Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

zidane_ce4you (244)|30.1.2006 17:23
[QUOTE="JecminekMaselnik"][QUOTE="zidane"]
Nainstalujte si tedy verzi PRO a vypněte si jak lokalizaci systému tak lokalizaci statickou a budete mít lokalizaci běžící v módu "small", ve které je podle posledních informací start menu v pořádku.[/QUOTE]
Fakt! Tak nejak jsem si myslel, ze lokalisace systemu znamena dostupnost klavesnic, takze jsem mel vypnutou jenom statickou lokalisaci.
Kazdopadne uz funguje defalt recognizer i start menu je v poradku. Diky moc za Vasi trpelivost.[/QUOTE]
Rádo se stalo.

Pro upřesnění:
Lokalizace Sunnysoft IW Small: podpora zadávání specifických národních znaků prostřednictvím softwarové klávesnice
Lokalizace Sunnysoft IW Standard: lokalizace standardních systémových součástí (součásti operačního systému)
Lokalizace Sunnysoft IW Pro: lokalizace standardních systémových součástí + specifických součástí zařízení = lokalizace optimalizovaná na konkrétní zařízení
valdo_ce4you (182)|27.3.2006 08:42
kdesi bol spomenuty problem s miznucou ikonou wifi na DELL x51v. Mam lokalizaciu IW 9 a tento problem sa mi uz 2x objavil :-(
zidane_ce4you (244)|27.3.2006 08:49
[QUOTE="valdo"]kdesi bol spomenuty problem s miznucou ikonou wifi na DELL x51v. Mam lokalizaciu IW 9 a tento problem sa mi uz 2x objavil :-([/QUOTE]
Máte aktuální verzi z webu?
valdo_ce4you (182)|27.3.2006 09:07
... ano, este 9 dni free ;)
... verzia IW9 9.1.1.0
zidane_ce4you (244)|27.3.2006 09:40
[QUOTE="valdo"]... ano, este 9 dni free ;)
... verzia IW9 9.1.1.0[/QUOTE]
No a jaké je teda chování?
- ikona zmizí zničehonic, nebo po soft resetu?
- po soft resetu se zase objeví?
valdo_ce4you (182)|27.3.2006 09:49
... presne tak, zmizne sama od seba, po SR je spat :(
... ale, stalo sa mi to iba 2x aspon co som si vsimnul
ciselko (68)|27.3.2006 10:38
mam jeden problem, neviem, ci sa tu s nim niekto stretol, ale ja som ho v minulosti uz raz na tomto fore riesil.
po instalacii PRO verzie IW na MDA Vario mam problem s vytacanim cisel vo formate +421 (42) 4444444, zariadenie vytaca len +421.
Zariadenie synchronizujem s exchange servrom, takze uvedeny format musim mat zachovany (700 kontaktov v Outlooku)
dakujem za pomoc
zidane_ce4you (244)|27.3.2006 19:08
[QUOTE="ciselko"]mam jeden problem, neviem, ci sa tu s nim niekto stretol, ale ja som ho v minulosti uz raz na tomto fore riesil.
po instalacii PRO verzie IW na MDA Vario mam problem s vytacanim cisel vo formate +421 (42) 4444444, zariadenie vytaca len +421.
Zariadenie synchronizujem s exchange servrom, takze uvedeny format musim mat zachovany (700 kontaktov v Outlooku)
dakujem za pomoc
[/QUOTE]
Dobrý den,
nemáme lokalizaci IW PRO optimalizovanou pro TMO MDA Vario, které je již distribuováno v české jazykové mutaci, pokud jste si tam některou z verzí IW PRO nainstaloval tak se nedivte, že máte problémy, protože lokalizace pro toto zařízení není určena...
Pokud máte další či bližší dotazy jsem k dispozici...
beecher (9270)|28.3.2006 11:40
Vario na SK je s EN ROMkou... ;)
Akorat teda nevim, co ten T-M k tomu dava z IW, ze by ten pro QTek 9100? Platim vam T-M vubec za to? :)
zidane_ce4you (244)|28.3.2006 12:11
[QUOTE="ciselko"]mam jeden problem, neviem, ci sa tu s nim niekto stretol, ale ja som ho v minulosti uz raz na tomto fore riesil.
po instalacii PRO verzie IW na MDA Vario mam problem s vytacanim cisel vo formate +421 (42) 4444444, zariadenie vytaca len +421.
Zariadenie synchronizujem s exchange servrom, takze uvedeny format musim mat zachovany (700 kontaktov v Outlooku)
dakujem za pomoc
[/QUOTE]
Jinak díky za upozornění, chybičku jsem opravil, oprava se projeví v dalším buildu lokalizace pro Qtek9100...
ciselko (68)|29.3.2006 08:01
no vario sa predava EN romkou v slovenskom T-M, ale myslim, ze nie je problem vymenit tuto rom :-)
dakujem za opravu
ako zistim, ze je uvolnena nova verzia?
zidane_ce4you (244)|29.3.2006 08:03
[QUOTE="ciselko"]no vario sa predava EN romkou v slovenskom T-M, ale myslim, ze nie je problem vymenit tuto rom :-)
dakujem za opravu
ako zistim, ze je uvolnena nova verzia?[/QUOTE]
Dle data uvolnění souboru ke stažení...
ciselko (68)|29.3.2006 08:16
takže jedine pravidelne si to kontrolovať :-)
popolvar_ce4you (28)|14.5.2006 22:53
nemal som cas citat vsetky prispevky, takze mozno budem opakovat co uz niekto riesil, ale mna dost stve ze tato lokalizacia od sunnysoftu neslape na n311 tak ako by mala- potrebujem vyuzivat pdacko s podporou harwarovej klavesnice s ceskoslovenskou diakritikou a nefungovalo to poriadne so starou verziou a nefunguje to normalne ani s novou - akonahle si zapnem podporu hardwarovej klavesnice tak mi prestanu fungovat harwarove tlacitka - a aby to nebolo malo, tak nefunguje normalne ani shift na prepinanie cisel a pismen s diakritikou.. snad sa najde niekto kto sa na to pred vydanim dalsej verzie pozrie
Docent (1234)|14.5.2006 23:28
[QUOTE="popolvar"]nemal som cas citat vsetky prispevky, takze mozno budem opakovat co uz niekto riesil,[/QUOTE]
No comment - a od ostatních čekáš, že budou mít čast odpovídat ti na něco, co už tady třeba bylo řešeno :evil: ?
popolvar_ce4you (28)|15.5.2006 17:47
[QUOTE="Docent"]No comment - a od ostatních čekáš, že budou mít čast odpovídat ti na něco, co už tady třeba bylo řešeno :evil: ?[/QUOTE]

