Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

zidane_ce4you (244)|2.12.2005 23:29
[QUOTE="osch"]to zidane: ahj. a jak to vidíte se zveřejněním verze Standard 9.0? Někdy minulý týden už to na download stránce bylo, ale neaktivní a cca po dnu to zase zmizelo :?: [/QUOTE]
Dobrý večer,
verze IW9 Standard a Small nebyly ještě publikovány, protože vzhledem ke komplikovanosti wm5 je potřeba dlouhodobějšího testování, v příštím týdnu bude na webu.
zidane_ce4you (244)|8.12.2005 15:34
[QUOTE="Josef57"]Připojuji se také k tomuto dotazu. Bylo slíbeno, že Sunnysoft bude mít k dispozici MDAc s originál ROM 1.01 pro odstranění nedostatků v IW 9.0. Je to již opravené ?[/QUOTE]
Dobrý den,
vyřešeno:
- odinstalujte stávající verzi
- stáhněte aktuální build: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=78
- nainstalujte
MilanSu (823)|8.12.2005 16:19
Po instalaci IW9 a zapnuti plne lokalizace na Acer N35 zustaly neprelozeny v nabidce Nastaveni/System zastupci Microphone, BackLight a Power, vcetne dialogu, ktere se jimi spousteji.
Zkousel jsem to nekolikrat preinstalovat a porad to same. Mrknete nekdo jak je to u vas (nejepe taky na Acer N35 s WM2003SE).
beecher (9270)|8.12.2005 17:19
Myslim, ze bude problem s tim, ze tam mate novejsi ROMku, nez na kterou je pripravena lokalizace...
MilanSu (823)|8.12.2005 18:22
No pri instalaci byla volba PPC 2003 a WM2003SE, takze jsem zvolil WM2003SE. Takze pak je jeste vice verzi ROMky, ja mam 2.10.12
duffioso (537)|11.12.2005 12:20
[QUOTE="zidane"][QUOTE="Josef57"]Připojuji se také k tomuto dotazu. Bylo slíbeno, že Sunnysoft bude mít k dispozici MDAc s originál ROM 1.01 pro odstranění nedostatků v IW 9.0. Je to již opravené ?[/QUOTE]
Dobrý den,
vyřešeno:
- odinstalujte stávající verzi
- stáhněte aktuální build: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=78
- nainstalujte[/QUOTE]

Super,dekuji za vsechny...uz to jede nadherne!Tomu se rika Technicka podpora:yes: :))
Zbyšek Záliš (203)|11.12.2005 13:26
Dobrý den. Ctěl bych se zeptat, jestli se tato lokalizace dodává i k MDA Vario od T-mobile. Děkuji
beecher (9270)|11.12.2005 13:37
Urcite... ;)
Dnes v podstate neni jina firma na ceskem trhu, ktera by delala lokalizace.
zidane_ce4you (244)|12.12.2005 09:17
[QUOTE="Zbyšek Záliš"]Dobrý den. Ctěl bych se zeptat, jestli se tato lokalizace dodává i k MDA Vario od T-mobile. Děkuji[/QUOTE]
Dobrý den,
jak psal "beecher" tak samozřejmě :-), viz. zde: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=84
Josef57 (35)|16.12.2005 19:18
Děkuji, má to pro mne ale jeden háček. Při první neúspěšné instalaci (díky verzi ROM 1.01) se provedl zápis do registru o datu první instalace a nyní při pokusu o novou instalaci opravené verze pro vyzkoušení se mi objevilo, že registrace vypršela. Tedy budu muset asi hned zakoupit ......
[QUOTE="zidane"][QUOTE="Josef57"]Připojuji se také k tomuto dotazu. Bylo slíbeno, že Sunnysoft bude mít k dispozici MDAc s originál ROM 1.01 pro odstranění nedostatků v IW 9.0. Je to již opravené ?[/QUOTE]
Dobrý den,
vyřešeno:
- odinstalujte stávající verzi
- stáhněte aktuální build: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=78
- nainstalujte[/QUOTE]
osch (1330)|16.12.2005 19:58
[QUOTE="Josef57"]... se provedl zápis do registru...[/QUOTE] Tak tento problém vyřeší HR ;)
burticek (211)|22.12.2005 01:20
[QUOTE="zidane"][QUOTE="Zbyšek Záliš"]Dobrý den. Ctěl bych se zeptat, jestli se tato lokalizace dodává i k MDA Vario od T-mobile. Děkuji[/QUOTE]
Dobrý den,
jak psal "beecher" tak samozřejmě :-), viz. zde: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=84[/QUOTE]

Dobry den,

mam take MDA Vario od T-Mobile. Pri stazeni to po mne chce aktivacni kod - ten sezenu kde? Z predchozich prispevku jsem nepochopil, zda si tu lokalizaci musim koupit nebo je to zdarma (nebo jestli ji vubec potrebuji kdyz mam Vario od TM).

