www.svetmobilne.cz
>
>
>

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha

Zbrusu nové Tesle Model Y cestou z autosalonu ulétla skleněná střecha
, , aktualita
Elektromobily Tesla jsou nechvalně známé nízkou kvalitou dílenského zpracování a horší spolehlivostí, což jí nedávno vyneslo i poslední místo v anketě J.D. Power. Nyní tu máme další problém, Modelu Y při cestě z prodejny ulétla střecha.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla polarizuje společnost, za což může elektrický pohon i třeba nekvalitní dílenské zpracování. To se sice poslední dobou daří značně zlepšovat, nicméně i tak nedávno získala poslední místo v hodnocení kvality J.D. Power a stále se občas vyskytují zajímavé případy. Jeden z nich se odehrál v Dublinu v Kalifornii. Nathaniel Galicia Chien se svými rodiči jel z autosalonu ve zbrusu nové Tesle Model Y, když náhle uslyšel silné poryvy větru. Myslel si, že je otevřené okno, ale za půl minuty se panoramatická skleněná střecha jeho zbrusu nového vozu vznesla do vzduchu a uletěla. Z auta byl najednou téměř SUV kabriolet.
 
 
Naštěstí se nikomu nic nestalo a s vozem beze střechy se vrátili zpět k dealerovi. Tentokrát Tesla nedělala žádné problémy s reklamací (což se jí často rovněž vytýká) a nabídli bezplatnou opravu. Aby ne, když byl vůz v záruce. S typickými problémy Tesel počítali a už při převzetí si všimli nepřesného lícování, nicméně něco takového skutečně nečekali. Rodina ale nabídku opravy odmítla a chce si raději koupit jiný vůz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BMW v roce 2024 přestane v Mnichově vyrábět spalovací motory BMW v roce 2024 přestane v Mnichově vyrábět spalovací motory
Konec spalovacích motorů se podle všeho blíží a automobilka BMW už ohlásila, že s jejich výrobou v mnichovské továrně skončí do roku 2024. Minimálně z poloviny elektrické chce BMW být do roku 2030.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jak funguje spalovací motor? Průhledný motor ve slow-motion videu napoví Jak funguje spalovací motor? Průhledný motor ve slow-motion videu napoví
Možnosti moderních kamer jsou velmi dobré, ale občas je potřeba jim pro netradiční záběry trochu pomoci. Na YouTube se takto objevilo video, které vyřešilo natáčení spalování paliva v motoru jeho průhledným blokem.
25.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Solární karavan Stella Vita dojel do cíle jen na sluneční energii Solární karavan Stella Vita dojel do cíle jen na sluneční energii
Solární karavan Stella Vita nizozemských studentů dojel jen na sluneční energii z Nizozemí až na úplný jih Španělska. Celkově měl ujet téměř 3000 km, nakonec to ale s několika peripetiemi bylo okolo 2000 km. I tak je to ale úspěch.
24.10.2021, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Výměnné stanice baterií NIO se stanou decentralizovanou solární elektrárnou Výměnné stanice baterií NIO se stanou decentralizovanou solární elektrárnou
Automobilka NIO chce rozšířit funkčnost svých stanic pro výměnu akumulátorů svých elektromobilů. Nově budou instalovány solární panely a síť se tak současně stane i decentralizovanou solární elektrárnou.
22.10.2021, aktualita, Milan Šurkala
Software si spletl registrační značku a tričko, řidiči tak hrozila pokuta Software si spletl registrační značku a tričko, řidiči tak hrozila pokuta
Programy nejsou neomylné a pokud je někdo nekontroluje, může dojít k zajímavým situacím. Pár z Velké Británie tak dostal pokutu za jízdu v pruhu pro autobusy, ačkoli v daném místě nikdy nejel. Počítač si totiž spletl nápis s registrační značkou.
20.10.2021, aktualita, Milan Šurkala