Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 184

Téma: Dynavix 1.5

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Na Chorvatsko mám buď ViaGPS, ale tam se nedá plánovat trasa a už vůbec ne mimo Chorvatsko. TomTom má východní Evropu dost neaktuální. SmartMaps slouží spíš jako přibližné ukazovadlo pozice na kontinentu.
    Kdo zná Dynavix a jeho skvělé plánování cesty, určitě pochopí, proč mě ta jihovýchodní Evropa u něj tak chybí. Zahraničí chci mít zvládnuté předem nasucho a pak bez problémů a v klidu jet dle navigace, kochat se okolím a ne čumět po cedulích. Naposledy jsem se kochal okolím tak, že mě to na poplatcích a nákladech za zajížďku stálo cca 1.500,- Kč a pár hodin navíc. Tak proto!
    Citace Původně odesláno od Mudrunka
    ...nechci být protivný, ale žili jsme, tedy naši předci bez aut a taky se nějak doptavovali k Jadranu na letní byt....alespoň někteří. A mýmu dědovi také nevadilo, že nemá potuchy o výpočetní technice, a taky žil plnohodnotný život...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Telematix Software
    Bohuzel, mapove pokryti na vychod od nas je hodne spatne. Tuto vec bohuzel zmenit nedokazeme. Musime doufat, ze dodavatele map trochu zrychli svoji praci v mapovani techto oblasti...
    No, v tom bych si dovolil trochu odporovat. Pouzivam jiz pres rok mapy Slovenska, Madarska, Slovinska a Chorvatska a vsechny mapy jsou relativne velmi kvalitni. Jde o mapy, ktere vytvorily vetsinou firmy, prodavajici navigaci Garmin v te konkretni zemi. Nyni tyto mapy prevzal i-go a diky tomu slavi dle meho soudu znacny prodejni uspech. Ja vim, TeleAtlas ani Navteq vychodni Evropu neresi, ale mapy presto existuji. Je to tedy spise o moznosti te ktere firmy pri jednani s autory map. A myslim, ze vsem firmam, ktere budou delsi dobu "neresit" vychodni Evropu utecou presne ty trzby, o ktere prijdou diky i-go, tedy diky mapam. - Kolik jenom lidi pojede do Chorvatska a bude resit mapy. Takze TT nic moc, DNVX nic, Garmin ano ale je drahy takze k opalovacim kremum jeste jednu navigaci i-go za pet tisic...
    Jevi se mne to tak, ze CESKA navigace by tim spise mohla umet vychodni Evropu...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od kopacek
    Bohuzel, mapove pokryti na vychod od nas je hodne spatne. Tuto vec bohuzel zmenit nedokazeme. Musime doufat, ze dodavatele map trochu zrychli svoji praci v mapovani techto oblasti...
    No, v tom bych si dovolil trochu odporovat. Pouzivam jiz pres rok mapy Slovenska, Madarska, Slovinska a Chorvatska a vsechny mapy jsou relativne velmi kvalitni. Jde o mapy, ktere vytvorily vetsinou firmy, prodavajici navigaci Garmin v te konkretni zemi. Nyni tyto mapy prevzal i-go a diky tomu slavi dle meho soudu znacny prodejni uspech. Ja vim, TeleAtlas ani Navteq vychodni Evropu neresi, ale mapy presto existuji. Je to tedy spise o moznosti te ktere firmy pri jednani s autory map. A myslim, ze vsem firmam, ktere budou delsi dobu "neresit" vychodni Evropu utecou presne ty trzby, o ktere prijdou diky i-go, tedy diky mapam. - Kolik jenom lidi pojede do Chorvatska a bude resit mapy. Takze TT nic moc, DNVX nic, Garmin ano ale je drahy takze k opalovacim kremum jeste jednu navigaci i-go za pet tisic...
    Jevi se mne to tak, ze CESKA navigace by tim spise mohla umet vychodni Evropu...
    No, jiz jsme to tu psali. Firma, ktera ma datove podklady, ktere pouziva iGo, s nami spolupracovat nechce - jsme preci jen konkurence. Mapove podklady jsme samozrejme shaneli i mimo dva hlavni hrace na trhu (TeleAtlas, Navteq), ale bez uspechu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

