Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA II s WM5 - novinky, tipy, triky, FAQ

danieldavid (118)|8.9.2006 14:00
Zdravím...
no ale ono to neni ani v to G... stále je tam že není nastavenožádné připojení...a přitom je...tak nevím.Díky za odpověd
David
danieldavid (118)|8.9.2006 15:00
Aha tak ted se mi podarilo pripojit se k ce4you prez MDA II, pripojilo se to az kdyz jsem odeslal url adresu,ale jak mam MDA pripojit k internetu pro spusteni ICQ? ten se sam pripojit neumi a nikde jsem nenasel nic cim by se dalo pripojit kromne IE- tam je to ale za cenu stazeni nejake stranky,pak uz zustane pripojeni aktivni...jedine si vymyslet stranku ktera neexistuje aby to nic nestahlo...ale je to trochi bizardni postup....neni neco jednodussiho?
David
Kato_ce4you (970)|9.9.2006 00:44
Za a) SPB GPRS Monitor - hodi ti ikonku pro pripojeni za b) Start-->Settings-->Connections-->Connections-->(Vybrat to prave pripojeni - v mem pripade Eurotel CZ Internet) a Manage existing connections-->Tapnout a drzet na nazvu pripjeni a vyskoci nabidka - Delete nebo Connect - kdyz das Connect, tak aleluja.... pripojis se... c) SPBP+ a usetris si aspon cestu pres Start menu....
Samozrejme existuji i jine softy, ale jelikoz GPRS Monitor pouzivam.... tak je to pro me nejjednodussi volba :cool:
Co se tyce GPS - nemam tuseni/nepouzivam... Akorat vim, ze v Start-->Settings-->System pribyla polozka GPS a tam se da nejak vybrat port GPS, ale realne zkusenosti nemam....

