www.svetmobilne.cz
>
>
>

Další Tesle Model 3 upadl za jízdy nárazník, nemá rád déšť

Další Tesle Model 3 upadl za jízdy nárazník, nemá rád déšť
, , aktualita
Tesla má stále problémy s kvalitou svých vozů, které ale pomalu řeší. Majitelé vozů Tesla Model 3 si nicméně stěžují na padající zadní nárazníky a nyní se objevil další případ. Vypadá to však spíše na konstrukční problém.
K oblíbeným
reklama
Automobilka Tesla polarizuje společnost a její odpůrci mají další argument proti. Padající nárazníky u Modelu 3. Rozhodně totiž nejde o něco ojedinělého a nyní se objevilo další video na Internetu, které ukazuje, jak zadní nárazník vozu za jízdy upadl ze svých úchytů. Jak je vidět na videu, nárazník nezvládl obrovský nápor vody při rychlé jízdě na vodou pokryté vozovce, což ho vytrhlo ven.
 
 
Jak je vidět, nárazník nemá typický tvar a jde o jakousi "radlici". Je totiž kryt i ze spodní strany, což bude patrně v zájmu boje o lepší aerodynamiku, menší odpory a delší dojezd. Jenže to také patrně způsobuje, že když vůz projede velkou louží, voda narazí do nárazníku zevnitř a nemá kam odtéct. Těžký nárazník tak má co dělat nejen se stále se valící vodou, ale také s hmotností už držené vody. Pak není divu, že se vytrhne.
 
 
Logan Derouanna zavolal do Tesly, kde se s pomocí zrovna nepřetrhli, označili to za "zásah boží vůle" a odmítli to vzít na záruku (jde o vůz z března 2019). Teprve až po telefonátu s právníkem se Tesla rozhodla, že vůz sama vyzvedne, opravu provede a zaplatí. Docela nemilé zacházení pro člověka, který je dlouholetým fandou značky a jejím dlouhodobým akcionářem. Podobný problém měl i Rahul Nowlahka nebo uživatel rhenart (na Twitteru), kteří měli s uznáním záruky také problémy.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny Huawei v potížích: sklady s procesory dochází, TSMC nebude vyrábět Kiriny
Huawei má čím dál tím těžší pozici. I když je největším producentem telefonů na světě, brzy nebude mít k dispozici nové procesory. Zásoby se tenčí a TSMC pro něj ani nebude vyrábět nové, takže hrozí konec i jeho vlastním procesorům Kirin.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 dostávají detekci pádu
Samsung představil spoustu novinek a jsou mezi nimi i nové chytré hodinky Galaxy Watch 3. Ty dostávají detekci pádu i rozšířenou sadu zdravotních aplikací. Umí monitorovat množství kyslíku v krvi a další užitečné parametry.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+ Tablet Samsung Galaxy Tab S7 přichází i ve 12,4" verzi S7+
Dalšími novinkami z dílen společnosti Samsung jsou dva nové tablety Galaxy Tab S7 a S7+. Mají design s tenkými rámečky a k dispozici budou s úhlopříčkami 11" a 12,4". Tím chtějí konkurovat iPadům Pro.
6.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G Samsung představuje Galaxy Note 20 a 20 Ultra s 5G
Dlouho očekávané vlajkové lodě Samsungu, modely Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, jsou zde. Přináší velké displeje, podporu dotykového pera S Pen, nezapomnělo se ani na podporu 5G sítí a velmi vysoký výkon.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii Tablety zažívají comeback díky koronavirové pandemii
Prodeje tabletů dlouhodobě klesají, ale koronavirová pandemie tomu učinila přítrž. Prodeje těchto zařízení totiž meziročně výrazně stouply, neboť jde o užitečné podmínky pro online výuku a pro využití při práci z domu.
4.8.2020, aktualita, Milan Šurkala