reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Aplikace
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky
Příslušenství
Tablety
Wearables
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
TV Freak  |  Svět audia

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha

, , aktualita
Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha
Elektromobily Tesla jsou nechvalně známé nízkou kvalitou dílenského zpracování a horší spolehlivostí, což jí nedávno vyneslo i poslední místo v anketě J.D. Power. Nyní tu máme další problém, Modelu Y při cestě z prodejny ulétla střecha.
Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha
Automobilka Tesla polarizuje společnost, za což může elektrický pohon i třeba nekvalitní dílenské zpracování. To se sice poslední dobou daří značně zlepšovat, nicméně i tak nedávno získala poslední místo v hodnocení kvality J.D. Power a stále se občas vyskytují zajímavé případy. Jeden z nich se odehrál v Dublinu v Kalifornii. Nathaniel Galicia Chien se svými rodiči jel z autosalonu ve zbrusu nové Tesle Model Y, když náhle uslyšel silné poryvy větru. Myslel si, že je otevřené okno, ale za půl minuty se panoramatická skleněná střecha jeho zbrusu nového vozu vznesla do vzduchu a uletěla. Z auta byl najednou téměř SUV kabriolet.
 
 
Naštěstí se nikomu nic nestalo a s vozem beze střechy se vrátili zpět k dealerovi. Tentokrát Tesla nedělala žádné problémy s reklamací (což se jí často rovněž vytýká) a nabídli bezplatnou opravu. Aby ne, když byl vůz v záruce. S typickými problémy Tesel počítali a už při převzetí si všimli nepřesného lícování, nicméně něco takového skutečně nečekali. Rodina ale nabídku opravy odmítla a chce si raději koupit jiný vůz.