www.svetmobilne.cz
>
>
>

O2 Spolu: výhodnější balíček služeb nejen pro rodiny

O2 Spolu: výhodnější balíček služeb nejen pro rodiny
, , aktualita
O2 představilo konkurenci pro rodinný tarif RED+40 GB od Vodafonu. Nové balíčky O2 Spolu nabízejí neomezené volání a SMS spolu s 9 GB nebo 15 GB dat, které jsou rozděleny mezi tři SIM karty. Bonusem navíc je potom O2 TV.
K oblíbeným
reklama
3. května začne O2 veřejně nabízet svůj tarif O2 Spolu, který byl přibližně dva měsíce testován na vybraných prodejnách a podle operátora si mezi zákazníky především z řad rodin získal značnou oblibu. Základní verze stojí 1 999 Kč a nabízí neomezené volání, neomezené SMS a 9 GB mobilních dat, které jsou rovnoměrně rozděleny mezi tři SIM karty, každý ze členů rodiny má tedy k dispozici 3 GB. Součástí balíčků je také digitální televize O2 TV M, která sestává ze 78 kanálů (z toho 18 v HD kvalitě) pro až čtyři zařízení. Pokud nabídku rozpočítáme na jednotlivé uživatele, dostaneme se k částce 666 Kč, což je za neomezený tarif se 3 GB dat a O2 TV na české poměry velmi atraktivní nabídka.

Pro náročnější uživatele je potom pro uživatele připraven balíček O2 Spolu s 15 GB dat, to znamená 5 GB pro každého člena domácnosti. Cena v tomto případě činí 2 299 Kč měsíčně, to znamená 766 Kč za jednu SIM kartu. I tato varianta je připravena pro tři rodinné příslušníky a obsahuje kromě zmíněné porce dat také neomezené volání, neomezené SMS a O2 TV M. K oběma tarifům je navíc možné za zvýhodněnpu cenu pořídit pevný internet. Nabídka O2 Spolu není určena jen pro rodiny, ale jakékoliv další skupiny zákazníků, jako jsou například drobní podnikatelé. Podle průzkumu, který si operátor nechal vypracovat, hradí 40 % domácnosti poplatky za telekomunikační služby ze společného účtu, v dalších 35 % platí náklady za všechny jeden člen domácnosti.

O2 Spolu přichází na český trh více než dva měsíce poté, co Vodafone vylepšil svůj rodinný tarif. RED+40 GB nabízí několikanásobně větší porci dat než konkurenční nabídka od O2, konkrétně 42 GB, které lze navíc volně rozdělit mezi až čtyři SIM karty; samozřejmostí je potom neomezené volání a SMS. Vodafone si však za svůj tarif účtuje 2 499 Kč a jeho součástí není digitální televize.

Zdroj: Tisková zpráva O2
reklama
Nejnovější články
Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT Elektrický Mustang Mach-E je tady, SUV bude i ve verzi GT
Jak naznačovaly úniky, tak se i stalo. Ford skutečně představil nové SUV Mustang Mach-E, které dává tušit větší oddělení značky Mustang od Fordu. Ta by mohla mít ve výsledku mnohem větší počet modelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní Elektrické BMW i4 si brousí drápy na Model 3, má přinést 530 koní
Tesla Model 3 by mohla mít dalšího významného konkurenta. BMW si totiž chystá nový elektromobil BMW i4, který má přinést variantu s pohonem všech 4 kol a maximálním výkonem dosahujícím až 530 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV Fordu unikl Mustang Mach-E, nové elektrické SUV

Automobilka Ford chystá neobvyklý model s označením Mustang. Nepůjde však o sportovní kupé, nýbrž o SUV. Název Mach-E navíc napovídá, že pod kapotou nebude mít pořádný osmiválec, ale elektromotor. Má tak konkurovat např. Tesle Model X a Jaguaru I-PACE. 

16.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple uvedl 16" MacBook Pro, může mít 64GB RAM a 8TB SSD Apple uvedl 16" MacBook Pro, může mít 64GB RAM a 8TB SSD
Dlouho očekávaný 16" MacBook Pro od Applu bych v relativní tichosti konečně představen. Dostat můžete až 8jádrový procesor Intel, obrovskou 64GB operační paměť RAM a kdo chce, může mít i 8TB SSD.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Lyft vrací e-bike do ulic San Francisca, vyřešil zdroj požárů baterií Lyft vrací e-bike do ulic San Francisca, vyřešil zdroj požárů baterií
Akumulátory vyžadují kvalitní technologie a výrobu, aby byly bezpečné. To se očividně nepovedlo dodavateli elektrických kol pro Lyft, kterému se rozhořela hned dvě zánovní kola. Problém se už ale vyřešil.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala