Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 203

Téma: Dynavix 7

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Technik z Telematixu, (krome toho ze pokud skutecne rekl h***o, byl sprosty,) nemel pravdu. Co se tyce hadky mezi majiteli, tak k te bohuzel skutecne doslo a jejim dusledkem je, ze Telematix SW/Dynavix a.s. v soucasne dobe nema team, vyskoleneho technika, ani prava k dalsimu vyvoji a prodeji dynavixu (prestoze toto porusuje a dale prodava). Tedy z jeho strany skutecne vyvoj jiz neprobiha ani probihat nebude (intenzivni vyvoj zde skoncil k cca poslednimu zari).

Na druhou stranu team ani prava k Dynavixu nezmizela do cerne diry, takze to, k cemu doslo se PRAVDEPODOBNE odrazi ve zpozdeni cca 2-3 mesicu pri vydani nove verze (pokud TMX SW neprovede sebevrazedne a pro nej velice nerentabilni akce).

Informace berte jako neoveritelne a zcela interni, presto mnohem spolehlivejsi nez od technika, ktery je ve firme cca 3 dny, a ma jen nejnutnejsi a dosti zkreslene informace z "jedne strany" (navic byste se meli zamyslet, proc by technik, tj. zamestnanec firmy, podaval informace, ktere by jeho firmu poskozovali a tudiz by riskoval, ze bude bez prace - kdyby ovsem nedostal takove zadani nebo to ve skutecnosti firmu "neposkozovalo" :? )
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Méďa
    Ještě jedna věc je někdy nepříjemná a to jsou tunely. Pokud vjedu do tunelu a měl bych odbočit hned za tunelem, případně ještě v tunelu tak bohužel nemám žádné info, protože není signál GPS.
    Tak tohle dělá i TomTom a iGO, jediný řešení jsou zřejmě vestavěný navigace, který mají i informace o rychlosti vozu od náhonu tachometru...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od seng
    Technik z Telematixu, (krome toho ze pokud skutecne rekl h***o, byl sprosty,) nemel pravdu. Co se tyce hadky mezi majiteli, tak k te bohuzel skutecne doslo a jejim dusledkem je, ze Telematix SW/Dynavix a.s. v soucasne dobe nema team, vyskoleneho technika, ani prava k dalsimu vyvoji a prodeji dynavixu (prestoze toto porusuje a dale prodava). Tedy z jeho strany skutecne vyvoj jiz neprobiha ani probihat nebude (intenzivni vyvoj zde skoncil k cca poslednimu zari).

Na druhou stranu team ani prava k Dynavixu nezmizela do cerne diry, takze to, k cemu doslo se PRAVDEPODOBNE odrazi ve zpozdeni cca 2-3 mesicu pri vydani nove verze (pokud TMX SW neprovede sebevrazedne a pro nej velice nerentabilni akce).

Informace berte jako neoveritelne a zcela interni, presto mnohem spolehlivejsi nez od technika, ktery je ve firme cca 3 dny, a ma jen nejnutnejsi a dosti zkreslene informace z "jedne strany" (navic byste se meli zamyslet, proc by technik, tj. zamestnanec firmy, podaval informace, ktere by jeho firmu poskozovali a tudiz by riskoval, ze bude bez prace - kdyby ovsem nedostal takove zadani nebo to ve skutecnosti firmu "neposkozovalo" :? )
    tak to je skoda, na druhou stranu pokud vyresi prava k puvodnimu sw tak by asi nebyl problem najit nadsence, kteri by se radi podileli na vyvoji...

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Peta
    tak to je skoda, na druhou stranu pokud vyresi prava k puvodnimu sw tak by asi nebyl problem najit nadsence, kteri by se radi podileli na vyvoji...
    Moc nerozumim o kom je rec. Existujici team po vyreseni problemu pojede s vyvojem dal. Moznost, ze by prava zustala castecne mimo team (dle meho ciste hypoteticka), znamena, ze na vyvoji nebude pokracovat nikdo (nebude smet).

Takze kdo by mel hledat nadsence??? Team? Telematix?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od seng
    ...Existujici team po vyreseni problemu pojede s vyvojem dal. Moznost, ze by prava zustala castecne mimo team (dle meho ciste hypoteticka), znamena, ze na vyvoji nebude pokracovat nikdo (nebude smet)....
    Považuji za zcela podružné, zda tým pojede "pod Petrem, či pod Pavlem". Rozhodující je, aby se nerozpadl a soft dopracoval do opravdové použitelnosti a uživatelské příjemnosti.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Koukam. ze jsem tenhle soft zahodil prave vcas

