Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze lokalizace Sunnysoft InterWrite 9

zidane_ce4you (244)|16.11.2005 09:49
[QUOTE="vladas"]Koupil jsem 8.6 uz s Yakumem DeltaX.
8.6 je i na www, ale 9.0 tam nevidim - staci nekde ztahnout 9.0 update (kde) ?,
nebo bych si musel 9.0 koupit a kolik by stala v mem pripade ? Dekuju ...[/QUOTE]
Vše podstatné najdete zde:
http://www.sunnysoft.cz/cz_novinky.php
Až bude verze 9 dostupná pro modely Yakumo tak budete prostřednictvím této stránky informováni.
miktt (189)|16.11.2005 10:02
a co Acer??
zidane_ce4you (244)|16.11.2005 10:10
[QUOTE="miktt"]a co Acer??[/QUOTE]
Záměrně jsem se k tomu zatím nevyjadřoval, protože tato otázka není úplně dořešena, zatím není upgrade na IW 9 pro modely Acer k dispozici takže to není aktuální.
Až bude věc dořešena budu Vás informovat.
Marty-McFly (384)|16.11.2005 13:30
to ZIDANE: jak jste psal, že jste testoval na verzi 1.12 a 1.13.. znamená to, že pro verzi 1.01 to nebude fungovat?
zidane_ce4you (244)|16.11.2005 13:38
Dobrý den,
pro upgrade na verzi 9.0 bude potřeba aktivační klíč starších verzí, pokud jej zákazník dodá tak má nárok na zvýhodněný upgrade: 299,-- Kč s DPH

Modely, u kterých je lokalizace vázána na konkrétní zařízení, týká se:
1. modelů Acer n30,n35 a n50 je třeba pro zvýhodněný upgrade doložit:
- kopii dokladu o koupi PDA
- foto lokalizačního CD (nebo naskenovat)
2. modelu T-Mobile Compact:
- kopii dokladu o koupi PDA
zidane_ce4you (244)|16.11.2005 13:38
[QUOTE="Marty-McFly"]to ZIDANE: jak jste psal, že jste testoval na verzi 1.12 a 1.13.. znamená to, že pro verzi 1.01 to nebude fungovat?[/QUOTE]
Mělo by to fungovat, testoval jsem na těchto verzích ROM, protože je máme k dispozici, Compacta s ROM 1.01 k dispozici nemáme :-(
ZdenekP (224)|16.11.2005 14:44
Rozumím tomu tak, že IW 9.0 není otestována na MDAc pro ROM 1.01.
Takže ti co mají ofiko ROM mají vlastně smůlu? I když "asi" bude chodit? Tzn. že musím přijít o záruku nebo za 500 + poštovný (a být týden bez PDA) si nechat v GS Mobile flashnout novou ROM.:(
Marty-McFly (384)|16.11.2005 15:56
[QUOTE="Cvrnda"]Rozumím tomu tak, že IW 9.0 není otestována na MDAc pro ROM 1.01.
Takže ti co mají ofiko ROM mají vlastně smůlu? I když "asi" bude chodit? Tzn. že musím přijít o záruku nebo za 500 + poštovný (a být týden bez PDA) si nechat v GS Mobile flashnout novou ROM.:( [/QUOTE]

Jak říkám, zatím nějak nefunguje.. Ale může to být i dodatečnými aplikacemi.. zkusím to nainstalovat po HR.. btw zkus trial, jestli ti dělá totéž, co mě.. díky
Johny_G (384)|16.11.2005 20:12
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
pro upgrade na verzi 9.0 bude potřeba aktivační klíč starších verzí, pokud jej zákazník dodá tak má nárok na zvýhodněný upgrade: 299,-- Kč s DPH

Modely, u kterých je lokalizace vázána na konkrétní zařízení, týká se:
1. modelů Acer n30,n35 a n50 je třeba pro zvýhodněný upgrade doložit:
- kopii dokladu o koupi PDA
- foto lokalizačního CD
2. modelu T-Mobile Compact:
- kopii dokladu o koupi PDA[/QUOTE]