...Firma, ktera ma datove podklady, ktere pouziva iGo, s nami spolupracovat nechce - jsme preci jen konkurence...
    To mi prijde, jako by se ta firma, ktera vlastni ty podklady, chtela pripravit o vlastni zisky...
    Preci jenom jsou to na sobe dva nezavisle subjekty, pokud tam tedy neni nejaka exluzivni smlouva, ale to by se autor map stavel sam proti sobe...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    ...Firma, ktera ma datove podklady, ktere pouziva iGo, s nami spolupracovat nechce - jsme preci jen konkurence...
    To mi prijde, jako by se ta firma, ktera vlastni ty podklady, chtela pripravit o vlastni zisky...
    Preci jenom jsou to na sobe dva nezavisle subjekty, pokud tam tedy neni nejaka exluzivni smlouva, ale to by se autor map stavel sam proti sobe...
    Jde o to, ze Conan je vyhradni distributor iGO pro Slovensko, takze uplne nezavisli na iGO nejsou... Navic pravdepodobne SKRoads take bezi na jejich mapach, takze uz nechteji dalsi produkt na jejich trhu, ktery by jim konkuroval (spekulace).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

PRO Telematix SW:

Sdělte nám PLS co vše bude ve verzi 1.6 ( mimo podpory TMC/RDS ) nové .

Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

...Conan je vyhradni distributor iGO pro Slovensko...
    Aha, pak je vse jasne...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

V 1.6 bude:
    * TMC (jen pro uplnost - vim, ze jste o nem vedel)
    * pohyb v mape i tahanim
    * dialogy komplet "na prst"
    * zlepseni v hlaseni manevru
    * moznost QWERTy klavesnice
    * automaticky restart pri zmene mapy a pokracovani v navigaci
    * zrychleni vykreslovani, outline v 3D
    * navrhnute jmeno oblibeneho cile je v poradi mesto, ulice (bylo naopak)
    * opravy v zobrazeni casu pri uspani PDA
    * oprava startu na nedosazitelnem miste (drive nenasel trasu, ted pouzije nejblizsi, odkud to lze)
    ... a dalsi drobne opravy a upravy (typu: pridano destine misto pri zobrazeni WGS pozice apod)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Spise otazka je kdy uz to konecne vyjde. Rikali jste ze nekdy tento tyden, tak doufam ze to oddalovat uz nebudete.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Grachus
    Spise otazka je kdy uz to konecne vyjde. Rikali jste ze nekdy tento tyden, tak doufam ze to oddalovat uz nebudete.
    Nedelame to schvalne, ale kdyz se pri testovani objevil tesne pred vydanim zasadni problem, pak se muselo vydani oddalit. Snazime se, aby vydani bylo co nejdrive a v soucasne dobe dalsimu oddaleni nic nenasvedcuje.

Pokud chcete vedet, ze uz je vydano, prihlaste se k odberu novinek - at nemusite koukat pres mobile manager, jestli uz tam je aktualizace.

Samozrejme i na techto strankach vydani oznamim, ale oznameni zde muze byt o neco pozdeji nez v mailu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Myslite, ze se to stihne do ctvrku do rana, odjizdim na dovolenou,kvuli ktere jsem si navigaci poridil. Diky za info at vim na cem jsem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

V 1.6 bude:
    * TMC (jen pro uplnost - vim, ze jste o nem vedel)
    * pohyb v mape i tahanim
    ...............
    Díky za odpověď.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od pslany
    Myslite, ze se to stihne do ctvrku do rana, odjizdim na dovolenou,kvuli ktere jsem si navigaci poridil. Diky za info at vim na cem jsem.
    Stale se snazime, aby to bylo dnes, ale nesmite mi prilis nadavat, kdyz se to nepovede a bude to az zitra. Mohl bych vam vysvetlovat procesy, ktere probihaji, ale asi by vas to jako zakaznika prilis nezajimalo - hlavni je pro vas vysledek. Je mi lito, ze vam nemohu dat jasnejsi a primou odpoved

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Dekuji za snahu

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední

Podobná témata