Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 14 PrvníPrvní ... 311121314 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 204

Téma: be•on•road - rady a zkušenosti uživatelů

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

A co ten Hamr je to hned vedle vesnice Val.Asi 6km od Veselí nad Lužnicí.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od petrik71
    Zdravím, je tady někdo komu se to podařilo rozchodit na Asus A632? Díky za rady:?
    Zdravím, mně se to na mém Asus A632 zprovoznit podařilo, ovšem ne z původního instalačního CD z prosince 2005. Musel jsem se na www.aponia.cz zaregistrovat do "Samoobsluhy", zaregistrovat BOR a stáhnout poslední (únorovou) aktualizaci. Potom už šlo všechno jako po másle. Měl jsem jen problémy, pokud jsem chtěl instalovat přímo do zařízení, to nešlo a musel jsem v nastavení A632 v Připojení -> USB nastavit emulaci čtečky karet a po instalaci to vrátit na sériové spojení - aktivoval se Active Sync a instalace se dokončila. Dokonce instalátor poznal, že jsem připojený k internetu a po zadání S/N provedl aktivaci přes net.
    Potom už jen chvilička laborování s nastavováním GPS (po volbě sériového GPS v aplikaci BOR a kliknutí na Vyhledat ho to našlo) a hotovo.
    (Nevím, jestli je to individuální, ale u mně musí být v nastavení GPS v PDA zvolen COM5 a rychlost 4800...)
    V případě dalších dotazů můžete psát na henryx@mybox.cz

Zdravím.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Henryx
    Citace Původně odesláno od petrik71
    Zdravím, je tady někdo komu se to podařilo rozchodit na Asus A632? Díky za rady:?
    Zdravím, mně se to na mém Asus A632 zprovoznit podařilo, ovšem ne z původního instalačního CD z prosince 2005. Musel jsem se na www.aponia.cz zaregistrovat do "Samoobsluhy", zaregistrovat BOR a stáhnout poslední (únorovou) aktualizaci. Potom už šlo všechno jako po másle. Měl jsem jen problémy, pokud jsem chtěl instalovat přímo do zařízení, to nešlo a musel jsem v nastavení A632 v Připojení -> USB nastavit emulaci čtečky karet a po instalaci to vrátit na sériové spojení - aktivoval se Active Sync a instalace se dokončila. Dokonce instalátor poznal, že jsem připojený k internetu a po zadání S/N provedl aktivaci přes net.
    Potom už jen chvilička laborování s nastavováním GPS (po volbě sériového GPS v aplikaci BOR a kliknutí na Vyhledat ho to našlo) a hotovo.
    (Nevím, jestli je to individuální, ale u mně musí být v nastavení GPS v PDA zvolen COM5 a rychlost 4800...)
    V případě dalších dotazů můžete psát na henryx@mybox.cz

Zdravím.
    Dobrý den, spolupráci zažízení Asus A632 s navigací BOR se mi i díky Vašich rad podařilo rozchodit. Uuvádím popis mého nastavení.
    Asus:
    HW port: 5
    Přenosová rychlost: 9600
    B-O-R:
    Typ zařízení: Sériové
    Zařízení: COM5
    Rychlos: 9600
    Protokol: NMEA

Nutno ale podotkonout, že GPS modul se chová v Asusu A632 opravdu "nestandartně", nejprve jsem musel (dle rady Pavla Kozy, za což mu ještě jednou děkuji ) na zařízení spustit aplikaci TomTom GPS, počkat až se "chytnou" satelity, aplikaci ukončit a až potom se mi podařilo B-O-R dle výše uvedeného nastavení rozchodit.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Citace Původně odesláno od martinhamr
    A co ten Hamr je to hned vedle vesnice Val.Asi 6km od Veselí nad Lužnicí.
    Snad už je to to správné místo.
    Připojené obrázky Připojené obrázky   

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2005

Tak jse se také přidal k nadšencům a vyskoušel jsem 10denní verzi BOR.Velice jsem se na ten program těšil.Bohužel jsem se docela zklamal a při hodnocení školní stupnicí bych mu udělil známku 3- ,a to jsem velice tolerantní a nenáročný uživatel. Grafické provedení map dost slabé.Intuitivní zpracování ovládání,také nic moc.Vše by mohlo probíhat o pár kroků méně.Počítání tras,katastrofa.Stašně dlouhá doba výpočtu!Zpracování odbočovacívh šipek při jízdě,také nic moc.Prostě velké zklamání...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak jsem se taky odhodlal koupit si 10ti denní verzi, ale bohužel plnou už si nekoupím... protože díky mému PDA se software neuveritelne seká a je pomalý (myslí grafiku při navigaci)... je to smůla, protože se mi BOR moc zamlouvá a líbí.

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Slečna (paní) z Aponie v telefonickém hovoru ze začátku května říkala že do konce měsíce bude velká změna, tak jsem zvědavej
    A dále jsem se dozvěděl že jsem asi jediný komu se to kouše.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

S ˝BOREM˝ jsem už nějaký ten km najezdil a musím říci ,že na mé cihle v pohodě -neseká se.Měl jsem možnost vyzkoušet předešlý týden TOM TOM ,bohužel se mi na MDA seknul asi po 60km.Proč to jsem nezkoumal.Takže jsem Toma zatím opustil .Jinak informace z předešlého příspěvku potěšila.)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od MLB
    Slečna (paní) z Aponie v telefonickém hovoru ze začátku května říkala že do konce měsíce bude velká změna, tak jsem zvědavej
    A dále jsem se dozvěděl že jsem asi jediný komu se to kouše.
    v cem by mela spocivat, to nerikala?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Zdravim. Doufám,že se nového update dočkáme.Já měl od slečny (paní) z Aponie informaci že bude v průběhu června -a zatím nic.
    Možná,že by zde měl někdo z Aponie poskytnout přesnější informaci jak to z update vypadá.:disgusted:

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Další měsíc je fuč a aktualizace také. Asi to budou velké změny a budem všichni včetně majitelů TT čučet.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od MLB
    Další měsíc je fuč a aktualizace také. Asi to budou velké změny a budem všichni včetně majitelů TT čučet.
    nebo taky zadne..

MLB MLB je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Začátkem měsíce jsem volal do Aponie a tvrdili že do konce měsíce vyjde změna obsahující: všechny žel trati a stanice, vody lesy háje atd ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

plus hory i s horakama, ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Aj fujarama...

Strana 13 z 14 PrvníPrvní ... 311121314 PosledníPoslední