No to mě čekají napínavé zážitky :? . CD budu muset naskenovat, už nemám foťák :). Vadí to?
Josef57 (35)|17.11.2005 21:03
Bohužel i já musím potvrdit, to co již bylo napsáno. Nechci přijít o záruku a mám na MDAc také ROM 1.01. Po nahrání IW 9.0 se mi rozhodila obrazovka dnes, menu Settings (Nastavení) bylo prázdné a mělo to i další mouchy. Doufám, že T-mobile brzy uvolní oficiálně pro starší majitele novou ROM, potom bude IW 9.0 asi chodit bez problémů .....
osch (1330)|17.11.2005 21:21
to zidane: ahj. A jak to prosím bude s MDA II (více v podpisu)? Poběží IW9? ;) Zatím tam mám Leng, ale tuto Vaši lokalizaci bych koupil :yes: Děkuji.
miktt (189)|18.11.2005 09:50
Fajn a je na Acery také 14-ti denní demo??
(jak se mám rozhodnout, jestli ten upgrade za to stojí??
zidane_ce4you (244)|18.11.2005 10:20
[QUOTE="Josef57"]Bohužel i já musím potvrdit, to co již bylo napsáno. Nechci přijít o záruku a mám na MDAc také ROM 1.01. Po nahrání IW 9.0 se mi rozhodila obrazovka dnes, menu Settings (Nastavení) bylo prázdné a mělo to i další mouchy. Doufám, že T-mobile brzy uvolní oficiálně pro starší majitele novou ROM, potom bude IW 9.0 asi chodit bez problémů ..... [/QUOTE]
Dobrý den,
díky za report problému, za který se omlouváme.
Během příštího týden bychom měli mít k dispozici TMCompact (ROM 1.01) takže se na to podíváme a lokalizaci odladíme.
Díky za trpělivost.
zidane_ce4you (244)|18.11.2005 10:21
[QUOTE="osch"]to zidane: ahj. A jak to prosím bude s MDA II (více v podpisu)? Poběží IW9? ;) Zatím tam mám Leng, ale tuto Vaši lokalizaci bych koupil :yes: Děkuji.[/QUOTE]
Dobrý den,
poběží, na Vaše zařízení bude lokalizace IW 9 ve verzi Standard.
zidane_ce4you (244)|18.11.2005 10:23
[QUOTE="miktt"] Fajn a je na Acery také 14-ti denní demo??
(jak se mám rozhodnout, jestli ten upgrade za to stojí??[/QUOTE]
Dobrý den,
plánujeme, že na modely Acer bude publikována nová verze snad v příštím týdnu.
Upgrade Vám určitě neuteče.
Josef57 (35)|18.11.2005 10:50
[QUOTE="zidane"][QUOTE="Josef57"]Bohužel i já musím potvrdit, to co již bylo napsáno. Nechci přijít o záruku a mám na MDAc také ROM 1.01. Po nahrání IW 9.0 se mi rozhodila obrazovka dnes, menu Settings (Nastavení) bylo prázdné a mělo to i další mouchy. Doufám, že T-mobile brzy uvolní oficiálně pro starší majitele novou ROM, potom bude IW 9.0 asi chodit bez problémů ..... [/QUOTE]
Dobrý den,
díky za report problému, za který se omlouváme.
Během příštího týden bychom měli mít k dispozici TMCompact (ROM 1.01) takže se na to podíváme a lokalizaci odladíme.
Díky za trpělivost.
[/QUOTE]

Děkuji za příkladnou vstřícnost. Škoda, že takoví nejsou i u T-Mobile ...
Mefisto (231)|20.11.2005 17:44
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
pro upgrade na verzi 9.0 bude potřeba aktivační klíč starších verzí, pokud jej zákazník dodá tak má nárok na zvýhodněný upgrade: 299,-- Kč s DPH

Modely, u kterých je lokalizace vázána na konkrétní zařízení, týká se:
1. modelů Acer n30,n35 a n50 je třeba pro zvýhodněný upgrade doložit:
- kopii dokladu o koupi PDA
- foto lokalizačního CD (nebo naskenovat)
2. modelu T-Mobile Compact:
- kopii dokladu o koupi PDA[/QUOTE]

