Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 77 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 1153

Téma: ASUS P535 - fotky displaye - žádost

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od aeon101
    A co Asus P525, neni tvym kandidatem, co ti na nem krome GPS chybi?
    Dan
    No, jí bych bral spíše Asus P535, ten má i to GPS, klávesnici snad nepotřebuju kámoš říkal, že když si člověk zvykne, dá se i na SW klávesnici psát hodně rychle. Jen by mě zajímalo, jako to je s tou Javou, když spustím nějaký midlet, zda jde i uvnitř něj použít SW klávesnici.

Ale zpět k odpovědi. Asus P535 je zatím můj favorit, chybí jen FM radio, ne že bych ho používal nějak extra často ale kdyby tam bylo, tak bych neváhal. Taky tam chybí ta Java, ale snad to tam půjde doplnit jako aplikaci.

Na HTC Kaiser jsem zatím nenarazil, podívám se.
    E-ten X800 se mi líbí moc, ale co jsem četl recenze třeba E-Ten X500 nebo M700, všude kritizovali hodně slabý zvuk, skřípání při hlasítem odposlechu, byly tam příšerné fotky, tak nevím, zda to u X800 bude už ok.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

No, tak Kaiser je přesně to, co bych chtěl. Ale dneska :-(
    Zvláště pokud bude recenze stejně pozitivní jako Artemis. Kdyby Artemis měl makro, přisvětlovací diodu a 400MHz procesor, tak ho beru hned. Ten Kaiser vypadá, že tohle vše má, jen tam nepíšou nic o FM radiu. Pokud to nemá FM rádio, tak nevidím důvod proč čekat. Asus P535 umí totéž už dnes, tedy až na klávesnici a UMTS, které si mylsím, že fakt neotřebuju. Někde v diskuzi jsem zaslechl, že ten ASUS má i EDGE, ale to se mi doposud nepodařilo nikde potvrdit. X800 bude ale přece jen mít VGA rozlišení a bude asi dříve.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Našel jsem nějaké obrazky Kaisera:
    http://www.howardforums.com/showpost.php?p=8914725&postcount=108
    Ale nevidím nikde tu přisvětlovací diodu :-(

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - nevydrzel jsem to. Prave jsem si zarezervoval ASUS P535. Zitra si po nej zajedu. Uz se nemuzu dockat.
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - ja se z toho zblaznim!!!!!!

)))))

Pavel

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Gratuluji za rychle a spontanni rozhodnuti, takove byvaji nejlepsi...:-). No vybral jsi urcite dobre, taky jsem o tom uvazoval ale nakonec skocil do P525 a nelituji ani nahodou, kdybych nepotreboval nutne castejsi ovladani a psani jednou rukou, byla by P535ka i pro me jednoznacna volba (nez pockam na Kaisera...).

Jen informacne, kde a za kolik jsi ho objednal?

Dan

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

No, já jsem si teď dočetl recenzi a ta X500 vážně není špatná.

Pro Pavel_11: Podle čeho ses rozhodl ty? Dej pak vědět, zda tedy ten Asus má nebo nemá EDGE.

Ale ten Asus je přece jen o dost levnější. Asi ses rozhodl podle toho. Počkám, jak budeš pokojený.

Jen škoda, že tam je jen USB 1.1, lepší je prostě tu kartu vytáhnou a strčit do čtečky. To je rozdíl, jestli se na kartu zapisuje 500kB/s nebo 5MB/s.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Pavel_11
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - nevydrzel jsem to. Prave jsem si zarezervoval ASUS P535. Zitra si po nej zajedu. Uz se nemuzu dockat.
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - ja se z toho zblaznim!!!!!!

)))))

Pavel
    Napiš tvoje první dojmy a co vše jsi už vyzkoušel.Já se rozhoduji mezi Artemisem a Asusem 535.Ostatní mašinky jsou moc daleko nebo stoji příliš mnoho.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

No jestli se rozhodujes prave mezi temito dvema PPC tak podle me by byla volba jasna...neni o cem premyslet...

Dan

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar!

