Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 22 PrvníPrvní ... 41213141516 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 196 až 210 z 316

Téma: iGO - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

To je právě na co jsem upozorňoval v mém předchozím příspěvku. Ve verzi 12.4. bylo možno nastavit Poloměr kruhu v průjezdním bodě, který IGO při dosažení považuje za průjezd. Imlicitní hodnota 2 km. Já jsem to používal pro zkorigováni trasy přes určité město, pak už záleží na úsudku jak moc chci být přesný pro průjezd. V nové verzi tahle možnost není, jen ty POkuty U -obratu. Zaplé je mám, ale na co to je ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

A co tak downgrade na predoslu verziu ked tam ti to slo? A budes mat po problemoch.

EDIT: Sorry za duplicitne prispevky nejak mi zblbol browser v nokii. Prosim spravcu aby to vymazal. thx

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

To Milhausriznám sa bez mučenia,nepoužíval som túto funkciu v programe,ale vypadá to u mňa nasledovne aj s nápovedou :
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00146743_u-obrat_tkft.jpg 
Zobrazení: 18 
Velikost: 29.4 KB 
ID: 4760   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00146743_u-obrathelp_i2QC.jpg 
Zobrazení: 21 
Velikost: 52.2 KB 
ID: 4761  

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Peta
    Citace Původně odesláno od oltcit
    Milhaus,neviem či som ťa dobre pochopil,ale na sprístupnenie možností U-obratov ich musíš mať najprv povolené v parametroch trasy.
    me by zajimala tato vec. zatim jsme nenasel nic co by to umelo..

potrebuju projet mestem B a C na trase A do D Mestem B a C chci ale jen projet jak ho donutim aby me nevedl do centra ale neasel optimalni prujezd tak jak ho najde pres ostatni mesta na trase??
    Myslím, že by sa to dalo riešiť tým, že prejazdový bod dáš kúsok pred, alebo kúsok za mesto. Nie priamo doňho. Potom by ťa mohol navigovať ako najrýchlejší, alebo najekonomickejší model po obchvatoch, nie priamo do centra.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

niektore vase otazky a nejasnosti zodpovie slovensky manual. zbezne som ho cital a je v nom presne popisane aj funkcia upozornenia na prekrocenie max. povolenej rychlosti, aj nastavenie u obratov.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Na stránke výrobcu som sa nedozvedel, aký je rozdiel v podrobnosti máp SK/Eastern Europe/Europe.
    Môžete mi niekto odpovedať? Proste, ak si kúpim Eastern Europe, budem tam mať presne to, čo v SK verzii plus ďalšie štáty, alebo slabšie SK a ďalšie štáty?
    Ďakujem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

to peter.nr: mapy sú tie isté,jednotlivé balíčky sa líšia iba obsahom máp(ich počtom),ale vo všetkých sú tie isté mapy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Zkousel nekdo I-go na real vga??

OT: pro spravce myslim ze by si I-go zaslouzilo samostanou diskusi jako ma tt ci dynavix...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

?? jestli myslíš 640x480 na LOOX N560 tak je to krása. Na plné max. detaily se to i svižně překresluje. Je to opravdu OBROVSKÝ rozdíl oproti 320x240 QVGA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ne, myslel RealVGA rezim, ne ten standardni MS VGA rezim...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Not v real VGA zahlasi toto

ps: pomocou Sirfdemo som prepol BT338 do režimu SIRF príkazov,nastavil komunikačnú rýchlosť na 57600 kbs,takú istú potom aj v samotnom iGO.Obnovovací refresh servisných signálov na 1 sekundu a testujem.Zdá sa mi to trošku viac plynulejšie,ale nie som si istý.Komunikácia prebieha bez problémov a tu je môj dotaz:dokáže tu niekto precízne vysvetliť v čom eventuálne je výhoda v komunikácii s GPS v tomto režime?Ale názory,že je to komunikačný jazyk výrobcu daného GPS čipu a podobné všeobecné drísty,že je to asi lepšie ma nezaujímajú
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00147459_igorealvga_6ng.jpg 
Zobrazení: 19 
Velikost: 11.9 KB 
ID: 4774  

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Co rikate na tohle?
    http://www.portalppc.com/forum/forum_posts.asp?TID=3930

Samozrejme jako zdroj POI lze doporucit www.poi.cz

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Vyzera to dobre az na to ze keby to bolo aspon anglicky snad by som to pochopil ale takto z toho nechapem ani makke "f".

EDIT: A je je, ono to funguje

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

oops nieje čas skúšať ale aspoň ten konvertor sem dám,ale návod je dobre si pozrieť a škoda že to nefunguje priamo v prostredí PPC
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Bezvadný... konečně POI pro iGO... hned stahuju... :yes:

Strana 14 z 22 PrvníPrvní ... 41213141516 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  2. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:20
  3. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:38
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:33