4kchrz: Immiersoft XCPU Scalar... Popr. Pocket Hack Master, ale to je jako jit kanonem na komara...
alesio777 (16)|9.9.2006 08:10
zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda na variu funguje smartmovie a jaká verze? nainstaloval jsem jednu a nechce se mi to rozjet... píše mi to , že mi chybí XVID codec , kde se dá splašit.. v instalačním balíku nějaké codeky byly, tak jsem je nainstaloval.., ale pořád to píše tu hlášku.... popřípadě který jiný přehrávač umí přehrávat avi soubory, ze symbianu mám hafo filmů v avi, tak bych to chtěl využít ... dík
Michal Dvorak (27)|13.9.2006 00:25
BTW ta rom 3xx je v celku ok je jsem zjistil ze uz si merozumi s spb pocket a gprs + nejake dalsi programy. Ale treba posledni visbar adv. jede ok.
Opera ok, nejake gamesy taky - napr. Legacy + Quest,stare dobre sachy od V Iliescu ap.
Zkuste a uvidite ;-))
Apropo - timto vam vsem starym harcovnikum chci podekovat za vase postrehy a nazory, bez kterych bych se asi do toho upgrade nepoustel - od flashovani stare mda 1 se to prece jan kapku lisi :D
Michal Dvorak (27)|15.9.2006 18:28
Tak
Zkusil jsem downgrade na romku od tofclocka, tusim ze 2.01 a je to super - dle meho nestoji zato do cihly rvat tu trojkovou radu.
Snad jen pro ty kteri potrebuji direct push .Mam za to ze podle uvodni obrazovky to ta 3.xx rada uz primo obsahuje v sobe.
Ale jestli se pletu,tak me klidne opravte :oops:
Pinochio (424)|16.9.2006 09:11
Tak jsem do MDA 2 fláknul verzi XDA_WM2k5_2.03a64WWE. Vše je v pořádku až na pár věcí.
Nefunguje mi hlasité handsfree, tlačítko speaker on nereaguje.
A v kontaktech mi zmizelo změna zobrazení seznamu kontaktů.
Co s tím?
Díky
danieldavid (118)|16.9.2006 18:41
Ten hlasi tý odposlech mi funguje,ale musí se 2x stisknout zelené sluchátko - poprvé dlouze jako u WM2003 a pak jen krátce a naskočí to na hlasitý odposlech.To první stlačení udělá Hold - asi přidržení hovoru,to druhé pak již spostí hlasitý odposlech.Pro návrat k tichému odposlechu se zase musí provét nejdřív dlouze zelené sluchátko a pak hned krátce.
Tlačítko Speaker ON a Mute opravdu nefungují....co s tema kontaktama nevim....
David
danieldavid (118)|16.9.2006 18:45
Jeste dotaz...podarilo se vam nekomu s WM5 a ActivSync 4.2 rozchodit synchronizaci prez BlueTooth ?
Mne se to nechce vubec najit....GPSku jsem rozebeh take s tezi ale rozebeh...
David
Pinochio (424)|16.9.2006 19:25
[QUOTE="danieldavid"]Jeste dotaz...podarilo se vam nekomu s WM5 a ActivSync 4.2 rozchodit synchronizaci prez BlueTooth ?[/QUOTE]
Ja v pohode beham, sparoval jsem PDA s PC a v poradku beha, pak v AS dam jen pripojit pres BT a funguje to.
Mam BT MSI Btoes 2.0.
danieldavid (118)|16.9.2006 20:31
Tak ja PDA.... s PC taky normalne sparuju, muzu i prenaset obousmerne soubory,ale v ActivSync v PC vubec volba BT neni a pokud spustim ActivSync v PDA a dam pripojit prez BT tak to napise ze nemuze pouzit stavajici partnership s PC pro použití v ActivSync,nabidne mi zda chci vytvorut novy partnership a kdyz dam ano tak to najde zase jen ten co uz je naparovany a ten nejde pouzit...porad dokola.
S WM 2003SE mi to behalo se starym ActivSync3.8 spolehlive a tady s MW5 a ActivSync4.2 to nemuzu rozbehnout... chtel jsem to pouzivat hlavne pro pripojeni PDA i Internetu prez ActivSync,kdyz je internet doma obsazeny tak bych si ja jel prez MDA a rodinka at si surfuje na PC :-)
David
Pinochio (424)|17.9.2006 10:45
Kde se v registru najde umístění zvuků aby nebylo ve windows ale na kartě? Díky za odpověď
Pinochio (424)|19.9.2006 21:19
Stává se vám někomu, že se vám vypne telefonní část? Mám romku XDA_WM2k5_2.03a64WWE.rar s radiem 1.17. Nebo nevíte jak vyřešit tento problém?
Pinochio (424)|19.9.2006 21:45
Synchronizace přes BT s PC (já mám XDA_WM2k5_2.03a64WWE.rar romku a na PC MSI BT stack): nikde žádné spárování. PC se zappnutým BT viditelný. Povolené COM port a služba Active Sync. Na PDA odebrat i partnerstvi v Active Sync. Menu - Options - Delete. Viz obrázek jedna. Pak na PDA dát Menu - Connect via Bluetooth. Teď se to ozve že nemám vytvořené žádné spárované zařízení s BT profilem Active Sync (Obr. 2). Dám yes a otevře se mi BT manažer, tam dám New Partnership, začnou se mi hledat zařízení, najde se mi PC, a tak ho vyberu, zadám kód a pak se mi na PC zobrazí párování tak na PC zadám kód a PDA začne načítat seznam služeb a PC zahlásí že vyžaduje Active Sync zda ho chci povolit. Kliknu do okna, a dám OK. Tím pádem sem spároval PC a PDA s Active sync portem. A pak už jen v ActiveSyncu na PDA dám Connect via Bluetooth a spojí se mi s PC. Na PC mi ActiveSync nabídne vytvoření partnerství a pak už jsem za vodou. A funguje to. Jen je potřeba ohlídat aby první synchronizace doběhla.
00171560_ScreenShot1_f1mq.png 00171560_Screen002_RuU5.png 00171560_Screen004_eK7U.png
Pinochio (424)|21.9.2006 19:41
POZOR čeština z buzzdev.net na ROMce 2.03.64 mi nefunguje, způsobuje vytuhnutí = HR.
danieldavid (118)|21.9.2006 22:43
Zdravím....tak díky Pinochiovi se mi to povedlo ,ale s malinko jiným postupem.
Já mám BT ICC a soft.k němu BT Soleil,takže tam to je asi trochu jiné než u MSI, nicméně začátek stejný- nikde žádná partnerství,a v AS na PC povolit COM,když na PDA dám v AS propojit přez BT tak jak psal Pinochio vyžaduje vytvořit nové partnerství...postup podle Pinochia,jenže mně pak PC nedalo požadavek pro ActivSync....povedlo se mi to ale tak, že ve chvíli když jsem prováděl párování PC-PDA tak jsem současně na PC ActivSyncu dal vyhledávat připojená zařízení,po chvíli hledání ( během párování PC-PDA) našel ActivSync PDAčko na portu7 a v profilu partnerství v PDA se mi objevila volba ActivSync,tu jsem zaškrtl a pak už se spárování (partnerství) dokončilo a stačilo na PDA spustit AS a zvolit připojení přez BT...a už to jede :-)
Díky Pinochio
David
danieldavid (118)|24.9.2006 13:44
Zdravím ještě jednou,
tak BT jsme vyřešili a máme tu další problémek,nejde mi povolit automatické nastavení citlivosti mikrofonu,neustále je tam Disable a ikdyz to jde zmenit na Enable tak ale se toto nastavení neuloží.MDA často používám i jako diktafon a ta citlivost mikrofonu je nyní s WM5 o dost menší.
Pokud někdo zná řešení téhle věci,nebo jestli je nějaký prográmek který by tu citlivost mikrofonu uměl nastavit (možná je to i součástí WM5 ...nevím??? ) tak prosím o moudrou radu.
Díky David
Pinochio (424)|24.9.2006 13:58
Musíš nainstalovat patch, ten najdeš na buzzdev.net. Pro stažení se musíš registrovat. Pak už AGC zůstavá enable.
wibra (72)|24.9.2006 23:21
Chci se zeptat jestli se nekomu kdo ma O2 zobrazuje jako operator O2. Me se porad ukazuje EUROTEL ale pritom kdyz dam sim do Siemense tak mi to ukazuje O2. Nevite cim to muze byt?
Kato_ce4you (970)|24.9.2006 23:39
Mno - budu predpokladat, ze problem je v tom, ze buhvi, odkud si to system cte - jestli nekde z ROMky, radia, registru nebo buhviceho - uz jsem nemel HR ani nepamatuju - mozna i ten by stacil... Fakt nevim, ale tohle pro me neni duvod, abych to zkousel :D
Mno a nejjednodussi reseni je prepsat si
\HKLM\System\State\Phone\Current Operator Name
- defaultne je tam EUROTEL

