Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ

Jirka S (75)|7.12.2006 19:44
Cau Kato! Dlouho jsem od tebe nic necetl :-) Proste - ze zacatku mi synchro fungovala v poho - i rychlost byla celkem dobra. Pak zacaly problemy s prilohama - nevadi, rekl jsem si, pojedu bez priloh.... Jenze pak dochazelo k chybam v poste i bez priloh a skoncilo to chybama se vsim :-( Zkousel jsem par na netu nabizenych moznosti - treba "rozpoznat a opravit", vymazat a znovunavazat partnersti, reinstalovat outlooka.. Vzdycky to dopadlo stejne. S WM03SE a AS 3.8 jede vsechno ok, takze bych chybu neprisuzoval prilisnymu mnozstvi zprav (tech skladuju cca 700).
HollyG_ce4you (77)|7.12.2006 19:47
Taky se me synchronizace uz moc nedari, ani se nespoji s outlookem uz, i kdyz se o to snazi, predtim to fungovalo bez problemu, ani HR nepomaha :(
Pinochio (424)|7.12.2006 19:50
Me synchronizace funguje uplne v pohode, mam AC 4.5 a nemam jediny problem. Mam tedy Outlook 2007.
Jirka S (75)|7.12.2006 19:54
[QUOTE="Kato"] ... protoze synchronizace je u WM zarizeni snad klicova zalezitost :)
...
Me synchronizace funguje uplne v pohode, mam AC 4.5 a nemam jediny problem. Mam tedy Outlook 2007.[/QUOTE]
Outlook 2003. Mozna to bude tim.. Nejak se mi ale nechce experimentovat, cas, ktery jsem venoval xda mi ted trochu chybi. Ach jo :-(
Pinochio (424)|8.12.2006 10:20
Funguje vam aplikace Modem Link v rom 3.33?Kde se da stahnout ovladac pro PC pripojeny pres kolebku?Mam na mysli ovladace modemu.
majcovajco (10)|19.12.2006 20:04
ahoj

Po upgrade na wwe 3.33a sa po softresete zariadenie zasekne na uvodnej zelenej obrazovke danej verzie. Nevedeli by ste prosim niekto poradit kde by mohla byt chyba popripade ako ju odstranit?

dakujem velmi pekne
Mario
majcovajco (10)|19.12.2006 20:40
Po par skusaniach to vyzera na problem po nainstalovani spb pocket plus 3
Pinochio (424)|19.12.2006 20:43
Me SPB PP 3 funguje v pohode.
ElSoft (1244)|19.12.2006 21:47
[QUOTE="majcovajco"]Po par skusaniach to vyzera na problem po nainstalovani spb pocket plus 3[/QUOTE]
zkus u Spb Pocket Plus vypnou Safe Mode
majcovajco (10)|20.12.2006 15:10
dakujem velmi pekne vypnutie safe modu naozaj pomohlo
Pavel S (20)|26.12.2006 12:09
Porteboval bych poradit? Vcera jsem do moji cihli dal od Buzze tu 3.33 rom. Je super a fekt dost rychla ale nejde mi nainstalovat nic jen cestina.Stale mi to hazi hlasku ze je kriticky nedostatek pameti uloziste.U v 2003 slo hejbat v nastaveni pameti.Jak se to dela ted v 5.Diky jestli mi nekdo poradi!!
Pinochio (424)|26.12.2006 14:09
2Pavel S:
V prvnim prispevku mas vysvetleno.
Ale jinak mas ram storage a ta se da pouzit pro naistalovani programu lepe nez vnitrni pamet, tou je potreba zoufale setrit.
Pavel S (20)|26.12.2006 14:49
Dik moc.Vubec jsem si nevsiml zakladu a hned na prvni strance.Uz to slape.Dik
Orie (49)|30.12.2006 22:23
Dobry den, na mym MDAII, mam problem s vibracemi, tak mam dotaz jestli s tim taky nemate problem, mel jsem tyto rom verze 1.72 od t-mobile - vibrace fungovaly, pak 2.06 s 2003se tam uz vibrace nesly tak jsem to daval ze vinu SE tak jsem presel zpatky na 1.72 vibrace funguji, po nejake dobe jsem se rozhodl jit do wm5 presneji verze WM5 3.33a AKU23 Virgy build (Excel fixed), vse mi funguje perfekte, rychlost oproti 1.72 uzasna, lepsi graficky, ale opet mi nejdou vibrace tak jestli nekdo vite co s tim....