Dekuji za odpoved
xtonda (811)|28.12.2005 16:04
Chci se zeptat uživatelů nové verze IW9 zda považují upgrade na IW9 u FSC Loox 410 s WM 2003SE za smysluplný, když si projdu changelog tak tam nevidím celkem nic nového.

* Podpora operačního systému Microsoft Windows Mobile 5
- Loox 410 nemá a nebude mít WM5
* plně skinovatelná klávesnice (4 graficky různé skiny jsou součástí instalace)
- celkem nepodstatna feature, u pomalého CPU může být spíše kontraproduktivní.
* nová funkce "Screen Capture" pro okamžité zachycení obrazovky
- taky celkem zbytná blbinka
* přepracovaný ovladač pro externí hardwarové klávesnice
- nepoužívám externí klávesnici
* nové uživatelské rozhraní
- co si pod tím má představit? přeházení ovládacích prvků také nepovažuji za podstatnou inovaci.
* rozšířená podpora režimu VGA
- Loox 410 nemá VGA

Také by mě zajímalo, jestli je možné, pokud nepořebuji překlad systému, provést odlehčení stejně jako to šlo ve verzi 8.6, viz. thread https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2415
hujahu_ce4you (21)|2.1.2006 09:18
Mám dotaz, kdy můžeme čekat i lokalizaci pro Dell Axim X51v ==> ROM A04 (10200500) (WM5 OS 5.1.70 Build 14402.1.1.0)? Zkoušel jsem instalovat Sunnysoft InterWrite Standard 9. Je to pěkné, ale až na jednu velmi podstatnou věc!... nejde zapnout/vypnout wifi, resp. WLAN-utility!!!!
Zdenek Malinsky (9781)|2.1.2006 10:19
Poslední zpráva z půli prosince, kterou jsem měl od Zidaneho byla, že vázne komunikace mezi Sunnysoft a Dell CZ, takže zatím asi čeština nebude.