Tak si to prepis trebas na Wibra's O2 XDA ;))

EDIT: Sry - zapomnel jsem dodat - samozrejme je to jen do prvniho SR - nejak jsem to zapomnel poznamenat :cool:
Pinochio (424)|27.9.2006 18:11
Pozor! Pokud vám dojde záložní baterie přijdete o data ve Storage otevřenou programem Hima_DOC_Tool_1.0.rar.
Pinochio (424)|29.9.2006 15:06
Nevíte někdo jak rozchodit MDA 2 s WM5kama s Palm Wirelles Keyboard aby psala česky?
AEMAp je strašně složité, a scanování klávesnice mi nefunguje.
Jak a s jakou lokalizací??

EDIT: Tak jsem si pomohl sám. Nový ovladač (ten co se teď dá stáhnout někde na www.palm.com) nepodporuje češtinu ani po wm2003 ani WM5. Ale starý (ten co je na CD) funguje pod WM5. Lokalizaci používám Resco a IntelPad portable která dělá HW podporu klávesnic (http://www.penreader.com). Klávesnice sice pod WM5 hází error že nemůže najít Power managment nebo tak něco, ale to mě zas tak netrápí, MDA téměř nevypínám.
Pinochio (424)|2.10.2006 23:42
Jaký MIDlet manager mám použít aby mi fungovala Opera Mini?
Používám jí kvůli tomu, že přes ní mám v rámci Web'nWalk internet zdarma.
Díky za odpověď.
jval (453)|4.10.2006 15:06
Jiste si vzpomenete, ze pri instalaci TT5 bylo treba jeden takovy soubor aby nezhasinalo podsviceni.

nemate nahodou nekdo takovyto soubor i pro TT6??