Dekuji
Jirka S (75)|3.1.2007 18:26
Dobry den, Vami zminovany problem bude pravdepodobne chybou Vaseho MDA II - sam jsem vyzkousel mnoho "romek" a s podobnou chybou jsem se nesetkal. Rekl bych, ze kdyby to byla castejsi trable, nekde by se to uz resilo (podobne jako nefunkcni tlacitko camera na Buzzdev). Jinak preji vsem dodatecne vse nej do noveho roku!
Orie (49)|4.1.2007 04:53
Tak co radite? Zkusit dat jinaci rom, nebo je navine radio? Hr jsem zkousel, ale ten nepomohl.
Pinochio (424)|4.1.2007 14:13
[QUOTE="Kupca"]Tak co radite? Zkusit dat jinaci rom, nebo je navine radio? Hr jsem zkousel, ale ten nepomohl.[/QUOTE]
Jake mas radio? Za pokus totiz nic nedas, ja mam verzi 1.17 a v pohode.
Orie (49)|4.1.2007 15:17
Rom: WM5 3.33a AKU23 Virgy build (Excel fixed)
Radio: 1.19

zkusim pres vikend tam hodit tu 1.17, ale zatim diky za vsechny rady..
janstik_ce4you (124)|4.1.2007 15:50
Zkus ROM:3.50a.40CS
AKU 3.5
Orie (49)|5.1.2007 05:56
[QUOTE="janstik"]Zkus ROM:3.50a.40CS
AKU 3.5[/QUOTE]

Tak nevim co se stalo, ale dneska zniceho nic se vibrace rozjeli:) .
A k te rom 3.50a.40cs mas oni nejake blizsi informace?
janstik_ce4you (124)|5.1.2007 07:24
Info:
ROM: 3.50a.40CS
dated: 17.12.2006
OS 5.1.195 (Build 15698.3.5.0)
==================================================
AKU 3.5 24MB Pagepool and 40MB RAMDisk WWE
61 MB RAM
40 MB RAMDisk
* Soft-reset persistent
* Hard-reset persistent
Persistent Storage
Removed certification and security prompt on install.
*You can now install all you want (keyboards skin , dialpad skins ... and much more)
More Improved caching.
BT suspend fix included
Call history icon
ClearType Enabled
Contact Backup by Dotfred
Error Reporting Removed
ArcSoft MMS
Blue_White KB Skin
ClearVue PDF reader
Microsoft Powerpoint
Dial PAD as input option
Neo tiles as game
Rubik cube as game
Fast cleanup
Flight Mode
O2 profiler
O2 last Call plugin
O2 Battery/Operator plugin
rLCalendar by vijay555
Speed Dial (ETEN)
SmartDialing removed as it is not functioning with AKU3.5
SoftKeyAppletEx included in Personnal setting
GBSoftTweak included in System setting
SmsAlertFix included
ScreenRotateFix included with trayicon
SMS backup
Persistent Save Icon is here but desactivated
Hardware Buttons fix included
Select All contacts and delete selected (More than one) contacts in the option menu in Contacts Contact manager by Dotfred
WM5 newMenu
WM5 Storage 1.7
Task MAnager 2.6
TCPMP media player
Tray launcher

