Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 199

Téma: GPS Evolve (MT3) - 32 kanálů, perfektní citlivost

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

To zpevdy :
    Když jsem si koupil Evolve, taxem taky měl MDA II, ale mě se bohužel nepodařilo rozchodit navigaci ani s tím patchem, takže jsem MDA II vyměnil za Vario a to se chytlo hned bez jakýkoliv problémů...Mám Evolve bez podpory geocachingu a funguje to bezproblému. Teď jsem s ním najel téměř 1000km v autě a nabíjel jsem asi jen jednou) Jsem s ním velice spokojen, na ten solární článek jsem dal fólii, kterou jsem vyfasoval s Variem a nemusím mít strach o nějaké poškrábání.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Evolve som si kupil pred nedavnom. Vdaka tomuto threadu som aspon vedel na co sa mam sustredit pri kupe, takze som zakupil tiez Evolve "Geocaching Support"
    Najazdil som s nim asi 1000 km v spolupraci s iGO 2006.+ XDAIIi na Slovensku, v Cesku, Polsku. Vsetko fungovalo na 100% Pouzival som ho tiez v spojeni so Smartcom GPS pri turistike s Nokia N93. Prijem signalu a citlivost vynikajuce. Mam iba 2 pripomienky. Prva je asi mozno trochu banalna a to ze pri noseni na krku pri turistike sa zosuchal stitok s vyrobnym cislom a ostatnymi udajmi, takze eventualne pri reklamacii by mohol byt problem. Po druhe dosah bluetooth je dost mizerny, fakt neviem kde vzali tych 10m, ktore uvadzaju v manuali. Podla mojich skusenosti to su necele 2 metre. V praxi to nevadi no ak chce clovek sem tam trocha testovat napr. doma s GPSkom vylozenym na okne tak fakt tak max 1,5 az 2m od GPSka. Povodne som mal zalusk na iTEC 339 no zrovna vtedy neboli u mojho dodavatela skladom, tak som sa ulakomil na Evolve a aj cena bola o 1000,-sk vyhodnejsia a nebanujem. Upozornujem tych co maju v plane mat prijimac na zadnom okne auta, nech radsej prehodnotia svoje rozhodnutie. Ono ja mam taky pocit, ze mu nevadi v dosahu Bluetooth vzdialenost ale akakolvek prekazka, ktora dodatocne vznikne.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

eště doplním: překvapila mě citlivost Evovlve GPSky, vyzkoušel jsem i navigaci "ze šuplíku", hodil jsem jí v autě zabalenou v igeliťáku do kastlíku před spolujezdcem, ten je dokonce dole a nad ním jsou ještě airbagy a další blbosti v palubce. Našel sice tak o satelit míň, ale naviguje taky a úplně spolehlivě, ve spolupráci s TomTom 6 ;o)
    Jsem spokojenej, kolega si ho už taky kupuje...

ad Bluetooth: tak vzdálenost jsem netestoval, tipuju na pár metrů, nemám tak nějak představu, sám mám Treo 650 a to má BT samo o sobě dost slabej. S HF SonyEricsson BT 1.2, funguje dobře taky jen tak na pár metrů, pak tam začne bzučet nebo tak... rušený ;o(

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

to radim1: No hele nevim nevim ale Opel vectra neni uplne maly auto a pod prednim sklem se Evolve moc nechyta tak ho davam normalne na plato pod zadni okno a bluetooth uplne v pohode, navigace krasne slape.I kdyz treba v ceste je hlava spolujezdce vzadu A doma ho mam hozeny na okne a po cele mistnosti taky bez problemu, tipuju tak 4m.

