www.svetmobilne.cz
>
>
>

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha
, , aktualita
Elektromobily Tesla jsou nechvalně známé nízkou kvalitou dílenského zpracování a horší spolehlivostí, což jí nedávno vyneslo i poslední místo v anketě J.D. Power. Nyní tu máme další problém, Modelu Y při cestě z prodejny ulétla střecha.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla polarizuje společnost, za což může elektrický pohon i třeba nekvalitní dílenské zpracování. To se sice poslední dobou daří značně zlepšovat, nicméně i tak nedávno získala poslední místo v hodnocení kvality J.D. Power a stále se občas vyskytují zajímavé případy. Jeden z nich se odehrál v Dublinu v Kalifornii. Nathaniel Galicia Chien se svými rodiči jel z autosalonu ve zbrusu nové Tesle Model Y, když náhle uslyšel silné poryvy větru. Myslel si, že je otevřené okno, ale za půl minuty se panoramatická skleněná střecha jeho zbrusu nového vozu vznesla do vzduchu a uletěla. Z auta byl najednou téměř SUV kabriolet.
 
 
Naštěstí se nikomu nic nestalo a s vozem beze střechy se vrátili zpět k dealerovi. Tentokrát Tesla nedělala žádné problémy s reklamací (což se jí často rovněž vytýká) a nabídli bezplatnou opravu. Aby ne, když byl vůz v záruce. S typickými problémy Tesel počítali a už při převzetí si všimli nepřesného lícování, nicméně něco takového skutečně nečekali. Rodina ale nabídku opravy odmítla a chce si raději koupit jiný vůz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telefony Apple iPhone dle analytika aktivně používá miliarda lidí Telefony Apple iPhone dle analytika aktivně používá miliarda lidí
Analytik Neil Cybart z Above Avalon tvrdí, že mobilní telefony Apple iPhone jsou ve světě tak moc úspěšné, že je aktivně používá už více než miliarda lidí. To je zhruba každý osmý člověk na planetě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple iPhone SE: 22 % prodejů iPhonů v USA, vede však řada iPhone 11 Apple iPhone SE: 22 % prodejů iPhonů v USA, vede však řada iPhone 11
Malým telefonem Apple iPhone SE (2020) se kalifornská firma trefila do černého. Menší a na poměry Applu dost levný telefon s výkonným hardwarem zaznamenal prodejní úspěchy a v USA tvoří 22 % prodejů všech iPhonů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Huawei představilo výkonný 5nm procesor Kirin 9000 s 5G Huawei představilo výkonný 5nm procesor Kirin 9000 s 5G
Huawei představilo nové telefony řady Mate 40 a s tím také nové high-endové procesory Kirin 9000. Ty přináší moderní 5nm technologii výroby, podporu připojení 5G a slibují vysoký výkon překonávající Snapdragon 865+.
26.10.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Hummer EV: 1000 elektrických koní i krabí chod Hummer EV: 1000 elektrických koní i krabí chod
Legendární Hummer se vrací s novým pikupem EV. Jak už napovídá název, půjde tentokrát o elektromobil. Bude mít nové akumulátory Ultium, maximální výkon 1000 koní, vzduchové odpružení i možnost krabího chodu.
23.10.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi 18 let internetu zdarma: stačí jen pojmenovat dítě po operátorovi
Švýcarský telekomunikační operátor Twifi zvolil opravdu netradiční způsob propagace. Uživatelům nabízí internetové připojení zdarma po dobu 18 let, když po něm pojmenují své dítě. A první takové dítě už existuje.
22.10.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář