www.svetmobilne.cz
>
>
>

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha
, , aktualita
Elektromobily Tesla jsou nechvalně známé nízkou kvalitou dílenského zpracování a horší spolehlivostí, což jí nedávno vyneslo i poslední místo v anketě J.D. Power. Nyní tu máme další problém, Modelu Y při cestě z prodejny ulétla střecha.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla polarizuje společnost, za což může elektrický pohon i třeba nekvalitní dílenské zpracování. To se sice poslední dobou daří značně zlepšovat, nicméně i tak nedávno získala poslední místo v hodnocení kvality J.D. Power a stále se občas vyskytují zajímavé případy. Jeden z nich se odehrál v Dublinu v Kalifornii. Nathaniel Galicia Chien se svými rodiči jel z autosalonu ve zbrusu nové Tesle Model Y, když náhle uslyšel silné poryvy větru. Myslel si, že je otevřené okno, ale za půl minuty se panoramatická skleněná střecha jeho zbrusu nového vozu vznesla do vzduchu a uletěla. Z auta byl najednou téměř SUV kabriolet.
 
 
Naštěstí se nikomu nic nestalo a s vozem beze střechy se vrátili zpět k dealerovi. Tentokrát Tesla nedělala žádné problémy s reklamací (což se jí často rovněž vytýká) a nabídli bezplatnou opravu. Aby ne, když byl vůz v záruce. S typickými problémy Tesel počítali a už při převzetí si všimli nepřesného lícování, nicméně něco takového skutečně nečekali. Rodina ale nabídku opravy odmítla a chce si raději koupit jiný vůz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech Vážná nehoda Tesly: vůz, který nikdo neřídil, skončil v plamenech
Ve Spojených státech se stala kuriózní nehoda vozu Tesla. Automobil neměl nikoho na sedadle řidiče a ve vysoké rychlosti to napálil do stromu. Tam se po nárazu vznítil a dva pasažéři vozu to nepřežili.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD Apple iPhone 11 Pro s posunutým logem se prodal za 2700 USD
Výrobní vada nemusí být vždy jen ke škodě. V případě telefonu Apple iPhone 11 Pro totiž paradoxně výrazně zvýšila cenu telefonu. Ten měl na zadní straně špatně umístěné logo nakousnutého jablka.
14.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko Softwarový bug může z elektrického Fordu Mustang Mach-E udělat velké těžítko
Přemíra elektroniky a softwaru dokáže potrápit nejednoho majitele takového produktu. Elektromobily Ford Mustang Mach-E se tak mohou stát velkými těžítky kvůli softwarové chybě. Přestože je hlavní akumulátor nabitý, auto "nemá šťávu".
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů Apple iOS 14 už běží na 90 % iPhonů
I když mnozí přičítají Applu plánované zastarávání, je pravdou, že snad žádná konkurence nemá tak dlouhodobou softwarovou podporu jako on. I to se projevuje na tom, že už 90 % iPhonů má novou verzi iOS 14.
9.4.2021, aktualita, Milan Šurkala