Pokud potřebujete klávesnici s diakritikou, zkuste Resco keyboard.
JecminekMaselnik (464)|2.1.2006 10:57
Dobrý den, mám takovou otázku k IW 9 pro, zakoupeno ke Qteku 9100 u sunnysoftu. Přestože mám v options zvolen jako defaultní vstup InterWrite Recognizer, toto nastavení se nepoužije a jako první při aktivaci textového vstupu mám normální qwerz klávesnici.
Rovněž, přestože jsem nainstaloval pouze "malou" lokalizaci (tzn. dle manuálku pouze klávesnice a podporu českých znaků, bez počeštění menu) jsou některé položky menu lokalizovány, např. přímo ve start menu místo programs a settings mám programy a nastavení.....
ZdenekP (224)|5.1.2006 12:34
Zatím mě na mém MDAc nic nenutí upgradovat. Tak nějak jsem si dával dohromady důvody proč upgradovat a jediný, který by mě asi přesvědčil je ten, že by už z klávesnice (externí) šlo konečně napsat @ a jiné znaky popřípadě aby šlo přes nějakou kombinaci kláves (Ctrl+Shift, Alt+Shift,...) přepínat mezi klávesnicemi. Takže se ptám jde to? Ve změnách jsem to nenašel a tady ve foru se o tom diskutovalo, ale nějak si nepamatuji, že by tady jasně zaznělo, to jde. Díky.
Crusader_ce4you (624)|18.1.2006 18:10
Tak myslím, že se mi povedlo najít způsob, jak lokalizovat chybu prázdné hlášky na této lokalizaci. Stačilo mi nainstalovat betu Opery 8.5 a přímo v opeře dát otočit obrazovku na landscape . Podotýkám, že se to musí udělat přímo v opeře, ne v systému. Po otočení displeje klávesnice IW 9.0 při prvním ťuknutí na písmenko přestala reagovat a vyskočila ona prázdbá hláška. Po tomto fíglu s Operou se mi to podařilo na mém zařízení pokaždé. Můžete to někdo taky zkusit?? Aspoň by jsme měli pro Sunnysoft nějaké vodítko.
zidane_ce4you (244)|19.1.2006 10:34
[QUOTE="Cvrnda"]Zatím mě na mém MDAc nic nenutí upgradovat. Tak nějak jsem si dával dohromady důvody proč upgradovat a jediný, který by mě asi přesvědčil je ten, že by už z klávesnice (externí) šlo konečně napsat @ a jiné znaky popřípadě aby šlo přes nějakou kombinaci kláves (Ctrl+Shift, Alt+Shift,...) přepínat mezi klávesnicemi. Takže se ptám jde to? Ve změnách jsem to nenašel a tady ve foru se o tom diskutovalo, ale nějak si nepamatuji, že by tady jasně zaznělo, to jde. Díky.[/QUOTE]
...pokračovat můžete zde: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=12238
zidane_ce4you (244)|19.1.2006 11:48
[QUOTE="Crusader"]Tak myslím, že se mi povedlo najít způsob, jak lokalizovat chybu prázdné hlášky na této lokalizaci. Stačilo mi nainstalovat betu Opery 8.5 a přímo v opeře dát otočit obrazovku na landscape . Podotýkám, že se to musí udělat přímo v opeře, ne v systému. Po otočení displeje klávesnice IW 9.0 při prvním ťuknutí na písmenko přestala reagovat a vyskočila ona prázdbá hláška. Po tomto fíglu s Operou se mi to podařilo na mém zařízení pokaždé. Můžete to někdo taky zkusit?? Aspoň by jsme měli pro Sunnysoft nějaké vodítko.[/QUOTE]
Dobrý den,
zkuste aktuální setup z webu, ke stažení: zde
V tomto týdnu byly publikovány aktuální instalátory verze 9.0, které obsahují mimojiné optimalizaci systémových knihoven atd.
pslany (130)|19.1.2006 15:21
Prosim o info

9.12. jsem si stahnul IWPRO_CZ_Loox_90_12092.exe, dnes jsem si stahnul posledni verzi a v archivu je zabalena IWPRO_CZ_Loox_90_01191.exe, s nizsim cislem trochu me to mate muzete potvrdit, ktera verze je posledni, mam loox N520
zidane_ce4you (244)|19.1.2006 16:27
[QUOTE="pslany"]Prosim o info