A big big thanks to :
- Mamaich for the tools that permit me to make this rom !!
- DotFred for the buttons fix!! aand Task MAnager 2.6
- All users that help me and support me in this work !!
- Vijay555
- Bepe
Fixes:
1. The button digits bigger on the dialler
2. The SMS font size reduced and background removed
3. MSN and messenger is removed
4. Keyboard skin changed
5. Default theme changed
6. NETCF 2.0 needs to be installed separately for running some of the softwares
Pavel S (20)|6.1.2007 21:58
Jaka cestina se na tuto ROM: 3.50a.40CS da pouzit.Me nejde Sunnysoft InterWrite 9 ani od Buzze poradte prosim!!Do 3.33a mi fungovali obe.Ma cenu tato romka nebo ne.Nic lepsiho v ni nevidim jen o par programu a ty si muzu doinstalovat sam.
danieldavid (118)|7.1.2007 17:15
Zdravím
Zkusil jsem také ROM: 3.50a.40CS , a nejdou mi nějaké programy,
nainstalovaný DicionaryEditor , FlightMode , hra Rubik a Call2Contact mi hází hlášku že nemůže být otevřeno , že není podepsán certifikát nebo že nějaká komponenta nefunguje či co a chce reinstal.
Stejnou hlášku mi hází i freeware čeko anglicko německý slovník.Přitom v mé předchozí verzi ROM WM5 - 2.03-64WWE fungoval bez problémů.
Jinak se mi ROM líbí, je perfektně rychlá, mám ji tam od včera tak zatím jsem na jiné mouchy nepřišel a fakt se mi líbí.
Jinak pár poznatků - kromě slušné rychlosti a odezvy také po restartu zabírá méně místa v programové paměti a to i navzdory více běžících aplikací napozadí,také Word,Excel,Notes už při uzavírání dokumentu mnohem rychleji obnovují seznam uložených dokumentů , moje stará ROM obnovovala třeba i 10 vteřin a to někdy zdržovalo.Celý systém nebrzdí když zapnu ClearType a změním defaultní velikost písma.

Zatím mi tato ROM připadá slušně vychytaná, ještě uvidím jak bude šlapat s GPSkou , synchronizace přez BT a podobné mouchy předchozích ROMek.
David
jospo (45)|9.1.2007 21:52
[QUOTE="danieldavid"]
Zatím mi tato ROM připadá slušně vychytaná, ještě uvidím jak bude šlapat s GPSkou , synchronizace přez BT a podobné mouchy předchozích ROMek.
David[/QUOTE]

Zdravím, mohl by někdo zkusit, jestli už funguje SIM Toolkit? Pořád s flashováním čekám, až bude fungovat.

Dík
majcovajco (10)|10.1.2007 00:12
ahoj, prednedavnom som presiel na wm5 3.33 a od zaciatku som si vsimol podivnu vec, pri vypnuti sa na displeji objavia zvysle ciary zeleno modrej farby, akoby rozhadzalo farby toho co tam bolo predtym, ked mda opat zapnem a vypnem, display je uz normalne vypnuty. Nestretli ste sa uz nahodou s touto chybou? Moze to byt hardware problem? popripade nici to display ked sa to tak necha vypnute?

dakujem vam velmi pekne
danieldavid (118)|10.1.2007 22:57
Zdravím...
Tak Sim Toolkit asi funguje,alespoň na mém MDA ano,objeví se T-mobil nabídka :
T.mobile Info
Navigátor
Komunikace
Dobití přez SMS
Bankovní služby

Mám ale ROM 3.50a40CS,tak nevím jak je to ve verzi 3.33

Co se týče těh pruhů přez display po vypnutí tak to je asi problém všech typů ROM VM05, jelikož mi to dělala už ROM 2.03 , kolega v práci má ještě starší ROM a ta to dělala také , 3.33 to dělá podle výše popsaného taky.
Na mojí 3.50 jsem to zatím nepozoroval, ale je to nepravidelné takže to u této rom také nevylučuji....myslím ale že to je nepodstatné , jelikož to nemá žádný vliv na funkci ani výdrž baterie.
David.

