Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

be•on•road - rady a zkušenosti uživatelů

pepa_ce4you (105)|2.8.2006 18:01
[QUOTE="Aponia Software"][QUOTE="Mark314"]Bude i nová verze přístupná v 10ti denním zkušebním provedení?[/QUOTE]

10-ti denní zkušební verze bude i nadále k dispozici s mapou ČR. Zkušební verze obsahuje vždy nejnovější data a aplikaci. [/QUOTE]

A co TMC?
Pavel Stancík (66)|2.8.2006 21:24
Zdravim.
To; Aponia Software, s.r.o.
Co to znamná v brzké době-snad ne další měsíc :D
A co takhle zapracovat volbu upozornění na překročení rychlostního limitu - také by se hodila.Doufám že dojde i k vylepšení hlasové navigace.Hlasovka hlásí při průjezdu křižovatkou jedˇte vlevo a přitom správně je přímo. Jedná se o křižovatky které jsou zalomeny a navigace si myslí že se odbočuje,a na některých nehlásí vůbec i když se odbočuje.Trasa je přitom zobrazena na displeji správně.
Brothers (14)|13.8.2006 14:06
Tak Vás tady zdravím. Bohužel, dostal jsem se na tyto stránky až teď, po 8mi měsíční zkušenosti s používáním BOR. Je to jen velké zklamání. Po zkušenostech s 1verzí, kdy se mi díky chybnému softu nedařila ani instalace, jsem provedl UPGRADE, kde se aktuální verze tváří přívětivěji, ale je to jen potvrzení rčení "mezi slepými je jednooký král". Myslím, že vše podstatné (neduhy) zde již bylyo zmíněno - namátkou: Dlouhe přepočítávání, "tvrdohlavost" při změně trasy, výzvy k odbočení na neexistujících křižovatkách....Jde ji použít jako určitého pomocníka v okamžiku, kdy nemám k dispozici autoatlas, ale použít termín NAVIGACE bych se neodvážil. Škoda. Ale abych jen nehanil, co jsem ocenil, je možnost zadat souřadníce (to ne každá navigace umí) a pak i podporu, kterou jsem několikrát kontaktoval. Ta mi byla vždy schopna vysvětlit, proč to, či ono nefunguje tak, jak by mělo a slibovala nápravu v další verzi. Na tu jsem čekal do minulého týdne, kdy jsem si pořídil vavigaci Pioneer AVIC S1. Ani ona není dokonalá (např. špatně skloňuje:-)), ale oproti BOR jaem s ní během cca 1500km neměl problém...
milos.kop (1)|3.3.2015 14:03
Já vyzkoušel tuto navigaci, a zdá se mi poněkud nepřehledná, neuzpůsobená změnám trasy, u mě je to celkem propad.