predem dekuji
jval (453)|4.10.2006 15:21
Tak uz jsem ho nasel. Konecne mi TT6 zase sviti.
danieldavid (118)|4.10.2006 21:41
Zdravím...
Mám zajímavý problém s GPS Nokia LD 3W
Do MDA2 jsem si dal WM05 a GPSku jsem spároval - bez problému.
Potom ji ale žádný program pro práci s GPS nechtěl najít ( předtím jsem tam měl WM2003SE a tam s ní všechny programy komunikovali bez problému),dlouho jsem bádal a nakonec jsem zjistil že po spárování GPS s MDA musím ještě GPSce přiřadit nějaký OUT Com Port ( dovolí mi to COM 5 a 8),ale tím to ještě nekončí,stále ji na tom přiřazeném COMu žádný software nevidí. Pak nainstaluju TomTom navigátor, tam dám v předvolbách Ostatní GPS ,dám konfigurovat,přiřadím jí tam ten COM (5 nebo 8) - TomTom mi ho sám přímo nabídne - no a během pár vteřin ji TomTom najde a normálně s ní funguje....
To ale stále není vše, pak TomToma vypnu,odinstaluji ho a všechny ostatní programy od té doby s GPSkou normálně fungují.
Nevíte někdo co tam s tím ten TomTom provede? Nemám ho legálně a tak ho nepoužívám,ale nechce se mi ho vždy po Hresetu instalovat a odinstalovávat jen kvůli oživení GPS.....mění to něco v registrech? nebo to jen nějak temn port otevře že už se nezavře?????
Poraďte :-)
Dík David
Jirka S (75)|23.10.2006 17:19
Buzz vydal asi poslední verzi ROM s označením 3.33. Poslední z toho důvodu, že se se svojí Himalaya rozloučil. ROM není plná zbytečných programů, těch je celkem jen pár (např. Agile messenger). Komu to vadí, může si na buzzdev.net stáhnou ROM Kitchen a těch pár nepotřebných programů (a témat) smazat. Sám jsem to udělal kvůli SmartDialingu. Co je ale důležité - v. 3.33 je RYCHLÁ. Tím by měla být specifická. Skutečně, po několika dnech testování můžu potvrdit.
janstik_ce4you (124)|23.10.2006 18:17
Mohl bys to někde upnout,tu tvou upravenou romku?A ještě když zapnu kontakty,tak se mi ukážou na simce-šlo by to nějak odstranit?
Jirka S (75)|23.10.2006 19:14
Svoji slabě upravenou ROM v 3.33 (podotýkám slabě - jen jsem odstranil ty skiny a pár programů - moje první práce s ROM) jsem uploadnul tady:
http://www.sendspace.com/file/9zdzst
SmartDialer mám z:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=258848
Originální Buzzova 3.33:
http://buzzdev.net/index.php?option=com_remository&Itemid=68&func=fileinfo&id=336
Poslední link - ROM Kitchen k v3.33:
http://buzzdev.net/index.php?option=com_remository&Itemid=68&func=fileinfo&id=337

Zpočátku byly odezvy na ROM nevalné hlavně kvůli nefunkčnímu Excelu. Ale to pak někdo vyřešil a vše funguje jak má, stabilita skvělá, rychlost ještě lepší.

K těm montaktům nevím co bych poradil - vyřešil jsem to jejich kompletním smazáním ze SIM - a používám "jen" kontakty synchronizované z Outlooku.

Vážně si myslím, že se jedná o nejlepší WM5 ROM, která kdy byla pro naše cihly vyrobena :yes:
janstik_ce4you (124)|23.10.2006 19:27
Já měl v cihle snad všechny romky a na každé bylo něco,co mi nejelo.Tady mě štvou ty kontakty,a někdy mi nešel zapnout foťák.Lokalizaci používám InterWrite.
Jirka S (75)|23.10.2006 19:45
Problémy s foťákem (a myslím, že s tím spojený problém se zeleným tlačítkem na příjem hovoru) asi nebudou obecné. Třeba v 2.03 je CamRec service, který chování tlačítek hlídá. Mně na tom vadilo, že se mi nezhasínala telefonní tlačítka po zhasnutí displeje a vybíjela se baterka. Zkusil jsem CamRec vypnout a vše fungovalo v poho - takže moje Himalaya asi sama o sobě problém neměla (PH10A). Opravdu potřebuješ mít kontakty na SIM? Nevím, jestli 3.33 něco v tomhle ohledu řeší...
Pinochio (424)|23.10.2006 20:04
Jaké jsou vaše dojmy z této ROMky?
Co v ní je funkční a nefunkční a co je v ní proti verz 2.03a?
janstik_ce4you (124)|24.10.2006 08:59
Celkem jsem teda spokojený,ale ještě nedalo by se něco udělat stím ukazatelem baterie?Chtěl bych tam mít ten klasický.



Dělá to po nainstalování InterWrite.
Pinochio (424)|24.10.2006 16:33
[QUOTE="Jirka S"]SmartDialer mám z:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=258848[/QUOTE]
Jakým způsobem jej počeštit? Přepsání dll souboru staženého z https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11997 mi nepovolí přepsat soubor smartdialing.dll. Jak jej tedy počeštit?