PS: zkoušeli jste už někdo taky tu ROM 3.50 a40CS ? zajímalo by mně jestli vám taky nejdou ty programy co jsem výše popisoval,nebo zda je to jen problém u mně....
PS1:Jo nevím proč, ale nešlo mi to flešovat normálně přez připojení přez ASync, musel jsem MDA přepnout do BootLoaderu a dát do kolíbky, potom to šlo normálně naflešovat,taky mi nešlo flešovat s použitím přednastavení operátora, musel jsem použít soubor kde ID není kontrolováno....přitom když jsem přecházel z PPC2003SE na WM5 tak jsem klasicky předělával ID v .nbf souborech.Ted když jsem před flešováním udělal soubor DeviceData.txt tak tam vůbec nebyl typ operátora a ty věci co mají,le jen
U S B 3 2 2.03a64WWE dlouhá mezera 1 . 1 7 . 0 0
Jakoby se při tom flešování verze operátora vůbec nezapsala....?????
Ted tam mám vlastně to samé:
U S B 3 2 3 . 5 0 a . 4 0 C S dlouhá mezera 1 . 1 7 . 0 0
Ted jsem ale použi verzi bez kontrily ID , tak ted bych to chápal.
Kato_ce4you (970)|10.1.2007 23:07
STK na 3.33 nefunguje a imho ani na tech novejsich nepujde - spustit jde - tedy prolezt nabidku - ale pouze prvni urovne - schvalne si zkuste neco objednat - nejde to :(
No a co se pruhu tyce - tim trpely prvni verze WM5 pro MDA II - ale buzz na to velmi rychle udelal fix (tak u verze 1.5) a od te doby s tim problemy nebyly, protoze se to vzdycky pridavalo jako standardni soucast do novych romek - tak jestli to z te 3.50 nekdo vyskrtnul... (btw. dle popisu ta 3.50 nevypada vubec lakave - spis pekne odpudive :( )
janstik_ce4you (124)|10.1.2007 23:09
Zkoušel,ty programy nefungují,ale to mi nevadí.Smažu je a je to v pohodě.
Zkoušel jste někdo nějakou lokalizaci? Já zkoušel snad všechny dostupné,ale nic moc.Hlavně mě štve ta baterie.Když kliknu na indikátor tak tam není ani jedno písmenko,po lokalizaci vše zmizne-neví někdo co stím???(snad něco umazat)
danieldavid (118)|10.1.2007 23:26
[QUOTE="Kato"]STK na 3.33 nefunguje a imho ani na tech novejsich nepujde - spustit jde - tedy prolezt nabidku - ale pouze prvni urovne - schvalne si zkuste neco objednat - nejde to :(
No a co se pruhu tyce - tim trpely prvni verze WM5 pro MDA II - ale buzz na to velmi rychle udelal fix (tak u verze 1.5) a od te doby s tim problemy nebyly, protoze se to vzdycky pridavalo jako standardni soucast do novych romek - tak jestli to z te 3.50 nekdo vyskrtnul... (btw. dle popisu ta 3.50 nevypada vubec lakave - spis pekne odpudive :( )[/QUOTE]

mne se ta 3.50 dooos líbí, je hlavně svižná a to mi imponuje, ty nechodící programy je mínus,ale oželím je, stejně ani nevím k čemu byli....spíš mně jen zarazilo proč je tam dával když nechoděj.Co sěh pruhů týče tak jak jsem psal, zatím se mi neobjevili , co není to al může brzy být :-) ....
Měl jsem je ale i na předešlé ROM, asi jsem neměl ten tebou psaný fix od buzze....
Sim toolkit opravdu nejede, další podmenu ještě jde,ale pak už to nejde, vrátí se to na úvodní menu :-(
Lokalizaci používám jen malou - jen českou klávesnici a ta je v pohodě - Moravie asi z WM2003 , nevím jaká verze.
David
janstik_ce4you (124)|11.1.2007 15:36
Tak jsem si opět nakopal do MDA 2 romku-HIMA_WM5_3.33a_AKU23_Virgy_build_SP1
Protože byl pořád nějakej problém s lokalizací,tak jsem jí upravil pro tuto rom.
Lokalizace není 100%,ale většina funguje(což mi stačí).
Je to upravená lokalizace od BUZZe.
O lokalizaci i s návodem se samozdřejmě podělím,tak to zkuzte a pisněte.


majcovajco (10)|12.1.2007 18:15
ahoj neviete niekto ako sa vola ten fix na tie pruhy na displeji? alebo kde by sa dal zohnat, ked sa to tu spominalo ze nieco take existuje?

dakujem pekne za pomoc

mario
danieldavid (118)|16.1.2007 23:28
Zdravím , tak zas jeden poznatek k ROM 3.50A40cs , podařilo se mi rozchodit ty programy o kterých jsem nedávno psal že tam nefungují. Je nutno doinstalovat NETFramework , já jsem si stáhl a nainstaloval verzi 2.0 a kroměCall2Contact mi ted v MDAcku chodí už všechno včetně slovníku.
Download zde:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=9655156b-356b-4a2c-857c-e62f50ae9a55&DisplayLang=en

Tak zatím....
David
janstik_ce4you (124)|17.1.2007 07:00
Tu roku co jsis stáhnul,tak to byla asi ta první verze,je ještě verze opravená:

