Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vánoce podle O2: slevy až 16 tisíc na telefony či Xbox One S

31.10.2017, Jáchym Šlik, aktualita
O2 letos k Vánocům nadělí zákazníkům výrazné slevy na smartphony či herní konzoli, všem uživatelům pevného internetu zrychlí až do konce roku připojení a zkrátka nepřijdou ani zákazníci s předplacenými kartami.
Po vánoční nabídce T-Mobilu odhalil své letošní dárky další český mobilní operátor – O2. I u něj se můžeme těšit na zvýhodnění při nákupu nového smartphonu značek Samsung nebo Huawei. Při pořízení nového mobilního tarifu získá zákazník slevu 4 000 Kč, v případě zařízení nového tarifu xDSL nebo O2 TV, případně při navýšení tarifu je potom sleva 2 000 Kč. Nabídku je možné využít na nejen na vybrané smartphone, ale dokonce také na herní konzoli Xbox One S, kterou je možné využívat jako náhradu set-top boxu pro O2 TV.
 
 
V případě skupinového balíčku O2 Spolu je navíc možné bonusy kombinovat, takže při současném pořízení čtyř služeb lze ušetřit až 16 tisíc korun. Operátor navíc od listopadu rozšiřuje nabídku balíčků O2 Spolu o variantu pro dvojčlenné domácnosti, které chtějí mít všechny služby od jednoho poskytovatele. Za 1 999 Kč měsíčně lze získat dva neomezené mobilní tarify se 3 GB dat, digitální televizi O2 TV a pevný internet na doma, což by mělo znamenat úsporu přibližně 700 Kč. Náročnější zákazníci si mohou nabídku samozřejmě rozšiřovat o více mobilních dat, další televizní programy nebo rychlejší internetové připojení.
 
 
"Pokud si například rodina, která doposud využívala tarif FREE 1,5 MB, FREE 200 MB, předplacenou kartu a O2 TV nyní služby převede do O2 Spolu, získá díky bonus 7 tisíc korun třeba herní konzoli Xbox One S za 495 korun," uvádí Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2. Bonusy je možné čerpat na všech prodejnách O2, a to také po předchozím objednání přes e-shop nebo infolinku.
 
Ušetřit při nákupu nového telefonu nebo Xboxu One S mohou také zákazníci s předplacenou kartou, kteří získají slevu 500 Kč jako Odměnu za dobití. Během prosince lze navíc za každé nabití kreditu získat 5 GB mobilních dat zdarma. Uživatelé pevného mobilního internetu od O2 si potom od listopadu až do konce letošního roku mohou bez příplatku užívat zvýšené rychlosti připojení na maximum, které dovoluje jejich přípojka, tedy až na 100 Mbit/s.
 
Zdroj: Tisková zpráva O2


reklama