EDIT: Tak už funguje, použil jsem verzi z XDA developers na str. 2 a dll file a návod z ce4you a funguje.
Díky
Jirka S (75)|24.10.2006 19:58
Jak přepsat dll knihovnu se tu už někde muselo psát - jen pro připomenutí: přejmenovat původní dll (např. na OLDsmartdialing.dll) (používám Total Commander), nakopírovat do Windows českou dll, soft reset. Pak OLD... můžeš smazat.
Včera jsem doinstaloval vše, co jsem měl ve 2.03. A VŠECHNO je rychlejší. Jen UPOZORNĚNÍ: součtem Internal Storage (=Storage), Main Storage (=Program) a RamDisku (v 3.33 je použit 32 MB) dostanete hodnotu o 30 MB menší než v předchozích ROM. To asi souvisí se zvýšením "page pool" (cituji: "page pool extended to 32Mb "). Nevím jestli nekecám... snad i díky tomu je rychlost vyšší.
Namátkou - chybí Scenarios, Zoom SMS a určitě spousta dalších programů, které se dají nahradit nebo můžete dohledat instalačky. Mně vždycky vyhovovalo mít čistou ROM, kam jsem si dal jen to, co jsem potřeboval.
J.
Jirka S (75)|24.10.2006 20:08
[QUOTE="Jirka S"]JTo asi souvisí se zvýšením "page pool" (cituji: "page pool extended to 32Mb "). Nevím jestli nekecám...
J.[/QUOTE]
Už mám jasno, nekecám :) Trochu konkrétněji: těch 30 MB se ztrácí z Main Storage (=Program); podrobněji viz
http://buzzdev.net/index.php?option=com_phorum&Itemid=125&phorum_query=read,26,26359,26370#msg-26370
Pinochio (424)|24.10.2006 20:14
Zoom SMS, Call Filter, Scenarios je jeden CAB co lze najit na XDA-Developers.
Co nevim jestli dela jen moje MDA, je to ze driv (ROM 2.03a00) se pri zprave zapnulo, ted jen zavibruje, prehraje zvoneni a nic. Nezapne se. Setkali ste se s tim? Pripadne cim a jak to odstranit
Dik.
Jirka S (75)|24.10.2006 20:26
SMS Alert Fix - to by mělo být řešení:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=245891
V dřívějších ROM byla buď přímo součástí nebo na to někdo upozornil. Tady se na to asi pozapomnělo..
HollyG_ce4you (77)|2.11.2006 21:35
je na tenhle FW alias na wm5 nejaka poradne funkcni verze phone padu? Ty z 2003 se nejak nechce poradne fungovat :(
Jirka S (75)|4.11.2006 20:15
Jsem presvedcen, ze PhonePad (myslim, ze se mu taky rika IntelliPad) existuje, jen ho musis najit. Zkusil bych xda-developers.com nebo Buzzdev.net
Musim s politovanim oznamit, ze jsem byl nucen prejit zpet na WM2003SE. Duvodem byla spatna synchronizace, resp. nesynchronizace s desktopovym ActiveSyncem. Zkusil jsem ze ctyrkovy rady snad vse, zkusil jsem taky partnestvi odstranit, znovu vytvorit, "poznat a opravit" v Outlooku nepomohlo... ztratil jsem silu. S WM2003 SE a ActiveSync 3.8 zadny problem, ani s prilohami. Po WM5 3.33 se mi bude styskat, je skvela :-(
HollyG_ce4you (77)|7.11.2006 01:05
Pouziva nekdo s touhle verzi tomtoma a BT GPS? Kdyz ho spustim, vypne se podsvetleni, a ted uz dokonce zaclo fungovat tak uzasne ze po zamknuti klavesnice se rozsviti, pri odemknuti zhasne. Jinak to GPS pri kazdym vypnuti modulu/pda (restartu) musim smazat a znovu sparovat, jinak ho tomtom nenajde :(
HollyG_ce4you (77)|8.11.2006 17:36
Tak vyreseno nahranim jineho exe souboru, me diky jvalovi.
jospo (45)|13.11.2006 10:11
Co SIM Toolkit v nové ROM v 3.33? Už funguje?
Kóča_oldd (3)|13.11.2006 13:53
Ahojky všem. Předpokládám že když jsem tady nikde nenašel řešené nahrávání kamerou tak asi všem funguje, jen mě ne. Strašně dlouho trvá, než naskočí foťák po stisku tlačítka (5s) a nahrávání kamerou je bez ohledu na umístění videa naprosto nepoužitelné, tak 1-0.5fps. Např. i TT6 škube takovým způsobem že přesně jede po 50ti metrech. Přiblížení k např. k odbočce vypadá takto: 300m 350m 200m 250m . Setkal se s tím již někdo? Na today mám a používám spbdiary2,spbpocketplus3,gprsmonitor,svatky. Vše ostatní celkem v pohodě funguje a nemám problém. Hledal jsem jak tady, tak na buzzdev i xda-developers. Chystám se na HR a postupné nahrávání aplikací, ale raději bych slyšel ujištění že se nejedná o vlastnost, potřebuju fungovat a přece jen to nějakou chvíli zabere... Díky!