Edit on 14.1.2007
Info:
ROM: 3.50b.40CS
dated: 13.01.2007
OS 5.1.195 (Build 15698.3.5.0)
--------------------------------
Task MAnager 2.7
TCPMP media player
Tray launcher
Zoom SMS (No scenarios & No call filter)
New look and new icons

A big big thanks to :
- Helmi_C for all his resources & tools (besides all others mentioned above)

Fixes:
0. The internet connection thru GPRS Fully fuctional.Removed the custom settings of Cellone.
1. The button digits bigger on the dialler
2. The SMS font size reduced and Yellow background
3. MSN and messenger is re-added
4. Keyboard skin changed
5. NETCF added to make directory editor & Flightmode functional
6. RAMDisk option added to SMSbackup
7. scenarios & CAll filter option removed from appriciation S/W Tab
8. Extended ROM has come back but, on \Storage Card this time.

Download zde
Orie (49)|20.1.2007 16:46
Zdravim tak dneska jsem musel prejit na 2003Se, a kvuli tem to problemum, rom jsem mel [HIMA] WM5 3.33a AKU23 Virgy build (Excel fixed) a radio 1.19:

1.pri pouziti jakehokoliv programu typu xcpuscalar nebo pocket hack master mi ukazuje furt vytizeni cpu na 100% takze nemuzu pouzivat regulaci:(
2.pri spusteni wmp mi vezme strasne moc ram a neda se uz toho moc se zarizenim delat

takze v cem je problem, v te rom nebo spatnem flashi. Kterou rom pro wm5 doporucujete.
danieldavid (118)|20.1.2007 17:36
Zdravím...
tak to právě testuju a popsaný problém s MP10 který je v mé ROM 3.50A40CS nepozoruju, pustil jsem asi 70MB MP3 soubor a normálně pracuju s PDA, je pravda že MP si vzal skoro veškerou volnou paměť,ale jakmile pouštím další aplikace tak ty mu ji zpět ubírají pro sebe.Jede mi MP, ICQ, SmartMaps,Readerknih,Word,Notes,Excel,Slovník, Prohlížeč obrázků, Správce souborů GSFinder a volná paměť se stále drží okolo 6MB.Všechny programy mám teď spuštěné a pracovat jde úplně normálně, MP hraje napozadí a vůbec netrhá. Malinko je zpomalená odezva PDA ,ale to je tím že procesor je otevřením tolika aplikací a provozem MP napozadí více vytížený.Běžné práci to ale nijak nevadí.
Programy na přetaktování nepoužívám, takže tam neporadím.
David
danieldavid (118)|20.1.2007 17:42
Ještě dotaz...
zkoušel jste někdo tu novou B verzi 3.50 ROMKY?

Myslím tu 3.50b40CS

Má smysl to přeflešovávat z 3.50a40CS , nebo to nestojí zato....???
Díky
David
Orie (49)|20.1.2007 19:18
Jeste jen dotaz, mohl by jste nekdo z vas co mate wm5 zkusit gxmark, pac se mi zda ze jsem s nim mel pri wm5 jen 1080 a v 2003se mam 1389, samozrejme normalni takt
Pinochio (424)|21.1.2007 09:30
Dobre rano, tak se chystam si do MDA II dat tu B verzi C_ShekharAKU3.5b.R40.P24_public.rar tak pak pisnu dojmy, chcete nekdo neco na tom zkusit zda (ne)funguje?
Cestinu zkusim taky.
Orie (49)|21.1.2007 14:24
Tak ji tam od rana mam, zatim vypada, ze vse ok, je jeste sviznejsi nez 3.33a, wmp uz nezatezuje tolik ram, vytizeni cpu je taky v poradku, akorat synchronizace mi jde jen s Activesync 4.5 beta 2. Akorat by potreboval na ni nejakou kuchynku, aby si ji mohl upravit podle sebe, pac par veci by s ni urcite smazal.

EDIT: Prosím necitujte pokud reagujete na předchozí příspěvek, viz pravidla pro diskutující, děkuji ElSoft
Pinochio (424)|21.1.2007 15:10
Ja ji taky naflashoval a co mi silne vadi je nefunkcni Smart Dialling. A GSM Banking stále nefunkční.

