Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Konfigurační CABy pro GPRS a MMS T-mobile, Eurotel a Vodafone pro Windows Mobile 5 (PPC Phone Edition, ne pro Smartphony!!!)

radospol (175)|23.5.2008 12:40
[QUOTE="apaopic"]ak by sa dalo vyrobit aj CAB subor pre O2 SK bol by som rad neda sa mi na Cruisovi spojazdnit web[/QUOTE]

Pripajam sa k prosbe na O2 SK CAB subor.
VictorC (57)|24.5.2008 17:20
Trochu opacny dotaz, jak se zbavim vsech nastaveni v zarizeni? Nevim proc, ale ikdyz jsem pouzil wizarda na vodafon, porad se mi v nastaveni mota o2 i tmobile, rad bych prvne vsechno vymazal a potom "naladil" jen vodafone settings, any idea?
Fiend (26)|27.5.2008 16:20
mam mensi problem...

mam htc tytn ii a po naistalovani konfiguracnich cabu mi nejdou odmazat prednastavena pripojeni.. napr.

connections->advanced->select network->T-Mobile CZ Internet->Edit->General a zde nejde udelat DELETE SETTING...

pokud zmenim jmeno na cokoliv jineho, zustane to tam a po naistalovani cabu se mi objevi dalsi...

to same se mi stalo s MMS-nepovoleno, GPRS nepovoleno od Jimmyho...

je nejaky zpusob, jak se toho zbavit (nevim, jestli je to tim, ze tytn ii ma myslim wm6 a caby jsou pro wm5)?

nastavim si to potom rucne ;)
hnipak (25)|5.6.2008 16:56
1. smazat mi taky nejde

2. nastaveni cab-em pro t-mobile dopadne nejak divne - napr misto toho kde je My Work Network se objevi T-Mobile CZ MMS
Bucci_ce4you (217)|5.6.2008 17:25
to jde přejmenovat, když dáš manage existing connection tak dole si na druhý záložce... dáš první záložku a přejmenjuješ jí na co chceš
Tom007_ce4you (76)|13.8.2008 22:52
Moc prosím o radu, jak postupovat. Po přehrání SW v servisu nastavuji připojení pro MDA Vario v síti O2. Při prvním nastavení se mi cosi nepodařilo, tak jsem připojení smáznul a chtěl zadat znovu. Problém je, že když chci znovu zadat O2 mms / připojení GPRS, tak mi mobil napíše, že už takové připojení existuje. Já ho nikde nemůžu najít, takže ani smazat. Díval jsem se i do složek v telefonu, ale nenašel jsem.
Teď jsem si stáhnul cab a když přejmenovávám co je potřeba, opět mi to hlásí , že název připojení už existuje.
Já jen chci vědět kde to připojení můžu najít, profil smazat, nově nastavit to zvládnu, ale s tímto trávím nešťastně už třetí večer......:no:
najko (22)|2.9.2008 10:51
Chodi to fakt na WM2003?
Najko
Mashe (622)|18.10.2008 21:03
zdravim,

muzte me prosim nekdo sem pastnout parametry of Vodafonu Internet na stalo? mistni konfiguracni caby nepomahaji.

dikes

EDIT - chyba byla na strande vodafone ... takze uz nic
Kebrdle_ce4you (1)|19.2.2009 08:55
Ahoj, mám problém s přijímánim MMS zpráv. Hledal jsem zde na fóru, ale podobný problém jsem nenašel, jde o to, že se mi MMS stahne, ale značně NEKOMPLETNÍ. Pokud dostanu MMS, tak na S2U mi zo zobrazí, že mám 1 SMS a 1 MMS... když si telefon odmeknu ,abych se na ní podíval, mám v doručených zprávách jen jednu zprávu (ikonka jako u sms, ale v touchFlo mi to ukazuje sponku jako že je tam příloha... ) Ale problém je, že text je "ořezaný", jako třeba: "Ahoj, jak se dari? Doufam, ze jsem t" a dal nic.... na sponku v touchFlo kliknout nelze a v SMS/MMS manazeru WM neni o nějaké prříloze ani zmínka. Zkoušel jsem i nastavit ruční příjem MMS, abych byl "u toho" až se bude MMS přijímat, ale i když mi přijde upozornění, že na mě čeká MMS a já dam stahnout, tak proces přijímaní proběhne zdánlivě bezproblémově, zobrazuje se ikonka přijímání zprávy a následně OK, ale po pokusu zobrazit MMS je zde opět pouze pár znaků odpovídající tak 2 řádkům v TouchFlo... příloha žádná, zbytek textu nikde... Odesílat MMS normálně mohu a funguje to, i když mi mi nechodí doručenky, i přes to, že je mám povoleny v nastavení... ale to by mi tak nevadilo, hlavní problém je, že přijímaná MMS zpráva je vždy nekompletní. Jo jinak mám O2...

Pokud někdo máte jen potuchu co s tím, dejte proím vědět! Moc děkuju!!!
Tad (36)|26.9.2009 17:39
neměl by někdo funkční cab na Vodafone internet v mobilu ;) nějak se mi nedaří, díky
Zdenek Malinsky (9781)|26.9.2009 18:00
Nevím čemu říkáš funkční CAB a ani co se nedaří. :? Pokud máš novější PDA, tak by se po vložení SIM mělo nastavit všechno automaticky. Tedy u O2 a T-Mo to tak funguje.