Foto lokalizacniho CD neni problem, ale z jakeho duvodu je nutny doklad, kdyz jsem si predchozi verzi korektne zaregistroval????
Johny_G (384)|20.11.2005 18:37
[QUOTE="Mefisto"][QUOTE="zidane"]Dobrý den,
pro upgrade na verzi 9.0 bude potřeba aktivační klíč starších verzí, pokud jej zákazník dodá tak má nárok na zvýhodněný upgrade: 299,-- Kč s DPH

Modely, u kterých je lokalizace vázána na konkrétní zařízení, týká se:
1. modelů Acer n30,n35 a n50 je třeba pro zvýhodněný upgrade doložit:
- kopii dokladu o koupi PDA
- foto lokalizačního CD (nebo naskenovat)
2. modelu T-Mobile Compact:
- kopii dokladu o koupi PDA[/QUOTE]

Foto lokalizacniho CD neni problem, ale z jakeho duvodu je nutny doklad, kdyz jsem si predchozi verzi korektne zaregistroval????[/QUOTE]

No jestli máš ještě verzi s registrací, tak postupuješ jako ostatní (předpokládám). Tenhle postup se týká nás, kteří jsme již registrační číslo neměli.
Mefisto (231)|20.11.2005 18:59
Mam CD s verzi 8.4 s Reg. nazvem a Reg. klicem, cili to potom zadam pri upgrade za 299,-
Stanik_ce4you (77)|21.11.2005 21:52
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
pro upgrade na verzi 9.0 bude potřeba aktivační klíč starších verzí, pokud jej zákazník dodá tak má nárok na zvýhodněný upgrade: 299,-- Kč s DPH

Modely, u kterých je lokalizace vázána na konkrétní zařízení, týká se:
1. modelů Acer n30,n35 a n50 je třeba pro zvýhodněný upgrade doložit:
- kopii dokladu o koupi PDA
- foto lokalizačního CD (nebo naskenovat)
2. modelu T-Mobile Compact:
- kopii dokladu o koupi PDA[/QUOTE]

