Jasně promiň... je tak TFT a TFT-LCD .... tak asi HTC je na tom líp že?
Woncha (28)|23.4.2007 22:11
V zasade asi maji oba stejny tft QVGA displej (pro objasneni doporucuji google)
LCD u PDAcka nepredpokladam. Myslim že tekutym krystalum by pichani perem nedelo dobre :-)
Ale pravda techologie displeju nesleduju
Franky52 (186)|23.4.2007 23:24
Tak jsem našel zajímavý doplněk na této adrese:
http://shop.brando.com.hk/bwmetalcase_details.php?i=103

Jinak - je to sice daleká Asie, ale poštovné jen 3 USD a dodání stokrát rychlejší než třeba u "slibotechny" PalmPC (navíc poštovné a balné je zde dražší!!!)
DrU2 (48)|24.4.2007 00:35
[QUOTE="czuraak"]Tak se teda omlouvám, na týhle klávesnici se zavináč objevý místo otazníku vlevo vedle mezerníku, heh. Já používám jinou klávesku, takže ještě jednou soráč.:D [/QUOTE]

Díky moc.
alesuu (8)|24.4.2007 07:26
[QUOTE="martin_g"][QUOTE="alesuu"][QUOTE="loobo"]Nejjednodušší je odebrat pomocí Active Sync ten program který to způsobil (nástroje/Přidat či odebrat programy) nebo udělat hard-reset a nainstalovat vše znovu.[/QUOTE]

Mám ješte jeden dotaz jak udělám hard-reset ,Dík.
P.S
možná blby otázky ,ale je to moje první PDA[/QUOTE]

Hard reset na P535: podrzat tlacidlo HORE a resetnut ako pri soft resete (tlacidlo na boku).[/QUOTE]

Moc díky za pomoc ,vyzkouším to ;)
bmk (117)|24.4.2007 10:31
Zdravím všechny přítomné a rád bych se zeptal na jednu věc,která jaksi souvysí s univerzálností navigace Asus "pé535tky".a sice jestli se dá toto PDA použít kromě navigace v autě taky pro pěší navigaci.Nemyslím přímo na turistiku,ale třeba pro pěší chůzi měste.Určitě to je užitečná otázka pro všechny,co mají toto PDA a pojedou s ním na dovolenou,kde třeba ve Vídni nechají auto stát na okraji města před hotelem a vydají se do centra po vlastní ose.Nejde tak ani o to,aby je navigace dovedla do centra,do určitého bodu zájmu,ale aby tě navigace dovedla nazpět k místu,odkud si vyšel,jednoduše abysi nebloudil,mohl být v klidu a věděl,že aď budeš v jakékoliv části města,vždy tě to dovede k tvobě vytvořenému bodu zájmu,tedy zpět k autu.Dějuji předem za informace a protože se rozmýšlím nad koupí tohoto PDA budou pro mně vaše informace velmi cené.Díky...;) null
Jibaro (15)|24.4.2007 12:27
zdarvím všechny, jsem šťastným majitelem tohoto přístroje. je dostačně malý, to sem měl největší strach a zároveň dost málo váží. ještě vyzkoušet výdrž v praxi a když bude i tohle ok, je to perfektní přístroj který můžu vřele doporučit. nicméně jeden problém se projevil, prosím timto o radu. hlasitost vyzvánění je bídně nízká..nejsem schopen ji zvýšit (různá nastavení hlasitosti jsem měnil, snad úplně všechny). když mám přístroj v kapsi prostě zvonění neslyším...:?