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Já osobně nevidím žádné štěstí v tom si něco koupit a nevyužívat a ještě se tím chlubit, ale to je jen můj názor. To co jsem psal ve svém příspěvku o funkčnosti je samozřejmě pravda, nicméně tyto věci nevidím nijak trgicky, používám Dynavix asi 8 měsíců a přežil jsem. Tedy kromě nestability, která se dá minimálně v mém případě jednoduše vyřešit přechodem na verzi 1.5. GPS která by uměla přijímat TMC stejně nemám, takže se nic tak hrozného neděje. Pokud Dynavix nebude dále vyvíjen, je to sice škoda, ale i tak mi bude ještě dlouho sloužit k mé spokojenosti. Najezdím ročně asi 40 000km, převážně v ČR a zatím mne vždy Dynavix dovedl do cíle a to i v cizině. Akorát si Telamatix - Dynavix svou pozicí "mrtvého brouka" koleduje o to, že jestli se rozhodne pro další vývoj produktu lidé kteří Dynavix již mají a jsou s ním spokojeni nebudou chtít investovat do poplatku za update na novou verzi. Dynavix se bude muset, alespoň u mě, hodně snažit aby mě přesvědčil.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Méďa
    Pokud Dynavix nebude dále vyvíjen, je to sice škoda, ale i tak mi bude ještě dlouho sloužit k mé spokojenosti. Najezdím ročně asi 40 000km, převážně v ČR a zatím mne vždy Dynavix dovedl do cíle a to i v cizině.
    Toje pravda, az na jednu malickost a to jsou nove mapy, ktere jaksi budou chybet.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

No nové silnice jsou sice pravda, ale ruku na srdce kolik se jich u nás ročně postaví . A ve městech je to naprosté minimum a tam bych řekl, že všichni využíváme Dynavix nejvíce. A jestli přijedu k novému kruhovému objezdu, tak stejně ze starého nákresu pochopím kudy mám ject. Nehledě na to, že například na Hradecké dálnici mě Dynavix žene po ještě neotevřené silnici a diví se, proč jedu po vedlejší, takže až bude skutečně otevřená, tak budu na ní navigován i když budu mít starou mapu. A takových míst je víc.

Nováček
    Registrace
    Jul 2005

Právě z titulu bezpečnosti zdroje jsem napsal neosobně - technik, takže doufám, že žádný skutečný technik nebude trestán za něco co neřekl.
    Pokud míníte ve vývoji pokračovat a pokud konečně začnete reagovat na připomínky uživatelů a zapracovávat je do programu, a nebude to s ročním skluzem a pokud změníte i cenovou politiku (i když to asi má na svědomí někdo jiný), možná se k Vám vrátím. Ale otřesená důvěra se špatně získává zpět, takže já konkrétně jsem to zatím odpískal a jdu k iGO. Už jen proto, že umí po zadání adres zákazníků zadaných na přeskáčku zoptimalizovat trasu tak, že bych to ručně po staru dělal s Dynavixem hodinu. Jemu na to stačí 4 minuty - 25 zákazníků po ČR.
    Přesto Vám přeji úspěch ve Vašem snažení a snad sekundární start bude z té správné nohy a všem škarohlídům včetně mne ještě ukážete.:yes: :yes: :yes: :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2004

Kéž by ten sekundární start už začal, to ticho na diskusi je nějak moc dlouhé a na mnou poslaný mail přímo na Telematix, nikdo od Telematixu neodpověděl ani zpětně na mail ani sem na diskusi.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Takze TMC prijimac za 2500 mam nahov.., tak me Telematix vydrbal podruhe ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Uz delsi dobu hledam nejaky programek ktery by dokazal stahovat jenom textove RDS-TMC informace.
    Jako treba tohle http://www.gns-gmbh.com/en/30_trafficcompact.php
    ale free

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od HELEKAL PETR
    Kéž by ten sekundární start už začal, to ticho na diskusi je nějak moc dlouhé a na mnou poslaný mail přímo na Telematix, nikdo od Telematixu neodpověděl ani zpětně na mail ani sem na diskusi.
    Dobrý den,

po přečtení příspěvků v této diskuzi jsem dospěl k názoru, že bude vhodné komentovat některá zde probíraná témata.

Nesdílím názor uživatele "radiologie" ohledně budoucího vývoje Dynavix tak, jak jej popsal ve svem příspěvku z 30.10. a rád bych potvrdil, že takto se nevyjádřil žádný ze zaměstnanců Telematix Software a.s.

Je pravdou, že Telematix opustila v průběhu měsíce října větší část vývojového týmu (u které mohu těžko ovlivnit, jak se nyní vyjadřuje o Dynavixu) a následkem toho téměř s jistotou dojde ke zpoždění vydání Dynavix 7 (nejspíše do jara příštího roku), nicméně Telematix je stále vlastníkem všech licenčních práv potřebných k prodeji Dynavix a pokračuje v dalším vývoji navigačního software.

Jestliže jsme na některé e-maily reagovali se zpožděním/nereagovali vůbec, omlouváme se, v nejbližší budoucnosti se reakční doba určitě zlepší.

Zachovejte nám prosím přízeň.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Zajímavý stav, když porovnám příspěvek senge z 31.10. s Telematixem nabývám dojmu, že "Petr" nemá práva ani tým, "Pavel" nemá práva. Bude to jistě zajímavé, ale bohužel výhradně pro nezávislé diváky. Pro uživatele Dynavixu už asi moc ne. Bojím se abychom nesplakali nad výdělkem......

Strana 3 z 14 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dynavix
    Od m1m v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-02-2009, 17:30
  2. Dynavix 1.6
    Od kopacek v sekci Dynavix Mobile
    Reakcí: 261
    Poslední příspěvek: 24-03-2007, 22:16
  3. MDA III + Dynavix 1.6 -