Tak to jsem zvědavej jak pořídím, protože jsem si tu verzi již objednat a zaplatil přes internet. Nic jsem neskenoval ani nefotil, jen jsem napsal IMEI mého Compacta, tak uvidim co mi napíšou (doufám že to bude licenční kód a ne žádost o kopii stvrzenky :-) ).
Funfly (15)|23.11.2005 01:21
Maximální spokojenost
Stanik_ce4you (77)|25.11.2005 11:50
nemáte někdo zkušenost jak dlouho sunnysoftu trvá zaslání licence na interwriter 9 po jeho zaplacení přes internet? Platba z mojí banky odešla již před třemi dny a na email se mi ještě nikdo neozval. Můj dotaz na jejich účetní kvůli informaci o platbě zůstal taky bez odezvy. Mám ještě čekat a nebo se začít nervovat, že jsem někam poslal peníze a nic za ně nedostanu?
zidane_ce4you (244)|25.11.2005 11:53
[QUOTE="Stanik"]nemáte někdo zkušenost jak dlouho sunnysoftu trvá zaslání licence na interwriter 9 po jeho zaplacení přes internet? Platba z mojí banky odešla již před třemi dny a na email se mi ještě nikdo neozval. Můj dotaz na jejich účetní kvůli informaci o platbě zůstal taky bez odezvy. Mám ještě čekat a nebo se začít nervovat, že jsem někam poslal peníze a nic za ně nedostanu?[/QUOTE]
Dobrý den,
pošlete mi Vaše údaje o objednávce na: [EMAIL=petr.mahdal@sunnysoft.cz]petr.mahdal@sunnysoft.cz[/EMAIL] předám to rychlému vyřízení.
Stanislav Koneš (19)|25.11.2005 12:35
Asi zatahám tygra za fousy - mohu doufat že s IW 9.0 bude fungovat můj H3870 s WM2003? A jak se jeví nešťasné BT?
Děkuji za odpověď.
zidane_ce4you (244)|25.11.2005 13:43
[QUOTE="Stanislav Koneš"]Asi zatahám tygra za fousy - mohu doufat že s IW 9.0 bude fungovat můj H3870 s WM2003? A jak se jeví nešťasné BT?
Děkuji za odpověď.[/QUOTE]
Dobrý den,
vyzkoušejte demoverzi: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=76
Pavel Stejskal (155)|25.11.2005 18:54
2 Stanik
v pondělí 14.11. jsem platil bankovním převodem, další pondělí 21.11. jsem dostal poštou obálku s aktivačním kódem a pak jsem po registraci dostal e-mailem registrační klíč. Nevím proč to neposlali i e-mailem a nechali mne čekat na poštovní obálku. Nicméně než vypršel trial, tak to dopadlo.
zidane_ce4you (244)|25.11.2005 19:03
[QUOTE="Pavel Stejskal"]2 Stanik
v pondělí 14.11. jsem platil bankovním převodem, další pondělí 21.11. jsem dostal poštou obálku s aktivačním kódem a pak jsem po registraci dostal e-mailem registrační klíč. Nevím proč to neposlali i e-mailem a nechali mne čekat na poštovní obálku. Nicméně než vypršel trial, tak to dopadlo.[/QUOTE]
Dobrý den,
časová prodleva vzniká také díky bankovnímu převodu, pořád je u nás běžnou praxí, že mezibankovní převod trvá klidně i 3 dny. Poté musí někdo Vaši platbu ověřit a odeslat Vám klíč (jelikož se to posílalo v pátek tak se to k Vám dostalo až v pondělí).
Aktivační klíč Vám byl odeslán poštou pravděpodobně proto, že jste neuvedl jiný požadavek a navíc je tak odesílán standardně, abyste daný štítek dostal jakobyste jej koupil osobně.
Nicméně ve finále je důležité, že 14 denní demo v tomto případě naprosto stačí k vyřízení formalit atd.
Přeju hezký víkend
Honzam75 (130)|25.11.2005 19:27
Dobrý den,
mám QTEK 9100 koupený přes sunnysoft, ale nejde mi stáhnout InterWrite Pro. Nemůžu to na stránce download najít. Pro Qtek tam je jenom standard, který nejde stáhnout. Nemůžete mi prosím napsat odkaz, kde to stáhnu, abych to mohl zaregistrovat? Děkuju.
zidane_ce4you (244)|25.11.2005 21:31
[QUOTE="Honzam75"]Dobrý den,
mám QTEK 9100 koupený přes sunnysoft, ale nejde mi stáhnout InterWrite Pro. Nemůžu to na stránce download najít. Pro Qtek tam je jenom standard, který nejde stáhnout. Nemůžete mi prosím napsat odkaz, kde to stáhnu, abych to mohl zaregistrovat? Děkuju.[/QUOTE]
Dobrý večer,
při vývoji této lokalizace se vyskytly problémy způsobené řekněme značně specifickou implementací systémových součastí u tohoto modelu, proto se vývoj této lokalizace zpozdil, předpokládám, že začátkem příštího týdne tuto lokalizaci publikujeme.
Omlouváme se za způsobenou časovou prodlevu.
Pokud budete mít další dotazy jsem Vám k dispozici.
Hezký víkend
Stanik_ce4you (77)|25.11.2005 22:25
tak už je všechno v pořádku, trošku nečekaně mi aktivační klíč nepřišel emailem,ale dnes odpoledne poštou. Trvalo to celkem 4 dny od obědnání. Jinak maximální spokojenost:yes: :yes: :yes: :D
Johny_G (384)|25.11.2005 22:48
Stáhl jsem si Trial a už mám výhradu :). V upgradu z 8.5 na 8.6 jsem opravdu hodně ocenil shift i na pravé straně, a už je zase pryč :(.

