Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 16 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 233

Téma: Zkušenosti s LOOX N500 GPS?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Potvrzuji předchozí zkušenosti - v autě šlape jak víno. Ale venku mám problém i na volnám prostranství se naběhnutím GPS. Nevím čím to je - jsem začátečník, ale využitelnost na geocaching mi nejpřijde ideální - pokud někdo máte typ na zlepšení tak sem s ním.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Nezkousel jste nekdo pripojeni na internet s loox N500 pres mobil pres IrDa port ja to nemuzu za boha rozchodit, nastavil jsem pripojeni vsechno nastavil mam nokii 6230i na ni irda funguje v pohode posilal jsem vizitku na jinou nokii a to jede, ale kdyz se chci pripojit na net pres irda s pdackem tak to proste nejde myslim si ze mi vubec nechodi irda, protoze nefunguje ani prenos vizitek do kontaktu a ani z pdacka na mobil nejde odeslat vizitka. Nevite nekdo kde je problem?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Navztekal jsem se při rozchozování netu u 718tky přes BT a Nokii 6310i. Teď u testované N520tky šlo vše hladce jako po másle, protože jsem si opsal nastavení všech důležitých věcí ze 718tky. Jakého máš operátora? Rád Ti pomohu.

M.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

No pouzivam eurotel data nonstop ale ne pres bluetooth ale pres irda, N500 totiz bluetooth nema, ale problem je podle me v tom ze ten irda na pdacku vubec nechodi nebo fakt nevim, zkousel jsem to nasmerovat na cokoliv notebook jiny pda, telefon cokoliv, ale zadnej prenos nefungoval

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ja jsem pripojen pres Nokia 6230 pres Irda na Loox N520, hned na prvni pokus, no problem

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Hm tak to ses happy ja si s tim nevim rady mozna je to vada vyrobku a budu to muset reklamovat nevim, ale proste mi to nejde nejde ani odesilani vizitek nebo cehokoliv pres irda.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Já vím, že je to přes Infra Mám teď 718tku přes BT a 520tku přes Infra. Taktéž jako v příspěvku přede mnou žádný problém. Jak jsi přesně postupoval při vytváření nového připojení?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Mlok
    Proč Tě štve ta GPS? Přijde Ti, že má menší citlivost?
    Pro pomaly pohyb, typicky chuze, se nehodi vubec, nejak nepracuje. Naopak v aute je to super.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Mam přesně tu samou kombinaci N6230i a LOOX n500 a operátora T-mobile, vše funguje. Napadlo mě jen že GPS a Irda je na stejném portu, proto, když je spuštěné jedno nefunguje to druhé. Také mi připojení nefungovalo potom co jsem se snažil nainstalovat ovladače pro SD BT Card a s WM5 to nefungovalo. Nešlo pak zaškrtnout v Nastavení/Připojení/Přenést položku Přijmout všechny přích.IR.přenosy. Pomohl až HR.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od S474N
    Citace Původně odesláno od Mlok
    Proč Tě štve ta GPS? Přijde Ti, že má menší citlivost?
    Pro pomaly pohyb, typicky chuze, se nehodi vubec, nejak nepracuje. Naopak v aute je to super.
    ajaj..ted si me zaskocil planoval jsem ho v lednu koupit odboru zivotniho prostredi pro toulky krajnou + lesy ... takze rozhodne toto zarizeni nebrat .. rikas

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od draceksopticek
    Nezkousel jste nekdo pripojeni na internet s loox N500 pres mobil pres IrDa port ja to nemuzu za boha rozchodit, nastavil jsem pripojeni vsechno nastavil mam nokii 6230i na ni irda funguje v pohode posilal jsem vizitku na jinou nokii a to jede, ale kdyz se chci pripojit na net pres irda s pdackem tak to proste nejde myslim si ze mi vubec nechodi irda, protoze nefunguje ani prenos vizitek do kontaktu a ani z pdacka na mobil nejde odeslat vizitka. Nevite nekdo kde je problem?
    Máš ho zaplé v PDA v nastavení? :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Ganja
    ajaj..ted si me zaskocil planoval jsem ho v lednu koupit odboru zivotniho prostredi pro toulky krajnou + lesy ... takze rozhodne toto zarizeni nebrat .. rikas
    No zatim jsem to zkousel dost malo, na takoveto soudy, ale nejaka "bota" tam bude. Mozna je to softwarem, ktery neni optimalizovan pro WM2005. Treba takovy TomTom me beha jako z praku.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Jake mate nastaveni integrovane GPS v LOOX 520 pro Tomtoma ? /Ve Win i v TT/

Doplneni: Tak uz mi to chodi-predne se musi vypnout v nastaveni IrDA.

HW: COM8 9600 a SW je uplne jedno jaky a v TT vybrat COM8

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ted jsem uplne ciste nahodou na webu SunnySoftu narazil na toto:

Mám zařízení postavené na operačním systému Windows Mobile 5 s lokalizací Sunnysoft InterWrite 9 PRO a mám problémy se zpomalením systému.
    Snažili jsme se optimalizovat systémové knihovny tak, aby nedocházelo na zařízeních, která jsou postavena na operačním systém Windows Mobile 5 ke zpomalení při práci s MUI satelitními knihovnami.

Řešení poskytuje patch, který optimalizuje některé systémové knihovny.

Stažený soubor je třeba dekomprimovat, poté nakopírovat "cab" soubor do PDA a tam ho spustit, poté PDA restartovat. Po novém spuštění PDA by měl být výsledek okamžitě opticky zpozorovatelný.

Patch je k dispozici ke stažení zde

http://www.sunnysoft.cz/faq_odpoved.php?id=119

Ze by to mohl byt nas problem s GPS ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Mam takovy problem. Asi pred tydnem jsem naposledy zkousel zapmout GPSLocator a slo to v pohode. Zapnu ho dnes a uz cekam 2 hodiny a nic zadny satelity nenasel. Ani indikacni dioda mam zato ze cervena vubec neblika. Prosim poradte.

Strana 4 z 16 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX N500 - heslo po HR
    Od anrousek v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-04-2010, 14:53
  2. Autonabíječka na LOOX N500
    Od Jirka-CZ v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 10-07-2006, 19:33
  3. Zkušenosti s WIFI na Loox N500/N520
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 13:29
  4. Acer n50 / Loox N500
    Od kmato v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-11-2005, 11:13
  5. Nastavení GPS u Loox n500
    Od RychJ_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-11-2005, 16:24