edit 18.11.06
Tak jsem udělal HR a nahravani slo skoro stejne jako na WM2003SE, bohuzel dohravanim aplikaci na today se vse zpomaluje. Spb Pocket Plus a Diary jsou těmi žrouty výkonu. Zkoušel někdo alternativu SBSH?

edit 21.11.06
pokorně se vracím k 2k3SE :( (alespon do dalsi verze WM5 :D bude-li když už Buzz nemá MDA)
zkoušel jsem iLauncher s pocketbreeze, žerou o něco méně výkonu, ale i tak je kamera nepoužitelná, jít cestou přetaktování se mi nechce. Další alternativu vidím v použití CoolCamery až bude i pro MDAII.
Axeli_Machal_ce4you (0)|19.11.2006 18:53
[QUOTE="HollyG"]Tak vyreseno nahranim jineho exe souboru, me diky jvalovi.[/QUOTE]
Mohl bys mi prosim zde hodit ten exe soubor,take bych ho potreboval :)

Kdyz tak prosim vas ostatni,nemate ho nekdo?
Axeli_Machal_ce4you (0)|19.11.2006 19:01
[QUOTE="Kóča"]
edit 18.11.06
Tak jsem udělal HR a nahravani slo skoro stejne jako na WM2003SE, bohuzel dohravanim aplikaci na today se vse zpomaluje. Spb Pocket Plus a Diary jsou těmi žrouty výkonu. Zkoušel někdo alternativu SBSH?[/QUOTE]

Ahoj,jako Today aplikaci pouzivam Resco Today Plugin a nemuzu si stezovat,dale jestli ti nestaci rychlost sezen si aplikaci XCPUScalar,je to aplikace pro taktovani CPU,ze 400 lze jit az na 530MHz a je to velmi znat.Pritom nic neriskujes.
ouio (65)|6.12.2006 07:57
Tak jsem po delší době zase provedl upgrade na verzi 3.33a a je to opravdu fofr. Ale scházím mi tam prográmek pro zálohování co byl v předchozích verzích.Ukládal se v *.dbk nebo tak nějak nemáte někdo na něj odkaz? díky :-)
Pinochio (424)|6.12.2006 08:02
Ja pouzivam SPB Backup a sem spokojenej, umi zalohovat I RAM Disk coz je fajn, takze mi ani nechybi.
Jirka S (75)|7.12.2006 19:15
Ahojte, SPB Backup je fajn, rychla aplikace.. ale nevim, jak by dopadla obnova - k HR (sestoupil jsem zase na WM2003SE) zatim nedoslo (uf :-) ). S Sunnysoftem i ActiveSync backupama jsem mel "drobny" problem - a to databaze smsek a mailu - zachovaly se jen hlavicky, ale po otevreni byly zpravy prazdne.. moc jsem to nepochopil. Jen tak mimochodem - jak vam jede synchronizace s MS ActiveSync 4? Sestoupil jsem na 2003SE kvuli spatny synchro, dost me to mrzi - rychlost a spolehlivost 3.33a mi prisla supr. Jenze synchro je pro me hodne dulezity - kalendar, kontakty, posta... Ani s AS 4.5 jsem po urcity dobe neuspel.. :-(
Kato_ce4you (970)|7.12.2006 19:37
Co na tom synchru nefunguje? Kdyby to nefungovalo, tak tu romku taky nepouzivam... protoze synchronizace je u WM zarizeni snad klicova zalezitost :)
(Jediny, s cim mam problemy je teda rychlost synchronizace - ta je oproti predchozim romkam opravdu zalostna)