9.12. jsem si stahnul IWPRO_CZ_Loox_90_12092.exe, dnes jsem si stahnul posledni verzi a v archivu je zabalena IWPRO_CZ_Loox_90_01191.exe, s nizsim cislem trochu me to mate muzete potvrdit, ktera verze je posledni, mam loox N520[/QUOTE]
Aktuální soubory jsou vždy na webu, soubor který jste si stáhnul dnes je tedy aktuální: ....01191.exe=19.ledna
JecminekMaselnik (464)|23.1.2006 21:18
mé otázky si nikdo nevšiml, tak to zkusím ještě jednou:
Dobrý den, mám takovou otázku k IW 9 pro, zakoupeno ke Qteku 9100 u sunnysoftu. Přestože mám v options zvolen jako defaultní vstup InterWrite Recognizer, toto nastavení se nepoužije a jako první při aktivaci textového vstupu mám normální qwerz klávesnici.
Rovněž, přestože jsem nainstaloval pouze "malou" lokalizaci (tzn. dle manuálku pouze klávesnice a podporu českých znaků, bez počeštění menu) jsou některé položky menu lokalizovány, např. přímo ve start menu místo programs a settings mám programy a nastavení.....
zidane_ce4you (244)|24.1.2006 10:06
[QUOTE="JecminekMaselnik"]mé otázky si nikdo nevšiml, tak to zkusím ještě jednou:
Dobrý den, mám takovou otázku k IW 9 pro, zakoupeno ke Qteku 9100 u sunnysoftu. Přestože mám v options zvolen jako defaultní vstup InterWrite Recognizer, toto nastavení se nepoužije a jako první při aktivaci textového vstupu mám normální qwerz klávesnici.
Rovněž, přestože jsem nainstaloval pouze "malou" lokalizaci (tzn. dle manuálku pouze klávesnice a podporu českých znaků, bez počeštění menu) jsou některé položky menu lokalizovány, např. přímo ve start menu místo programs a settings mám programy a nastavení.....[/QUOTE]
Dobrý den,
Váš původní dotaz jsem nějak přehlédnul.
Provedli jsme testování a Vámi popisované problémy se nevyskytují ani u verze IW9 Small ani u verze IW9 PRO.
Testované zařízení: QTEK 9100
Testovaný setup IW9 Small: IWSML_Small_90_12191.exe
Testovaný setup IW9 PRO: IWPRO_CZ_Qtek_90_01191.exe
Položky v menu jsou lokalizovány korektně u verze PRO a u verze Small nejsou lokalizovány. Po definici defaultního vstupu na IWRecognizer je po restartu korektně tato defaultní metoda vstupu aktivní jako výchozí.
Pavlucha (1496)|25.1.2006 08:59
Zkusil jsem (asi z nedočkavosti) nainstalovat IW9 do Qtek9000. Na radu technika SS jsem instaloval "univerzální" verzi. Ta sice lokalizuje data, ale přestaly reagovat tlačítka telefonu, takže pro Universaly, Qtek9000 atd ... zatím čekat, čekat, čekat ...
JecminekMaselnik (464)|25.1.2006 10:02
tak se zda, ze to skutecne konecne funguje jak ma a problem byl nejspise versi.
Mel sem tuto: IWPRO_CZ_Qtek_90_12132.exe a nefungovalo, nahradil ji tou, kterou uvadi Zidane a vypada to dobre. Jenom skoda, ze je porad potreba doinstalovavat ten patch, bez nej zarizeni skoro nejde pouzivat.
zidane_ce4you (244)|25.1.2006 11:28
[QUOTE="JecminekMaselnik"]tak se zda, ze to skutecne konecne funguje jak ma a problem byl nejspise versi.
Mel sem tuto: IWPRO_CZ_Qtek_90_12132.exe a nefungovalo, nahradil ji tou, kterou uvadi Zidane a vypada to dobre. Jenom skoda, ze je porad potreba doinstalovavat ten patch, bez nej zarizeni skoro nejde pouzivat.[/QUOTE]
Do aktuálních instalátorů IW9 PRO, kterou jsou k dispozici na netu s lednovým datem publikace není třeba daný patch již aplikovat! Modifikované knihovny jsou implementovány přímo v instalátoru.
JecminekMaselnik (464)|25.1.2006 15:09
2Zidane: do instalace patche jsem mel Vario s interwritem uplne tuhe, reakce na click radech 5-10 sekund, coz je za hranici pouzitelnosti. Instalace patche problem vyresila. Tolik moje zkusenost.
zidane_ce4you (244)|25.1.2006 16:41
[QUOTE="JecminekMaselnik"]2Zidane: do instalace patche jsem mel Vario s interwritem uplne tuhe, reakce na click radech 5-10 sekund, coz je za hranici pouzitelnosti. Instalace patche problem vyresila. Tolik moje zkusenost.[/QUOTE]
