Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 19 z 22 PrvníPrvní ... 91718192021 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 316

Téma: iGO - rady, tipy, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

A prečo by nemalo fungovať ,myslím že takýto "letný darček" ako to sami nazvali je názorná ukážka ako by sa malo pristupovať k zákazníkom.Celkovo pri takomto pokrytí mapami a kvalitou samotného softu si myslím,že ostatným výrobcom začne tiecť za chvíľu do topánok,neprišli ani s halasnou reklamou,ani bombastickými rečami,ani sa nevyhovárajú na nedostupnosť mapových podkladov:sarcastic: .Predpovedám im pozíciu Nr.One

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Nevím jestli se to zde řešilo, ale nezkoušel jste někdo zda je nejaky rozdíl v rychlosti zobrazování polohy když přepnu na sirf?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Nevite nekdo jestli jde v Igo zmenit ukazatel pozice? Strasne me royciluje ze aktualni poloha je na stredu sipky nikoliv na jejim hrotu :

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od PetrSabo
    Nevím jestli se to zde řešilo, ale nezkoušel jste někdo zda je nejaky rozdíl v rychlosti zobrazování polohy když přepnu na sirf?
    No, obavam se, ze pri prepnuti do sirf iGO neukaze nikomu nic, ani rychle, ani pomalu. Sirf protokol slouzi k technicke komunikaci a nastaveni parametru GPS chipsetu, nikoli k vypoctu souradnicoveho systemu.

iGO zpracovava navigacni data podobne jako ostatni navigacni programy...v NMEA protokolu.

Ad Kank: No, asi si budes muset zvyknout, prepnout to nelze. A jako duvod k rozcilovani se...darmo se nerika, male veci resme ruky mavnutim.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Sorry Surgicale,ale mýliš sa:sarcastic: iGO ako jedna z mála navigácii dokáže komunikovať s GPS aj v SIRF mode
    používal som ju tak istý čas,ale nejaký prínos som nepozoroval,akurát som nemohol používať iné softy,dokiaľ som to neprepol späť na NMEA(myslím GPS-ku)

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Diky za skusenost. Dnes jsem to zkousel a taky (krome podle indikace komuníikace, která casteji blikala, asi vetsi datovy tok ) jsem zadny rozdil nepozoroval.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Nemůžu rozchodit GPS na Miu A701.IGO funguje,ale nejde nastavit GPS.Poradí prosím někdo?

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Rád bych se zeptal jestli se někomu z vás podařilo zjistit v čem se liší nová programová část ze summer update? Koukal jsem na www.i-go.com, snažil se najít nějaké změny jako uživatel a zatím nic. S VGA režimem si to stále nerozumí

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Jediny rozdil co jsem zatim zaznamenal je lepsi hlasová navigace ktera driv na dalnici hlasila exit az 800metru pred sjezdem coz mohlo byt nekdy pozde. Nyni hlasi poprve 3km pak tech 800metru atd.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Vážení přátelé, přečetl jsem snad všechny příspěvky a reakce na ně, našel jsem dva příspěvky, týkající se problému, který mě sužuje, jeden realizoval a---nic.

Nemohu zprovoznit GPS v navigačním programu iGO 2006.
    Mám: MDA compact II, WM5, GPS BT Nokia lw-3d, iGo jde, upravil jsem registry, abych dostal COM8, TT 5.2.1 si gpsku najde v poho, PokitKIM taky, ale iGO ani ťuk. Autodetekce nic, ručně nastaveno na COM8, protokol NMEA, 9600 (i jiné) baudy a nic. Jen vztekle poblikává žluté světélko, že se snaží, a to je vše. Pomozte, prosím.

oly750_ce4you
    Guest

Ahojte testuji ted IGO Europe 2006 - prográmek opravdu super, vypadá to, že bude lepší jak Tomtom, i když zatím se v IGu neorientuju tak jako v TomTomovi.
    Mám ovšem na svém pda problém se zvukem, je jedno jestli zvolím mluvení Honzy nebo Marie, příp. jiný jazyk.
    Jak začne navigace mluvit tak na pozadí je slyšet hrozný chrapot, skoro tak, že není tomu co říká rozumět

Nedělá Vám to někomu?
    Please help, napadá Vás co by se s tím dalo dělat?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

robilo to aj mne, pomohol iba hard reset pda. Innak original verzia mi to nerobi, iba ta druha...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Hmmm tady nekdo ma nainstalovanou novejsi verzi a k ni exe ze stare verze z dubna...... procpak asi ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Nejak som tonepochopil, ako si to myslel? Ak narazas na upravenu verziu ano mam aj tu lebo original na 256MB karte je sice fajn ale to volne miesto mi tam dost chyba. Tak preto ta verzia na gigovej karte...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

ahoj mam take dotaz k IGU. Mozna to tu uz zaznelo, ale asi to nikdo nevyresil.
    Jde o prevod POI bodu z Tom Toma do IGA. Na techto stranach je pekny navod i ze softem, ale je to bohuzel hodne cizi reci....
    http://www.portalppc.com/forum/forum_posts.asp?TID=3930

tipl bych si spanelstinu

Neumel by to nekdo cesky, enbo alespon anglicky?

diky za snahu

Strana 19 z 22 PrvníPrvní ... 91718192021 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:22
  2. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:20
  3. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:38
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 13:33