martin_g (81)|24.4.2007 13:57
Jibaro:
Ikona reproduktora v pravom hornom rohu, objavia sa dva posuvniky, jeden pre PDA a druhy pre telefon. Telefon mam nastaveny na druhy dielik od vrchu a hlasitost mi vyhovuje, v pohode ho pocut aj z vrecka.
DrU2 (48)|24.4.2007 14:08
Možná blbá otázka,ale jak udělam to,aby se nějaká aplikace v tomto zařízení ukončila úplně.Když tapnu na křížek,tak běh progarmu zmizí(jakoby se zavře),ale když pak kounku do utilitky Stav Asus a dám Paměť a dále Spuštěné programy,tak tam stále ta aplikace je stále spuštená a musím dát Zastavit nebo Zastavit vše.
Díky
DrU2 (48)|24.4.2007 14:09
Stalo se vám někdy,že jste ho zapli a zůstala vám tam viset ta zelená obrazovka Windows mobile?
martin_g (81)|24.4.2007 14:37
[QUOTE="DrU2"]Stalo se vám někdy,že jste ho zapli a zůstala vám tam viset ta zelená obrazovka Windows mobile?[/QUOTE]
Mne sa to zatial stalo len raz, pomohol soft reset.
alesuu (8)|24.4.2007 14:51
[QUOTE="martin_g"][QUOTE="alesuu"][QUOTE="loobo"]Nejjednodušší je odebrat pomocí Active Sync ten program který to způsobil (nástroje/Přidat či odebrat programy) nebo udělat hard-reset a nainstalovat vše znovu.[/QUOTE]

Mám ješte jeden dotaz jak udělám hard-reset ,Dík.
P.S
možná blby otázky ,ale je to moje první PDA[/QUOTE]

Hard reset na P535: podrzat tlacidlo HORE a resetnut ako pri soft resete (tlacidlo na boku).[/QUOTE]
tak ani hard-resetem se nic nedeje podržím tlacidlo na zapnuti a do to soft reset a nabehne jako by chtel normalne nastartovat a pak se objevi zelena obrazovka windows ,potom klavesnice mobilu a nic zasek a nehnu stim.:(
Woncha (28)|24.4.2007 15:10
Me jeste ne:-) K zavirani aplikaci: nainstaluj si nejakeho task managera, je to jednoduzsi nez pres utilitu Asuse
DrU2 (48)|24.4.2007 15:26
A jaký task používáš ty?Spb Pocket Plus by stačil nebo je lepčí Spb mobile shell?
Woncha (28)|24.4.2007 15:32
mam naistalovanej wisbar, ale Spb Pocket Plus je urcite super
Jibaro (15)|24.4.2007 15:33
[QUOTE="martin_g"]Jibaro:
Ikona reproduktora v pravom hornom rohu, objavia sa dva posuvniky, jeden pre PDA a druhy pre telefon. Telefon mam nastaveny na druhy dielik od vrchu a hlasitost mi vyhovuje, v pohode ho pocut aj z vrecka.[/QUOTE]

perfekto, díky moc, jednoduše geniální. nějak sem si vsugeroval že je to ovládání hlasitosti ve sluchátku. a zkoušel radši půl dne jiný varianty. tím pádem moje trable skončily a můžu říct že sem s přístrojem spokojen zcela. je to parádní strojek, říkám to jako člověk co přešel z klasického PDA (loox) :yes:
martin_g (81)|24.4.2007 15:48
[QUOTE="alesuu"]
tak ani hard-resetem se nic nedeje podržím tlacidlo na zapnuti a do to soft reset a nabehne jako by chtel normalne nastartovat a pak se objevi zelena obrazovka windows ,potom klavesnice mobilu a nic zasek a nehnu stim.:( [/QUOTE]
Nie tlacidlo na zapnutie - to je pri iPAQ. Pri Asus P535 je to tlacidlo Hore (na tom stvorcovom ovladacom prvku kde su tlacidla hore, dolem, doprava, dolava, enter).
alesuu (8)|24.4.2007 17:34
[QUOTE="martin_g"][QUOTE="alesuu"]
tak ani hard-resetem se nic nedeje podržím tlacidlo na zapnuti a do to soft reset a nabehne jako by chtel normalne nastartovat a pak se objevi zelena obrazovka windows ,potom klavesnice mobilu a nic zasek a nehnu stim.:( [/QUOTE]
Nie tlacidlo na zapnutie - to je pri iPAQ. Pri Asus P535 je to tlacidlo Hore (na tom stvorcovom ovladacom prvku kde su tlacidla hore, dolem, doprava, dolava, enter).[/QUOTE]
díky zabralo to už to jede na plný obrátky;)