Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 11 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 161

Téma: Konfigurační CABy pro GPRS a MMS T-mobile, Eurotel a Vodafone pro Windows Mobile 5 (PPC Phone Edition, ne pro Smartphony!!!)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Doplnujuce info: ked som to znovu nainstaloval, tak mi to ukazovalo, ze cab je nainstalovany, poslal som mms, ktora odisla, ale kamosovi, co sedel vedla mna nic neprislo. Internet je 0 bodov.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim, protože jsem zde nenašel caby pro konfiguraci Vodafone karty a O2 GO, vytvořil jsem si vlastní a nakonec jsem dodělal všechny... takže tady je přikládam, otestoval jsem jenom Vodafone kartu a O2 GO, zbytek je přesně podle ofic. stránek operátorů(v případě t-mobile jsem převzal nastavení z extromky a trochu ho upravil), takže by to mělo jít, ale je potřeba to vyzkoušet. Nastavují pouze GPRS Internet a MMS. Takže tady to máte:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

jimm98y: Pánbůh ti to stokrát zaplať, díky :yes:
    (A kdybys měl webovou stránku a PayPal donate, tak nemuselo zůstat jen u toho )

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Mohl by ještě nějaký dobrotivý šikulka vyrobit cab s prázdným nastavením. Moc by mi to pomohlo když cestuju a jsem v roamingu, minule jsem měl kvůli neustálému připojování a odpojování účet přes deset tisíc, z toho bylo přes pět tisíc jenom za data. Takže bych si vždycky, když opouštím rodnou hroudu nainstaloval cab s prázdným připojením, aby se GPRS nepřipojilo a při návratu bych si tam zase hodil připojení pro svého operátora.
    Předem děkuji.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Tato utility by mohla vyřešit tvůj problém.

Kód:
    http://www.modaco.com/New-FREE-Utility-t246171.html

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od kmozis
    Mohl by ještě nějaký dobrotivý šikulka vyrobit cab s prázdným nastavením. Moc by mi to pomohlo když cestuju a jsem v roamingu, minule jsem měl kvůli neustálému připojování a odpojování účet přes deset tisíc, z toho bylo přes pět tisíc jenom za data. Takže bych si vždycky, když opouštím rodnou hroudu nainstaloval cab s prázdným připojením, aby se GPRS nepřipojilo a při návratu bych si tam zase hodil připojení pro svého operátora.
    Předem děkuji.
    Problem to neni, ted jsem ve skole, ale jestli se k tomu vecer dostanu, tak ten prazdnej cab vytvorim...

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Tady je cab, který vytvoří 2 profily - "GPRS - nepovoleno" a "MMS - nepovoleno", jimiž nahradí profily stávající. Pro obnovení původních profilů je nutno je přeinstalovat. Tyto profily slouží pro zakázání GPRS a MMS.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Díky moc, Jimmy :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2004

Zdravim..
    Nainstaloval sem na T-mobile VARIO cab na Vodu a nic se mi nenastavilo.. Na MDA1 jsem tyto (tedy obdobne) caby pouzival a nemohl sem si je vynachvalit. Neni treba mozne, ze se to hada s necim, co tam dal hnusny ruzovy T-cko?? )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak internet (GPRS) mi na T-mobile slovensko funguje, ale mms ani náhodou. Furt sú v priečinku na odoslanie. Je tu niekto s T-mobile SK a funguje mu to? Alebo mi vie ešte niekto poradiť, čo by som mohol skúsiť?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj jimm98y,
    díky za vytvoření CAB souborů.Bohužel se mi stále nedaří dostat na internet přes GPRS.Mám O2Go kartu a Qtek S200 (WM05) zařízení.Stačí nainstalovat Tvůj CAB a potom již jen zapnout Internet Explorer a surfovat,či je třeba ještě něco někde přenastavit?V IExploreru zadám požadovanou stránku,vlaječka připojení se "rozvlní" a stále nic.GPRS mám u operátora aktivován -dríve jsem se připojoval s Motorolou MPx200.MMS jsem nezkoušel ,protože je neposílám.
    Díky moc za případnou odpověd.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Mělo by stačit jenom nainstalovat a surfovat, zkoušel jsem to s eurotel go kartou (jinou k dispozici nemam) a fungovalo to, takže nejdřív zkus ověřit u operátora jestli máš opravdu aktivovaný gprs internet a potom můžeš zkusit nastavit to ručně podle jejich stránek, jestli to půjde tak mi pošli PM, já ten cab opravím. Pohrál bych si s tím sám, ale tu go kartu už jaksi nemám k dispozici...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

potreboval bych pomoci!poridil jsem MDA Compact III/HTC P3300/ u TMO,ale mam O2,takze jsem nasatavoval datove sluzby,internet.profil mi uz slape,u nej se normalne pripojim i jsem uspesny u aplikaci,ktere ho pouzivaji!jen MMS mi nejak nejdou.tedy ona prijde,ale bez obrazku,jen je v ni "obsah se nepodarilo stahnout" a kdyz se pokusim ji stahnout,tak se nic nedeje-(( pomuze nekdo???a je normalni,ze se pres o2 internet pripojim na web´n´walk?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Mám stejný problém, s pomocí zde uveřejněných cabů mi na Universalu nejedou mms (internet jede). V Univu mám ArcSoft MMS Composer v 3.5.1.5. byl by problém pro tuto verzi udělat cab? Manuálně též nejsem schopen nic nastavit. Mám romku i-mate 1.90.96 WWE, Vodafone tarif, MMS jsou aktivované, kdysi na Variu všechno fičelo...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Standa
    Mám romku i-mate 1.90.96 WWE, Vodafone tarif, MMS jsou aktivované, kdysi na Variu všechno fičelo...
    To je ten problém, je to AKU 3.2 ROMka na níž ty staré caby již jaksi "nepasují".. U Artemise je situace obdobná.. Jediným řešením je vytvoření nových customizačních cabů.

Strana 4 z 11 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 193
    Poslední příspěvek: 18-12-2008, 12:15
  2. Windows Mobile - konfigurační cab GPRS pro WM6.1
    Od Antony_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-11-2008, 23:04
  3. Windows Mobile Device Center a starší SmartPhony
    Od hajek v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1