Dnes jsem to bohuzel nestihnul do alzasoftu, ale uz ho mam zarezervovany za 16540 korunek. ALE zitra jdu tam a pak asi nebudu spat.
    Rozhodnuti pro ASUS P535? Smartphone s GPS, vykonny procesor, rozumny design a koneckoncu dobra cena (i kdyz je to strasne ale strasne moc penez!).
    Rozhodoval jsem se mezi vice modelama a tento se mi zda byt dobry. I kdyz jine taky nejsou asi spatne. Klavesnici jsem moc nechtel, uprednostnil jsem vyssi vykon procesoru. EDGE a jine 3G nemam potrebu vyuzivat - to mi moc nechybi. Uvital bych mozna vetsi kapacitu baterie. Co se mi jeste libi - dodavany drzak a nabijecka do auta.

Nebojte se, urcite dam vedet vic, az bude u mne doma.

Zdar

Pavel

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od aeon101
    No jestli se rozhodujes prave mezi temito dvema PPC tak podle me by byla volba jasna...neni o cem premyslet...

Dan
    Není mi jasné,které zařízení myslíš,ale podle toho zařízení které vlastníš ty,usuzuji,že máš na mysli ten Asus?Ja sem tady někde na fóru četl,že to GPS má žalostný příjem.
    U toho Artemise se mi moc líbí ten trackball a to kolečko,super nápad.Taky má EDGE a rádio.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Ano, mel jsem na mysli Asuse P535...trackball na Artemisu se mi na zacatku taky jevil jako vyborny a oroginalni napad ale po vlastnim odzkouseni jsem trochu zmenil nazor (pravdepodobne to chce vic cviku nez bych predpokladal, protoze ne zcela 100% substituje mysku). No a pak samozrejme rozhoduje rozdilny procesor (zde bez dalsiho rozepisovani...). Ja osobne v pripade WiFi pokladam EDGE za nedulezite (zalezi samozrejme na kazdem jak, kde a na co internet a pripojeni vyuziva- doma a v praci mam WiFi tak nemam problem, no a v terenu na stahovani mailu klasicke pripojeni zcela postacuje. V pripade ze mas ale prave na karte neomezeny pausal a rychlost rozhoduje, muze to byt urcite dulezity parametr.

Na druhe strane pokud neni pro tebe napriklad rozhodujici WiFi, odlehcenou variantu Artemise koupis od T- Mobile za mnohem lepsi cenu, navic ma prave to zminovane radio (ktere je pro tebe asi dulezite jak pises).

Musim jeste rict jednu dulezitou vlastnost a tou je fakt, ze dizajn Artemise je velice, ale opravdu velice libivy a pekny- hlavne v cerne barve (tu ale asi bez WiFi za levnejsi peniz nesezenes).

Osobne kdybych se rozhodoval mezi P535 a HTC Artemis, volil bych urcite Asuse...

Dan

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

To aeon101-Díky za rady a názory,vezmu si je k srdci. Jinak dizajn Artemise se mi také moc líbí. Wifi mam doma a určitě jí tam chci,rádio není podmínkou jen potěší.Ještě uvidím ,co napíše za dofmy Pavel_11.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Tady mají úplně drsnou cenu:

http://www.alave.cz/asus-p535-gps-gsm-gprs-wl-bt-irda-cam-wm5-0:196097

Nevíte někdo, zda v tom není nějaká finta? Máte někdo zkušeností s tímto eShopem?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Cena je to opravdu skvela, urcite nejlepsi jakou jsem zatim videl. Bal/ nebal bych se toho asi tak jako kazdeho jineho internet shopu, tzn. mas stejne reklamacni a obchodni podminky jako treba u Alzy, Agemu atd...v pripade problemu ti plati zaruka primo od Asusu, kterych servis jsem vyzkousel na vlastni kuzi a vse v poradku...skoc po tom...

Nejlevnejsi nemusi byt vzdy nejhorsi, tento trend se v urcitych komoditach uz opravdu stira...

Dan

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Zdar panove!

Tak uz nabijim. A prvni dojmy?
    - zarizeni male, hezke, sympaticke a ani neni moc tezke!
    - navod = uplne na nic = bude to chtit asi hodne zkouset + cist po Internetu diskuzni fora

Zatim

Pavel

Strana 2 z 77 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-12-2009, 08:56
  3. Rozměr displaye u Asus 63x
    Od TomTomX_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2