Jak jsem psal, poslední verze na webu obsahuje modifikované knihovny, které jsou v patchi. Při testování se neprojevilo Vámi uváděné zpomalení, inicializace volby probíhala max. do 2 sek. (bavíme se o stavu, kdy je v systému lokalizace a na pozadí běží pouze systémové procesy, tedy neběží tam žádné další aplikace). Tím, že jste aplikoval patch jste v podstatě znovu aplikoval modifikované knihovny a po restartu se mohlo zdá, že systém běží rychleji, protože Vám předtím mohla nějaká aplikace v rámci multitaskingu "viset" v aktivních procesech, ale to je prostě jedna z možností, mohli bysme dále laborovat nad tím čím to může být způsobeno atd.. Jinak o tom jestli je systém v tomto zařízení pomalý nebo ne, to je věc osobního názoru, ale to bychom se dostali do jiné roviny diskuse.
JecminekMaselnik (464)|25.1.2006 17:40
ja ten patch instaloval ihned po resetu, ktery nasledoval po instalaci interwrite, tzn. nebezelo nic, ale zarizeni bylo "hotove". Dal jsem mu par minut na zotavenou, coz nepomohlo a pak tam zkusmo praskl patch. Druhy reset a stav konecne ok. Nechci flamovat na dane tema, jenom jsem to tak proste mel.
A jen tak na okraj, po instalaci iwpro s volbou "pouze klavesnice" mam opet ve start menu programy a nastaveni cesky.
zidane_ce4you (244)|25.1.2006 17:48
[QUOTE="JecminekMaselnik"]ja ten patch instaloval ihned po resetu, ktery nasledoval po instalaci interwrite, tzn. nebezelo nic, ale zarizeni bylo "hotove". Dal jsem mu par minut na zotavenou, coz nepomohlo a pak tam zkusmo praskl patch. Druhy reset a stav konecne ok. Nechci flamovat na dane tema, jenom jsem to tak proste mel.
A jen tak na okraj, po instalaci iwpro s volbou "pouze klavesnice" mam opet ve start menu programy a nastaveni cesky. [/QUOTE]
Jakou máte verzi ROM?
JecminekMaselnik (464)|25.1.2006 19:41
novou pro qtek 1.6.7.1
zidane_ce4you (244)|26.1.2006 07:31
[QUOTE="JecminekMaselnik"]novou pro qtek 1.6.7.1[/QUOTE]
OK,podíváme se na to...máme tu piloty s odlišnou verzí ROM...
beecher (9270)|26.1.2006 08:58
Jenom doddam, ze IW je vzdycky pripraven na nejake verze ROMek k danemu datu, takze vyjde-li nejaka nova ROMka, neni mozne, aby IW fungoval na ni bez problemove.
JecminekMaselnik (464)|26.1.2006 09:20
[QUOTE="beecher"]Jenom doddam, ze IW je vzdycky pripraven na nejake verze ROMek k danemu datu, takze vyjde-li nejaka nova ROMka, neni mozne, aby IW fungoval na ni bez problemove.[/QUOTE]
ja nevim, nebyla by spravnejsi formulace: nemusi na nove versi romek fungovat bezproblemove? Proc by nemohla....Mne to funguje, jenom to chtelo nainstalovat patch. A to pocesteni polozek ve start menu ni to delalo i na predchozi versi ROM
zidane_ce4you (244)|26.1.2006 13:11
[QUOTE="JecminekMaselnik"]novou pro qtek 1.6.7.1[/QUOTE]
Qtek 9100
Upgrade ROM na verzi: 1.6.7.1
Instalace aktuální verze IW9 PRO: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=84
Kompletní lokalizace systému korektní včetně položek ve start menu atd.
Problémy,které jste zmiňoval se nevyskytují.
Konec hlášení..
Pavlucha (1496)|26.1.2006 13:50
Mohl bych se zeptat (asi nejsem sám, koho to zajímá) kdy bude uvolněna verze pro Qtek9000? čekám na ni (kvůli lokalizaci HW klávesnice) jak na smilování Bóóóžííí ... :)
zidane_ce4you (244)|26.1.2006 13:59
[QUOTE="Pavlucha"]Mohl bych se zeptat (asi nejsem sám, koho to zajímá) kdy bude uvolněna verze pro Qtek9000? čekám na ni (kvůli lokalizaci HW klávesnice) jak na smilování Bóóóžííí ... :) [/QUOTE]
Verze PRO by se měla začít připravovat příští týden, to už bychom měli dostat toto zařízení k dispozici, protože je jich jaksi nedostatek - musíme počkat na testovací kousek od výrobce.
Těžko odhadovat, pokud se nevyskytnou nějaké problémy tak snad do tří týdnů, konkrétnější můžeme být až budeme mít zařízení na stole.
JecminekMaselnik (464)|26.1.2006 15:01
prikladam screen pocesteneho menu, kdyz mi neni vereno. Odinstaluji IW, je anglicke, nainstaluji, programy a nastaveni jsou cesky, tak jak je videt