Jinak je to líbivé, a pokud najdu dostatek inovací a dočkám se opravy toho shiftu, tak si upgrade bezpochyby pořídím.
Karm (365)|26.11.2005 07:48
Lokaizace se mi líbí,do upgradu bych možná šel,ale ten SHIFT tna pravé straně mi taky docela chybí....
Karm (365)|26.11.2005 15:56
Tak už tu mám první problém...
Dnes ráno jsem nainstaloval IW9.Vše bylo OK,ale při práci se najednou stalo,že zmizela ikona IW z hlavního panelu(v panelech jednotl programů zůstala) a přestal fungovat SOFTRESET.Po kliknutí do jakéhokoliv edit boxu se klávesnice neotevřela,jak bylo zvykem,muselo se tak udělat ručně přes ikonu v liště programu.SR stále nereagoval,nakonec se povedl po ručním znovuotevření klávesnice a zmáčknutí CTRL+ALT+DEL.Při zapnuté lokalizaci tlačítko SR prostě nereaguje(po vypnutí lokalizace vše OK).
Konfigurace:Acer n50,ROM 1.00.18 ver.OS 4.21,FW ver 0.94.
jbem (39)|27.11.2005 19:00
Docela bych uvítal možnost vypnout tlačítko Escape....opravdu už jsem se párkrát trefil do něj a ne do 123 (num. klávesnice) a neuloženej text jsem mohl psat znovu...jinak chválím ;) pěkná práce
Johny_G (384)|27.11.2005 19:22
[QUOTE="jbem"]Docela bych uvítal možnost vypnout tlačítko Escape....opravdu už jsem se párkrát trefil do něj a ne do 123 (num. klávesnice) a neuloženej text jsem mohl psat znovu...jinak chválím ;) pěkná práce[/QUOTE]

Připojuji se. Mohlo by se to vyřešit společně s tím shiftem...
zidane_ce4you (244)|28.11.2005 14:20
Dobrý den,
ad. "left shift" a "esc":
Layout nové verze byl navržen ve spolupráci s grafikem, návrh se dělal dostatečnou dobu, byl konzultován s několika odborníky a výsledný layout je z našeho hlediska optimální.
Klávesa "esc" má své opodstatnění pokud například někam přistupujete do terminálového režimu.
Žádné úpravy layoutu se nechystají...
zidane_ce4you (244)|28.11.2005 14:24
[QUOTE="Karm"]Tak už tu mám první problém...
Dnes ráno jsem nainstaloval IW9.Vše bylo OK,ale při práci se najednou stalo,že zmizela ikona IW z hlavního panelu(v panelech jednotl programů zůstala) a přestal fungovat SOFTRESET.Po kliknutí do jakéhokoliv edit boxu se klávesnice neotevřela,jak bylo zvykem,muselo se tak udělat ručně přes ikonu v liště programu.SR stále nereagoval,nakonec se povedl po ručním znovuotevření klávesnice a zmáčknutí CTRL+ALT+DEL.Při zapnuté lokalizaci tlačítko SR prostě nereaguje(po vypnutí lokalizace vše OK).
Konfigurace:Acer n50,ROM 1.00.18 ver.OS 4.21,FW ver 0.94.[/QUOTE]
Dobrý den,
při testování na Aceru n50 nebyly shledány žádné problémy.
Nainstaloval jste správnou verzi lokalizace odladěnou pro konkrétní verzi ROM?
Co to přesně znamená "při zapnuté lokalizaci tlačítko soft reset prostě nereaguje"?
Radek Pokorný (68)|28.11.2005 14:33
No neví jak moc je dotazena klavesnice, kdyz obsahuje stejna tlacitka:
na ceske se shiftem ... K L " ! "
na anglicke ...k l ; ' ' a se shiftem K L : " "
nebo se snad liší ?!