sorry vsetkym - mas pravdu - nebol to najvhodnejsi pristup :oops:
- ale napravil som to - uz som diskusiu prescanoval. bohuzial nic co by riesilo moj problem som tam nenasiel.
takze este raz - pani programatori - ak by sa to dalo nejako poriesit bol by som velmi rad ;)
..resp. ak sa s niecim podobnym niekto uz stretol a dokazal to nejako obist - budem vdacny za akukolvek radu
..a este na doplnenie svojho prispevku pouzivam USB klavesnicu UMAX EL- 610
a acern311 ma ROM v1.0015 a IW je v9.1.5.1247
ZdenekP (224)|23.6.2006 10:16
Ahoj,
mám Palm wirelless keyboard (5ti řadou). Na stránkách Palmu jsem stáhl novou verzi ovladače (2), ale klávesnice mi nechodí česky.

Konfigurace:
MDAc + SSIW 9.1 small + ovladač klávesnice 2.

Provedl jsem pouze reinstalaci ovladače = odinstalování starého a nainstalování nového. Česky nepsalo. Pak jsem nainstaloval starý a opět píše česky.

Má někdo podobnou skušenost? Je tento ovladač otestován s SSIW 9?

Díky

EDIT: ROM v Mdac je nová - 1.13.00WWE
zidane_ce4you (244)|26.6.2006 14:16
[QUOTE="Cvrnda"]Ahoj,
mám Palm wirelless keyboard (5ti řadou). Na stránkách Palmu jsem stáhl novou verzi ovladače (2), ale klávesnice mi nechodí česky.

Konfigurace:
MDAc + SSIW 9.1 small + ovladač klávesnice 2.

Provedl jsem pouze reinstalaci ovladače = odinstalování starého a nainstalování nového. Česky nepsalo. Pak jsem nainstaloval starý a opět píše česky.

Má někdo podobnou skušenost? Je tento ovladač otestován s SSIW 9?

Díky

EDIT: ROM v Mdac je nová - 1.13.00WWE[/QUOTE]
Dobrý den,
lokalizace byla testována a odladěna pro předchozí verzi driveru, který byl distribuován výrobcem v archívu s názvem: "UWKeyboardPPC.zip".
ob3l1x (86)|12.6.2008 21:38
da sa nejako vyriesit problem Interwrite 9 pro a HTC Home ?
po nainstalovani lokalizacie HTC Home nefunguje :( mam ho zapnuty na today ale nejak sa nezobrazi je tam len prazdne miesto :(
Tomáš Kubec (749)|13.6.2008 22:24
To je tím, že HTC Home není určeno pro tvůj přístroj a tvá lokalizace s ním nepočítá.
ob3l1x (86)|14.6.2008 08:51
aha tak to je blbe uz som si na to celkom zvykol ...
PhSnake (872)|14.6.2008 08:53
mozno by pomohlo keby z instalaku pre HTC vytiahol prislusne mui. pozrem moje a postnem za pol hod. Ale je to len teoria.
ob3l1x (86)|14.6.2008 11:44
a ako to vytiahnem ?