Kuchynku?Tu sem taky nekde stahnul akorat nevim jakej je to file z tech co sem dnes stahnul.
ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com/Uploads/Himalaya/H+...+tchen_Test1.rar
ftp://xda@ftp.xda-developers.com/Uploads/Himalaya/Helmi+...+ossbowTheme.rar
Pinochio (424)|21.1.2007 16:21
Potrebuju pomoc, po flashy na HIMA_WM5_3.33a_AKU23_Virgy_build_SP1 a dohrani Smart Diallingu pro WM5 se mi stala takova nemila vec s klavesnici telefonu. Je to na vrazdu, neda se to odstranit ani jinym skinem.
Nemate nekdo link na romku jinou nez virgiho nebo nejaky napad co s tim?
Dik

Edit: Odzkouseno cim to muze byt a prisel sem na to ze pri pouziti teto rom to dela vzdy, jen nevim cim to sakra muze byt, protoze Katovi to funguje :(( , jeste zkusim romku Jiri 3.33 (modified Buzz's).zip.
EDIT2: Tak od jiriho, na ni to funguje tak kde je zakopany pes nevim.
00193938_sshot000_Hdh.jpg
jval (453)|22.1.2007 07:47
Muzu ti potvrdit, ze na ROM od Jiri to funguje naprosto spolehlive.

Jeste nez jsem si tam dal 3.50, tak jsem ji tam mel makalo to.
Pinochio (424)|22.1.2007 09:02
K te 3.5ce, trva docela dlouho nez mi zacne vibrovat pri prichozim hovoru, je to vlastnosti ROMky nebo mam jen blbe zvoneni?
jval (453)|22.1.2007 09:43
Zatim jsem to nepozoroval, ale to bude asi tim, ze uz tomu tolik nevenuju, protoze se hodne rychle blizi doba, kdy poridim nove zarizeni.

Jen se nemuzu rozhodnout jake.

Kadidati jsou:
Artemis
x500 E-Ten
m700 E-ten
romix (134)|22.1.2007 09:54
mate nekdo funkcni SimToolKit?Mne se sice otevre, vidim nabidku menu, ale nereaguje :(
Orie (49)|22.1.2007 10:39
ja pochybuji, ze bude nekdy sim toolkit pod wm5 na MDAII funkcni:(
Jirka S (75)|23.1.2007 04:17
[QUOTE="jval"]Muzu ti potvrdit, ze na ROM od Jiri to funguje naprosto spolehlive.[/QUOTE]
Dekuji!
:-)
danieldavid (118)|24.1.2007 08:11
Zdravím,
tak jsem přeflešoval MDAčko na tu novější verzi ROM
3.50b.40CS a oproti té A verzi je to vskutku lepší.Sice ubyli nějaké programy ale ty stejně nebyli potřeba,je tam už NETFramework, takže se nemusí extra instalovat , velice mně zaujala možnost EXTROM na storage kartě...jako za starých časů :-D.
Jediný co mě trochu vadí je ten úvodní obrázek kde je vypsáno co je všechno nainstalovaný.
Taky se nedá do EXTROM dát žádný CAB který potřšebuje nějaké potvrzení během instalace, jinak to na tom potvrzení zamrzne,protože to okno s volbou potvrzení zůstává schované.Někdy jde něco potvrdit stisknutím joysticku,ale ne vše...
Opět jsem ale musel flešovat přez BOOTloader , klasicky přez ASync to u mně prostě nejde, zkusil jsem i Hreset, vyndat SIM ...nic.
jval (453)|24.1.2007 10:11
Z toho si nic nedelej, ja to taky flashuju pres Boot Loader a dokonce je to tak i napsane v navodu u teto ROM

5. Start your device in bootloader mode by pressing and holding down:

DPad + PowerButton + ResetButton

After a second release ResetButton, then release the rest of them.
Your screen will show word "Serial" at the top.
You are in bootloader mode now.

6. Place your device in the cradle, ensuring that the cradle
is plugged directly into a USB port on your PC and not to a hub
and that the power supply is connected to the cradle.
It is also a good idea to disable any screensavers on your desktop PC.

Once your device is cradled, the text on the screen will change to "USB".
Orie (49)|31.1.2007 17:32
Lidi, muzete mi vysvetlit, polopaticky upravu rom pro wm5? Ono uprava extrom pro wm2003se, je celkem pohododicka, ale tu wm5 nejak nedokazu pochopit, vim ze jsou navody na buzdev.net, ale anglictina neni ma silna stranka:((