Sem by mozna vlezl ten pravy shift
zidane_ce4you (244)|28.11.2005 14:38
[QUOTE="Radek Pokorný"]No neví jak moc je dotazena klavesnice, kdyz obsahuje stejna tlacitka:
na ceske se shiftem ... K L " ! "
na anglicke ...k l ; ' ' a se shiftem K L : " "
nebo se snad liší ?!
Sem by mozna vlezl ten pravy shift[/QUOTE]
Shift by měl mít výraznější pozici než rozměr pouze na jeden klasický button...
Radek Pokorný (68)|28.11.2005 15:08
[QUOTE="zidane"][QUOTE="Radek Pokorný"]No neví jak moc je dotazena klavesnice, kdyz obsahuje stejna tlacitka:
na ceske se shiftem ... K L " ! "
na anglicke ...k l ; ' ' a se shiftem K L : " "
nebo se snad liší ?!
Sem by mozna vlezl ten pravy shift[/QUOTE]
Shift by měl mít výraznější pozici než rozměr pouze na jeden klasický button...[/QUOTE]
No ale nechat tam dve stejna tlacitka :dead: :!: :dead:
zidane_ce4you (244)|28.11.2005 15:12
Máte nějaké návrhy čím nahradit duplicitní znak ???
Karm (365)|28.11.2005 16:46
Tak jsem udělal hardreset,a po instalaci lokalizace SR funguje,Omlouvá se za zbytečný poplach,problém bude u mě :-)
Johny_G (384)|28.11.2005 17:33
Abych pravdu řekl, ten ESC bych překousal, ale ten pravý shift mi chybí opravdu hodně. Prakticky vzato mi zmizely změny, které mě nejvíce potěšily při přechodu z 8.5 na 8.6 :(.
beecher (9270)|28.11.2005 18:56
[QUOTE="zidane"]Máte nějaké návrhy čím nahradit duplicitní znak ???[/QUOTE]Posunout "zpetny apostrof" (ktery je na US klavesnici) do toho mista v rohu klavesy Enter, zmensit dolni cast Enteru a do uvolneneho mista dat trochu delsi pravy Shift...
oltcit (1098)|28.11.2005 19:01
Pravý "shift" bol hlavný dôvod,prečo som začal používať IW a nahradil som Resco keyboard.Jeho absencia ma tým pádom nenúti upgradeovať.:?
Radek Pokorný (68)|1.12.2005 08:42
Postradam na ceske klavesnici moznost zapsani znaku "&" (038) nebo jsem snad slepy neni ani pod AltGr.
duffioso (537)|1.12.2005 15:13
zdravim,jak je to tedy s tim problemem na original ROM od T-Mobile 1.01?Spousta neprelozenych veci a Prazdne okno Settings!!!Doufam,ze je vyreseno,protoze jsem si to uz koupil a dnes nainstaloval!!!dekuji....zkousel jsem na kamaradove ktery ma ROM 1.12
Josef57 (35)|1.12.2005 20:56
[QUOTE="duffioso"]zdravim,jak je to tedy s tim problemem na original ROM od T-Mobile 1.01?Spousta neprelozenych veci a Prazdne okno Settings!!!Doufam,ze je vyreseno,protoze jsem si to uz koupil a dnes nainstaloval!!!dekuji....zkousel jsem na kamaradove ktery ma ROM 1.12[/QUOTE]


Připojuji se také k tomuto dotazu. Bylo slíbeno, že Sunnysoft bude mít k dispozici MDAc s originál ROM 1.01 pro odstranění nedostatků v IW 9.0. Je to již opravené ?
zidane_ce4you (244)|1.12.2005 21:46
[QUOTE="Josef57"]
Připojuji se také k tomuto dotazu. Bylo slíbeno, že Sunnysoft bude mít k dispozici MDAc s originál ROM 1.01 pro odstranění nedostatků v IW 9.0. Je to již opravené ?[/QUOTE]
Dobrý večer,
problém je v tom, že sme zatím TMc neměli k dispozicil, ale máme přislíbeno, že v pondělí nebo v úterý už bychom ho měli mít k dispozici, jakmile ho budu mít na stole tak to bude otázka téhož dne.
osch (1330)|2.12.2005 11:40
to zidane: ahj. a jak to vidíte se zveřejněním verze Standard 9.0? Někdy minulý týden už to na download stránce bylo, ale neaktivní a cca po dnu to zase zmizelo :?: