Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 14 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 199

Téma: GPS Evolve (MT3) - 32 kanálů, perfektní citlivost

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

a mas deaktivovanou statickou navigaci???
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

A jak ji deaktivuju?

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

dela se to na vlastni riziko ikdyz ne az tak realne nejakym programkem pro SIRF chipsety jen uz nevim jak se jmenuje to si najdes nejde to ale u kazde navigace...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pokud dobře čtu tak tu řešíme GPSky s chipsetem MediaTeku. Tzn. že program pro Sirf čipy na tuto GPS fungovat nebude. O vypnutí Static navigation u Sirf čipů vím, ale utilitku pro MTK čipy neznám. Pokud o něčem takovém někdo ví, tak ať se podělí, ale osobně dost pochybuji o tom, že něco takového existuje. Pokud maká soft pro Sirf čipy na MTK tak hoďte nějaký návod jak na to.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od p.e.t.r.
    Tak jsem to teď byl testnout před barákem a mé zjištětní je že pokud běžím je vše o.k. Ve chvíli kdy jen jdu cca 4km za hodinu, tak ručička zamrzne a ukazuje stále stejným směrem, tak jako jsem to již popisoval. Ve chvíli kdy jsem se rozeběhl, tak se ručička začala chovat normálně, tzn. že mě naprosto perfektně dovedla k bodu který jsem si nastavil.
    no tak je to tá statická navigácia. už ju treba len vypnúť

Nováček
    Registrace
    Dec 2012

ja se omlouvam nedoslo mi ze to ma mediatek chip...nevim zdali ma vubec statickou navigaci...jinak nechci prudit ale neni spatne si pred nakupem GPSky zjistit na co je vhodna (auotonavigace nebo pesi turistika)...sam si jdu kupovat GPS na leto a jsem absolutni novacek v tyhle problematice ale zjistuju si co se da abych neprohloupil ikdyz je to krabicka za 2 litre...tady je srovnani GPS modulu myslim ze je tam taky tahle od evolve 32 kanalova:
    GPS recenze

PS: nedelam reklamu jinemu servru jen at se koukne na tu svoji ...

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Pořídil jsem si tuto GPSku v minulém týdnu, když jsem ji vzal o víkendu na lov Geokešek, byl jsem sklamán. Problém byl v tom že se mi vůbec neotáčí šipka směru. Když si hodím Tomtom a sleduji pohyb šipky po mapě, tak vidím že šipka cestuje po mapě pozadu nebo po boku. Takže vlastně nevím kterým směrem přesně jdu. Je to dost velký problém, měl jsem nedávno na zkoušku GPS Navilock a s ní nebyl problém. Když jsem použil program VITO Navigator nebo RichesseGPS tak mi šipka směru zamrzla naprosto špatným směrem a musel jsem se orientovat jen podle vzdálenosti v metrech která mi buď přibývá nebo se odečítá. Je to problém mé GPSky nebo jste na tom stejně?
    Zdravím, jedná se o vlastnost, na kterou jsem již dávno upozorňoval (možná právě i v tomto fóru a tomto threadu. Více na http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/Ar.asp?ARI=113248&CHID=4&EXPS=&EXPA=

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Takže Evolve je pro turistiku a geocaching naprosto nevyhovující. Pořídím si tedy Navilock BT-338, tam by to mělo být naprosto v pohodě..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Sice už se objevily chipsety, které prý mají lepší citlivost než Sirf Star III, ale vlastnosti Sirf Star III jsou velmi dobré a je velmi používaný a tedy i vyzkoušený a prověřený a jeho vlastnosti jsou dostatečně dobře známé, dokonce ho používá i Garmin. Takže nejlepší co se dá dneska udělat je koupit osvědčený přístroj renomovaného výrobce se Sirf Star III.

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

třeba Nokia LD-3W :-))

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od gejmerqo
    Tak jsem to teď byl testnout před barákem a mé zjištětní je že pokud běžím je vše o.k. Ve chvíli kdy jen jdu cca 4km za hodinu, tak ručička zamrzne a ukazuje stále stejným směrem, tak jako jsem to již popisoval. Ve chvíli kdy jsem se rozeběhl, tak se ručička začala chovat normálně, tzn. že mě naprosto perfektně dovedla k bodu který jsem si nastavil.
    no tak je to tá statická navigácia. už ju treba len vypnúť
    tak se pak pochlub o ty moudra, ktera ze to vyhrala tve vyberove rizeni

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od vpe
    třeba Nokia LD-3W :-))
    Tak podle toho testu na navigovat.cz je nejpřesnější hned po tom Evolve s Mediatekem MT3 a statickou navigaci na ní vypnout lze, já sem s ní spokojenej. Ano s některými zařízeními nechodí nebo chodí blbě, ale to není problém zjistit si předem a podle toho se rozhodnout.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevěřím tomu že by byl problém v nekompatibilitě zařízení. GPSka maká super pokud jedu na kole nebo autem nebo alespoň běžím. Pokud někdo tuší jak vypnout tu static navigaci tak dejte návod. Rozhodně je přesnost této GPSky lepší nežli některé s chipem SirfIII.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Prošel jsem si diskuse na gpspassion.com a toto chování MediaTek chipsetu tam také rozebírají, vypadá to jako vlastnost chipsetu. Co s tím jsem tam nenašel, ale hledá se tam ještě hůře než tady.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Nevěřím tomu že by byl problém v nekompatibilitě zařízení. GPSka maká super pokud jedu na kole nebo autem nebo alespoň běžím. Pokud někdo tuší jak vypnout tu static navigaci tak dejte návod. Rozhodně je přesnost této GPSky lepší nežli některé s chipem SirfIII.
    druhá alternatíva je program do pdačka, napr. http://www.gpspassion.com/download/spgps.zip
    návod (pomerne dlhý) nájdeš napr. na stránke http://www.oziexplorer2.com/ozice/faq_staticnav.html

ak niečo pokazíš, vyber baterku, po x hodinách/1 dni by sa ti mali vrátiť nastavenia od výrobcu.tiež si pozri na nete, či zariadenia sú kompatibilné.

daj vedieť, ako si dopadol

Strana 7 z 14 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 14:29
  2. Změna zvukového kanálu
    Od romanco v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 23:29
  3. Poradte perfektni GPS mapu Madarska
    Od KS v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-04-2005, 08:16
  4. WOL 1.8 preruseni stahovani kanalu
    Od hvozd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-02-2004, 14:19
  5. Vytvoreni vlastniho kanalu pro WOL-jak na to?
    Od maxxmilián dráp v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-02-2004, 10:31