Pejsek2
    Guest

Vážení, prosím o radu, máte zkušenosti se spárováním tohoto GPS modulu a FUJITSU-SIEMENS LOOX C550 http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=265 případně s nějakými problémy (které zde nebyli uvedené)? Teprve zvažuji o koupi těchto dvou zařízení a nerad bych šel do něčeho co spolu nebude komunikovat.
    Děkuji

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Měl jsem možnost vyzkoušet Evolve 2x na delší cestu cca 20 hodin a musím s lítostí oznámit, že po cca 18-19 hodinách vypověděl službu. Byl položen pod předním sklem takže na nedostatek světla si ve dne stěžovat nemohl. Někde jsem četl o výdrži 30 hodin (toho jsem se nedočkal). Takže buď je špatná baterka nebo je to trochu jinak.

Ovšem co se týče signálu, přenosti atd. naprostá spokojenost.

Harry__ce4you
    Guest

Mohl by nějaký dobrotinec napsat tady význam těch třech barevných LEDek, když svítí, blikají či nesvítí? Je to veda, dokonce zavisi na rychlosti.. napr.
    BLUE:
    Blika rychle - hleda zarizeni
    Blika pomalu - komunikuje se zarizenim (OK)
    Sviti porad - ?deje se nekdy?
    Nesviti - neco je spatne..

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Sviti porad - jese jsem nevidel
    Nesviti - vybita baterie (vetsinou sviti aspon jen zelene)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevite zda existuje k Evolve nějaké pouzdro za opasek? A nebo zda nepasuje do nejakého?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Zdravim všechny,
    jsem v téhle oblasti nováček, chtěl bych si pořídit externí GPSku pro používání v autě a pro geocaching, po přečtení celý diskuse, jsem se rozhodl pro následující (je to nějaká novinka)

Stránky výrobce
    http://www.qstarz.com/Products/GPS%20Products/BT-Q1000.html

E-obchod
    http://www.trinio.cz/Obchod/10134/bluetooth-gps-travel-recorder-bt-q1000.html

nebo
    http://www.palmpc.cz/p1229653-gps-qstarz-bt-q1000-travel-recorder-mtk-novinka/#utm_medium=zbozi&utm_source=seznam

Mám jen dotaz nemáte někdo s ní zkušenosti? Jedná se mi hlavně o geocaching, o problém s kompasem jak již bylo zmiňováno víše (dle informací, by tam v software měl jít nastavit mód pro logování trasy Auto / Kolo / Pěší, tak si myslím, že by to mohlo být OK, ale je to jenom doměnka)

Jinak se mi na ní líbí, právě ta možnost logování trasy.
    Díky za každé info, či Vaše poznatky

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

dnes jsem si koupil tento GPS modul, mam MDA Vario, ale nepodarilo se mi to rozchodit, jedine co jsem udelal je ze jsem ho sparoval s pristrojem na seriovy port (jediná možnost co jde zaškrtnout). ale zadny program mi to nenajde. Cim to je, nevite???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zkuste se v nastaveni BT prepnout na COM ports, vybrat new Outgoing port, vybrat GPS.
    Pote resetujte zarizeni.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

tak prepnul jsem na com a ted uz to fuunguje, zatim ale nejsem s iTraxx nijak nadsen, odchylka je nekdy i aspon tak 30m a rychlost obnovovani neni taky nijak extra - napriklad na mape jsem pred krizovatkou, pritom uz jsem za ni, a to jsem jel rychlosti tak pod 50km/h. tak nevim jestli je to rychlosti BT...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

BT to urcite nebude. Trochu zalezi na tom, jaky program mate. Nicmene podle mych testu Evolve zadny zazrak neni...

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

zatim teprve zkousim, uvidime jak se to shrne za cely mesic, teprve mam evolve jeden den, zkousim na smartmaps , tomtom a gps tuner

Strana 12 z 14 PrvníPrvní ... 21011121314 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 14:29
  2. Změna zvukového kanálu
    Od romanco v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-03-2006, 23:29
  3. Poradte perfektni GPS mapu Madarska
    Od KS v sekci Ostatní raritní navigace
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 11-04-2005, 08:16
  4. WOL 1.8 preruseni stahovani kanalu
    Od hvozd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-02-2004, 14:19
  5. Vytvoreni vlastniho kanalu pro WOL-jak na to?
    Od maxxmilián dráp v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-02-2004, 10:31