00118204_pc_capture1_o0Ek.jpg
beecher (9270)|26.1.2006 15:05
Zkusil bych instalaci IW do cisteho zarizeni, tedy provest hard-reset...
JecminekMaselnik (464)|26.1.2006 16:06
provedl jsem pred 10-ti minutami a vysledek je ten, ze patch opravdu nebyl potreba, nicmene menu (pocktet controller, ze ktereho delam screenshoty, jsem instaloval az po iw tedy jako druhy SW):
00118225_pc_capture2_3d7S.jpg
zidane_ce4you (244)|30.1.2006 08:58
[QUOTE="JecminekMaselnik"]provedl jsem pred 10-ti minutami a vysledek je ten, ze patch opravdu nebyl potreba, nicmene menu (pocktet controller, ze ktereho delam screenshoty, jsem instaloval az po iw tedy jako druhy SW):[/QUOTE]
Dobrý den,
kdybych Vám nevěřil tak bych nepátral po problému a nic netestoval.
Ještě jednou jsem všechno otestoval a zde máte výsledky v grafické podobě. Už Vám asi více nepomůžu, leda že byste se zastavil osobně.
JecminekMaselnik (464)|30.1.2006 09:09
2Zidane: myslim, ze si nerozumime, ja mam qteka anglicky a tak ho taky chci nechat. Mam anglicke regional settings s editovanymi oddelovaci a menou. IW instaluji s drunou volbou (prvni je kompletni lolalisace, druha pouze klavesnice) a cast menu se mi stejne pocesti. Ty Vase screenshoty jsou komplet ceske, coz verim, ze funguje ok. Neni to zas takova vada, abychom tomu museli venovat spoustu casu a psani:o)
valdo_ce4you (182)|30.1.2006 12:41
Zdravim.
Prosim Vas, existuje slovenska lokalizacia pre DELL AXIM X51V, ROM04 s podporou HW klavesnice hp?
Dakujem.
zidane_ce4you (244)|30.1.2006 12:43
[QUOTE="JecminekMaselnik"]2Zidane: myslim, ze si nerozumime, ja mam qteka anglicky a tak ho taky chci nechat. Mam anglicke regional settings s editovanymi oddelovaci a menou. IW instaluji s drunou volbou (prvni je kompletni lolalisace, druha pouze klavesnice) a cast menu se mi stejne pocesti. Ty Vase screenshoty jsou komplet ceske, coz verim, ze funguje ok. Neni to zas takova vada, abychom tomu museli venovat spoustu casu a psani:o)
[/QUOTE]
Nainstalujte si tedy verzi PRO a vypněte si jak lokalizaci systému tak lokalizaci statickou a budete mít lokalizaci běžící v módu "small", ve které je podle posledních informací start menu v pořádku.
zidane_ce4you (244)|30.1.2006 12:45
[QUOTE="valdo"]Zdravim.
Prosim Vas, existuje slovenska lokalizacia pre DELL AXIM X51V, ROM04 s podporou HW klavesnice hp?
Dakujem.[/QUOTE]
Slovenskou lokalizaci neděláme pro žádné PDA, v minulostii možná k pár "vyvoleným".
Pro Dell x51v bude k dispozici česká lokalizace, ale při jejím vývoji řešíme problém, který její publikování nadále zdržuje.
valdo_ce4you (182)|30.1.2006 13:56
Dobry den.
A ked si kupim iba malu cz lokalizaciu pojde mi korektne s DELL axim x51v a bluetooth klavesnicou hp?
zidane_ce4you (244)|30.1.2006 14:03
[QUOTE="valdo"]Dobry den.
A ked si kupim iba malu cz lokalizaciu pojde mi korektne s DELL axim x51v a bluetooth klavesnicou hp?[/QUOTE]
Dobrý den,
stáhněte si demoverzi zde, během 14 dní můžete lokalizaci dostatečně otestovat. Máme k dispozici pouze Dell x51v, klávesnici ne takže to nedokážu otestovat.
Jestli můžete tak mě o výsledku informujte emailem, díky.
valdo_ce4you (182)|30.1.2006 14:12
praveze, nez uhradim fakturu za klavesnicu(1.2.2006) chcem zistit ci funguje mala lokalizacia :(
lokalizaciu je mozne uhradit priamo u Vas alebo iba v SR?
JecminekMaselnik (464)|30.1.2006 17:14
[QUOTE="zidane"]
Nainstalujte si tedy verzi PRO a vypněte si jak lokalizaci systému tak lokalizaci statickou a budete mít lokalizaci běžící v módu "small", ve které je podle posledních informací start menu v pořádku.[/QUOTE]
Fakt! Tak nejak jsem si myslel, ze lokalisace systemu znamena dostupnost klavesnic, takze jsem mel vypnutou jenom statickou lokalisaci.
Kazdopadne uz funguje defalt recognizer i start menu je v poradku. Diky moc za Vasi trpelivost.