Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n300 (n310, n311) - zatuhnutie, nenabehne ani po hard resete

Kriak24 (21)|14.3.2008 18:39
[QUOTE="repa"]tak se mi podarilo najit tri ruzny verze fw pro acer n300, ale... naformatuju 1GB kartu na fat 16, zkopiruju na ni 4 u strasi a 5 souboru pokud chci naflashovat novejsiu verzi, udelam hard reset, podrzim onoff cudlik pet vterin, obevi se mi odpocitavani, pak hlaska ze stahuje data z karty a pak bum, napis n300 a bila obrazovka jako predtim, pomozte, diky[/QUOTE]
Tie subory musia byt na karte v adresari ACERN300. Inak ich nenajde. Pomenoval si ten adresar presne takto?
CrusaderCZ (1)|19.10.2008 15:10
Zdravim,

prosim vas, kde se da sehnat fw pro N300 ? na ftp aceru jiz nen ... diky


email maiden@volny.cz
icecat (156)|19.10.2008 15:15
projdi si tuhle diskuzi 5-10 stran dozadu, uz se to tu resilo nekolikrat a jsou tam odkazy na rapid a nejspis jeste nekam
psmolly (7)|15.11.2008 13:38
Ahoj. Mám n311, který mi zatuhl při flashi. Není ale úplně mrtvý, ale po zapnutí naběhne do stavu se svítící kresbou pda na displeji. Měl by prý existovat prográmek pro pc, který umožní nahrát firmware na pda v tomhle stavu právě prostřednictvím PC. Znáte ho někdo? Díky. petr
borg001_ce4you (2)|10.2.2009 21:54
Pánové to neni problem přístroje,ale špatných baterií které maj malou životnost.Kupte si novou a jedete zas na novo:)
icecat (156)|10.2.2009 22:34
[quote=borg001]Pánové to neni problem přístroje,ale špatných baterií které maj malou životnost.Kupte si novou a jedete zas na novo:) [/quote]

A predpokladam, ze neveris na evoluci, vesmir a smrt, ne?:)

to psmolly: zadny takovy softik jsem nevidel, resp. nemyslim, ze by to bylo vubec realny tohle pda timto zpusobem flahnout (i kdyz kdo vi). Na druhou stranu zatim se tu vsechny firmwary resily klasickym flashovanim. Projdi si tuhle diskuzi (bohuzel za ty roky ponekud zbytnela) a jednak tam najdes nekde primo navod, jak to spravne flashnout i pripadne odlisnosti, ktere lidem pri tom nastaly. Pokud se ti to vubec rozebehlo a zastavilo az v polovine bootovani, tak je to na dobry ceste. Myslim, ze hard reset a korektni nahrani firmware, ci pouziti vubec jineho firmware, by tvuj problem mohlo vyresit.